Paskat, kāds beidzot ir saņēmies.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Huh, ar kuru galu sākt? Jāsāk noteikti ar to, ka esmu beidzot saņēmis sevi rokās un gatavs iepazīstināt jūs ar cilvēku kura vārds ir Francisks. Kāpēc saņēmies? Neslēpšu, bet esmu ļoti kautrīgs, bet tas parasti ilgst līdz momentam, kad pierodu pie apkārtējiem cilvēkiem. Esmu astoņpadsmit gadus vecs un nāku no pilsētas ar nosaukumu Liepāja, bet esmu paspējis pārcelties uz dzīvi Anglijā, Londonā. Londonā es mācos koledžā un kursa nosaukums ir - Animation Games & Web Design. Šogad tas ir tikai pirmā līmeņa diploms kuru iegūšu, tomēr esmu nolēmis mācīties vēl trīs gadus, lai tiktu pie trešā līmeņa diploma.

Stāstam turpinoties, varētu jums pastāstīt par lietām ar kurām nodarbojos brīvajā laikā.Sākšu ar to, ka esmu ekstrēmā sporta piekritējs un ikdienā sanāk vazāties ar manu riteni visapkārt pilsētai, lai gan nedodos uz skeitparkiem, tas netraucē apgūt trikus izmantojot to, kas atrodams laukā. Esmu arī saņēmies un sācis apmeklēt zāli kura atrodas netālu no manas mājas, varbūt kāds ir dzirdējis par David Lloyd sporta klubu, ja nav tad neko padarīt. Visa muskuļu trenēšana vēl sākuma stadijā, bet maza slodze jau ir jūtama. Protams sanāk reizi pa reizei iziet pasēdēt pie basketbola groza ar tēti vai kur citur, bet tā pārsvarā daru lietas viens pats, jo ar nevienu no angļiem sadraudzējies tā īsti neesmu. Vēl brīvajā laikā sanāk pasēdēt pie datora - Spēlēju pārsvarā standarta spēlēs, taču, ja ir iespēja salasīties kopā manam vecajam labajam pulkam, tad sataisam kādu serverīti uz vecās servera kastes un tur sanāk gan jokoties, gan izspēlēties. Kādas spēles tad nu es spēlēju? Paspēju jau pieminēt, ka tās vairāk ir standarta spēles - Counter Strike: Global Offensive, Team Fortress 2, League of Legends un Guild Wars 2. Reti sanāk uzspēlēt kādu citu spēli, tomēr esmu liels Skyrim, Dishonored, Fallout un Borderlands fans. Spēles ir spēlētas vairākos veidos, protams vēl nav sanācis līdz galam iziet Skyrim, jo tur paietu puse manas dzīves un tam neesmu gatavs nodoties. Nesen vēl sanāca paspēlēt visiem pazīstamo Minecraft, bet tagad ja sanāk to uzspēlēt tad tikai kādu modoto, jo patīk lielāki izaicinājumi spēlē. Iekš Minecraft esmu pazīstams zem segvārda fblade, iespējams kāds mani pēc tā arī atpazīs.

Tālāk pastāstīšu par to kas augstāk redzamajās stāsta daļās vēl nav pieminēts. Man ļoti patīk klausīties mūziku, bez viņas nu nekādīgi un tā vienmēr palīdz nomierināties pēc stresa pilnas dienas. Pārsvarā klausos jaukta veida mūziku, tā sakot visu ko iekš Spotify varu atrast, to arī klausos. Tomēr ir dažas reizes kad vajag tikai noteiktas dziesmas no noteiktiem izpildītājiem. Metu acis uz - Savant, Porter Robinson, John Butler Trio, Ed Sheeran un Lana Del Ray. Pie Strike nonācu pavisam savādā veidā - Kādas vairākas dienas pirms Strike svinēja savu atdzimšanu biju atsācis spēlēt Clash of Clans, laika nosišanai uz telefona. Draugs izveidoja klanu un tajā pēkšņi bija pievienojies Nice1, sāku prasīt par to kas viņš tāds ir utt. Pēc kāda laika sanāca tā, ka uzmetu aci viņa Facebook lapai un pamanīju, ka viņš ir ieteicis Strike un sanāca uz to arī uzspiest. Tagad esmu laimīgs, ka varēju būt ar jums kopā atdzimšanas dienā, kā arī strīmā kurā šis viss tika svinēts. Mans mērķis šeit ir apmainīties pieredzē ar citiem lietotājiem un tikt pie jauniem draugiem, jo šeit ir tikai trīs cilvēki kurus pazīstu un par dažiem esmu dzirdējis citur. Paši jau varat redzēt profilā - Nav neviena kurš sekotu man un nav neviena drauga, he hē. Esmu vienkāršs puisis ar idejām pārpildītu galvu, kuras parasti spēju iztēloties savā galvā, bet mirklī kad to vajag realizēt man nav tādas prasmes, lai to realizētu. Drīzumā ir doma iegādāties jaunu portatīvo datoru kuru jau esmu paspējis noskatīt, kā arī PS4, jo liela naudas summa jau ir iekrāta. Kāpēc PS4? Kādreiz pašam bija PS1, PS2 un PSP un pie viņa ir pavadīti pārāk labi laiki no bērnības un pusaudžu gadiem, tāpēc nedrīkst pievilt Sony.

Domāju, ka spēsiet paši noskaidrot kā mani atrast sociālajos tīklos un iekš Steam, apskatoties manā profilā. Mazliet gan iedošu informāciju kā ar mani kontaktēties citos veidos, ja nu gribas saspēlēt kopā.

League of Legends - Ageleq(EUW); Origin - Ageleq; Battle.net - FrancisksV;

Neuzskatu par labu ideju tērēt lieki savu laiku aprakstot par to kādi ir mana laptopa parametri un perifērija, galvenais, lai man pašam pie tā ir ērti atrasties un atpūsties. Ierakstus ar plikiem "Čau" gan ņemšu pie sirds, jo pie rakstīšanas ir pavadīts liels laiks un tā jau būs baigā necieņa. Tagad gan teikšu paldies par jūsu atveltīto laiku kuru pavadījāt izlasot manu pirmo lielo rakstu šeit iekš Strike.

Sayonara!

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 12:48

Sveicināts, domāju, ka atceries mani no mainkrafta laikiem. Lai viss izdodās!

Sveiks, kaut kur var redzēt kādus tavus dizaina darbus? Deviantartā vai kādā līdzīgā saitā...

Čau, sveiciens no Pavāra! Uzaicināju LoL'ā, varētu saspēlēties. Cepums par PS izvēli (esmu Xkastes heiteris ), arī tikai pie PS esmu sēdējis, vienīgais, kas patīk xboxā ir Fable, kaut gan nav nekas pret dzelžiem, esmu pieradis pie pārbaudītām vērtībām.

Sveiks, kaut kur var redzēt kādus tavus dizaina darbus? Deviantartā vai kādā līdzīgā saitā...

Atvaino tomēr neesmu vēl domājis par darbu taisīšanu iekš DeviantART, jo tie nav tādi skatāmie. Pārsvarā ir tikai noteiktie kursa darbi utt. Pats gan vēl neesmu centies ārpus tam visam ko veidot, tomēr apsolos ar laiku ko izveidot un ievietot šeit pat forumā.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 12:48

Laipni lūgts komūnā, interesanti redzēt, ka tik daudz savējie(Liepājnieki) savākušies.

Sveicināts!

Nu tad lai Tev vēl būtu ko parakstīt, un nebūtu velti tik gari rakstījis. Pieminēji ka spēlē Guild Wars 2, kas Tevi piesaista šajā spēlē, jo es pēc kādu 20 stundu gameplay, varbūt vairāk sapratu, ka neskaitot lielisku grafisko izpildījumu, un dažus jauninājumus MMORPG vidē , tur ir garlaicīgi. ACC tika pārdots

welcome :s_peace:

Sveiks STRIK'ā! Nopietna sasveicināšanās!

Prieks iepazīties ,Francisk! Jau no pašiem pirmssākumeim ,ieraugot Tavus pirmos ierakstu forumā, sapratu ,ka Tu būsi sakarīgs šī videospēļu portāla biedrs. Jau vien Tevi cienu dēļ gramatiski pareizi konstruētiem teikumiem un labiem ierakstiem forumā. Vēlos teikt ,ka Tev ,manuprāt, ir diezgan rets un neparasts vārds ,jo līdz šim nebiju nekur sastapis cilvēkus ar vārdu Francisks. Kā arī bija prieks uzzināt ,ka mums ir daudz kopīgā spēļu un mūzikas ziņā. Protams, žēl ,ka neatrodamies vienā ,spēles League of Legends, reģionā un laikam nevarēsim uzspēlēt kopā ,bet tomēr ceru ,ka spēsim nākotnē kontaktēties ar spēles Guild Wars 2 saistītām tēmām ,jo es arī īsti neilgu laiku atpakaļ esmu viņu iegādajies. Neskatoties uz Tavu interesantu, garu un informācijas bagāto iepazīstināšanās rakstu, man ir radušies pāris jautājumi saistībā ar Tavu personību:

1: Ar kādu mērķi Tu apmeklē trenažieru zāli? 2: Vai Tu esi aktīvs spēles Guild Wars 2 spēlētajs? 3: Vai Tu esi ieinteresēts Tevis apgūstamajā profesijā? Vai arī Tu apgūsti viņu ,jo profesija ir diezgan aktuāla mūsdienās? 4: Cik ilgi Tu dzīvo Anglijā?

Lai nu kā - ceru ,ka būsi aktīvs šī videospēļu portāla lietotājs.

Vēlot visu to labāko, Lauris. :s_peace:

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 12:49

Čau!Labi, ka saņēmies - prieks lasīt.

Čau!Žēl ka euw...

Čau! Tiešām jau dzaudzi šeit no Liepājas ir salasijušies. Pats arī esmu no Liepājas puses.

Prieks iepazīties ,Francisk! Jau no pašiem pirmssākumeim ,ieraugot Tavus pirmos ierakstu forumā, sapratu ,ka Tu būsi sakarīgs šī videospēļu portāla biedrs. Jau vien Tevi cienu dēļ gramatiski pareizi konstruētiem teikumiem un labiem ierakstiem forumā. Vēlos teikt ,ka Tev ,manuprāt, ir diezgan rets un neparasts vārds ,jo līdz šim nebiju nekur sastapis cilvēkus ar vārdu Francisks. Kā arī bija prieks uzzināt ,ka mums ir daudz kopīgā spēļu un mūzikas ziņā. Protams, žēl ,ka neatrodamies vienā ,spēles League of Legends, reģionā un laikam nevarēsim uzspēlēt kopā ,bet tomēr ceru ,ka spēsim nākotnē kontaktēties ar spēles Guild Wars 2 saistītām tēmām ,jo es arī īsti neilgu laiku atpakaļ esmu viņu iegādajies. Neskatoties uz Tavu interesantu, garu un informācijas bagāto iepazīstināšanās rakstu, man ir radušies pāris jautājumi saistībā ar Tavu personību:

1: Ar kādu mērķi Tu apmeklē trenažieru zāli? 2: Vai Tu esi aktīvs spēles Guild Wars 2 spēlētajs? 3: Vai Tu esi ieinteresēts Tevis apgūstamajā profesijā? Vai arī Tu apgūsti viņu ,jo profesija ir diezgan aktuāla mūsdienās? 4: Cik ilgi Tu dzīvo Anglijā?

Lai nu kā - ceru ,ka būsi aktīvs šī videospēļu portāla lietotājs.

Vēlot visu to labāko, Lauris. :s_peace:

Par cik šodien gara diena un pie datora vēl neesmu paspējis tikt, tad centīšos atbildes sarakstīt no telefona.

• Sporta zāli apmeklēju ar mērķi attīstīt savu muskulatūru. Pašlaik pie sava mērķa cenšos pieturēties par visiem simts procentiem, jo gribas sevi uzturēt formā, lai pašam prieks uz sevi skatīties spogulī.
    • Atzīšu, ka Guild Wars 2 tagad sanāk tā retāk paspēlēt, jo pārsvarā to spēlēju kopā ar draugiem. Vienam pašam iet un darīt lietas nav interesanti, bet ja šeit no foruma ir kāds gatavs saspēlēt, tad protams visu var sarunāt.
    • Jā esmu ieinteresēts šajā profesijā. Sākumā gan bija doma spiest vairāk uz arhitektūru, bet tas man atkrita dēļ zemā matemātikas līmeņa. Tad nu pienāca tas laiks kad vajadzēja atrast koledžu un jau iepriekš biju veidojis draugiem kādus ielūgumis u.c lietas. Izbrīnīts biju tad, kad visi draugi mani sāka uzslavēt, tāpēc nešaubīgi izvēlējos apgūt tieši šo profesiju un esmu gatavs iet līdz galam.
    • Šajā mēnesī aprit jau divi gadi kopš dzīvoju šeit un esmu laimīgs, ka biļetes uz Latviju jau ir iepirktas, lai vasaras laikā var atpūsties. Sanāk tā, ka visus šos divus gadus Latvijā neesmu bijis. Cerams dzimtene spēs pārsteigt ar ko jaunu un neredzētu.

Atvainojos, ja tekstā ir kāda veida kļūda un lietotājiem kuriem vēl neesmu paspējis sniegt atbildes. Atbildēšu līdz ko tikšu mājās pie datora.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 12:50

Greetings Summoner!

Pēc raksta var spriest vienu, Vējšs galvā nav, apsities minimāli, bet pozitīvi un valodu nerausta

(ja sapratat manu domu hehe )

Ierakstu labojaedza20.Maijs 2015 15:52
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 16 atbildes  •  Kopumā lasīta 1369 reizes