DrejzLV

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi19. nov. 23:32labots 20. nov. 00:06

Mini-ieskats Robocop Rogue City

maxresdefault.jpg

Pēc dzirdētām daudz labām atsauksmēm par spēli #robocop-rogue-city, izlēmu pamēģināt, lai atslēgtu smadzenes no MWZ. Pēc 8h32min spēle pabeigta uz 100% sasniedzot 27/27 Achievements.

Spēles User reitings pašlaik metacritic ir 8.7, daudz labas atsauksmes, daudz labi review, spēle būvēta uz Unreal Engine 5, kas varētu noiet greizi?

Neskaitot vairākus performance bugus ar kuriem saskāros, kā arī spēles vidū, man kaut kas notika ar spēles progresēšanu, kur pēc katras izietas misijas man pēkšņi ielādēja kaut kādu random sākuma misiju un nācās manuāli pārlādēt Auto-save, lai progresētu (un tā kopā izdarīju kādas 15 reizes), tad spēle likās viduvēja - Ne šis, ne tas.

Stāsts likās viduvējs, grafika likās viduvēja, gameplay likās viduvējs, neviens spēles apskets neradīja wow efektu manī, pat boss fight vienmuļi ar milzīgu bullet-sponge. Robokopu varēja arī upgreidot ar skill pointiem, bet no tiem vispār nejutu nekādu izmaiņu cīņas.

Kopumā spēle likās kā tāds "B" reitinga shooteris, kur ir zināms bērnības tēls, oriģinālais Robokopa balss aktieris, un viss. Manuprāt, ja šo abu elementu nebūtu spēlē, un iznāktu nezināma nosaukuma spēle no poļu studijas, neviens tai nepievērstu uzmanību.

Iespējams tiem, kam patika #terminator-resistance, tad šī spēle arī patiks, jo taisīja tā pati studija - Teyon.

Kopā vērtēju uz 4/10 🍪

Izlaidīšu šo.

Coming soon to Xbox Game Pass

4236306_1.jpg

Available now

 • Coral Island

Coming Soon

 • Persona 5 Tactica – November 17
 • Dune: Spice Wars – November 28
 • Rollerdrome – November 28

Vakar izgāju #call-of-duty-modern-warfare-iii uz Veteran un šodien savācu visus Campaign saistītos Achievements, atlicis lielais grinds Zombie mode, lai savāktu 100%

Pāris vārdos - kampaņa ir briesmīga, spēles vērtējums ir atbilstošs, ļoti slinks darbs izdarīts, puse no misijām (kuras tā jau ir maz un ir īsas) ir open kartes, kur jāpilda objectives, pa lielam Warzone pret botiem mazās kartēs..

Mini-ieskats EA Sports WRC

wrc-coming-soon-16x9.jpg.adapt.crop191x100.1200w.jpg

Turpinot pabeigto spēļu sēriju, šoreiz arī patīkams pārsteigums no EA ar #ea-sports-wrc, pirmo gadu Codemasters zem EA grožiem nelika vilties, pēc nospēlētām 33h19min spēle izieta uz 100% sasniedzot 26/26 Achievements.

Sākot ar pozitīvo - šķiet pirmo gadu spēle ir krietni draudzīgāka pret iesācējiem, prastāks, bet saprotamāks UI, lielisks introduction ar apmācībām braukšanā un tikpat aizraujošs čempionāts kā iepriekšējos gadus, un iespējams pat vieglāka / atsaucīgāka auto vadāmība?

Dažādība piedāvātās auto klasēs un game modes - Championship, Career, Moments, Quick Play, Multiplayer, School u.c. Par cik katrā no mode bija kāds Achievement, tad attiecīgi visos tika arī pavadīts kāds laiks.

Auto un apkārtne izskatās lieliski, kontroles ir atsaucīgas un precīzas, lokācijas daudz un dažādas (pašlaik 17, bet būs vēl +1) un putekļu mākoņi, kurus atstāt aiz sevis nekad neapniks.

No lietām ko var uzlabot - vairākas reizes iedomājos spēlējot, ka man personīgi prasītos vairāk destructible objektus, sajūta, kad nesies uz 150 km/h un ietriecies stabiņā, kuru nevis nones Tu, bet viņš Tevi un saņem diskvalifikāciju, jo auto ir lupatās ir nedaudz overkills, bet nu iespējams tā domāts, tā nav arkāde - jābrauc pa ceļu, nevis stabos 🙂

Tāpat uz Series X sajutu nelielu ieraustīšanos / iespējams loading vienu vai vairākas reizes uz milisekundi, kas sačakarē visu koncentrēšanos un noved dažas reizes pie letālām sekām, kā arī novēroju fps dropus apdzīvotākās vietās, bet tas sīkums un netraucēja izbaudīt spēli

Kopā vērtēju uz 8/10 🍪

Situācija atgādina Dirt4 kur mēneša eventā tu brauc like a champ un viens koks uztaisa tev DQ :D Būs jānopērk citādāk mans G923 jau sen nav izmantots .

@dralafi ir ir labs, un tieši tā arī ir! 😆

Goodman2576Goodman257611. nov. 23:06labots 11. nov. 23:07

Man patīk... joprojām krietni jāpiedomā, jo kļūdas maksā dārgi... labs Dirt turpinājums, bet gribētos UE5 labumus redzēts, perhaps nākamajā iterācijā....

God of War Ragnarök - Midgard Mishaps 2 | PS5 & PS4 Games "This way Kratos! This way!

Mini-ieskats EA Sports UFC 5

EA_UFC5_STD_FP_RGB_Horizontal_1920x1080-e3a57e2e1fb7d58632a3.jpg

Pēc 3 gadu pauzes UFC atgriežās ar 5 daļu #ea-sports-ufc-5, pēc nospēlētām 26h un 45min beidzot nomocīju to draņķi uz 100%, savācot 31/31 Achievements.

Spēli var iedalīt 3 daļas:

 1. daļa - Offline karjera, kur taisi savu vecīti, un kļūsti par pasaules čempionu savā svara kategorijā, un tad, aizstāvi tituli līdz esi pensionārs un vairs nevari cīnities, the end.

 2. daļa - Online karjera, kur taisi savu vecīti un cīnies ar citiem entuziastiem online, proti, šo spēli spēle tik maz cilvēku, ka tie, kas spēlē ir pilnīgākie manjaki pret kuriem cīnīties ir praktiski nereāli, kopā nospēlēju ap 150 cīņas, kur 90 no tām zaudēju.

 3. daļa - Fight Week, dažādi challenge un uzdevumi, kas ir saistīti ar notikumiem UFC pasaulē, piemēram šonedēļ ir PPV 295 events PROCHAZKA VS PEREIRA, kur saistībā ar to ir challenge, kas jāizpilda cīņā pret CPU.

Esmu nedaudz spēlējis iepriekšējās daļas, un teikšu godīgi, nekādas inovācijas šajā spēlē, vai game mode es neredzu, izņemot ļoti stūlbu lietu - cīņa tagad var apstāties vidū, nevis pec TKO/KO, bet oktagonā ienāk ārsts un pasaka ka Tev, vai Tavam pretiniekam ir pārāk sasists ģīmis un cīņa nevar turpināties..

Metacritics un citur var atrast ļoti daudz negatīvu komentāru par spēli un diemžēl es tiem varu piekrist, spēle nav nekas īpašs, un šķiet uz vāciņa ir 4 vietā uzrakstīts 5 un pieliktas daudz mikrotransakcijas.

Kopā vērtēju uz 5/10 🍪

Turpretīm #ea-sports-wrc ļoti pārsteidza labā nozīmē, un par to uzrakstīšu vēlāk, kad sasniegšu pēdējo achievement.

DrejzLVDrejzLVgrupāTreileriTreileri8. nov. 10:57labots 8. nov. 17:32

Tikai es, vai galvenais tēls bija sieviete? 🤔

pirmās trīs daļas bija ok, ceturtā bija vilšānās, cerams ka piektā būs labāka

Izgāju 2 reizes triloģiju,Andromedu pietika ar vienu :D

DrejzLVDrejzLV3. nov. 11:56labots 3. nov. 12:02

Šodien ieslēdzot Xbox mani sagaidīja pārsteigums, nevis Xbox Dashboard, bet milzīgs #call-of-duty-modern-warfare-iii ad, WTF?!

Jāsāk atpelnīt iztēretā nauda :D Pāris mēneši tik laiks kamēr visu gamepass saliek :D

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi2. nov. 10:14labots 3. nov. 09:22

Mini-ieskats Alan Wake 2

alan-wake-2.png.webp.jpeg

Mana šī gada favorīt spēle #alan-wake-ii piebeigta, kopā spēlē pavadīts ap 12 stundas un sasniegti visi 66 Achievements / Trophies.

Remedy studijas stila mind-fu*ks turpinās un tieši tāds ir Alan Wake 2. Spēle iedalās 3 lielās lokācijās, kuras arī var backtrackot, spēlē būs jaiejūtās FBI aģentes Sagas un rakstnieka Alana lomā un starp tiem pārslēgties ejot katra individuālus stāstus.

Jau pirmajās spēles stundās likās, ka šī būs mana GOTY dēļ tā, kādu noskaņu spēle radīja - vizuālais un audio noformējums spēle, grafika, stāsts kurā ir atsauces uz #control un #alan-wake pilnīgi noteikti neliks vilties.

Šorīt iedomājos, ja man būtu jāatstāsta spēles stāsts, es to nespētu, pat pēc spēles iziešanas man ir joprojām milzīgs WTF... un tas ir tas, kas man personīgi šajā spēlē arī ļoti patika. Patika arī vērot kā leģendārais Sam Lake iepina sevi stāsta un tikpat labi viņš varēja būt uz spēles vāka.

Spēlei noņemu vienu balli tikai tapēc, ka pēdējie 2 chapteri bija priekš manis pārāk lēni un prasījās uz galotni vairāk action.

P.S - spēles laikā nesaskāros vispār ne ar vienu problēmu.

Kopā vērtēju uz 9/10 🍪

Viņai jau sola vēl vairāk Control saistītu dlc

@djkikisa tas labi, es vispār nebiju ne interesējies, vai vairāk sekojis līdzi, bet tiešām - plānoti divi dlc: Night Springs un The Lake House. Super, būs iemesls atgriezties spēlē 👍

DrejzLVDrejzLVgrupāXbox Xbox 31. okt. 15:43labots 31. okt. 15:44

Coming soon to Xbox Game Pass

4226735_1.jpg

Available now

 • Headbangers: Rhythm Royale
 • Jusant
 • Wartales

Coming Soon

 • Thirsty Suitors – November 2
 • Football Manager 2024 Console – November 6
 • Dungeons 4 – November 9
 • Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name – November 9
 • Wild Hearts – November 9
 • Spirittea – November 13
 • Coral Island – November 14