genotsiid Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte
genotsiid Redaktors

Šī gada martā Ubisoft izdeva Far Cry 5 (apskats šeit), bet uzņēmums jau ir paziņojis nākamo sērijas daļu. Vairāk uzzināsim piektdien pa nakti ceremonijas The Game Awards 2018 ietvaros. Domāju, ka runa nav par Far Cry 6, bet gan mazāku papildinājumu, kam nevajadzēs nopirktu un ieinstalētu iepriekšējo spēli (līdzīgi kā Blood Dragon). Spoileris: video skaidri atklāj FC5 nobeigumu.

6 0
genotsiid Redaktors

Skumji, bet šodien izdotā 3. Darksiders daļa ir vien Dark Souls pakaļdarinājums. Tā apgalvo cilvēks, kurš ir/bija abu minēto spēļu sēriju piekritējs. Šeit viņa domas sīkāk:

2 5
28.Novembris 2018 07:52

Pilnīgi piekrītu. Cerēju, ka nesalaidīs dēlī, bet tomēr viss ir slikti. Tūlīt būs 2019 gads, geimeriem laika gaitā ir parādījušās augstākas prasības pret kvalitāti, stāstu, cīņas mehāniku un vispār geimpleju kā tādu - nu nevar vairs darīt tā, ka tiek uztaisīts kkas ķap ļap un tiek prasīta pilna AAA summa 60, vai vairāk euro. Ja kkas tāds tiek uztaisīts, tad vajag arī adekvātu ciparu prasīt pretī. Esmu vīlies vnk. Diablo Immortal izziņošana, Fallout 76 un tgd Darksiders III.

28.Novembris 2018 10:54
genotsiid Redaktors

@Dzelziic Varbūt došu iespēju Darksiders III, kad to tirgos zem 20 eiro. 55 ir stipri par daudz prasīts. Njā, pēdējā laikā īpaši jūtams, ka ilgi gaidītas spēles neatbilst cerībām. Mana vilšanās bija Shadow of the Tomb Raider (no tās gan neko lielisku negaidīju). Minikonsole PlayStation Classic pēc pirmajām atsauksmēm arī izklausās pēc izgāšanās. Kārtējo reizi apstiprina pārliecību, ka neko nevajag pasūtīt iepriekš, kamēr nav parādījušās recenzijas un lietotāju atsauksmes.

28.Novembris 2018 13:10

Vismaz nav Battle Royal.

28.Novembris 2018 13:30
Eking Redaktors

Es skatījos Darksiders III strīmu, spēle tā bremzēja un raustījās. Piekrītu, tiešām vajag sagaidīt pirmās atsauksmes un tad tik veikt pirkumus. Man līdzīgi kā genotsiidam bija vilšanās Shadow of the Tomb Raider, kopumā bija spēlējama, bet nekas vairāk.

28.Novembris 2018 13:41
goodman2576 Redaktors

Balsojam ar maciņiem...

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Iedvesmai:

2 0
genotsiid Redaktors

Ja ir kāda spēle, par ko ir vērts maksāt € 60, tad Red Dead Redemption 2 viennozīmīgi ir viena no tām – vismaz tāds iespaids rodas pēc pirmajām aptuveni 7 stundām. Šodien vēlāk (ap diviem?) vajadzētu parādīties lielo mediju apskatiem, bet, būsim godīgi, tāpat Rockstar darbu nopirksiet, neko nelasot. Vismaz es tā izdarīju (viens veikals "pa kluso" tirgoja jau trīs dienas pirms iznākšanas). Protams, gala produkts neliekas tik iespaidīgs, kā to pasniedza reklāmas video, bet tas jau bija sagaidāms. Pie saglabātajiem datiem rāda, ka esmu izgājis 15 %, tā ka izskatās, ka stāsta pabeigšanai vajadzēs zem 50 stundām. Neko vairāk neteikšu, izņemot to, ka zirgam var uzlikt grebeni un iedot vārdu. Zemāk rumaks ar nosaukumu "Mans zirgs" (tagad viņai ir iesarkani mati): Grebene

13 7
25.Oktobris 2018 15:48

Aplikācija, ko var izmantot kā karti jau ir pieejama andorid/apple store? Vai tikai ar Rītdienu ?

25.Oktobris 2018 16:18
genotsiid Redaktors

@DJkikisa Neesmu pilnīgi drošs, bet it kā rīt lietotnei vajadzētu būt pieejamai. Man ērtāk liekas, ka karte ir redzama mazā aplītī ekrāna stūrī, lai gan uz planšetes varētu būt ērtāk atzīmēt nākamo ceļamērķi, citādi katru reizi jāatver izvēlne un tad karte.

25.Oktobris 2018 18:01

@genotsiid izlasi kotaku RDR2 apskatu.

25.Oktobris 2018 18:25
genotsiid Redaktors

@kornivskis Parasti nemēdzu lasīt citu apskatus, kad pašam jāraksta.

25.Oktobris 2018 18:35

@genotsiid sorry, par to neaizdomājos. Pabeidz savējo un pēc tam izlasi. Patīkams sacerējums viņam sanācis.

26.Oktobris 2018 07:24

šorīt ap pieciem iemēģināju, izskatījās interesanti, bet ievads vismaz likās tāds smagnējs un lēns. pagaidām gan tālāk vēl netiku. kopā jākačā ir 96gb. ar 4g un konsoli standby režīmā novilkās 7 stundās.

26.Oktobris 2018 11:20
Eking Redaktors

Kamēr gaidat lielo apsakatu no Mr. genotsiida tikmēr padalījos ar pirmajiem iespaidiem par RDR2

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Draugi, Soulcalibur VI bēta versija uz PS4 nepieprasa aktīvu PS+ abonementu! Izmērs ir nedaudz zem 3 GB. Tagad testēju. Grūti atkal pierast, ka jābloķē ar "krustu". Protams, tieku pilnīgi pazemots onlainā, tāpēc pilno versiju laikam spēlēšu tikai vienatā. Ar manu savienojumu pretinieks jāgaida vairākas minūtes, tomēr brīnums, ka izdevējs aizmirsa uzlikt PS+ kā obligātu prasību.

4 0
genotsiid Redaktors

Šodien Eiropā oficiāli iznāk autobraukšanas spēle V-Rally 4 (iepriekšējā daļa tika izdota 2002. gadā). Saņēmu to jau pirmdien, taču šobrīd spēlei ir sanācis veltīt vien dažas stundas laika, tāpēc plānoju publicēt apskatu ne agrāk kā nedēļas beigās. Tā kā miega trūkuma dēļ nejūtos pie pilnas apziņas, mani šībrīža iespaidi jāuztver ļoti skeptiski. Īsumā varu teikt, ka V-Rally 4 ir viduvēja. Braukšana un audiovizuālais noformējums ir OK, bet spēle ļoti reti liekas baudāma. Detaļās iedziļināšos apskatā, bet rodas iespaids, ka visi elementi ir pavirši salikti kopā, kvalitāte ir ļoti svārstīga. Neieteiktu šobrīd produktu iegādāties.

7 8
7.Septembris 2018 06:00
7.Septembris 2018 07:21
genotsiid Redaktors

@SuicideChrist PC versija iznāks 25. septembrī. Uz konsolēm var spēlēt jau no 6. datuma.

7.Septembris 2018 08:29
7.Septembris 2018 11:53

@SuicideChrist slikts mārketings.

7.Septembris 2018 16:33
KristapsSuliņš キリスト

@fenfen Tāpat kā pati spēle!

7.Septembris 2018 16:40

@SuicideChrist to nemāku un, visticamākais, arī nekad nemācēšu teikt, bet ēbrejgejmers to galīgi nav izmetis miskastē.

7.Septembris 2018 18:07
KristapsSuliņš キリスト

@fenfen ''Out now on PC'' Vaitad ēbrejgejmers neskaitās @genotsiid ?

7.Septembris 2018 18:08

@SuicideChrist tādā gadījumā viņš būtu sevi nistošs ebrejs

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Pēc ilgāka pārtraukuma ierakstīsim jaunu Bezcerīgā podkāsta sēriju. To ir plānots darīt 19. augusta rītā, tā ka līdz tam laikam esat laipni gaidīti uzdot mums savus jautājumus, uz ko atbildēsim (vai vismaz mēģināsim atbildēt) raidījumā.

4 2
18.Augusts 2018 07:28

Nebūs.

18.Augusts 2018 08:26

Vai vēl kāds gaida Bannerlord ? Vai kāds no podkāsta dalībniekiem ir iegādājies sev Monster Hunteru ? Kāds ir pamēģinājis paspēlēt pēdējā laikā No Man's Sky tgd, kad viņi spēlē ir ieviesuši daudz ko no tā, kas bija solīts / vai tikuši veikti spēcīgi mājieni, ka tas ir tas, ko var sagaidīt, bet sākotnēji tomēr šīs lietas netika iekļautas spēlē dēļ kā Hello Titty Games pamatīgi nokakāja viss internets ? Kāds bija devies uz Unicon pasākumu, kas nesen bija noticis ?

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Saleen S7R

Negribēju taisīt jaunu rakstu: ja nu kādam interesē, no šodienas līdz 25. jūnijam notiek The Crew 2 atvērtais beta tests (tātad nevajag reģistrēties). Visai jautra spēle, ieteiktu izmēģināt. Paspēlēju šodien vairākas stundas uz PS4 (viennozīmīgi jāņem uz PC, jo 60 kadri sekundē). Likās, ka būs tas pats saturs, kas slēgtajā "betā", bet biju patīkami pārsteigts – iespējams atslēgt Popular sekotāju līmeni, tātad tikt pie jaunām "disciplīnām" (varētu padomāt, ka šī ir sporta spēle). Ir iekļautas pa 2 sacīkstēm katrai. Tālāk īsi par tām.

  • Touring Car – sakrājot 400 000 "baksus" (The Crew 2 valūta), var iegādāties auto, kas mierīgi pārsniedz 300 km/h. Visa braukšana notiek slēgtā trasē, tātad beidzot var koncentrēties uz optimālu līkumu izņemšanu. Viena no sacīkstēm piespiedu kārtā iedarbināja lietainu laiku. Fizika ir ļoti piedodoša, bet starpība saķerē bija jūtama. Ātruma sajūta ir lieliska.
  • Motokross – neteiktu, ka man divriteņu spēkratu vadība The Crew 2 liekas pareiza, bet citādi ir OK. Trasēs ir izvietoti tramplīni, daudz piņķerīgu līkumu un šauru vietu. Pats interesantākais, ka šeit atklāju sniegu. Izrādās, ka spēle piedāvā arī to. Tas izskatās pareizi un pat ietekmē vadāmību.
  • Drifts – nekas īpašs, ja neskaita to, ka pirmā trase ir izvietota ostā un daļa no tās ir uz kuģa klāja. Šim sacīkšu paveidam ir jāpērk jauns braucamais. Pats lētākais ir 60. gadu Mustang Fastback, kas liekas fiziski par lielu smalkajām trasēm.
  • Jetsprint – kā Powerboat sacīkstes, bet ar mazākām un veiklākām laivām. Tas nozīmē, ka līkumi ir asāki un trases – šaurākas. Vienas no tām notiek Lasvegasā, kur ir ierīkoti Venēcijas tipa kanāli. Ļoti aizraujoši un vienlaikus grūti, jo ir arī jāpeld pret straumi un jāizvairās (vai jāpārlec) visādi nelieli šķēršļi.

Ja paveiksies, rīt tikšu pie pilnās spēles. Nevaru garantēt, ka apskats būs iznākšanas dienā, jo pa vidu ir svētki, bet centīšos. Pagaidām varu teikt, ka The Crew 2 ir patiesi aizraujoša – daudz labāka par pirmo daļu.

2 10
22.Jūnijs 2018 14:55

Domāju, ka būs kaut cik sakarīga spēle, bet nu sūds konkrētākais. Pirmkārt, kurš no stulbajiem izstrādātājiem izdomāja, ka auto jāvada ar "WASD"? Laikam sacīkšu spēles neviens no viņiem nav spēlējis. Un nemaz nevar nomainīt to vadības shēmu. Vadība un kaut kāda fizika manī izsauc vienkārši atklātu smīnu. Otrkārt, kad gribēju iziet no spēles es tā arī neatradu kā tas ir izdarāms civilizētā veidā, jo uz "Esc" spēle nereaģē. Ctrl+Alt+Delete un viss notiek. Spēles Beta tiek izdzēsta un es nožēloju savas dzīves 15 minūtes, kuras pavadīju šajā spēlē. Sorry, Genotsiid

22.Jūnijs 2018 15:16
genotsiid Redaktors

@kornivskis Kāpēc spēlē ar klaviatūru? 2000. gadu sākums sen aiz muguras. Būtu savu DualShock 4 ar vadu pieslēdzis, viss būtu kārtībā. Iestatījumos visu var salikt, kā vajag (vismaz PC versijā). Arī nezināju, kā aizvērt spēli. Izrādās, ka ir jāatver ātrā izvēlne, tad jāpatur Quit Game. Tas ir nepārdomāti, piekrītu. Pie fizikas jāpierod – tā nav nekāda simulācija. Princips gan nemainīgs: pirms līkuma bremzē, tad tā vidū gāzē.

Kāpēc "sorry"? Man drīzāk žēl, ka cilvēki padodas pēc slikta pirmā iespaida (kā jau pirmskatā rakstīju, visi tēli šķiet salietojušies, visur reklāmas utt.). fenfen teica tieši to pašu, ko tu (ka pilnīgs sūds). Jums laikam vairāk sakrīt viedokļi. Pats vienlīdz labi pavadu laiku gan ar The Crew 2, gan GT Sport. Skaidri apzinoties, kas ir viena un kas – otra, novērtēju abu priekšrocības.

22.Jūnijs 2018 17:06

@genotsiid Esmu ļoti pieredzējis klaviatūras braucējs jau no Colin Mcrae Rally laikiem. Vēl pāris mēnešus atpakaļ piedalījos Dirt Rally līgā un ar klaviatūru spēju aiz sevis atstāt arī stūrītes lietotājus Es jau nemaz negaidīju no šīs spēles kaut kādu simulatoru, tomēr kaut cik pieklājīgu vadību gribētos. Es katru atvērtās pasaules braukšanas arkādi uzreiz salīdzinu ar Forza Horizon 2 vai 3, kurās, manuprāt, ir vislabāk nostrādātais vadības un fizikas modelis starp visām tada veida spēlēm. Jāuzliek laikam instalēties FH3

22.Jūnijs 2018 17:28
genotsiid Redaktors

@kornivskis Paldies, ka paskaidroji! Tagad saprotu tevis rakstītā kontekstu. Tā kā nekad nav bijusi iespēja spēlēt Forza Horizon, laikam mani standarti attiecībā pret fiziku un vadību nav tik augsti, tāpēc spēju iziet pirmo The Crew un varu paciest turpinājumā piedāvāto. Atzīstos gan, ka netipiski daudz ielu sacīkstēs sanāk skrāpēt auto pret apmalēm un sienām. Par laimi, man daudz interesantāks šķiet saturs, kas notiek uz ūdens un pa bezceļiem, tā ka kopumā iespaids ir ļoti pozitīvs.

23.Jūnijs 2018 06:08

@genotsiid Nekas labs tur nqv. Trackmania stila bezpriģels. Es neprasu reālismu - tieši pretēji -, bet man galīgi nepatīk visas tās platformas streetrace trasēs un ar testosteronu pildītais geimplejs. Tad jau pirmā bija labāka, kas bija krietni vien piezemētāka.

23.Jūnijs 2018 07:44
genotsiid Redaktors

@fenfen Cik cilvēku, tik viedokļu. Manējais paliek nemainīgs. Tu jau arī laikam paspēlēji tikai padsmit minūtes un, secinājis, ka sūds, demo izdzēsi. Tāda nu The Crew 2 iekļautā Street Race "disciplīna" ir, bet arī ne visos tās pasākumos ir tramplīni. Tev noteikti labāk patiktu Touring Car paveids, ko atslēdz vēlāk. Kā jau Ubisoft produkts, spēle ir mikslis ar to, ko esam jau daudz reižu redzējuši citur. Vismaz tāds iespaids ir no betām. Pilno spēli tā arī izdevējs nav iedevis. Būs jāmēģina atrast laiks testēšanai darba dienu vakaros.

23.Jūnijs 2018 08:37
goodman2576 Redaktors

Es novēroju to pašu gļuku ar X-BOX 360 kontrolieri uz PC, ko closed Beta. Tas ņem un šad tad neprognozējami atslēdzas. Pirmā doma protams ka pašam kontrolierim problēma, bet nevienā citā spēlē tāda atslēgšanās nenotiek. Nākas izraut no USB ligzdas un ievietojot atpakaļ atkal viss darbojas. Vai kādam ir līdzīga sūdzība? Citādi spēle patīkami iepriecina.

23.Jūnijs 2018 08:57
genotsiid Redaktors

@goodman2576 Tev ir bezvadu modelis? Es bez problēmām izmantoju vada Xbox 360 pults kopiju pirmajā The Crew. Tā kā turpinājums, kā jau visas puslīdz jaunās Uplay spēles, atbalsta DualShock 4, tad lietoju to. Viss ir bumbās, ja neskaita, ka man nav neviena microUSB kabeļa, kas būtu garāks par metru.

23.Jūnijs 2018 09:19

@genotsiid es paspēlēju 10 minūtes, izbraucu pirmo sacīksti, nopirku Audi TT, sapratu, ka PS versija izskatās pēc sūda, un izdzēsu. Galvenais bija vizuālais.

25.Jūnijs 2018 12:11
goodman2576 Redaktors

@genotsiid man ir vada Xbox 360 un citās spēlēs nenovēroju nekādu problēmu, bet tieši THE CREW 2 tas mēz atslēgties, esmu pat novērojis ka tas notiek pie triecieniem, izvelku vadu iespraužu atpakaļ un viss darbojas. Dīvaini, var jau būt ka ar pašu kontrolieri vai usb portu kāda mistika, bet citādi viss darbojas, žēl ka Open Betā neļāva tikt līdz Famous, gribējas ar monster truck paplosīties...

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Huomio! Rītdien, 4. maijā, plānojam ierakstīt kārtējo "Bezcerīgā podkāsta" sēriju, tāpēc līdz piektdienas plkst. 13.00 ir iespējams uzdot jautājumus. Ziņu vietā atkal skatīsimies, ko esat ierakstījuši jūs, lietotāji. Būs, iespējams, īsākā sērija līdz šim.

4 2
3.Maijs 2018 08:24
KristapsSuliņš キリスト

Zdarova!

Jauna Tomb Raider spēle jau 14. septembrī

Kāds ir spēlējis Ori and The Blind Forest?

Kā jums jaunais God of War?

Ja Ke$ha (dziedātāja, varbūt zināma) pārvāktos dzīvot uz Apvienoto Karalisti tad viņu sauktu par Ke£ha?

Attēla apraksts

4.Maijs 2018 08:37

Kad pēc jūsu domām būs video karšu cenu drops iekš mūsu platuma grādiem zem MSRP kā tas jau ir manāms iekš Uk gtx 1080 videokartēm? Un vēl jūsu domas par šo.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Tähelepanu! Secinājām, ka ir iekrājies diezgan liels saraksts ar spēlēto, tāpēc pēkšņi, 15. aprīļa rītā, plānojam ierakstīt nākamo "Bezcerīgā podkāsta" sēriju. Tā kā ziņām kārtīgi līdzi sekojuši neesam, būs tikai "Kas spēlēts" un "Lietotāju aktivitātes" sadaļas, ja vien... neuzdosiet arī kādu jautājumu.

2 4
14.Aprīlis 2018 09:13

Ar Gamestar palīdzību drīz jau būsi igauņu valodu apguvis

14.Aprīlis 2018 10:00

Man domāt, @genotsiid valodu būs apuvis caur citiem kanāliem.

14.Aprīlis 2018 17:45
Eking Redaktors

Tere! Vai igauņi God of War un Yakuzu 6 nedod spēlēt? Kā Jums augstais God of War vērtējums metacriticā? Ko domājāt par Collection edition spēlēm un vai esat pirkuši tādus?

14.Aprīlis 2018 20:11
goodman2576 Redaktors

Kādi jaunumi, baumas par strauji tuvojošos E3 pasākumu?

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!