DrejzLV

Coming soon to Game Pass

GNio5u-WwAAWGbs.png

Coming Soon

 • Chants of Sennaar – May 15
 • EA Sports NHL 24 – May 16
 • Immortals of Aveum – May 16
 • Senua’s Saga: Hellblade II – May 21
 • Galacticare – May 23
 • Hauntii – May 23
 • Moving Out 2 – May 28
 • Humanity – May 30
 • Lords of the Fallen – May 30
 • Firework – June 4
 • Rolling Hills – June 4
DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi14. maijs 14:25labots 14. maijs 18:56

Mini-ieskats Fallout 4

EGS_Fallout4_BethesdaGameStudios_S1_2560x1440-fb0e82fa71a74e750c95b57b91fc558d.jpeg

Pavelkoties līdzi seriāla haipam un "next-gen" atjauninājumam, izdomāju izspēlēt #fallout-4, pēc nospēlētām 30h15min spēles base game iziets uz 100% sasniedzot 50/50 achievements / trophies.

Forši redzēt, ka pat pēc 9 gadiem spēle joprojām ir laba un palika tikai labāka uz konsolēm ar ilgi gaidīto (precizāk - negaidīto) update.

Precīzi neatceros, bet #fallout-4 biju spēlējis gan uz PlayStation, gan uz Xbox, kad tas tikko parādījās pārdošanā. Par cik man personīgi patīk Bethesda spēles, tad bija forši atgriezties Commonwealth un izspēlet visu Fallout 4 stāstu ar dažādiem endingiem.

Spēle joprojām ir manā topā, un uz atlaidēm paņemšu G.O.T.Y versiju, lai izietu arī DLC ko nēesmu spēlējis, plānā ir arī pieķerties #fallout-76, bet skatīšos kā saies kopā ar #senuas-saga-hellblade-ii un #diablo-iv jauno sezonu, pašlaik tāds kluss periods jaunumu ziņā.

Kopā vērtēju uz 8/10 🍪

Nekas īpaši jauns. Remedy jau nesen teica ka pushos visu uz Alan wake un Control sērijām. Pateica ari ka Max Payne 1&2 Remake ir tāds pats budžets kā bija Alan wake 2

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi23. apr. 13:39labots 23. apr. 13:42

Mini-ieskats Harold Halibut

harold.jpeg

Ļoti funky spēle, kurai uzmetu aci, jo tā ir pieejama Xbox Ultimate Gamepass ar nosaukumu #harold-halibut, pēc nospēlētām 15h21min spēle izieta uz 96% sasniedzot 26/27 Achievement/Trophies, pašlaik viens sasniegums ir unobtainable.

#harold-halibut ir "stop motion" piedzīvojumu spēle par vīrieti vārdā - Harold, kas ir apkopējs/mehāniķis uz kosmoss kuģa "Fedora 1". Kuģis dodoties meklēt jaunu planētu ko kolonizēt, diemžēl notiek negadījums un kuģis avarē ūdenī un visa apkalpe ir iesprostata dzīvot uz šī paša kuģa. Harold ikdienā veic savus pienākumus, ko tam uztic citi apkalpes locekļi, līdz tiek noskaidroti iepriekš nezināmi fakti un notikumi, kas izmaina visu "Fedora 1" apkalpes locekļu dzīves.

Spēles gameplay ir vienkārš ar kustības sticku un vienu action/dialoga pogu. Stāsts spēle likās daļēji interesants, spēle uztaisīti "stop motion" stilistikā, kas ir kaut kas savādāks/atšķirīgs no citām līdzīgām spēlēm un ļoti iederējās.

Diemžēl man personīgi spēles stāsts, ja sākumā likās interesants, tad pēctam likās sviestains un gaidīju ātrāk spēles beigas, līdz ar to spēle likās arī pārāk gara.

Kopā vērtēju uz 4/10 🍪

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi19. apr. 21:55labots 19. apr. 21:58

Mini-ieskats Alone In The Dark

onee.jpeg

Pēc ilgām mocībām, un 5-6 reizes spēles iziešanas, beidzot pabeigts #alone-in-the-dark--1 uz 100%, sasniedzot 38/38 Achievements/Trophies pavadot spēlē 23h20min.

Spēles stāsts, puzzle, atmosfēra un vizuālais noformējums noteikti ir spēles stiprās puses, bet diemžēl bugi un tas, ka spēli nācas iziet krietni vairāk reizes kā vēlējos nedaudz sa*isa pieredzi.

Spēlētājs varēs iejusties Emily vai Edward detektīvu lomā, kas ir uzaicināti izmeklēt mistēriskus notikumus Derceto savrupmājā. Kopumā ir 5 chapteri, kuros Emily un Edward gameplay minimāli atšķirās ar individuāliem vēstures notikumiem no viņu dzīves, spēles stils ir ļoti līdzīgs RE sērijai, bet šeit uzsvars ir vairāk uz puzzle un mind-fuck momentiem.

Interesants moments likās tas, ka spēlei ir vairāki secret endingi, par kuriem būtu ļoti grūti uzzināt neskatoties gidus, kas padara tos interesantus, ir tas, ka viņi ir iestrādāti cut-scene, kur vispār nekas netiek teikts priekšā, kuras pogas jāspiež, un ja nezini, vai palaidi garām, vai skippo cut-scene - tad cauri.

Kopumā spēle likās interesanta, bet vairāki bugi, kur nācās pārlādēt save, achievement, kuri neizleca un spēles izspēlēšana 6 reizes personīgi man sabojāja pieredzi.

Kopā vērtēju uz 6/10 🍪

Coming soon to Xbox Game Pass

GLScb2lWoAAOh6q.png

Available now

 • Harold Halibut

Coming Soon

 • Orcs Must Die! 3 – April 17
 • EA Sports NHL 24 – April 18
 • Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes – April 23
 • nother Crab’s Treasure – April 25
 • Manor Lords – April 26
 • Have A Nice Death – April 30
DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi9. apr. 22:18labots 19. apr. 10:30

Mini-ieskats South Park: Snow Day!

tet.jpeg

Spēle, kurai nevajadzētu pievērst neviena uzmanību - #south-park-snow-day pabeigta 11h15min, sasniedzot 31/32 Achievements/Trophies, bet diemžēl šī ir kārtējā spēle, kura tiek izlaista ar salauztu trofeju sistēmu un bugiem.

Pēc pirmajām abām SP spēlēm - #south-park-the-stick-of-truth un #south-park-the-fractured-but-whole (kuras man ļoti patika), redzot šīs spēles treileri/gameplay jau sapratu, ka būs galīgi garām aizšauts - jocīgas 3D animācijas, slasher gameplay, viss ko redzēja likās atbaidošs..

BET neskatoties uz to, tāpat spēlei devu iespēju, un kā jau paredzēju - biju vīlies. Pati spēle sastāv no 5 misijam ar RNG elementiem, kur tu cīnies ar pretiniekiem, vāc power-up kartiņas, upgreido tās un katras misijas beigās uzveic bosu - tas arī viss.

Ir minimāla upgrade sistēma, ir online co-op, bet spēle kā tāda vispār nesagādā nekādu gandarījumu. Ja, iepriekšējās abās SP spēlēs Tu sajuties kā vienā garā SP multeņu seriālā, tad šeit ir tikai atpazīstamas balsis, un dīvainas 3D animācijas (kas vispār nav SP stilā).

Lai arī cik liels South Park fans esi, tad šo spēli galīgi ieteikt nevaru.

Kopā vērtēju uz 2/10 🍪

Labojums: šodien 19.04. veiksmīgi sasniegts pēdējais achievement ko salaboja!

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi7. apr. 12:39labots 7. apr. 16:31

Mini-ieskats Dragon's Dogma 2

one.jpeg

Mana viennozīmīgi šī gada GOTY spēle #dragons-dogma-ii pabeigta, pēc nospēlētām 59h10min sasniedzot 55/55 achievements/trophies.

Par iepriekšējo daļu neko daudz nebiju dzirdējis, vai spēlējis, bet redzot šīs spēles treilerus/gameplay zināju, ka noteikti vēlēšos iziet. Pēc pirmās nospēlētās stundas spēle ļoti aizrāva, un atgādināja pēc setting - Lord of The Rings, The Witcher, Elden Ring.

Spēles combat, Vocations - jeb klases ar kurām var spēlēt.. pretinieki kā mazi tā milzīgi - pūķi, troļļi, minotauri, u.c. mošķi, kas katru cīņu padara episku kad tos satiec. Milzīgas un dažādas lokācijas, tēli kā main quest, tā sidequest nekas spēle nelika vilties.

Jāpierod pie tā, ka tev nav - save slot, bet ir opcija, vai nu ielādēt pēdējo quick save, vai ielādēt pēdējo vietu, kur pagulēji "Inn", tad svarīgi ir pārdomāt katru savu save iespēju. Tāpat spēle ir ļoti limitēts fast-travel, līdz ar to daudz laika būs jāpavada staigājot, kas manuprāt bija ļoti labs lēmums, lai pilnībā iegrimtu spēlē.

Spēli pilnīgi noteikti iesaku visiem RPG / piedzīvojumu / atvērtās pasaules piekritējiem, jo tā neliks vilties (itsevišķi izspēlējot dažādus spēles endingus).

Vienīgais kam varēju piekasīties, ir uz relīzi - optimizācija un nebija iespēja sākt jaunu spēli (ar pēdējo patch, gan optimizācija uzlabojusies, gan var sākt new game no menu).

Klusā cerība uz pārsteiguma DLC no Capcom 🤞

Kopā vērtēju uz 9/10 🍪

Super! Šī ir viena no tām wishlist spēlēm, kuru gribētu iečekot tiklīdz būs nepieciešams komplektēt jaunu PC, tik diemžēl pat tas diži nepalīdzēs ar tām fps problēmām, ja studija neveiks optimizāciju + gan jau, ka pats engine apakšā nav īpaši izcili piemērots šāda tipa open world spēlei

Coming soon to Xbox Game Pass

4322166_1.jpg

Available now

 • Superhot: Mind Control Delete

Coming Soon

 • LEGO 2K Drive – April 3
 • Lil Gator Game – April 4
 • EA Sports PGA Tour – April 4
 • Kona – April 9
 • Botany Manor – April 9
 • Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition – April 11
 • Harold Halibut – April 16