Par Strike

Strike logo banner

Mūsu komandai ir liels prieks, ka esi izrādījis interesi par Strike.lv. Ja esi šeit pirmo reizi, noteikti ir radušies jautājumi, kas tad īsti šī ir par vietu un ko te darīt?

Strike.lv veidotāji ir lieli spēļu entuziasti un vēlas, lai ikvienam, kas interesējas par jebkādām spēlēm, būtu vieta, kurā atrast domubiedrus, diskutēt par jaunumiem, dalīties ar iegūto pieredzi, kā arī meklēt iedvesmu un salīdzināt vērtējumus no citiem lietotājiem pirms jaunas spēles iegādes. Tas arī ir Strike.lv mērķis - apvienot spēļu interesentu kopienu un ļaut tiem satuvināties, iegūt aktuālākos jaunumus, kā arī atrast to, ko meklē, vienuviet.

Strike.lv laika gaitā ir mainījies un krietni attīstījies tā, lai tas kļūtu arvien ērtāks lietotājiem. Sākotnēji, 2010. gada 13. maijā, kad tas tika atklāts, tas bija vienkāršs portāls, kurā tika izvietoti tā laika populārāko videospēļu serveri, dodot iespēju ikvienam pievienoties un kopīgi tajos pavadīt laiku. Vēlāk Strike.lv komanda saprata, ka vēlas saviem lietotājiem sniegt plašākas iespējas un papildināja portālu ar redakcijas rakstiem par aktuāliem spēļu jaunumiem, paplašināja iespējas lietotājiem sazināties un meklēt domubiedrus. Papildus aktīvi tika atbalstīti arī pašmāju Twitch un Youtube kanāli, veltot tiem atsevišķu sadaļu, kā arī rīkojot dažādus konkursus ar balvām.

Sekojot līdzi cilvēku paradumiem mūsdienu vidē, Strike.lv šobrīd ir mainījis savu veidolu, kļūstot par visdažādāko spēļu sociālo tīklu Latvijā. Tagad ikviens spēļu entuziasts var ērti sekot līdzi nozares jaunumiem, diskutēt un dalīties ar savu pieredzi. Tā kā šobrīd spēļu skaits ir krietni paplašinājies, ērtākai lietošanai iespējams veidot dažādas grupas, lai sekotu līdzi tieši sev interesējošajām tēmām. Tagad Strike.lv apvieno arī plašu spēļu interesentu grupu - gan tos, kam patīk videospēles vai mobilās spēles, gan tos, kam tuvākas galda spēles. Tā katrs var atrast tieši sev interesējošās grupas un ziņas.

Novēlam aizraujošas spēles un lielisku pieredzi, izmantojot sociālo tīklu Strike.lv!

Tavs Strike.lv