lollka Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte

Ko sakāt par vakardienas NASA preses sanāksmi?

0 11
29.Septembris 2015 06:11
NecroBob Redaktors

Ja godīgi nekas pārsteidzošs, esmu 100 % pārliecināts ka arī dzīvība citur eksistē Ir diezgan aprobežoti domāt, ka esam vienīgie visumā (kuram nav sākuma un beigu ) Protams forši, ka tik tuvu mums atrod ūdeni, gan jau drīz kādu baktēriju arī atradīs

29.Septembris 2015 07:50

@NecroBob un no tās baktērijas uztaisīs kārtējo "dzīvnieku" mēri

29.Septembris 2015 09:52
NecroBob Redaktors

@Māris nu jā tas gan ir reāli

29.Septembris 2015 11:55
nice1 Resnis

Dzīvība 100% eksistē arī citur.. Tikai jautājums kādā formā un cik attīstīta salīdzinājumā ar mums.. Vai ir kāda planēta kurā ir dominējošā suga kā uz zemes tas ir cilvēks.. Tā varam izplūst nejēdzīgās runās par to vai visumam ir robežas un ja ir tad kas ir aiz tās.. Mazums eksistē ntie visumi..

29.Septembris 2015 15:32

Nebūtu pareizi noliegt, ka mēs esam vienīgie visumā! Nesen te tādu interesantu video skatijos (jo mani interesē tādas lietas) kāds zinātnieks esot kosmosā palaidis ziņu, ar kodu kuru atšifrējot var iegūt attēlu ar informāciju par Zemi (cik apdzīvota, kādi izskatamies un cik atīstīti esam) Pēc 50-/+ gadiem atnāca atbilde, ar informāciju, tikai no citas planētas, atbildē bij attēls ar atbildi, ka tā planēta ir vairāk apdzīvotāka, atīstītāka un iedzīvotāji ir masīvāki. Varbūt ne visi tam tics, bet man kā tādu lietu cienītājam, gribas tam ticēt.

29.Septembris 2015 15:58
nice1 Resnis

Šādus stāstus diemžēl grūti apsiprināt.... Kā viņš palaida ziņu? Pēc kādiem parametriem varēja salīdzināt to cik masīvāki ir tās planētas iedzīvotāji? Pēc kā var noteikt cik attīstīti ir iedzīvotāji? Redzot zemes tendenci - tad ir skaidrs ka degradējamies tātad jo degradētāki ir iedzīvotāji jo attīstītāki viņi skaitās?

29.Septembris 2015 17:46
29.Septembris 2015 18:57

Protams, esmu arī par to, ka citur šajā visumā ir dzīviba, bet tas kad tieši uz Marsa ir šādi atklājumi, ir ļoti fascinējoši, jo galu galā, Mars nemaz nav tik tālu no mūsu Zemes.

29.Septembris 2015 19:54
Skhen Redaktors

@nice1, es arī pieļauju, ka dzīvība arī eksistē citur visumā, taču nevar apgalvot, ka tas ir 100%. Un runājot par visumu, tas it kā ik mirkli paplašinās, tātad Visums nav bezgalīgs, jo ir jābūt vēl kādai telpai, kurā Visums paplašinās, un, protams, rodas jautājums, kas ir aiz tā, un aiz tā, un aiz tā. Vēl kas interesants, bet šķiet filozofisks, nevar būt nekas. Vienmēr kaut kas būs. Proti, ja pazustu visas galaktikas un to planētas, paliktu piķu melnā tumsa - Visums. Bet ja tā pazustu, tad paliktu tukšums. Un ja tā pazustu, paliktu tas. TAS. Tā tad - vienmēr kaut kas būs (kāpēc vispār kaut kam ir jābūt un kāda tam jēga)un tas ir prātā neaptverami. Šķiet, ka šie mūžīgie cilvēkiem neatbildētie visdziļākie jautājumi par visu šo visuma procesu netiks atbildētas, tās vienkārši ir ārpus mūsu saprāta robežām.

29.Septembris 2015 20:50
NecroBob Redaktors

@Skhen uj šitais ir baigais prāta mežģis, stundām ir domāts

30.Septembris 2015 11:43
Deiveris Programmētājs

Ņemot vērā, ka šobrīd mēs pat nespējam izmērīt visuma izmēru un pastāv teorijas, ka mūsu visums nav vienīgais, ir bezgalīgi daudzi paralēli visumi, būtu grūti ticēt, ka esam vienīgie. Ir dzirdēts, ka ir broadcastoti signāli no zemes citu inteliģentu dzīvības formu meklējumos, tas tiesa, bet pēc @Matejs teiktā, ka tur viens onkulis teica, ka ir atbildēts etc etc, tam gan es arī neticu. Vajag konkrētas references no uzticamiem avotiem.

Manuprāt, dokumentālās filmas etc par šādu tēmu gandrīz vai nav jēgas skatīties, jo tur ir katrs interpretē visu pa savam un tic, kam grib ticēt. Pastāv arī teorijas, ka uz mēness dzīvo citplanētieši, jo, pēc shitty kvalitātes bildēm noteikts, ka tur atrodoties celtnes, kuras cilvēks nebūtu bijis spējīgs uzcelt or smth.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

0 0

2 0

1 0

1 0

5 0

Tikko saņēmu savu stream balvu. Paldies administrācijai par krekliņu un jauko apsveikumu, un haribo. Attēla apraksts

12 3
26.Maijs 2015 20:39

Šis gan ir ļoti jauki un zolīdi. Cepuri nost.

26.Maijs 2015 21:09
edza Spameris

būtu zinājis ka tur haribo nebutu atteicies

27.Maijs 2015 09:57

Tiktiešām jauks pārsteigums. Visa cieņa Strike.lv administrācijai!

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!