Mūsu pirmā stream giveaway uzvarētāji!

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki,

Kā jau zināms, 17.maijā noritēja mūsu pirmais live stream, kurā runājām par strike pagātni, tagadni un nākotni, spēlējām spēles un devām prom balvas. Ar uzvarētājiem esam sazinājušies, daži jau saņēmuši balvas, ja esi viens no uzvarētājie un neesam ar Tevi sazinājušies vai arī vēl neesi saņēmis balvu, tad noteikti mums ir nepieciešama papildus informācija, kuru mēs vaicājām. Aicinām aplūkot savu twitch konta pastkasti.

Publicējam mūsu foršos uzvarētājus:

@marssew - laimēja spēli Legendary

@lollka - laimēja SteelSeries T-kreklu

@guntarz - laimēja spēli Trine 2: Complete story

@sk1tzo - laimēja vienu no Razer atslēgu brelokiem

@monkeyboom - laimēja vienu no Razer atslēgu brelokiem

@railman0z - laimēja spēli Nuclear Dawn

@Pavars - laimēja SteelSeries peles paliktnīti

@Mentality - laimēja spēli Grand Theft Auto V

@Falss - laimēja spēli Portal 2

@EmilsM - laimēja spēli Payday: The Heist

@rinalds - laimēja spēli Tomb raider

@Keenztv - laimēja spēli Max Payne 3: Complete Edition

@2easygope - laimēja spēli Grand Theft Auto V

Un vakardienas raidījumā arī izskatījām uzvarētāju radošajā konkursā ar balvu Mirrors Edge! Uzvarētājs ir @starwave, kurš iesūtīja strike.lv uzrakstu uz garšīgā paskata ruletes

Balvu ieguvēju fotogrāfijas aicinam publicēt šajā tēmā, vai nu ekrānšāviņš ar spēli vai ar telefonu nofotografēta spēle no monitora vai balvu ieguvēji, kuri tās saņems pa pastu, arī lūdzams fotogrāfijas ar balvu publicēt šeit. Paldies

Strīma ierakstu varēs noskatīties YouTube kanālā un arī šeit pat lapā tuvāko dienu laikā. Apsveicam uzvarētājus !! :s_baloon:

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 08:44

Mans mazais signature ^^

Kad nākamais streams un giveaweyi?

Postscriptum :: Apsveicu uzvarētājus!

Ierakstu labojahugurris18.Maijs 2015 18:36

[Attēls nedarbojas!] rekur arī mans max payne 3 complete pack @ manā steam inventorijā. legooo a big thanks to strike.lv team :3

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 08:48

Kad nākamais streams un giveaweyi?

Postscriptum :: Apsveicu uzvarētājus!

Next stream vēl ir uz jautājuma zīmes un datums nav nosprausts, bet tas noteikti būs nākošmēnes

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 08:45

Mans mazais signature ^^

Ahh, nevinēju.Nenokāršu degunu un skatīšos nākamo strīmu, jo balvas nav tās galvenās.

Sveicu visus uzvarētājus Cerams ka nākamreiz būsim vairāk cilveku strīmā

Nākamajā tiešraidē labprāt piedalītos. Apsveicu uzvarētājus un veiksmi pārējiem tiešraides atbalstītājiem!

Galvenais nav uzvarēt , galvenais ir piedalīties ! :s_peace:

Apsveicu uzvarētājus, kā jau daudzi saka: "Nepaveiksies pirmo reizi, paveiksies nākam reiz.."

Pa 'defu' apsveicu uzvarētājus un novēlu veiksmi visiem pārējiem, kuri nākošajā reizē piedalīsies. Uzvara nebija tā svarīgākā šoreiz, man vairāk interesēja atbildes uz manis uzdotajiem jautājumiem, kuras es beigās arī saņēmu, paldies.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 08:46

Man vispār liekas, ka tie giveaway bija pārāk daudz. Jo sākas runas par to, ka "hey, es te no 17:00, bet neko neesmu uzvarējis", kas tiešām lika padomāt, ka visi būs uzvarētāji

Nais apsveicu un galvanais kā jau strīmā teicāt - Galvenais ja cits vinnē neheitojiet, bet pasakiet labāk - Apsveicu.

Apsveicu visus uzvarētājus!

Džeki uzreiz ar pamatīgu kampaņu uzsāku savu Twitch strīmošanu, aaaaaizet GTA V utt. Respect.

Attēla apraksts Vēlreiz paldies par strīmu un atbildēm uz uzdotajiem jautājumiem! Un šeit Legendary screenšots.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 08:46

lollka tu forumā esi kas ? paveicās tev, ka man tas krekls pa mazu

Paldies, pirms pamanījo šo postu, biju jau savējo uztaisījis Paliktnis

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 08:47

Sveicieni laimētājiem un lai labi kalpo

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 17 atbildes  •  Kopumā lasīta 1643 reizes