Kādus seriālus tu pašlaik skaties?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sāku skatīties Doctor Who

Jau ierastais Game Of Thrones, House of Cards, Westworld, . Šito lielos 3 milžus gan jau zin visi, komentēt nav vērts. Lai gan.. Game Of Thrones pēc tam, kad grāmatu oriģināls vairs nav, un viss jādomā pašiem šova veidotājiem (protams, zin, kā beidzas utt..bet..), sāk pieklibot stāsts. Un viss tagad notiek tādā ātrumā, ka šķiet tiek pielietots "Plot-force'' (no Flash ^^) - tēli var kustēties un pārvietoties tik ātri, cik to liek sižets, ne cik tas fiziski būtu iespējams... Rezultātā visu laiku ir bang-bang notikumi un viss raujās uz priekšu. Citiem gan jau patīk, bet man ļoti patika pirmās sezonas tieši tādēļ, ka nekas nebija sasteigts. Vēl skatos Last Kingdom - ļoti līdzīgs Vikingiem. Gaidu Mr.Robot un Vikings jauno sezonu.

Ierakstu labojaWreck17.Augusts 2017 08:48

Nākamie foršie seriāli, kurus iesaku noskatīties. Visi no Netflix, jo abonēju šo servisu.

Mindhunter - ļoti labs, pielīdzināms True Detective. Stāsts par FIB aģentiem, kuri pēta sērijveida slepkavu uzvedību un domāšanas veidu, lai uzzināto varētu pielietot praksē un spēt notvert tāda veida noziedzniekus.

Ozark - seriāls par naudas atmazgātāju, kuram, lai izdzīvotu, nākas iesaistīt šaubīgajos darījumos savu ģimeni.

Star Trek: Discovery - vecais labais Star Trek mūsdienu iesaiņojumā, kurš īpaši rūdītiem faniem varētu nepatikt, bet tā citādāk neslikts kosmosa gabals. Expanse man gan patika labāk.

Kā arī Stranger Things otrā sezona ir iznākusi Riktīgi laba

Band of Brothers, īss seriāls ar garām sērijām. Kopumā 10 sērijas, bet vērts noskatīties. Cilvēki kurus interesē kara attainojums, varētu patikt. Protams, pie izpildījuma PVC logisīkumiem kara eksperti spētu piekasīties, bet es novērtēju pozitīvi veikumu. Žēl, ka palikušas tik divas sērijas.

Ierakstu labojalapsa20187.Maijs 2018 17:12

Altered Carbon - ļoti labs scifi seriāls par nākotni, kur cilvēki būtībā ir nemirstīgi. Cilvēku apziņa tiek glabāta čipā, kuru iespējams ielikt jebkurā ķermenī. Cilvēks mirst tad, kad tiek iznīcināts viņa apziņas čips. Kvalitatīvi uzfilmēts un ar interesantu sižetu.

Black Mirror - seriāls, kur katra sērija ir jauns stāsts, bet visas viņas vieno darbība tuvā nākotnē, kur tehnoloģiju attīstība sabojā cilvēci.

3% - brazīļu seriāls, kur cilvēce ir sadalīta bagātajos un nabagajos. Ik pēc kaut kāda laika tiek veikta atlase un nabadzīgajiem ir iespēja tikt bagāto pusē. Tomēr tas izdodas tikai 3% no visiem kandidātiem.

Punisher - nākamais Netflix mēģinājums ekranizēt Marvel komiksu. Jāsaka, ka ļoti veiksmīgs. Izbaudīju no sākuma līdz beigām un patika labāk nekā Daredevil vai Jessica Jones.

Lost in Space - stāsts par Robinsonu ģimeni un viņu centieniem izdzīvot kosmosā. Viens no seriāliem, kuru var skatīties kopā ar ģimeni.

P.S. Westworld 2.sezona jau sākusies. Tāds mindfuck, ka maz neliekas.

The Disastrous Life of Saiki K. Slice of life sitcom anime, kas pārsteidz ar to, cik tā ir sakarīga. Beidzot noskatījos One Punch Man, kas būtībā ir tāds pats slice of lice sitcom, ko nebija laiks noskatīties agrāk. Pārējais netflix draza.

Seriālus daudz neskatos, taču nesen noskatījos "Miljardus" 1.sezonu, tagad jau skatos 2.sezonu mūsu pašu Lattelecom "Shorcutā" dublētu latviešu valodā. 3.sezona arī pieejama. Seriāls par miljardieriem, advokātiem, prokuroriem un fondu biržām ASV, man pat liekas aizraujošs un katru sēriju skatos ar baudu. Seriālu ieteica kolēģis, jo aizrāvos ar seriālu "Kāršu namiņš".

Vai kāds jau ir noskatījies Luke Cage: Season 2? Kādi radušies iespaidi? Manuprāt, Marvel Netflix labākais kopš The Punisher. Ļoti patika.

Ierakstu labojaHomērs13.Jūlijs 2018 17:34

Es nespēju piespiest sevi Luke Cage 1.sezonu noskatīties, jo likās tik garlaicīgs un neinteresants.

Es nespēju piespiest sevi Luke Cage 1.sezonu noskatīties, jo likās tik garlaicīgs un neinteresants.

Jessica Jones arī lielākoties ir visai garlaicīga. Visvairāk atbaida tās nevajadzīgās seksa ainas.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 130 atbildes  •  Kopumā lasīta 12837 reizes