Dators spēlēm , pēc jaunākajām tendencēm

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki.

Nu jau ir pagājuši 5 gadi kopš liku savu iepriekšējo pc , gribētos ko jaunu un svaigu , pēc iespējas labāku un ilgtermiņam. Aptuvenais budžets - 1000€. Neesmu tagad sekojis nekādām tendencēm un jaunākajiem cpu, gpu utt. Interesē vairāk Intel versija , no sākta gala lietoju Intel un negribas neko tajā mainīt. Budžets paredzēts tikai Pc , korpuss ar iekšām , nekādi monitori un pluss aksesuāri nav vajadzīgi.

Sametu ātri kopā šādu sarakstu: Dateks grozs (man nav ne jausmas, kuri ražotāji skaitās labi). Gandrīz sanāk iekļauties € 1000 budžetā. Varbūt var paņemt ietilpīgāku SSD, bet HDD mantot no vecā datora; iespējams, pietiek ar H310 čipseta mātesplati. Droši kritizējiet komponenšu izvēli – neesmu eksperts!

Ja runa ir par ilgtermiņu, pagaidītu vismaz Nvidia RTX 2060 iznākšanu. Ja tai nebūs Ray Tracing, tad laikam GTX 1070 paliks pagaidām sakarīgākais variants, ņemot vērā ierobežoto naudas summu. RTX 2070 maksā vairāk nekā pusi no budžeta, piedevām daudzi sērijas RTX pirmos modeļus neuzskata par visai veiksmīgiem. Procesora ziņā kaut kad drīz jāparādās i5-9400 – nākotnei drošāka izvēle.

Es gan ietu (un grasos to pats darīt) AMD ceļu. Ryzen 5 2600 izskatās izdevīgāks variants, turklāt 3. paaudze modelim nav aiz kalniem. Ja ir pacietība, parasti atmaksājas pagaidīt un ņemt jaunākos modeļus.

Hmmm, tātad saki lai nogaidu, bet nu zin, iznāks Tevis sauktie jaunie modeļi , nepaies ne mēnesis ka jau solīs jau nākošos modeļus 😂 protams, es baigi nesteidzos ar to iegādāšanos, bet nu gribētos dzirdēt vēl kādus variantus 🤔 lai vai kā paldies , ir viela pārdomām 👌🏻

Hmmm, tātad saki lai nogaidu, bet nu zin, iznāks Tevis sauktie jaunie modeļi , nepaies ne mēnesis ka jau solīs jau nākošos modeļus 😂 protams, es baigi nesteidzos ar to iegādāšanos, bet nu gribētos dzirdēt vēl kādus variantus 🤔 lai vai kā paldies , ir viela pārdomām 👌🏻

No tā, ka Tavs dators būs jau vecs un metams pēc gada, un Tevi pie jauno sūdu izsludināšanas piemeklēs patērētāja nožēla par 500 eiro iztērēšanas par figņu, kas tagad maksā 150 eiro, izvairīties nevar, jo ražotājiem tak vajag naudu. No šīs nožēlas izvairīties nu vairs var tikai Switch vai Nintendo 3DS pircējs, kas tik tiešām uz šīs aparatūras piemklējamās pieredzes vairs nekur citur neatradīs. Vecos modeļus pārdot nevar, jo cenas tad nevarēs uzskrūvēt. Kad sāc domāt ar galvu, ne lasi vai skaties "apskatus", kas patiesībā ir slēpti reklāmraksti, un paļaujies uz skaļiem saukļiem par jaunajām nevienam nevajadzīgajām funkcijām, bez kurām viss strādāja labi un skaisti arī līdz šim, tad tomēr secini, ka spēles vēl var spēlēt arī ar trešās vai ceturtās paaudzes Intel procesoriem, un ka GTX 980 vēl spēj pavilkt lielāko daļu spēļu tīri labi arī uz 1080p. Piecus gadus vecs dators, balstoties uz to, kāds tas ir, pilnīgi perfekti spētu pavilkt arī jaunākās spēles, ja vien neesi izaudzējis savā acs tīklenē spēju saskatīt atšķirību starp 2073600 un piecas reizes vairāk vienlaicīgi 30 - 144 reizes sekundē mirgojošiem pikseļiem. Protams, tas viss ir teorētiski, un vienmēr ir prieks, kad cilvēks nopērk jaunu datoru, bet padomā, vai piektais gads ir robežlīnija starp lietojamu vai nelietojamu datoru. Vai aptuveni 1000 eiro deficīts Tev pieejamajā kartes kredītlimitā vai mammas maciņā ir tas, kas spēs kompensēt, visdrīzākais, nelielu diskomfortu, ko spētu vērst par labu jauns SSD vai pāris papildus RAM moduļi.

Protams, Tev ir diezgan liela taisnība par to visu , bet , dators ir novecojis un jūtami klibo. Par mārketingu nevēlos runāt , tur viss ir skaidrs ka tiek uzpūsts pārāk viss. Par naudas lietām, piedod , atvaino Tev nebūtu jāuztraucas. Tas ir tas pats kad cilvēks vēlas nomainīt auto, tā vienkārši notiek. Tāpēc , lūdzu neplešam diskusiju ar morāli utt. Interesē datoru komplektēšana un kopanenšu veiktsēpas uz ilgtermiņu. Paldies , par izteikto domu.

Ierakstu labojaGeko21.Decembris 2018 11:04

Personīgi pagaidītu CES , kurš norisināsies JAN 8-11, 2019 LAS VEGAS, NV, jo tur tiks izziņoti jaunie ZEN2 procesori līdz ar to vecie Ryzen proči nokritīsies vēl cenā. P.s Ja ir iespēja no UK atgādāt, tad šis ir lielisks komplekts: https://www.overclockers.co.uk/amd-bundle-amd-ryzen-7-2700x-asus-strix-x370-f-team-group-ram-free-480gb-ssd-online-only-bu-01g-am.html

Ierakstu labojaDJkikisa21.Decembris 2018 18:55

Ak tad šitā, tad takā labāk nogaidīt lidz janvāra vidum aptuveni 🤔

Paldies, par informāciju, skatos ka komplektā nav gpu 🤔

Pēc tava apraksta, nav iespējams uztaisīt labu sakomplektētu datoru priekš Tevis. Nav pēc kā vadīties. Pasaki maksimālo budžetu, ne aptuveno.

Ierakstu labojamaarissrsc24.Decembris 2018 09:43

Ja es nosaku ka 1000 ,tad nedomāju ka es domāju par 1200 un vairāk. Ja tur 50€+/- tad viss ok. Vnk ja ir pamatojums lai piemetu vēl klāt , tad viss ok.

Par 1k var sakrigu labu komplektu nopirkt.

Personīgi mobo, ssd, psu ņemtu jaunu, GPU vai CPU pameklētu lietotu, bet ar garantiju.

Ierakstu labojamaarissrsc26.Decembris 2018 08:29

Paldies , aptuveni kaut ko tādu arī pats saliku , kas tur tajām viden tik specifiski atšķirīgs ir? 🤔

Varbūt cieto labāk 1tb un ssd 250-500gb? 🤔 nebūs takā pa īsu 125? 🤔

Paldies , aptuveni kaut ko tādu arī pats saliku , kas tur tajām viden tik specifiski atšķirīgs ir? 🤔

Varbūt cieto labāk 1tb un ssd 250-500gb? 🤔 nebūs takā pa īsu 125? 🤔

Ja iekš SSD taisies likt, ko vairāk, par pamata programmām - tad 128gb būs par īsu. Tāpat der zināt, ka 128 gb faktiski būs kādi 120gb. (Vismaz mans 120gb reāli ir 110gb) Man uz SSD stāv vien basic softs - Windows, Offiss (Un Visio), Vegas Pro, Visual Studio, SSMS, GIMPS, Blender + kkādi sīkie softiņi. Brīvi ir 30GB. Gan jau vēl kkāda draza uz desktop mētājās, bet nekas daudz pāri nepaliek..Un pie pašreizējām cenām, būtu grēks ņemt mazāk par 250gb.

Par tādu Inno3D, pats tikai šogad uzzināju. Ja pašam būtu jāpērk no tiem trim variantiem, pirktu trešo variantu. Bez overklokošanas, tai Gigabyte kartei varētu būt par kādiem 8 - 13fps iespējams vairāk nekā Inno3D. To jau es vairs nepateikšu, tas ir jāskatās pēc taviem ieradumiem. Ja tu izspēlē spēli un Uninstall, tad ar 128 - 250gb SSD un 1gb HDD būtu pat pietiekami.

Ierakstu labojamaarissrsc26.Decembris 2018 19:15

Tātad šeit ir mans vecais pc - https://www.userbenchmark.com/UserRun/12525388#GRAPHICS_CARD Baroklis bija corsair 700w laikam bija, neatceros vairs(neesmu tuvumā PC) Es pats personīgi esmu izkritis no tās visas aprites, kas un kā notiek, kas jauns utt ir PC jomā.

Cik saprotu tu uz 1280x1024 rezolūciju sēdi? Nopērc tikai GTX 1070, un skaties vai rezultāts apmierina.

Ierakstu labojamaarissrsc26.Decembris 2018 21:25

Jā, tā ir, taču man vajadzīgs dators jau nedaudz citām lietām, apstrādei un iespējams 'strīmam', cpu galīgi nevelk 1080p , gpu same shit. mātesplate novecojusi, nevar 8th gen uzlikt

Tevis minētājām vēlmēm ir neizprotama gribēšana likt Intel sistēmu. Kā jau Genotsiid minēja, tad AMD ir labāks variants.

Ierakstu labojaWreck27.Decembris 2018 13:46

Pēc šī salīdzinājumu, vairāk jau izvēlas to intel - https://cpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-Ryzen-5-2600-vs-Intel-Core-i5-8600K/3955vs3941

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 26 atbildes  •  Kopumā lasīta 557 reizes