Janis Daubergs Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte

Kas jau paprovējis WildLands open beta?

0 3
24.Februāris 2017 08:57
goodman2576 Redaktors

Vakar ap 18:00 serveris bija down for maintanence, tā arī vairāk nepārbaudīju...

24.Februāris 2017 09:10
genotsiid Redaktors

Vakar paspēju pieslēgties ap plkst. 17.30 (pirms servera darbiem), tā ka izdevās izmēģināt aptuveni 3 stundas. Salīdzinājumā ar slēgto beta testu uz PS4 pirmā sižeta aina vairs nebija saraustīta, kopumā redzēju mazāk «gļuku». Itakua provinces stāsta uzdevumus šoreiz izgāju ar minimālām ķibelēm mazāk nekā 2 h laikā (iepriekš bija visādas problēmas, kas traucēja), tad devos uz Montujoku.

Jāsaka, ka tur ir pamatīgs lēciens grūtības pakāpes ziņā – jāpieiet situācijām daudz uzmanīgāk. Salīdzinot ar iepriekšējo provinci, ģeogrāfija neliekas tik interesanta, bet sālsezers ir lieta, kas palīdzēs teritoriju atcerēties arī vēlāk. Izgāju pagaidām tikai vienu no jaunajiem sižeta uzdevumiem, tā ka pāragri kaut ko secināt, bet viennozīmīgi gaidu pilno spēli martā. Visu cieņu Ubisoft Paris, ka viņi divās nedēļās ir spējuši pieslīpēt lietas.

Vai man vienīgajam šķiet, ka ir uzlabota braukšana ar auto?

24.Februāris 2017 12:16

Es ap 19:00 vai 20:00 laikam pieslēdzos uz kādām 15min. Man likās, ka vadīšana ir oki. Cover sistēma ne pārāk patika. Grafika bija oki, optimizēts labi, stabili 60fps uz ultra. Gļuki vēl bija, piemēram ceļu tekstūras braucot neielādējas. Weekendā ceru vēl pieķerties, patreiz liekas, ka k kas ļoti līdzīgs FarCry - vairāk neķā division.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Pastakastītē iekrita Mafia 3 key 8)

5 2
6.Oktobris 2016 19:04

No izstrādātājiem?

12.Oktobris 2016 05:52

Protams, kaut gan tagad pēc 22h pavadītām spēlē, būtu zinājis, kāda tā ir nebūtu pircis Reāli intro bija Mafia, kā pasaule atvērās, tā spēle palika par GTA/Far cry hibrīdu... Stāsts patreiz vēl ir oki, pasniegts tas tiek rutīniski, misijas ir rutīniskas, un trūkst visādas nianses, kas bija iepriekšējās daļās un spēli padarīja pārāku par GTA vai jebkurām citām šāda tipa spēlēm.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!