Helloooo

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki, Nav svarīgi kā mani sauc un cik jauns/vecs esmu. Pieņemu lielākā daļa tā pat to zina un ja nezina tad gan jau uzzinās ja nebūs slinki.

Tad nu tā. Pēc profesijas esmu apkopējs.. HA? PHP programmētājs patiesībā (Kemito noteikti šeit būtu ko bilst ). Strādāju Mediaparkā (nē tas nav saistīts ar tv). Ikdiena aiziet strādājot ar tādiem projektiem kā Latvenergo, Drogas, Laipa (JĀ BŪŪŪŪ), u.c. Septembrī apritēs trešais gads kopš tur eksistēju. Kopš pagājušā gada (neatceros precīzi mēnesīti) pie mums ieradās Starwave un kļuva par kaitinošāko kolēģi kāds vien man ir bijis.

Dzimtā puse - Pāvilosta. Dzīvojis arī Kuldīgā (videni tur nolauzu), Babītē, Gaismas un šobrīd Olainē. Ir 2 dēli kuriem ir 4 un 2 gadiņi.

Ar spēlītēm kopš strādāju Mediaparkā aizraujos smagi mazāk. Ja aizraujos tad tas ir lol, cs:go (arī par šīm 2 Kemito drīkst izteikt viedokli cik slikts es esmu) un pa brītiņam kaut kas no klasikas kā cossacks, stronghold crusader vai kāds nfs.

Hobiji - gulēt, ēst, dresēt sīkos (kārtībai jābūt ).

Tā kā esmu veiksmīgi nolauzis mūzikas skolu tad ir mērķis tikt pie kādas nopietnākas klavieres lai varētu nedaudz atgādināt sev kā tas bija spēlēt instrumentu.

Kas vēl? Straikeri un pārējie kuri ir atradušies mašīnā kuru es vadu noteikti aizliks labākos vārdus par to cik bīstami ir atrasties tajā mašīnā un 50km rādiusā ap mašīnu.

Laikam īsumā tas arī ir viss. Ziņojumu beidzu.

Čau, čau Renār. Esam saskrējušies Clash of Clans un ir dzirdēti tikai tie labākie vārdi par tevi, no pazīstama cilvēka. Prieks, ka esi šeit un dari to melno darbu un raugies, lai viss būtu tīrs aiz mums te forumā. :s_peace:

Bērni laba lieta, cerams ka visam pietiek laika, darbam, bērniem, spēlēm. Pag Mediaparks nav tas kas pieder/piederēja , bēdīgi slavenajam Reinim?

Sveiks, Renār!

Es Tevi atceros no Strike old school laikiem!

yooooo?!

Bērni laba lieta, cerams ka visam pietiek laika, darbam, bērniem, spēlēm. Pag Mediaparks nav tas kas pieder/piederēja , bēdīgi slavenajam Reinim?

Ar to laika sadalījumu ir tā kā ir. Bieži esmu mājās kad sīči jau guļ. Kā nekā max 21:00 jābūt acīm ciet! Par Mediaparku pareizi ir - piederēja ļoti bēdīgi slavenajam Reinim. Reini Mediaparkā var sastapt tikai no radio puses (tādā maziņā kaitinošā kastītē biroja vidū) kad šamējais pļāpā par tehnoloģiju jaunumiem.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 12:40

Čau, čau Renār. Esam saskrējušies Clash of Clans un ir dzirdēti tikai tie labākie vārdi par tevi, no pazīstama cilvēka. Prieks, ka esi šeit un dari to melno darbu un raugies, lai viss būtu tīrs aiz mums te forumā. :s_peace:

Jā. Ievēroju tevi te un bija nojauta ka esi no CoC. Mana nelaime - telefona spēlītes kamēr ripoju uz darbu busā.

Sveiks! Uzzināju par Tevi vairāk no šejienas nekā stream laikā Laikam būs jāuzlabo savas komunikācijas prasmes...

Welcome :s_peace:

"Es programmēju PHP" - publiski melot nav vajadzīgas Renār

Ierakstu labojaKemito19.Maijs 2015 10:20

"Es programmēju PHP" - publiski melo nav vajadzīgas Renār

Jau rakstīju ka tev būs ko bilst

Sveiks! Prieks kad esi ar šo strike.lv un cerams uz palikšanu!

Čau Renār, tava foruma grupa ir smieklīga.

Čau, cerams pildīsi labi savus 'apkopēja' pienākumus.

Yooo

Yo, Renār! Es iedomājos kā būtu, ja kemito būtu tavs kolēģis

Prieks iepazīties ,Renār (nice1)! Mani sauc Lauris. Vēlu veiksmi uzaudzināt kārtīgus stiprā dzimuma pārstāvjus. (Kaut arī esmu pārlieicināts ,ka tā Tev nebūs nepieciešama. Jau esi pietiekami vecs un noteikti jau tiec ar visu galā.) Kā arī vēlu veiksmi Strike.lv videospēļu portala apkopšanā!

Renār! Es nemaz neesmu kaitnošs! ANGRY FACE

Yo, Renār! Es iedomājos kā būtu, ja kemito būtu tavs kolēģis

Jā.........

Renār! Es nemaz neesmu kaitnošs! ANGRY FACE

Jāāāāāā........

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 12:42
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 18 atbildes  •  Kopumā lasīta 1300 reizes