LIVEtornisLIVEsirfoch

Attēli

Viena no mīļākajām spēļu sērijām - Hitman. Šajā sērijā mani ievilka Hitman 2, kur nepietika ar vienkāršu misiju ieziešanu, bet to pabeigšanu neizmantojot ieročus un veicot slepkavības netiekot atklātam. Visvairāk spēlē ievilka fakts, ka vari pats izvēlēties kādā veidā vēlies uzdevumu pabeigt - klusi vai ieiet pilnā rembo režīmā. Joprojām sekoju līdzi šai sērijai.

F8B82DE2-8CAD-4295-B18C-3B649622A74C.jpeg

Skatīt vēl 1 komentāru
MarcisbeeMarcisbee7. jūl. 11:05labots 7. jūl. 11:10

Piekrītu, Hitman vienmēr patikusi brīvības iespēja. Kuru no variantiem biežāk centies piekopt - kluso lavīšanos vai guns blazing? 😄

@marcis vienmēr sāku ar kluso, bet, ja pārāk bieži izgāžos, tad seko full rembo 😄

Mja mana arī viena no mīļakakām bērnības spēlem,vel atceros ka bija Hitman Blood Money speleju uz pc kas lagoja :D

@oziyss Man tāpat, kompis nevika, bet spēle tik laba, ka bija vienalga 😄

DrejzLVDrejzLV7. jūl. 13:31labots 7. jūl. 13:32

Hitman lieliska spēle, pirmās daļas arī atceros uz PC spēlēju, bet lidz ar Hitman 3 iznākšanu, izgāju 1, 2 un arī 3 uz 100% uz PS5 👍

Gaidu no IOI Interactive Project 007, varētu but episks.

MarcisbeeMarcisbeestrgrupāKas Kolekcijā?Kas Kolekcijā?7. jūl. 10:00labots 7. jūl. 11:08

Bija parasta darba diena. Sēžu un zīmēju dizainus, savā izbijušā darba vietā. Te no zila gaisa man atbrauc priekšnieks ar, svaigi no veikala plaukta paņemtu, PS4 kasti un saka: “Par labiem darbiem, prēmija". Es biju tik sapriecājies, ka nu jau darbus palika grūti veikt.

Kad tiku uz māju pusi, plēsu kasti vaļā un sāku bliezt pirmo spēli kas man bija #watch-dogs.

BF4457A0-D68E-4AC6-A4E3-80B5EA42BBA8.jpeg

Šī bija mana pirmā konsole (ja neskaita vairs nedzīvu Sega Genesis). Spēli pilnībā izgājis neesmu, jo pazaudēju par to interesi salīdzinoši ātri.

Šis stāsts ir patiess, taču mazliet pārspīlēts un saīsināts

TrancaMaansTrancaMaans7. jūl. 10:27labots 7. jūl. 10:28

Pirmo arī nespēju ilgi paspēlēt, bet otro daļu izbaudīju, jo tur bija laba implementācija dažādām variācijām kā spēli iet. Es 95% no spēles izgāju pretiniekus čakarējot un skatoties kā tie viens otru piebeidz :D Dēļ tā otrā daļa ļoti patika :D Tā teikt - varēja iet kā hakeris spēli :D

DrejzLVDrejzLV7. jūl. 10:31labots 7. jūl. 10:34

Atceros kāds haips bija par šo spēli pirms relīzes no redzētiem treileriem/gameplay, un tad notika downgrade 😆 Cik atceros auto vadāmību arī bija Saints Row līmenī.. Es savu PS4 gaitu veiksmīgi iesāku ar #horizon-zero-dawn un #uncharted-4-a-thief-s-end . 😎

Man ja nemaldos pirmā mīlestība ar PS4 gāja caur #driveclub gūltu :) Jau tad kad tā bija daudzmaz noslīpēta utt.

Personīgi, viena no spēlēm, kāpēc esmu nopietni apsvēris PS iegādi ir #god-of-war--1 un #uncharted-4-a-thief-s-end

Pavisam nesen bija interesanta dažu pozīciju izpārdošana Limited Run games veikalā - pa saprātīgām naudām izdevās kolekciju papildināt ar šo skaistulīti :) Kādas jums ir attiecības ar šo spēļu sēriju? shantea.jpg

Pirmo reizi par šādu uzzinu, labi, ka tagad Tev ir Switch 😅

Drīzumā arī uz PS4/PS5 Limited run čaļi beidzot šo klasiku izdos. Oriģināli laikam uz GBA iznāca ja nemaldos. Sērija kas tagad diezgan liela

DrejzLVDrejzLVgrupāXbox Xbox 6. jūl. 09:51labots 6. jūl. 22:40

Games with gold Xbox 360 beigas

xbox-games-with-gold.jpg

Sākot ar 2022. gada oktobri, Xbox Games with gold vairs nepiedāvās Xbox 360 spēles savā sarakstā. Pēc publiskās informācijas, izmaiņas saistītas ar to, ka Xbox ir izsmēlis savu Xbox 360 spēļu limitu ko piedāvāt saviem lietotājiem.

Izmaiņas neskars spēlētāju bibliotēku/pieejamību ar jau lejuplādētām Xbox 360 spēlēm kuras tika iegūtas līdz 2022. gada oktobrim. 360 spēles būs pieejamas lietotājiem bibliotēkā arī tad, ja viņi izvēlēsies vairs neizmantot Xbox Gold subscription.


*Xbox Games with gold katru mēnesi piedāvā 4 spēles saviem subscription lietotājiem - 2 spēles Xbox One/S|X un 2 Xbox 360.


Šķiet sīkums, jo uzsvars tāpat no Microsoft puses ir uz Xbox/PC Ultimate Gamepass, bet neskatoties uz to interesants jaunums, un ko sagaidīt ar Oktobri? vai ierasto 4 spēļu vietā būs 4 Xbox One/S|X spēles, vai 2?

Jautājums Xbox'istiem: Vai Jūs pievēršat uzmanību Games With Gold piedāvājumam un lejuplādējat visu pēc kārtas t.sk. 360 spēles, vai nav aktuāli?

Games with Gold vienmer ir bijis tā, ka ieinstalējot spēli, tā paliek Tava uz mūžiem?

Games With Gold saturs reti mani ir uzrunājis, vairāk tomēr esmu Game Pass satura lietotājs, tāpēc izmaiņas aktīvi nejutīšu.

@marcis 360 jā, Xbox One un S|X nē, pieejams tikai, ja ir aktīvs subs.

inerces pēc ielādēju paskatos un uninstall, praktiski reti ir kas tiešām uzmanības un paspēlēšanas vērts. neskumšu :)

Coming soon to Xbox Game Pass

TW_Coming-Soon_7.4.2022-548a2e73b67f111cc7e5.jpg

Available Today Last Call BBS (PC) [email protected] Yakuza 0 (Cloud, Console, and PC) Yakuza Kiwami (Cloud, Console, and PC) Yakuza Kiwami 2 (Cloud, Console, and PC)

Coming Soon DJMax Respect V (Cloud, Console, and PC) [email protected] – July 7 Matchpoint: Tennis Championships (Cloud, Console, and PC) [email protected] – July 7 Road 96 (Cloud, Console, and PC) – July 7 Escape Academy (Console and PC) [email protected] – July 14 My Friend Peppa Pig (Cloud, Console, and PC) – July 14 Overwhelm (PC) [email protected] – July 14 PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls (Cloud, Console, and PC) – July 14 PowerWash Simulator (Cloud, Console, and PC) – July 14

DLC / Game Updates Marvel’s Avengers Introduces Jane Foster as The Mighty Thor – Available now

Xbox Game Pass Ultimate Perks Fall Guys: Robo Rabbit Costume – Available now FIFA 22: Supercharge Pack – Available now MLB The Show 22: Summer Bundle – July 12 Halo Infinite: Pass Tense Rocket Warthog Bundle – July 13 Century: Age of Ashes – Krød Slaglands Dragon Bundle – July 14

hugurrishugurris5. jūl. 17:47labots 5. jūl. 17:47

Polium kompānija, kas izstrādā produktus un infrastruktūru priekš Web3 spēlēm, paziņo to, ka Q3 2024 izlaidīs savu spēļu konsoli, kas atbalstīs vairākas blokķēdes un žetonus: NFTs.

Konsole sauksies: "Polium One" un atbalstīs tādas blokķēdes, kā; Solana, Polygon, BNB Chain, ImmutableX, Harmony, EOS un WAX.

Pašlaik pēc publiski pieejamās informācijas ir zināms tas, ka konsole atbalstīs 4K Ultra HD izsķirtspēju ar 120 kadriem sekundē.

Polium saka, ka kopiena palīdzēs viņiem radīt konsoles dzelžus un programatūru, apgalvojot, to ka funkcionējošs prototips būs pieejams tuvāko mēnešu laikā.

fdsfsdfsdfdfsdfsfsdf.jpeg

Esmu super excited! 🤭

Pāris fīču pieprasījumi:

  1. Gribētos redzēt sarakstu ar biedriem, kas ir tiešsaistē; uzrādīt online biedrus sidebar, vai pie ierakstiem - konta profila bildes pievienot zaļu ikoniņu (kas parāda, ka attiecīgais biedrs ir tiešsaistē)
  2. Pievienot iespēju pie ierakstiem/avīzēm "pateikties autoram ar Dālderiem par rakstu" (var to izdarīt caur profilu etc., bet ieviešot to pie ierakstiem būtu ātrāk/ vienkāršāk un foršāk?)
  3. Pievienot pogu: "Dalīties" pie ierakstiem/ avīzi.

Screenshot 2022-07-05 at 11.27.56.png

  1. Pievienot pogu: "Ziņot par ierakstu/ avīzi" un notifikācija aiziet līdz Str moderatoriem.
  2. Parādīt top 3 apbalvojumus pie segvārda (kurus tu pats vari izvēlēties, kurus gribi izvcelt), kuri uzrādīties ierakstos/avīzēs. Par piemēru var paņemt no Reddit.

Screenshot 2022-07-05 at 11.34.18.png

  1. Pievienot pogu: "Back To the top", pie ierakstiem/ avīzēm.

Par 1. punktu, es vēlētos izvairīties no online statusa rādīšanas, jo tas ne vienmēr parāda patiesību un citreiz uzdzen papildu stresu. Tā ir ir svarīga informācija čatošanas platformās, bet, manuprāt, nesvarīgi šeit.

Ir iespēja "ziņot par ierakstu", tas neparādās uz saviem ierakstiem un full site moderatoriem.

Kā šī "dalīšanās" funkcionalitāte darbotos?

@marcis Ar pogu "dalīties" biju domājis, ka varu iegūt fixed linku uz ierakstu (dalīties un sheirot citiem, ārpus STR), jo pagaidām izskatās, ka nevar to izdarīt un viss ir bez sadaļas uz to ierakstu.

Tobiš, kad Tu komentēji šo rakstu, atnāca paziņojums un varēju nokļūt uz to ar šo linku: https://strike.lv/post/5f89f7fb-352d-4b6a-ae04-6ce655027f7c#comment-bd24d03d-fa5b-4c7b-904b-f63a88b048c3 bet šo linku es nevaru iegūt bez notifikācijas saņemšanas vai kā citādi, ja nekļūdos right?

Nevaru uzspiest uz attiecīga ieraksta un iegūt linku.

Atsaucēm būtu daudz labāk, ja varētu iegūt linkus uz visiem ierakstiem, bet tas laikam skan pēc fukt up.

@hugurris Skaidrs, šāda lieta jau ir todo sarakstā. Pagaidām izmanto atsauces linku, spiežot uz "ieraksta laika", tas atvērs ierakstu atsevišķā lapā, kur tad arī ir pieejams ieraksta url.

Skatīt vēl 2 komentārus

@hugurris Tās vienīgi ir tādas mikro transakcijas - 1 Dālderis par kaut ko, tas var baigi pienēsāt pilnu to vēsturi. Ir kādi ierosinājumi? Grupēt vairākas transakcijas, nodalīt atsevišķi? Vai rādīt visu vienā?

@marcis Nodalīt ar sadaļām; transakcijas vēsturi:

  1. Dālderi par aktivitāti
  2. Saņemtie Dālderi
  3. etc.
EdgarsdesignEdgarsdesign5. jūl. 14:25labots 5. jūl. 14:36

@marcis Ieteiktu vienkārši Transakciju vēsture sadaļā, pielipināt divus kvadrātus, kurus var ieķeksēt 1. Noklusējums 2. Detalizēts

Ganjau izklausīsies pēc tīrās tuftas - tā kā ir izdevusies šī čupu čupām spēles fīča. Tad varbūt iespējams sasiet ar lietotāja konkrētās platformas saitēm - tādu kā datubāzīti veidot kur lietotājs var profilā atbilstošā sadaļā uzturēt sev piederošu spēļu sarakstu :) Tas tā tādas pārdomas, jo es izmantoju vienu abonētu servisiņu kur es uzturu savu kolekciju. Protams tā nav common vajadzība ikdienas apmeklētājam, bet entuziastiem iespējams tas būtu interesanti.

@trancamaans Izklausās labi! Es par ko tādu štukoju. Man pašam ļoti interesētu sev veidot sarakstu ar “gribu uzspēlēt” un tad atķeksēt, ka točna esmu vai nu izspēlējis vai vismaz pamēģinājis attiecīgo spēli.

Pasaules pirmā PlayToEarn mobīlā skriešanas spēle Metarun būs pieejama closed-beta stadijā, 5. Jūlijā. Līdz ar closed-betas sākumu; PlayToEarn režīms būs pieejams.

screen_shots_5.png

Metarun – PlayToEarn NFT skriešanas spēle uz mobīlajiem ierīcēm, kas darbojas uz Binance tīkla (BNB ķēdes). Ļoti līdzīga "Temple Run" bet ar P2E elementiem.

Metarun Game l Official Trailer

Un nē Mārci, šai spēlei nav hashtags... 😄

Varbūt vajadzētu pievienot feature: "piespraust ziņu/ierakstu" iekš grupām? Lai būtu iespēja piepinnot kaut ko svarīgu.

Screenshot 2022-07-04 at 13.38.53.png

Skatīt vēl 3 komentārus
EdgarsdesignEdgarsdesign4. jūl. 15:25labots 4. jūl. 15:26

@hugurris @marcis Mans peldējums apstājās pie četriem kvadrātiem zem vai virs Top 20 vērtīgākie lietotāji, kuros būtu atspoguļoti Top5 lietotāji ar viss vairāk: ierakstiem; komentāriem; reakcijām; sekotājiem.

p.s Personīgi es, neredzu Top20 vēsturei pievienoto vērtību!? 😅 @hugurris

EdgarsdesignEdgarsdesign4. jūl. 15:58labots 4. jūl. 22:36

Varbūt interesantāki Top5 būtu: "Pirmie rajonā" (lietotāji ar viss augstāko līmeni); Aizsēdējušies (lietotāji ar viss ražīgāko laiku online, iekš strikelv); Neprognozējamie (lietotāji kuri spēlējuši viss vairāk spēles); Bagātākie (lietotāji ar viss smagāko dālderu maku)

@edgars Jā, šī ir ļoti laba ideja. Mans vēstures TOP20 nobāl.

Patīk tās kategorijas, ko Edgars izdomāja.

@edgars Ļoti laba ideja, man patīk 👍 Varētu kaut ko šādu realizēt. Varbūt ka par šo varētu saņemt achievement? 👼