Dators spēlēm , pēc jaunākajām tendencēm

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Jā, jo tur ir tikai sintētiskie benchi, un single core testēts, ne strīmošana vai video editošana Ja gribi spēlēm - Intel. Ja gribi strīmošanai, fotoŽopam, video editošanai utml. kas liek lietā vairāk kodolus - AMD Ryzen.

Ierakstu labojaWreck27.Decembris 2018 19:07

Vispār jau pēc idejas būtu gudrāk nedaudz nogaidīt. AMD drīz savus jaunākos pročus izlaidīs un uzreiz pēctam kkad intel atbildēs ar savējiem. Jāpapēta būs benčmarki un summas - tad jau varēs izdarīt secinājumus. Ja visi būs sūdaini - ir cerība, ka patreizējiem pročiem visdrīzāk dēļ jaunajiem cenas kritīsies. Ja nedeg pagaidi. Ja deg pērc aptuveni to, kas jau iepriekš komentāros tika sakomplektēts.

Nevarēju saprast kpc Jūs visi komentāros izvēlaties 8600k nevis 9600k. Papētīju video ar salīdzinājumiem un sapratu, ka atšķirība principā nekāda. 9600k mazliet karstāks un šur tur par 1% labāks, bet tas arī viss.

Kā jau iepriekš minēju, man tas īpaši nedeg un protams, varu pagaidīt. Vienkārši , es neesmu no tiem, kas uz ātru roku ņems un grābs, vispirms uzklausīšu viedokļus , lai nav uz dullo jāķer.

Nebiju paskatījies uz to 9600k, īsti jau neizskatās ka tur diži labāks, kas būtu , jaunāks, bet nu minimāli labāks ir uz pāris fps ,cenas ziņā 30 'joriki' atšķirība, tas ir sīkums.

CPU nevelk 1080p? Kadru skaita un izšķirtspējas attiecība caurmērā balstās uz videokartes atmiņas ātruma, daudzuma un mātesplates bus ātruma. Ja Tev bottleneck'o CPU, tad, ja tiešām tā ir CPU vaina, nekādai atšķirībai nevajadzētu būt arī 720p.

Tātad iz strīma, cik pats es sapratu. Var veikt strīmošanu lietojot gpu vai cpu. Cpu lietojot, 720p , nav iespēja uzlikt augstāk, diezgan nepatīkami un izskatās draņķīgi- kā piemēru biju ņēmis FarCry5 uz max settingiem. Atkal strīmojot , pielietojot gpu -1080p, attēls pamatīgi raustās.

Tātad iz strīma, cik pats es sapratu. Var veikt strīmošanu lietojot gpu vai cpu. Cpu lietojot, 720p , nav iespēja uzlikt augstāk, diezgan nepatīkami un izskatās draņķīgi- kā piemēru biju ņēmis FarCry5 uz max settingiem. Atkal strīmojot , pielietojot gpu -1080p, attēls pamatīgi raustās.

Strīmosanas ziņā, AMD vienmēr būs priekšā, ja liks pa same cenu kopā, jo no AMD var dabūt daudz vairāk kodolus, kas ir svarīgi priekš streaming, ideālas klavitates streams uz 1080p tāpat nedabūt ar single cpu, ja domā stream iekš twitch. Priekš tā vajag 2 PC RTX videnem ir uzlabojusies klavitāte no videnes stream, bet still cpu renderē daudz labāk. Dzīve inteļa pāris fps pašlaik neatmaksājas vispār, jo reāli mūsdienās 1080p vairs neskaitās gaming un Intel reāli uzvar tikai tur(jo ir labāk optimizēts no izstrādātāju puses, kā nekā jau 9 gadus dod same proci). Kā iet augstāk tā fps atšķirībā ir 10fps

Tātad principā saprotu ka uzsvars ir uz AMD... Fuuu, viela pārodmām.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 26 atbildes  •  Kopumā lasīta 556 reizes