Kopējie iespaidi pēc šī gada E3 foruma

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Lūgums visiem koncentrēti izteikties par kopējiem iespaidiem un vai redzējāt to ko gaidījāt, kas pietrūka, kā vērtējat katru no konferencēm jeb spēļu šoviem? Man īsumā ir sekojošs iespaids: EA - tāds standartiņš ka katru gadu, lielais uzsvars uz Anthem, kārtējais BF, vēl dažas pērlītes un kārtējais sporta seriāls, īsāk sakot bez īpašas sajūsmas, bet kopumā līmeni noturēja. (EA Origin premium access šobrīd mani ieintriģēja visvairāk, ziņo ka 15 eiro mēnesī vai 99 eiro par gadu).

Microsoft - Prezentēto spēļu daudzums 50 gab. priecē, tomēr ne jau kvantitātē slēpjas panākumi. - Forza Horizon 4, Gears 5, protams Halo infinite (beidzot arī Windows10 platformai), Sea of Thievs. Tomēr jūtmas ka MS nopietni domā par nākotni jo iegādājušies 4 neatkarīgos izdevējus piem. (Ninja Theory (HellBlade) un izveidojuši savu studiju Initiative - 5 studijas kuru uzdevums nākotnē ražot ekskluzīvus, nepieejamus sony konsoļu īpašniekiem. Tas nozīmē ka pēc 2-3 gadiem Ms beidzot varētu nostāties līdzvērtīgās pozīcijās ar Sony labu ekskluzīvu spēļu pieejamībā. Un skaidrs ka tas jau notiks uz nākmās konsoļu paaudzes, jo starp rindām tika skaidri pateikts ka inženieri jau aktīvi strādā un visticamāk jau nākamā gada E3 mēs ieraudzīsim kas tad jaunajam XBOX lācītīm būs vēderā, tomēr konsoles jaunās paaudzes laišana tirgū tiek prognozēta ne ātrāk kā 2019. gada nogalē vai pat gadu vēlāk.

Bethesda - Elder Scrolls + Fallout rulez kopumā 5 spēles šajās pasaulēs, kārtējais Nacistu slaktiņs - Wolfenstain youngblood, psyho killeri RAGE2, doom eternal… jauna IP relīze Starfield - pagaidām pilnīgi nekādas nojausmas izņemot to ka varētu būt sci-fi tēma. un apsolījums radīt pēc gadiem 3-5 jaunu un krāšņu Elder Scrolls 6. Lai cik dīvaini nebūtu mani tā reāli piesaistīja visvairāk multiplatformene ES Blades, ļoti skaista arī uz mobilām platformām pieejama dungeon spēle.

Square Enix - TR Legends - nu kārtējais skaistais action adventure gabals, skaidrs ka pirkšu un spelēšu )) FF7 - remeiks OK, Just Cause 4 - WTF nu cik var vienu un to pašu... skaisti jau izskatās bet es neredzēju neko jaunu šajā spēlē - boring. Kingdom Hearts 3 - krāšņa jautrība Disneja varoņu pasaulē, ja gribas bērnību tad must have. Taču visvairāk ieintriģēja The Quiet Man un Babylon`s Fall kā jau jauni IP par kuriem maz kas zināms.

Ubisoft - kā ierast viskrāšņākā prezentācija kā forma - no spēlēm The Division 2 - cienījams turpinājums būs OK. Beyond Good and Evil 2 - krāšņs treileris nu ļoti cerīgi izskatās + komūnas iesaiste ar audio un video art veidošanu spēlei ir kas apsveicams. Protams AC Odyssey - izskatās labi, nez vai būs ļoti būtiskas atšķirības pašā gameplay pret Origins, bet nu stāstā gan ir atšķirības un tas ir labi... noteikti spēlēšu.

PC Gaming Show - izlaidu, varat droši izteikties.

Sony - īsākā, spēļu ziņā krāšņākā prezentācija, kaut arī gandrīz bez pārsteigumiem. Last Of Us 2 - nekādu šaubu par stāstu un izpildījumu, gameplay izskatījās iespaidīgi = Must Have; Ghost Of Tsushima - ļoti krāšņs un emocionāls demo, pat pārsteidzoši labi izskatās un darbojās = Must Have; Control - sākumā šķita kā turpinājums Quantum Break, izstrādātāji tie paši un izskatījās ļoti intriģējoši = Must Have; Death Stranding - noslēpumainais Hideo Kojima veikums nedaudz parādīja it kā gameplay, tomēr pēc treilera ir vēl vairāk jautājumu kā iepriekš un tomēr jau tagad skaidrs ka Must Have. SpiderMan - gameplay atstāj ļoti labu iespaidu = Must Have. Faktiski man šaubas ir par Nioh2, bet ieintriģēja Twin Mirror.

Nintendo - izlaidu.

Ja pēc ķīniešu strādnieka cienīgas nedēļas nebūtu pamatīgi noguris, varbūt spētu E3 skatīties ar kaut kādu entuziasmu. Līdz ar to reti biju sajūsmā par kaut ko (bet tik un tā nesaucu visu par mēslu vai tml.). Mans viedoklis ir jāuzņem ar šķipsniņu sāls. Pārāk daudzām lietām netika dots skaidrs iznākšanas datums, bet neradās liela interese par tām retajām atklātajām spēlēm, kas būs nopērkamas šogad.

EA – garlaicīga prezentācija. Ja neinteresē slepkavošana vai sporta video spēles, nav daudz, ko redzēt. Vienīgā interesantā lieta ir Sea of Solitude. Žēl, ka jāgaida līdz 2019. gadam.

Microsoft – prieks, ka konkurences iespaidā uzņēmums sāk kaut ko darīt ekskluzīvo spēļu ziņā. Maz runas, daudz video – vienmēr patīkami. Tik un tā neceļas roka iegādāties Xbox One. Pārsteidza Devil May Cry 5 un JUMP FORCE izziņošana. Labprāt uzspēlētu, bet atkal jāgaida līdz nākamajam gadam...

Bethesda – par daudz runāšanas. Interesē tikai nākamā Wolfenstein daļa un varbūt DOOM. Tāpat kā jums neinteresē Nintendo, man vienalga par TES un Fallout.

Square Enix – izlaidu, nav viedokļa. Protams, uzspēlēšu The Shadow of Tomb Raider, ja iedos apskatam. Kingdom Hearts man nepatīk, tā ka par 3 nospļauties.

Ubisoft – vispriecīgākā prezentācija. Skatījos ziemeļu kaimiņu Level1 komentētu Twitch tiešraidi. Uzjautrināja joks, kas parādījās sarakstē pēc tam, kad "Somijas premjerministrs" nogāza podestu uz skatuves – igauņu apkopēji saslaucīja somalainena ķezu. Beyond Good & Evil 2 nepavisam neuzrunā, kaut arī pirmā daļa patika. Jaunā AC izskatās interesanti, bet tāpat droši vien nespēlēšu.

PC Gaming Show – prieks, ka PC lietotāji tiks uzspēlēt divas Yakuza daļas, turklāt 4K.

Sony – neskatījos tiešraidi, tikai ziņas un video. Vispār nekādu pārsteigumu (jo Nioh 2 neinteresē). Vismaz Ghost of Tsushima uzrunāja. Control ir potenciāls būt lieliskai, bet atkal jāgaida 2019. gads...

Nintendo – laikam pārāk augstas cerības, bet biju smagi vīlies. Nekā no baumotā – ne Metroid Prime 4, ne Ridge Racer 8, ne F-Zero. Pat Bayonetta 3 nerādīja savu pakaļu!!! Ja neinteresē Smash Bros., tad nav, ko redzēt.

Kaut ko redzēju, kaut ko neredzēju, bet kopējais iespaids radās, ka izstrādātāji lielākoties māk tikai atražot kārtējās spēļu sēriju daļas nevis uzdrošinās izveidot kaut ko jaunu un interesantu.

Īpaši nesajūsmināja, bet gan jau ka uzspēlēšu - Assassins Creed Odyssey, Division 2, RE 2 Remake, Nioh 2, Last of Us 2,

Tuvākajā laikā mani noteikti interesēs - Anthem, Spiderman, Sekiro.

Nākotnē sekošu līdzi Cyberpunk, Death Stranding, Ghost of Tsushima, Starfield, Skull and Bones.

Ja pēc ķīniešu strādnieka cienīgas nedēļas nebūtu pamatīgi noguris, varbūt spētu E3 skatīties ar kaut kādu entuziasmu. Līdz ar to reti biju sajūsmā par kaut ko (bet tik un tā nesaucu visu par mēslu vai tml.). Mans viedoklis ir jāuzņem ar šķipsniņu sāls. Pārāk daudzām lietām netika dots skaidrs iznākšanas datums, bet neradās liela interese par tām retajām atklātajām spēlēm, kas būs nopērkamas šogad.

EA – garlaicīga prezentācija. Ja neinteresē slepkavošana vai sporta video spēles, nav daudz, ko redzēt. Vienīgā interesantā lieta ir Sea of Solitude. Žēl, ka jāgaida līdz 2019. gadam.

Microsoft – prieks, ka konkurences iespaidā uzņēmums sāk kaut ko darīt ekskluzīvo spēļu ziņā. Maz runas, daudz video – vienmēr patīkami. Tik un tā neceļas roka iegādāties Xbox One. Pārsteidza Devil May Cry 5 un JUMP FORCE izziņošana. Labprāt uzspēlētu, bet atkal jāgaida līdz nākamajam gadam...

Bethesda – par daudz runāšanas. Interesē tikai nākamā Wolfenstein daļa un varbūt DOOM. Tāpat kā jums neinteresē Nintendo, man vienalga par TES un Fallout.

Square Enix – izlaidu, nav viedokļa. Protams, uzspēlēšu The Shadow of Tomb Raider, ja iedos apskatam. Kingdom Hearts man nepatīk, tā ka par 3 nospļauties.

Ubisoft – vispriecīgākā prezentācija. Skatījos ziemeļu kaimiņu Level1 komentētu Twitch tiešraidi. Uzjautrināja joks, kas parādījās sarakstē pēc tam, kad "Somijas premjerministrs" nogāza podestu uz skatuves – igauņu apkopēji saslaucīja somalainena ķezu. Beyond Good & Evil 2 nepavisam neuzrunā, kaut arī pirmā daļa patika. Jaunā AC izskatās interesanti, bet tāpat droši vien nespēlēšu.

PC Gaming Show – prieks, ka PC lietotāji tiks uzspēlēt divas Yakuza daļas, turklāt 4K.

Sony – neskatījos tiešraidi, tikai ziņas un video. Vispār nekādu pārsteigumu (jo Nioh 2 neinteresē). Vismaz Ghost of Tsushima uzrunāja. Control ir potenciāls būt lieliskai, bet atkal jāgaida 2019. gads...

Nintendo – laikam pārāk augstas cerības, bet biju smagi vīlies. Nekā no baumotā – ne Metroid Prime 4, ne Ridge Racer 8, ne F-Zero. Pat Bayonetta 3 nerādīja savu pakaļu!!! Ja neinteresē Smash Bros., tad nav, ko redzēt.

Switch Fire Emblem

@fenfen Jau Switch iznākšanas dienā bija zināms, ka būs jauna FE daļa, tā ka nekāds pārsteigums pēc Three Houses atklāšanas man nebija. GBA un DS laikos jau sēriju atspēlējos. Awakening uz 3DS četrus gadus stāv plauktā, bet neesmu pat izgājis...

Jaunās daļas video var redzēt, ka grafika ir labāka nekā jebkad agrāk, pievienoti vairāk RPG elementi un kaut kas no Dynasty Warriors ar pūļiem uz kara lauka:

Nekāds "my body is ready" efekts nebija. Pieļauju, ka tev arī ne. Jebkurā gadījumā atkal jāgaida 2019. gads... Šis E3 teju visu interesanto sola kaut kur pie apvāršņa.

Vienmēr gads vai pusotrs ir tas termiņš, ko izplatītāji dod savām spēlēm E3 skrīningos. Detaļas par spēlēm, kuras iznāks ātrāk, parasti tiek "nopludinātas" neilgi pirms E3. Fire Emblem un Cyberpunk bija divas vienīgās spēles, kuru detaļas likās patiesi interesantas. Lai arī Cyberpunk treileris bija mēsls, detaļas, kuras izklāstītas Kotaku un citās vietnēs, bija interesantākas par nekonkrēto treileri. Izklausās pēc potenciāli milzīgas spēles. Vai poļi sapisīsies meistarībā, rādīs laiks. Cyberpunk iznākšot "kaut kad", tādēļ vismaz daļa šobrīd dzīvo to varbūt nemaz nesagadīs. Liela vilšanās, ja tā to var dēvēt, bija no Nintendo, kas neko nepastāstīja par Metroid Prime. Mazs mierinājums - jaunais Fire Emblem, kurā ir vērojamas šādas un tādas atkāpes no sērijas. Visi ir ļoti sapriecājušies par Kojima un Sucker Punch spēlēm, taču, godīgi sakot, dīvainības no Kojima bija sagaidāmas, un samurajspēles treileris neko neparādīja. The Last of Us gan jau būs 95 - 100% spēle. Vismaz prieks, ka nebija tik daudz VR drazas. Galu galā nekas sevišķs. Viss labais, kā vienmēr jāgaida, līdz tam - kārtējā deva ikgadējo frančīžu.

Ierakstu labojafenfen14.Jūnijs 2018 16:08

@fenfen Nu StarCitizen gaidīšanas un slaukšanas režīmu neviena cita spēle nepārspēs )))))))), joprojām iznāks "kaut kad" un joprojām man patestējot kārtējo updeitu, normāli nekas nestrādā ……….. lielākais piekāsiens datorspēļu vēsturē )))))))

@fenfen Nu StarCitizen gaidīšanas un slaukšanas režīmu neviena cita spēle nepārspēs )))))))), joprojām iznāks "kaut kad" un joprojām man patestējot kārtējo updeitu, normāli nekas nestrādā ……….. lielākais piekāsiens datorspēļu vēsturē )))))))

Cilvēki nemācās un turpina dot naudu par dabā neeksistējošiem produktiem. Tad sūdzās. Es redzu vainu tikai cilvēkos, ne krāpniekos.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 9 atbildes  •  Kopumā lasīta 540 reizes