Spēle kuru pēdējo izgāji?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Nu tātad es neredzēju ka šāda tēma ir izveidota tāpēc es iedomājos,ka šeit varētu ierakstīt visi STRIKE.LV lietotāji kādas ir pēdējās spēles kuras izgāja uz konsolēm vai PC.

Mana pēdējā spēle kuru izgāju bija Sly cooper Thieves in Time. Spēlē tu vari izvēlēties vairākus varoņus: 1)Sly Cooper (Lapsa) - izveicīgs zaglis kuram jāizglābj savi priekšteči no citiem zagļiem kuri grib nolaupīt Sly Cooper dzimtas zizli.Tādēļ viņam vajag atgriezties pagātnē. 2)Carmelita (Lapsa)- Policiste kura grib apcietināt Sly Cooperu,bet beigās iemīlas viņā.Un palīdz viņam pasargāt viņa dzimtu. 3)Murray (Nīlzirgs) - Muskuļu kalns kurš ir Sly labākais draugs un palīdz viņam. 4)Bentley (Bruņurupucis) - Diemžēl viņš ir invalīds,bet tas viņu nepadara vājāku par pārējiem,jo viņam ir ass prāts,tādēļ viņs prot daudzko uzbūvēt un izgudrot.Kā piemēram lidojošo ratiņkrēslu un laika mašīnu lai atgrieztos pagātnē.

+Spēle bija diezgan interesanta,varēja nokļūt daudzos laikmetos.Kā piemēram Ledus laikmetā,Viduslaikos,Japānā u.c +Bija diezgan daudz ieroči un spējas ko uzlabot. +Varēja izmantot visus Sly priekštečus. +Var savienot ar PS3 lai spēlētu co-op vai atrastu dārglietas. -Tad kad iziet spēli tad nav īsti ko darīt. -Nepatīk ka nevar nospiest Custcenes un obligāti viss jāskatās. -Man bija Dāņu versija kurā nevarēja pārslēgt uz Angļu vai Krievu valodu tāpēc bija mazliet grūti saprast par ko iet runa.

Ierakstu labojakaspars-s19.Maijs 2015 18:27

Konsoļu spēles [xbox360] ::

Dragon Age 2; GTA V; Diablo; Bordenland 1.,2;

Pašreiz uz datora nav iespējams neko uz story stāstu spēlēt, dators vecs, diezgan slikti dzelži, uz jūniju ņemšu capital.lv gaming NEO X MEDIUM. Ja kādam ir atsauksmes, rakstiet! Tad protams spēlēšu GTA V un daudzas labas, jaudīgas spēles, kuras jūs STRIKE spēlējat! Paldies.

Pēdējo spēli es izgāju uz telefona - Earn to die 2.

Uz datora:

• Mafia2
  • GTA San Andreas
  • GTA IV

Tās ir spēlēs ko velk ( Uz sliktākajiem grafikiem). Tikai GTA IV, pa retam mapi nerādīja, bet tas tā.

• GTA 5 kas iziets
  • un tad ir vesals sarkats ar spēlēm kas ir iesāktas un pamestas pusratā

Neesmu izgājis nevienu spēli. Nekad.

Hmm,kārtējo reizi Mass Effect 2 izgāju. Vēl nesen F.E.A.R 2

Star wars jedi knight jedi outcast un serious sam: 3 BFE

Uz ps4 neesmu nevienu spēli vēl izgājis Uz pc pēdējā laikam bija Dirt 3, kuru izgāju

Mans mazais signature ^^

Tik tikko izgāju Middle-earth: Shadow of Mordor - spēle, kurā cīņas laikā orku (orcs) galvas lido uz visām pusēm tiešā nozīmē. Un vēl šīs: Far Cry 3 Blood Dragon - manuprāt šo DLC varēja pasniegt par veselu, atsevišķu spēli, jo spēles pasaule, izskats, atmosfēra bija ļoti, ļoti laba. Sleeping Dogs: Definitive Edition - visslabāk atmiņā ir palikušas cīņas un braukšana par ielas pretējo pusi

Ierakstu labojamarssew21.Maijs 2015 20:00

Ja godīgi tad laikam pirms daudziem mēnešiem tikai Watch_Dogs, bet tā kā iznāca jauns DLC tad daļēji varētu teikt, ka neizgāju.. bet līdz brīdim, kad viņš iznāca spēle bija izieta.

Iesaku izspēlēt visiem kuri vēl to nav paspējuši. Mēģināt uzlauzt citus ir fa*in awesome. Slēpšanās, maskēšanās ir super. Īpaši tad kad izdodās kādu uzlauzt kad esi virs viņiem. Piem. uz vilciena ceļa, kas ir virs parastā ceļa, ja paspēj to izdarīt tā tad visticamāk ir 100% win.

100% gameplay iziets tika The Binding of Isaac: Rebirth. :s_alien:

Pēdējais uz XBOX 360 GTA V. Tā būtu bijis AC 3, bet beigās kaut kas nogļukoja cietnim un pazaudēja visu manu SaveGame Tad pie ~50% izietā vairs nebija motivācija sākt no jauna

Uz PC pēdējais Darkness 2

Nesen piebeidzu AC Unity Mirrors Edge Deus Ex :Human Revolution Witcher 2 O pareizi takš CoD Advanced Warfare arī.... - smuka bet īsa... bet smuka

Ierakstu labojagoodman257628.Maijs 2015 14:10

Resident Evil HD, Resident Evil 6, Resident Evil 4 HD, Hitman:Absolution, Spoiler Alert un vēl daudz citas. Bet minētās ir last izietās uz steam profila.

Ierakstu labojaDJkikisa27.Maijs 2015 16:34

Dead Space II

@DZERA man arī ir daudz iesāktu spēļu, bet līdz to iziešanai rokas nestiepjās

Uz PS4 tas bija Borderlands 2, pirms tam GTA 5. Uz 3DS - šodien pabeidzu Steamworld Dig, pirms tam Pokemon Omega Ruby.

PC - GTA V, BATTLEFIELD 4, BATTLEFIELD 3.

Tas Battlefield 4 stāts mani neaizrāva, un SP bija vnk briesmīgs.

Vēl iepriekš biju pabeidzis pāris Call Of Duty.

GTA - Vice City, ja nemaldos.

Dažas dienas atpakaļ pabeidzu Sniper elite V2. Visvairāk patika kad iešaujot pretiniekiem,tad parāda kas ar viņu notiek. Spēlēt Online ir diezgan grūti,jo visi kaut kur noslēpušies un nenāk arā.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 56 atbildes  •  Kopumā lasīta 4386 reizes