Labas dienas!

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiciens plašajam Strike.lv baram!

Mani sauc Linards, šeit atrodas zem segvārda Smog - lietas, kas jau ir redzamas visiem. Esmu 21 gadu jauns jaunietis labākajos gados, kurš šobrīd studē jurisprudenci Latvijas Universitātē un brīvajā laikā, cik nu man tāds ir, atrodas šeit. Uz doto brīdi uzturos Rīgā.

Man ir plašs interešu loks, kuru būtu samērā grūti izklāstīt tik daudzveidīgam lasītāju klāstam. Tomēr, varu minēt dažus piemērus, ģitārspēle, lokšaušana, paukošana, vieglatlētika, literatūra, mūzika u.c.

Nav nekā grūtāka, kā runāt par sevi, jo jācenšas sevi pacelt saulītē un tajā pašā laikā būt objektīvam. Zinot cilvēku egoismu, kas mums ir jau ierakstīts DNS, tas ir grūts uzdevums. Tāpēc aprobežosimies pie tā, ka sevi neuzskatu par tipisku vidusmēra cilvēku

Tiekamies lapā!

Sveiks Linard! Lai veicas REDAKTORA darbos!

Sveiki!

Sveiks!

Čau čau Veiksmi Redaktoram.

Sveiks

Labas vakaras.

Čau, veiksmi!

Čau! Prieks iepazīties.

Prieks iepazīties ,Lindar (Smog)! Mani sauc Lauris. Ja neiebilsti, vēlētos uzzināt ar kādu spēļu spēlēšanu aizraujies ,ja vispār ar to aizraujies. Kā nekā videospēļu portāls un no tās galvēna redaktora ir neviena teikuma par spēļu spēlēšanu.

Prieks iepazīties ,Lindar (Smog)! Mani sauc Lauris. Ja neiebilsti, vēlētos uzzināt ar kādu spēļu spēlēšanu aizraujies ,ja vispār ar to aizraujies. Kā nekā videospēļu portāls un no tās galvēna redaktora ir neviena teikuma par spēļu spēlēšanu.

Izskrēja caur pirkstiem Brīvā brīža brīvajos brīžos spēlēju World of Tanks, League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, Battlefield: Bad Company 2, Total War sēriju u.c. Cerams pēc šī ieskata var spriest par mani gaumi spēļu jomā.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 12:42

Sveiks, Linard!

Sveiks! Es arī ik pa laikam csgo spēlēju un total war arī!

Prozit!

Čau. Nekad nebiju iedomājies ka ar tādiem sporta veidiem nodarbojies Kudos!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 14 atbildes  •  Kopumā lasīta 1586 reizes