Kādus seriālus tu pašlaik skaties?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Nodomāju varētu uztaisīt sadaļu kur visi iemestu ko kurš skatās un nelielu komentāru vai aprakstu, kā arī paziņot un izteikt savas domas par nākotnes seriāliem.

Pats personīgi es skatos diezgan daudz seriālus piem: Game of thrones - komentārus īsti nevajag, BET pēdējā sezona man pagaidām liekas nežēlīgi vienmuļa un garlaicīga, E06 vispār lieka epizode. Penny Dreadful - liekas tīri interesants seriāls, diezgan liels sajaukums ar dažādiem personāžiem no senajām šausmu filmāt utt , seriālā ir visāds okulisms, raganas, vilkači un visādi mošķi diezgan forši uzņemts tas viss Silicon Valley - tīri smieklīgs koderi zubrīšu seriāls kuri uztaisījuši veiksmīgu startup kompāniju un kā viņus grib nonest lielās kompānijas.. CSI Cyber - nu tā ņemot vērā, ka tēma tuva +-, ir itkā nedaudz interesanti, bet man viss tas persionāžs liekās patizls un var pat īpaši neiedziļinoties saprast pēc sejas tie cilvēki no kompjiem neko nesaprot : D Bones - patīk visas šitās zinātnes lietiņas, kas tur iepīts līķu atliekas nav maz un nezkapēc vienmēr, kad skatos šo seriālu es ēdu (jau pieradis ehh) The Blacklist - daudz action, kruti izdomāti ūber noziedzinieki un baigās sazvērestības teorijas. Arrow - sākumā bija labs seriāls pēctam, kad viss aizgāja supervaroņu stilā palika galīgi garām liels mīnuss, kad iepina to Flash super varoni no The Flash. The Flash - kā super varoņu seriāls tīri ok tik nedaudz kaitina galvenais persionāžš ar savu bērnišķību un galīgi bezjēdzīgiem ķīviņiem viņu visu starpā. iZombie- karoč zombiju tīņu seriāls Grimm - seriāls par mošķiem kurus var redzēt tikai īpaši cilvēki, tīri interesanti, kas tik par zvēriem tur nav izdomāti. viss tas tīri normālā nepārspīlētā gaisotnē protams uz beigām pēdējām sezonām filmas interesantais gars lēnām izgaist.

protams esmu redzējis daudz vairāk un skatos varteikt vēl tik pat daudz.

neaizmirstam viss augšā mans personiskais viedoklis, katram tāds ir, mēģināsim negatīvos viedokļus paturēt pie sevis un vienkārši izteikt savu par konkorētajiem seriāliem.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 22:17

Person of Interest un tagad uz riņķi atkal iet Divarpus vīri.

Divarpus vīri.

Arrow skatos,labs seriāls. Game of Thrones arī protams. Nesen beidzās Vikings season 3 tas āri ļoti labs.

Better Call Saul. Tikko beidzās pirmā sezona. Must see visiem Breaking Bad faniem. Tas ir kā sequel Breaking Bad, bet patiesībā darbojas kā prequel jo notikumi risinās apmēram 7 gadus PIRMS advokāts Sauls pirmo reizi parādās iekš Breaking Bad. Reāli rekomendēju.

Īpaši seriālus neskatos, bet nu ja skatos tad tie ir vienkārši cepuri nost.

• Melu teorija 2
  • Doktors Hauss 6-8
  • Reaļņi Pacani (Visu)
  • Fizruk (Visu)
  • Zaycev +1 (Visu)

Ja, būs uzradies kas jauns, došu ziņu

Zaycev +1 Fizruk Lamatas

Person of Interest, jā labs seriāls patīk viss tas AI fiška un GOD mode Vikingi man likās daudz labāks seriāls nekā Game of Thrones Doktors Hauss arī bija izcils savā ziņā ar viņa pofigistiko atieksmi un vnk citu pazemojošiem jokiem

neaizmirstam The Big Bang Theory man šķiet the best sis komēdija there is ... protams savādāka nekā div ar pus vīri vair'[ak domāta nūģiem un geekiem ar visiem viņu jokiem ... kā ne kā mes te visi pārsvarā tādi

Arī Divarpus vīri, manuprāt labākais komēdij seriāls, jo humors gandrīz katrā teikumā.

Big bang theory Arrow Flash Modern Family Vikings Constantine The 100 Game of Thrones

The Walking Dead un Supernatural skatos pārsvarā, citreiz vēl kādus krievu seriālus (fizruks, zaicevs+1)

iZombie Kingdom Sons Of Anarchy ( pa otro apli ) Brooklyn 9-9 the last man on earth the 100

No krieviem: SašaTanya (САШАТАНЯ) Realnye Pacany (Реальные пацаны)

Ierakstu labojaArturiks19.Maijs 2015 21:20

Pārsvarā skatos Arrow, Walking Dead, The 100, Under the dome. Pēdējā laikā sāku skatīties veco labo Lost seriālu. Esmu skatījies arī Vampire Diaries.

Esmu redzējis daudz seriālus un vēl tos turpinu skatīties. Pieminēšu gan tos pašus interesantākos.

• Two and a Half Men(Šo seriālu varu skatīties cik tik uziet, lai gan kādreiz kad biju mazs jokus nesapratu, taču, tagad tie liekas ideāli.)
  • Hawaii Five-0(Asa sižeta seriāls, visu laiku kaut kas notiek kā arī ir savs noteikts stāsts kurš visu padara vēl interesantāku.)
  • Chuck(Ehh, viens no pirmajiem seriāliem kuru uzsāku skatīties un tajā mani aizrāva viss. Kurš gan nevēlētos dzīvot ar visu slepeno dienestu informāciju savā galvā?.)
  • VGHS(Pagājušā gada beigās sanāca noskatīties pēdējo sezonu, beigās gan bija žēl atvadīties no visiem varoņiem, bet tas vismaz tika darīts godam. Labprāt vēlētos redzēt sezonu pēc sezonas, bet tomēr tas vairāk netiks darīts.)
Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 22:17

Marvel Daredevil -Vienozīmīgi labākais "superhero" tv šovs, paldies Netfliksam.

Marco Polo - visiem vēstures cienītājiem, patīk labāk nekā Vikingi.

House of Cards- smags seriāls, superīgi parāda politiskās aizkulises.

Esmu redzējis daudz seriālus un vēl tos turpinu skatīties. Pieminēšu gan tos pašus interesantākos.

• Two and a Half Men(Šo seriālu varu skatīties cik tik uziet, lai gan kādreiz kad biju mazs jokus nesapratu, taču, tagad tie liekas ideāli.)
  • Hawaii Five-0(Asa sižeta seriāls, visu laiku kaut kas notiek kā arī ir savs noteikts stāsts kurš visu padara vēl interesantāku.)
  • Chuck(Ehh, viens no pirmajiem seriāliem kuru uzsāku skatīties un tajā mani aizrāva viss. Kurš gan nevēlētos dzīvot ar visu slepeno dienestu informāciju savā galvā?.)
  • VGHS(Pagājušā gada beigās sanāca noskatīties pēdējo sezonu, beigās gan bija žēl atvadīties no visiem varoņiem, bet tas vismaz tika darīts godam. Labprāt vēlētos redzēt sezonu pēc sezonas, bet tomēr tas vairāk netiks darīts.)

Nelikās, ka ČAKAM pēdējās sezonas bija ļoti vājas?

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 22:18

Nelikās, ka ČAKAM pēdējās sezonas bija ļoti vājas?

Vāja noteikti bija 5.Sezona, kur pēkšņi viņa draugs ir ieguvis šo 'Intersect', tad atkal valdība cenšas noķert Čaku. Sanāca tādas haotiskas kā arī paredzamas sērijas. Beigās gan pašam sevi bija jāpiespiež noskatīties līdz galam.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 22:19

Band of Brothers, īss seriāls ar garām sērijām. Kopumā 10 sērijas, bet vērts noskatīties. Cilvēki kurus interesē kara attainojums, varētu patikt. Protams, pie izpildījuma sīkumiem kara eksperti spētu piekasīties, bet es novērtēju pozitīvi veikumu. Žēl, ka palikušas tik divas sērijas.

Neskatos nevienu serialu, pat TV reti

Es laikam esmu normāls seriālu addicts, kaut arī pedējā laikā vairs tik briesmīgi netieku visam līdz, kā to darīju iepriekš. Šobrīd skatos Supernatural, Game of Thromes, The Big Bang Theory, Silicon Valley, Simpsons un Family guy.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 121 atbilde  •  Kopumā lasīta 8334 reizes