Deiveris

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Nu, par cik vakar strīmā daži sūdzējās, ka es esmu pārāk maz runājis, uzmetīšu aprakstu par sevi un varat uzdot jautājumus, ja kādam interesē - labprāt atbildēšu Kemito jeb Jānis bija tik labi sagatavojies, ka man bija maz ko piebilst un pēc dabas neesmu īpašs runātājs

1.Kas ir Deiveris?

Esmu 22 gadus vecs jaunietis, strādāju par programmētāju un paralēli darbam mēdzu paspēt arī vēl mācīties Rīgas Tehniskajā Universitātē studiju programmā "Informācijas Tehnoloģija", cerams, nākošajā mēnesī veiksmīgi pabeigšu.

2.Ko Deiveris spēlē?

Pēdējā laikā īpaši neaizraujos ar spēlēm, par cik līdz 1. jūnijam jānodod bakalaura darbs un vēl ir 100 un 1 darbs, kas jāizdara, bet pārsvarā, kad nervi neiztur uzspēlēju CS:GO. Ranks ir DMG, bet īpaši competitive nespēlēju, nepatīk spēlēt ar randomiem, spēlēju tikai tad, kad novācās pazīstamo bariņš. Parsti izlādēju dusmu surfojot.

Sekoju līdzi arī visiem competitive turnīriem, kā FaceIt un ESEA lani, dreamhacki, Katowices etc, cik vien varu.

3.Mīļākā spēle?

Pagaidām mīļākā spēle ir Metro 2033. Otrā versija Metro Last Light arī bija labs, bet stāsts aizrāva vairāk pirmajai versijai.

4.Kā nokļuvi strike komandā?

Esmu Strike jau kopš pašiem pirmsākumiem. Sākotnēji mācījos ar Mārci (marcisbee) vienā skolā, pamatskolā, sapazināmies un sākām kapāt spēles, interesēties par programmēšanu u.tml. Kaut kā tas viss aizgāja tik tālu, ka vēl joprojām uzturam labu kontaktu un esam pat kolēģi mūsu primārajos darbos.

5.Kas deivera lācītī?

To jau uzrakstīju attiecīgajā sadaļā: šeit

Ja ir vēl kādi jautājumi, uzdodiet, ar prieku atbildēšu.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:44

Hei, hei! Vēlu veiksmi ar bakalaura drabu.

Hei, hei! Vēlu veiksmi ar bakalaura drabu.

Paldies! Šīs nedēļas laikā jau plānoju pabeigt, tad jau jāsāk labot sīkumi un jānes iesiet.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:44

Sveiks, Bija diezgan interesanti palasīt nelielo sasveicinašanos, lai veicās nodot bakalauru un nobeigt RTK.

Sveiks, Dāvi (Deiveris)! Prieks ,ka beidzot esi iepazīstinājis ar savu personību un beidzot var uzzināt ,kas tad par programmētāju ir iekš Strike.lv ,kurš neko neprogrammē.

Ierakstu labojaRailman0z18.Maijs 2015 12:32

Sveiks, Dāvi (Deiveris)! Prieks ,ka beidzot esi iepazīstinājis ar savu personību un beidzot var uzzināt ,kas tad par programmētāju ir iekš Strike.lv ,kurš neko neprogrammē.

Nē, tas kurš neko neprogrammē bija Artūrs (vertex), es biju tas, kas mācās programmēt! Bet nu, tā, mēs visi sitam pa kodiem ikdienā, pat mūsu apkopējs Renārs (nice1). Cik nu tur sanāk veltīt koda rindiņas Strike lapai, tas atkarīgs no katra laikiem.!

Anyways, paldies!

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:46

Čau, veiksmi eksāmenos.

Prieks iepazīnities, Dāvi. Izklausies pēc ļoti interesanta cilvēka!

heyo!

Viņš ikdienā daudz nerunā, to varu apgalvot droši, savukārt, "aims" ar čību viņam ir letāls. Uzmanās, tauta!

Ierakstu labojaAntjello18.Maijs 2015 13:36

Sveiks! Man arī Metro 2033 pagaidām ir mīļākā spēle uz Steam. Vienīgi nevaru pabeigt vienu misiju.

Sveiks! Man arī Metro 2033 pagaidām ir mīļākā spēle uz Steam. Vienīgi nevaru pabeigt vienu misiju.

Jā, es arī tur dažās vietās iesprūdu, un smagi, bet kaut kā tiku visam cauri kādas divas reizes, varētu pat drīz iziet vēlreiz.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:46

Jā, es arī tur dažās vietās iesprūdu, un smagi, bet kaut kā tiku visam cauri kādas divas reizes, varētu pat drīz iziet vēlreiz.

Čau, Deiveri, prieks, ka iepazīstināji! Ma pagaidām Metro ir mīļākais FPS shooteris, otrā daļa arī ļoti patika, stāsts arī bija labs, nobeigums ar lielu blīkšķi

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:47

Sveiks! Laba sasveicināšanās! Novēlu panākumus programmēšanā!

Čau, Deiveri, prieks, ka iepazīstināji! Ma pagaidām Metro ir mīļākais FPS shooteris, otrā daļa arī ļoti patika, stāsts arī bija labs, nobeigums ar lielu blīkšķi

Yeah, tā runā, ka drīz iznāks trešā grāmata arī, tad jau drīzumā jāgaida arī 3. daļa spēlei

Sveiks! Laba sasveicināšanās! Novēlu panākumus programmēšanā!

Paldies! Galvenos panākumus, vismaz manuprāt, nevajag programmēšanā - tas ir vienkārši process kā tu interpretē kādu algoritmu, lai dzelzis to saprot un māk izpildīt - galvenais ir pašam turpināt augt un mācīties jaunas lietas.

Varbūt beidzot, pabeidzot skolu, saņemšos un sākšu beidzot taisīt praktiskus projektiņus. Jau sen mēģinu saņemties iemācīties 3D grafiku pamatus, pati doma jau ir skaidra, bet visi tie algoritmi zem tiem kā Painter's, Z-Buffer algoritms etc. Vēl arī varētu beidzot mēģināt sākt cūkoties ar automātiku un robotroniku - uzbūvēt kaut kādu mazu robotiņu, vienmēr ir gribējies, bet nekad nav bijis laika. Tā kā tā, ja nu tikšu tik tālu - vairāk par muldēšanu, tas arī būs publicēts strike.lv sadaļās

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:48

Čau! Forši bija lasīt!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 15 atbildes  •  Kopumā lasīta 1357 reizes