gobbijs saka čau! :)

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveicināti visi straikieši! Esmu šeit ieradies tikai tādēļ, ka kā jau mūsdienās spēlē tās spēles un vissko citu. Un tieši šeit var sastapt visādu spēļu aprakstus, spēļu mīnusus un plusus, ka arī vai būtu jēga viņu vispār lejuplādēt. Labi to visu liksim pie malas un ķersimies klāt īstais tēmai.

Mani sauc Nauris Sisenis pašam pašlaik tik ir 15gadi, bet nu domāju gadi neko cilvēkā neizmaina, ja nu vien galva ir uz pleciem un neesi tas cilvēks, kas tur mētā kruto, bet beigu beigās, ka kaut kas jādara noraustās. Pēc rakstura esmu diezgan jautrs, izpalīdzīgs cilvēks, bet nu ir tādas dienas, ka vienkārši viss besī, ka varētu likt visi man mieru vienvārd sakot, ka vēlos pabūt vienatnē un atpūsties no visiem. Dzīvoju es pats Liepājā un neesmu ar neko neapmierināts, jo domāju, ka Liepāja ir viena no skaistākajām pilsētām Latvijā tādēļ, ka var pie mums sastapt smuko jūrmalu,ostu,parku un vēl visādas eksluzīvas vietas. Mācos es pats šobrīd devītajā klasē un jā, pavisam drīz jau eksāmeni klāt (jau otrdien latviešu valodas eksāmens ), ja tā godīgi sakot, tad neesmu īsti uztraucies, ja vien neskaita mutisko daļu. Vienmēr kur ir jāprezentē vai kaut kas jārunā cilvēku priekšā man ir kauns un es nevaru, nezinu kādēļ tā, bet nu esmu tāds cilvēks to laikam sauc par kautrīgumu vai kaut kā savadāk īsti nezinu. Visvairāk uztrauc matemātikas eksāmens, jo tur man iet diezgan švaki, bet nu cerēšu, ka visu nokārtošu sekmīgi un beigšu skolu lai varētu doties tālākas dzīves mācībās.

Sociālās saites kur varat mani sastapt: Draugiem.lv : http://www.draugiem.lv/user/4205739/ twitter.com : http://twitter.com/Gobbijz steamcommunity.com : http://steamcommunity.com/id/gektors Skype : gobbijs

Par pašu geimingu īsti nav ko stāstīt, jo nu neesmu tur tāds baigais spēlmanis, bet nu dažreiz uznākt tādas reizes, ka gribās kaut ko interesantu padarīt. Bet tā pārsvarā esmu nospēlējis 1.6 laikus, minecraft diezgan ilgu laiku un domāju, ka Latvijā tajā brīdi biju diezgan pazīstams, jo tur biju viens no stiprākiem pvp'eriem u.c. Vēl esmu izmēģinājis LOL'u, dotu, far cry 3 un vēl visādas spēles, bet nu kaut kā nepiesaista viņas īst it īpaši dota un lols laikam tapēc, ka tās ir mobu spēles.. Uz doto brīdi tik spēlēju csgo un vēlos izsties uz augšu kaut kur. Esmu mēģinājis arī veidot komandu, bet nu ar laiku izjūk, tādēļ arī nav īsti nekur augstu izsisties, bet nu cerēšu, ka kādreiz varēs te kādu nopietnāku cilvēku atrast ar kuru varētu kaut ko nopietnāku izveidot. Runājot par konsolēm ir bijis tikai otrais pleisis, bet nu nekas nopietnāks, jo tie arī tā ne īsti piesaista.

Tas arī tāka būtu viss, domāju, ka nevajag jau tur stāstīt visus savu dzīves stāstu un pietiks ar šo te pašu ko esmu samurgojis.

Paldies par uzmanību!

p.s piedodiet par gramatiskām ķļūdām kā uzrakstīju tā iepostoju neko nelaboju.

Ierakstu labojagobbijs ;x17.Maijs 2015 21:56

Čau! Uz palikšanu un veiksmi eksāmenos!!

Sveiks, gobbij!

Čau Liepajniek :s_peace: Respekts un Uvažuha

Welcome to the club

Sveicināts

Ahoj, Gobbija kungs!

Prieks iepazīties, Nauri (gobbijs ;x)! Mani sauc Lauris un cerams spēsim sadraudzēties un nākotnē uzspēlēt kādu spēli kopā. Lasot Tavu iepazīstināšanas rakstu ir radušies daži jautājumi par Tavu personību ,uz kuriem vēlētos saņemt atbildes.

Jautājums #1: Par kādu Tev tuvu tematu runāsi latviešu valodas mutiskajā daļā?

Jautājums #2: Kāds ir Tavs rangs ,spēlē Counter-Strike:Global Offensive?

Kā arī vēlejos piebilst ,lai Tu nesteidzies tik ar profesionālas/amatieru spēles Counter-Strike:Global Offensive komandas izveidi. Attīsti savas prasmes, piedalies kā kādā spēlētaja aizvietotajs kādā komandā un tad nevajadzēs nodarboties ar tik grūtu procesu kā komandas izveidošana un paši cilvēki Tevi aicinās pie sevis.  
Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:49

Prieks iepazīties, Nauri (gobbijs ;x)! Mani sauc Lauris un cerams spēsim sadraudzēties un nākotnē uzspēlēt kādu spēli kopā. Lasot Tavu iepazīstināšanas rakstu ir radušies daži jautājumi par Tavu personību ,uz kuriem vēlētos saņemt atbildes.

Jautājums #1: Par kādu Tev tuvu tematu runāsi latviešu valodas mutiskajā daļā?

Jautājums #2: Kāds ir Tavs rangs ,spēlē Counter-Strike:Global Offensive?

Kā arī vēlejos piebilst ,lai Tu nesteidzies tik ar profesionālas/amatieru spēles Counter-Strike:Global Offensive komandas izveidi. Attīsti savas prasmes, piedalies kā kādā spēlētaja aizvietotajs kādā komandā un tad nevajadzēs nodarboties ar tik grūtu procesu kā komandas izveidošana un paši cilvēki Tevi aicinās pie sevis.  

Tā kā man pašam ļoti piesaista datortehnika, tad arī stāstīšu par datora tehnoloģija. Pata tēma mutiskajā daļā bija 'Aktuāla tēma Tev un citiem'. Pats rangs man ir DMG , bet nu esmu arī bijis augstāk, bet zinot tos visus krievos ko samet teamā sanacās nokristies.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:50

Ahoi Nauri. Eh, esam saskrējušies šur tur, kā nekā Liepājnieki, vismaz saknēs vēl esmu tāds palicis. Veiksmi mācībās, jo tā tik tiešām noderēs, par cik tā švaki tev tur ejot.

Turies :s_peace:

Čau,gobbijs Esi sveicināts mūsu bariņā!

Čau prieks kad uzrakstīji tik daudz!

Welcome to the cool guys clubberino!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 12 atbildes  •  Kopumā lasīta 1937 reizes