Alpha Ieskats | Survival : Postapocalypse Now

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveicināti Strike.lv lietotāji, šodien pamostoties no rīta es kā parasti ielūkojos savā telefonā, aplūkojot visus jaunumus es izlēmu apmeklēt sen neizmantoto aplikāciju "Steam". Takā esmu zombie survival spēļu cienītājs, es proti meklētājā iesitu "survival" , lai aplūkotu jaunās spēlēs šinī žanrā, ilgi nemeklējot es uzdūros uz šīs spēlītes. Tā man iekrita acīs, paskatījos ,ka atsauksmes ir +/- normālās, cena vispār santīmi . Vakarā jau nu piesēžoties pie sava laptopa es izlēmu apskatīties spēles treileri, takā telefonā to darīt man nebija ērti, apskatoties spēles treileri, es uzreiz sapratu, ka šis nav kaut kāds 2. dayz, drīzāk neveiksmīga versija rust, tā to varētu nosaukt. Vēlos piebilst, ka steam spēles es pērku ļoti reti, ne jau es skopojos pats uz sevi ,bet vienkārši dodu priekšroku spēlēm uz konsoles ,taču man uznāca kaut kāds _vājuma brīdis _tāpēc padomājot ,ka tie 4.00£ jau nu nekādi neiespaido manu maku, es izlēmu iegādāties šo spēli ,lai aplūkotu un iepazīstinātu ar to jūs. _Autora piebilde: _Protams jūs varētu teikt ,ka šīs spēle ir agrīnā versijā ,ko es gaidīju no viņas u.t.t , ja jau gribēju kaut ko labāku tad varēju paņemt to pašu DayZ , H1Z1 u.t.t , bet uz to es arī uzreiz jums sniegšu savu atbildi. Šo spēli es izvēlējos ,jo tā ir svaigi iznākusi , kā tikai 1 mēnesis ,pirmais spēles iespaids ir ļoti svarīgs ,jo šo apskatu varēs aplūkot pēc kāda gada un salīdzināt kāda situācija bija tad un tagad. H1Z1 mani ļoti piesaista , es to labprāt jau nopirktu tagad, taču lasot atsauksmes es sapratu, ka savu pirkumu labāk atlikt uz vēlāku laiku, jo tur esot [u]ļoti[/u] liela problēma ar čīteriem, bugiem u.t.t (Proti, neko sliktu negribu teikt, jo spēle tāpat ir alpha versijā). Par DayZ es vispār neko negribu teikt, es vienkārši nezinu kādu kompi man vajag iegādāties ,lai pavilktu to zvēru ar labu grafiku .

Ieejot iekš spēles man izveidojas iespaids ,ka esmu atvēris vienu no tām vecajām kara laika spēlītēm ,kuras man patika agrā bērnībā, bet hey? tas čalis un tās egles fonā mani nedaudz atbaidīja. Labi, nepievērsīsim lielu uzmanību tekstūrām, iespējams to var izmainīt settingos, nodomāju es, proti es maldījos, jo kā jūs redzat, izvēlne ir ļoti skaudīga, mums piedāvā nospiest pogu play, kura mūs pārmetīs random serverī, pogu servers ,kura parādīs pieejamo serveru sarakstu, poga help, kurā jūs varēsiet iepazīties ar kontrolēm, kuras ir tikpat skaudīgas kā šī izvēlne, un jā, jūs nevarat mainīt savas kontroles, ne manuāli caur failiem, ne caur pašu spēli.

Uzspawnojoties pie kādas ēkas, pirmām kārtām es izlemju pārbaudīt visas kontroles, kuras , es jau paspēdams aizmirst gribu aplūkot pa jaunu, spaidot visas iespējamās pogas, es konstatēju ,ka nav iespējams atvērt menu režīmu laikā ,kad tu atrodies serverī. Aizmirsi kādu pogu? - Ej ārā no servera un skaties kādas tad tur kontroles bija. Un kā jau minēju augstāk , problēma ar grafikas uzstādījumiem, es čakarējos ap ~15 minūtēm, līdz sapratu ,ka viena iespēja priekš grafikas izmaiņas atrodas interfeisā, atverot tavu inventāru, bet es tā arī neesmu pārliecināts ,ka tas jebkādi iespaido tekstūras, vairāk izskatījās pēc gaišuma regulēšanas. Vēl viena ļoti liela problēma (vismaz priekš manis) šai spēlē ir iespēja izmantot tikai pirmās personas skatu, es gandrīz jau salauzu savas klaviatūras "V" burtu, domādams ,ka problēma ir manā datorā.

Galvenā izdzīvošanas daļa skarbajā Sibīrijā ir labumu meklēšana "looting" ,šī ir vienīgā daļa ,kura man patika šinī spēlē, taču tā arī šī spēles daļa prasa daudz uzlabojumu , zem daudz es domāju patiešam daudz. Piemēram, tu nevari jebkādā veidā pacelt ieroci un ievietot to sev rokās / bagāžā, cik saprotu, tas automātiski nokļūst Tev rokās, paceļot gan āmuru, gan cirvi, tavs ierocis var mistiski pazust, taču izmetot ārā āmuru tas var atkal parādīties. Lūtošanās te ir ļoti grūta ,jo te nav tādas iespējas kā klusā staigāšana, tupus vai ejot, tavi soļi ir ļoti labi dzirdami, durvis nav iespējams aizvērt katrai mājai, istabas ir ļoti mazas , logi ir ļoti lieli, vārds sakot ,ieejot kādā mājā cerībā atrast labumus, viss drīzāk tu atradīsi cirvi savā galvā.

Atverot inventāru mums tiek piedāvātas sekojošas iespējams : iziet no spēles, veikt pašnāvību, pārslēgt spēli windows/full screen režīmā un mainīt kvalitāti par kuru es minēju iepriekš. Kā redzat man kvalitāte stāv uz 100% ,taču izmaiņas starp 10% un 100% es tā arī nesaskatīju, ja nu vienīgi minimālu apgaismojuma izmaiņu. Inventārs te ir maksimāli neērts , te nav tādas iespējas kā ievietot priekšmetus biksēs / jakā , pie kā jau ir pieraduši daudzi DayZ u.c. zombie survival cienītāji, te nav tādas iespējas kā nostādināt ieroci sev rokās / somā, nav pieejami ātri taustiņi uz ieroču mainu, tas viss ir jādara manuāli ar ripulīti. Priekšmetu izvēle pār cik es zinu arī ir skaudīga.

Runājot par svarīgākajiem bugiem. To te ir pat pārāk daudz, tik pat daudz kā neizstrādāto lietu , bet uz to pat es nepievērsu tik lielu uzmanību ,jo es saprotu, ka spēle ir tikai kā 1 mēnesi alpha versijā, izveidotāji aktīvi strādā labojot visus bugus. Neizstrādātās lietas: Piemērs ar lapsu, kuru es mēģināju nomedīt, pēc diviem sitieniem tā nogūlās uz zemes un izskatījās beigta, taču mani pēkšņi sakoda, jā lapsa nepieceļoties no zemes mani sakoda. Bezjēdzīgas būves: koka kastes ,kuras ir itin visur, tās ir koka bunkuru tipa būves, kurām nav ne ieejas ,ne logu, ne durvju - nekā, tās vienkārši bezjēdzīgi stāv, aiz tām pat nevar paslēpties, šīs ēkas tikai veido ilūziju, ka jauniņais spēs tur atrast kaut kādu lūtu. _Ļoti spilgti bugu piemēru ir: _Atverot vaļā savu inventāru, lēnām ar to iepazīstoties es to aizvēru un attapos otrā mapes galā, pēc tam es uzgāju uz viena cilvēka, kur nepaspējot ar to uzsākt sarunu mani aizmeta uz nelielu gabalu atpakaļ. Neesmu pārliecināts, ka tas ir bugs, bet aizejot noteiktās zonās (kuras izskatās kā robežas) jūs pārmet uz citu mapi, kura sākumā ielādējās, tu iesalsti (pa to laiku jebkurš tevi var mierīgi ar cirvi nosist) , šī cita mapes pārmaiņa man radīja iespaidu it kā katra mape tiktu turēta uz sava servera.

Esat gatavi ar to, ka lielākoties šīs spēles auditorija ir krievu skolnieki, kuri tā arī centīsies Tevi nogalināt, nav svarīgi, ir tev kaut kādas drēbes vai nav, ir tev soma , ierocis, tam nav starpības, Tevi nogalinās kā kādu suni. Uzspawnojoties es ātri satiku 2 cilvēkus, kuri izskatījās arī jauniņie, jo kaut ko mīcījās gar tekstūrām. Nolemjot pie viņiem pievienoties es jau sagatavoju balss čatu (kuru pat nevar saprast, strādā / nestrādā , jo nekāda simbola jebšu skaņas iekš spēles nav) , sasveicinoties ar tiem, mani vienkārši noneš ar 1 cirvja sitienu. Otrā iespēja iepazīties ar cilvēkiem bija veiksmīgāka, es iepazinos ar angli, kurš tāpat kā es centās saprast ,kas un kā, kopīgi saprotot ,ka nav iespējams izmainīt kameras skatu mēs devāmies turpmākajos piedzīvojuma meklējumos, taču ieejot tajā robežā viņš pazuda un mēs vairs nesatikāmies. Trešā tikšanās ar cilvēku, es izmetu ārā vienu gaļas gabalu, āmuru un piedāvāju cilvēkam pievienoties pie mans , lai turpinātu izdzīvošanu kopā, uz ko es saņēmu sitienu ar savu pašu āmuru pa galvu. Saprotot, ka cilvēkiem te uzticēties nevar, es apeju visas teritorijas pa mežu ,cerot atrast munīciju mazākās būvēs, kur mani ,protams nogalina cilvēks.

Kopsavilkums: Manā uzskatā šī spēle nav vērta to pašu 4.00£. Godīgi sakot šinī spēlē es neredzu nākotni, potenciālu, manuprāt, ši spēle ir sava veida izklaide, kur tu salasoties ar saviem draugiem vari ieiet kopīgi iekšā un pasmieties par tās kļūdām, paskraidīt un novākt kādu ar cirvi, nekā vairāk. Es ļoti ceru, ka es maldos un šī spēle attīstīsies , jo survival spēles vienmēr būs pieprasījumā. _Vērtējums: _3/10

Ierakstu labojaArturiks19.Maijs 2015 23:24

Grafiskajā ziņā īsti nav tā labakā spēle, bet nu palasot un vēl pastoties kādu intro liekas sakarīga, bet nu es labāk izvēlētos H1Z1. Kudos par rakstu!

Pēc apraksta spriežot forša spēle.

Pēc apraksta spriežot forša spēle.

Šodien iedevu otro iespēju šai spēlei, nedaudz paskraidīju šurp turp, aizskrēju uz citu mapi, kur nebija cilvēku ,tāpēc es varēju mierīgi palūtoties, atradu daudz labumu, iemācījos vairākas lietas, taču mans spēlētājs sāka mirt no slāpēm , es vienu sulas paciņu meklēju ~1h apskrēju 3 mapes un neko dzeramu neatradu. Un tie bugi ,ka tevi pēkšņi var pārmest uz mapes sākumu / citu mapi vienkārši kretinē ārā, tu vari ieraudzīt kādu ieroci ,kuru tu tik ilgi meklēji, taču pieskrienot pie tā Tevi teleportē projām . Ik pa laikam gan jau turpināšu uzspēlēt šo spēli prieka pēc, reāli tikai pasmejoties par tās kļūdām un dažādām smieklīgām lietām. Bet jā ,par foršu es šo spēli nenosauktu.

Attēla apraksts Viens ekrānšāviņš no šodienas, tā jau izskatās normāli ,bet spēlējot tā nešķiet.

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 08:46

Hmm, izskatās jau diezgan interesanti, cerams ka drīz būs iespēja ko tādu uzspēlēt!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 4 atbildes  •  Kopumā lasīta 877 reizes