DrejzLV

Kāds jau paspēja noskatīties The Last Of Us 1 sēriju?

tikko nokačāju, bet izskatās būs labs seriāls

Man personīgi 1. Epizode 50/50 redzēs kā ar nākamo būs

Es tikko noskatījos, man arī 50/50, bet gaidu nākamo sēriju 👍

Es gaidu arī nākamo epizodi. Es ļoti labi zinu spēles sižetu utt. Interesanti salīdzināt. Jādod nedaudz iespēja - varbūt aizies, bet lai teiktu ka ļoti patika - nevaru teikt.

Coming soon to Xbox Game Pass

FmHbkrWX0AUb7Wn.png

Available Now Mortal Shell: Enhanced Edition (Cloud, Console, and PC) Stranded Deep (Cloud, Console, and PC)

Coming Soon Persona 3 Portable (Cloud, Console, and PC) – January 19 Persona 4 Golden (Cloud, Console, and PC) – January 19 Monster Hunter Rise (Cloud, Console, and PC) – January 20

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi3. janv. 01:14labots 3. janv. 01:22

witcher-3-next-gen-update.jpg

Mini-ieskats The Witcher 3 Next-Gen

Pēc pazušas uz pusmēnesi un pavadītām spēlē 117h29min varu veiksmīgi paziņot, esmu uzvarējis #the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition--1.

Esmu netikai savācis visus 78/78 Trophy/Achievements, bet spēlē izdarīju pilnīgi visu ko tā piedāvā - iztīrijis visas spēles kartes no nezināmiem mošķiem un noslēpumiem base game un DLC, kā arī izpildījis visus uzdevumus kā lielos tā mazos. Uhh un kas par piedzīvojumu tas bija.

The Witcher 3 ir joprojām manās acīs labākā spēle, ko esmu spēlējis kā pirms 7 gadiem, tā arī tagad. Stāts, dialogi, combat, character attīstība, dažādi endingi (t.sk. iespēja pieņemt nepareizus lēmumus ar neatgriezeniskām sekām) un beigu beigās sagaidītās next-gen update fīčas.

Zemāk vēlos padalīties arī ar dažām bildēm ko uzņēmu ar jaunieviesto photo mode next-gen update:

208289a8-1ecd-417a-8425-fae70e6208bc.jpg Raibā krāsā Grave Hag, ko bieži varēja sastap spēles purvos

Lai arī spēli biju spēlējis uz PlayStation 4 un Xbox One kad tā iznāca, joprojām daudzas lietas šķita pilnīgi jaunas un aizmirstas, tapēc sajūtas bija kā spēlēt no jauna.

4add5524-0dc8-4bbf-b96b-c080e24a00eb.jpg White Tiger armor, ko varēja atrast jaunajā next-gen update

Ņemot vērā ka spēlēju uz grūtākās pakāpes, tad pareizs build, potion un oils lietošana, kā arī kārtīga monstru izpēte bija svarīga lieta pirms doties ciņā. Deathmarch grūtības pakāpe bija noteikti veids, kā šī spēle bija iecerēta spēlēt.

8092b94e-a458-4855-9a91-93be76dedd98.jpg Toad Prince no Hearts Of Stone DLC

Kā jau var noprast The Witcher 3 man gājis ļoti tuvu sirdij, un paliks atmiņā vēl ilgu laiku, kā tas bija pirmo reizi kad izgāju spēli pirms vairākiem gadiem. Sen nēesmu jutis tādu azartu izspēlētē visu līdz galam. Pēc Strike.lv statistikas šī ir mana 2022. gada viss ilgāk nospēlētā spēle.

Spēli vērtēju uz 10/10 🍪

Domāju tagad ieturēt mazu pauzi un iesākt #marvels-midnight-suns, vai sagaidīt #dead-space--1, bet tad jau redzēs. 🤔

Mini-ieskats High On Life

high_on_life_ehader.jpg

Pēc tuvu nospēlētām 20 stundām #high-on-life, apstājos pie 93% sasniegtiem Achievements/Trophy, diemžēl atlikušos 2 nevaru dabūt, jāgaida spēles patch. Tāpat spēlē ir missable Achievements/Trophies, kas man arī prasīja papildus laiku uzsākot New Game, jo uz spēles relīzes laiku nekur nebija informācija, kam pievērst uzmanību spēlējot.

Kopumā spēle ir lieliska, humors spēlē būs gaumes lieta, bet tas bija tieši manā lauciņā, jo zināju ko sagaidīt. Atskaitot lielo uzsvaru uz humoru, spēle būtu viduvējs FPS, kur iejūties Bounty Hunter lomā un viens pēc otra meklē un nogalini nelielo sarakstu ar citplanētiešiem no kosmiskā karteļa.

Pašlaik spēle ir mans šī gada favorīts, sajūta kā skatītos vienu garu Rick & Morty sēriju, tādas sajūtas man pēdējo reizi bija no Dienvidparka spēlēm, par kurām arī fanoju.

Kopumā dodu 8/10 🍪 un ceru uz patch, kas ļaus man ieķeksēt 100% Noteikti iesaku uzmest aci, jau pameklējot Achievements/Trophy nosaukums, sapratīsiet pa ko es runāju. 👍 Visiem foršu weekendu! 🥳

Nākamais sarakstā, kur pazudīšu uz ilgāku laiku: #the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition--1

Man spēlē pirmās septiņas stundas, pamazām tuvojos beigām. Sen nav gadījusies spēle, kuru grūti nolikt malā.

@linards Super, pavadīji 15 stundas jau Citplanētiešu Striptīzklubā 😆 ?

@drejzlv Līdz šai sadaļai laikam vēl jātiek 😈

Bet spēle kā tāda ir spēlējama. Domaju vai ir vērts mēģināt? Nesmu stāvā sajūsmā par anime veida spēlēm.

@nolifers Šī noteikti nebūs top level FPS spēle, bet nav arī sliktākā. Te lielākais spēles bonuss ir tieši dialogi un vide, ko spēle rada/iedod spēlētājam. Varu ieteikt no savas puses, bet ja šaubies - pagaidi atlaides vai ņem caur Xbox Game Pass.

Šonakt iznāca patch, kas salaboja 1 Achievement kas man pietrūka, tagad esmu 96% complete 😆 cerams pedejo arī salabos drizumā.

Gaidu kad tikšu klāt. Jaudīgs humors ir tieši tas kas man būs ļoti nepieciešams

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi2022. g. 13. dec. 16:27labots 2022. g. 13. dec. 17:32

Mini-ieskats Evil West

capsule_616x353.jpg

Beidzot arī #evil-west pabeigts uz 100% Neskaitot to, ka spēle jāspēlē 2 reizes, jo nepieciešams iziet uz grūtākās pakāpes, tāpat bija nepieciešams arī savākt vēlreiz visus naudas collectibles, lai varētu nopirkt pēdējos upgrade. Spēlei ir 4 specifiski boss fight trophy/achievements kurus atstāju pēdējos. Kopā nospēlēts 17h32min.

Spēles combat ir ļoti fun, cīnies caur 16 lineāriem chapteriem un iejūties vampīru mednieku ādā - vāc naudas lādītes, attīsti skill points, un slaktē mošķus.

Stāsts likās interesants, un spēle kopumā likās laba, nesaskāros ar glitchiem, bugiem, vai ko citu. Vienīgais sāk jau apnikts izstrādātāju knifi, ka spēles jāiet vairākas reizes, lai sasniegtu 100%

Kopā dodu 7/10 🍪 labs AA title, ko ieķert uz atlaidēm un svētdienā paspēlēt.

Nākamais sarakstā: #high-on-life #the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition--1

A es vēljoprojam mokos ar #days-gone , kamēr neiziešu Game+ režīmu uz grūtākās pakāpes tikmēr neņemšu citu spēli 😆

DrejzLVDrejzLV2022. g. 9. dec. 19:18labots 2022. g. 10. dec. 16:45

Mini-ieskats Need For Speed Unbound

MjZxd2MsDBri8Mo4_X1DVncSguKcoy-nbZZLi1siAm4.jpg

Pēc 42h un 13min beidzot pieliku punktu #need-for-speed-unbound uz 100%, neskaitot nogurdinošo collectibles apjomu (veseli 260) un blakus aktivitātes (vēl 160) kopumā spēle bija ok. Spēlei tāpat bija arī vairāki online trophy/achievements, kurus veiksmīgi sanāca uzboostot kopā ar @eking, Paldies! 🙇

No spēles stāsta, neko dižu nevar gaidīt (tā tomēr ir braukšanas arkāde), Tev spēlē tiek dotas četras nedēļas savākt noteiktu naudas daudzumu un iegūt noteiktas mašīnas klases savā īpašumā, lai piedalītos ik nedēļas sacensībās un tad fināla gonka. Spēlei ir nakts un dienas režīms, kur sākoties jaunai dienai - resetojās wanted līmenis no policijas. Vēlāk spēlē arī parādās pats A$AP Rocky, kuru bija privilēģija redzēt Positivus Lucavsalā 😆

Personīgi lielas izmaiņas nemanīju no iepriekšējām Need For Speed sērijas spēlēm un man likās tīrs laika kavēklis pavizināties pa open-world un šur tur pabraukt sacensībās.

Kopā dodu 5/10 🍪 bez paskaidrojumiem.

Nākamais manā sarakstā: #evil-west

Paskatijos spēles gameplay, nesu diži stāvā sajusmā par spēli, bet ja buss iespēja izmēģināt vienozīmīģi pamēģināšu. nēsu baigi apmierināts ar tiem ANIME EFFECT, bet ja tā ir NFS serijas spēle tad ir jābut kaut kam ļoti labam :)

Šo sieva gribēja, bet nepirkšu jo būs kā ar #slime-rancher-2 , 16 min Steamā kopā nospēlēts. 😆

DJkikisaDJkikisa2022. g. 10. dec. 15:01labots 2022. g. 10. dec. 15:03

@ar4sss Paņem gamepass trial un viņa varēs free 10h nogeimot caur EA play PC jāuzliek UK reģions gan lai lietotu.

@ar4sss Jau iemēģināju uz XBOX SX gamepass trialu. Pie tiem anime efektiem drusku jāpierod, bet kopumā netraucē. Grafiski spēle kopumā izskatās ļoti labi. Mani besī steerings, kas ir ar aizturi, priekš arcade racing tas ir stulbi. Nedaudz to var uzlabot settingos, bet manuprāt tas nav bijis veiksmīgs risinājums, jo tagad es visas arcade racing salīdzinu ar Forza Horizon un ja grafiski nav kur piesieties pirmajā brīdī, tad steering manuprāt ir bad... bet var jau būt, ka citiem tas delay patīk... un varbūt ka citos auto ir savādāk, jo es tomēr neesmu ilgi spēlējis, tik ap 1h un tikai ar to Nissan Silvia

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi2022. g. 6. dec. 09:29labots 2022. g. 8. dec. 14:44

Mini-ieskats Callisto Protocol

the_callisto_protocol-HD-scaled.jpg

Nēesmu liels horror-žanra piekritējs, bet kad pirmo reizi redzēju treileri un gameplay footage spēlei #the-callisto-protocol sapratu, ka noteikti gribēšu izspēlēt.

Kopā spēlē pavadīju 12h20min un savācu visus, izņemot vienu trophy/achievements, kas paredz, ka spēle izieta uz grūtākās pakāpes, ko pašlaik eju vēlreiz, lai sasniegtu. Šo noteikti varēju izdarīt uzreiz, ja būtu sācis spēli jau no paša sākuma uz grūtākās pakāpes, bet izlēmu izbaudīt spēli bez steigas savā pirmajā playthrough.

Teikšu, ka pirmās 2 stundas spēlē ļoti aizrāva un viss likās nu "nereali kruts", bet pēc laika spēles mehānika un gameplay - istaba > pacīnies > istaba > pacīnies sāka nedaudz nogurdināt, jo prasījās kāds pavērsiens un vairāk exploration.

Kopā dodu 6/10 🍪 tīri dēļ grafikas

Nākamais manā sarakstā: Turpināt #need-for-speed-unbound Iesākt #evil-west Sagaidīt #the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition--1 Sagaidīt #high-on-life

#need-for-speed-unbound Cik dzirdēju ir still baigi broken. Iesaku nogaidīt vēl updates , lai nesabojātu visas izjūtas.

@djkikisa P.S. es uz Xbox Series X baigi neievēroju gļukus, vai performance issue, spēles Story pabeigts, tagad vācu Online trofejas un Collectibles+Activities un būs cauri, iemetīšu mini ieskatu, kad pabeigšu uz 100%

Vakar beidzot pabeidzu spēli arī uz grutākās pakāpes, varu gandarīts mest mieru. 😆

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi2022. g. 29. nov. 12:26labots 2022. g. 29. nov. 17:28

Mini-ieskats Cyberpunk 2077 1.61 Patch

cyberpunk.jpg

Gandrīz pēc 2 gadiem kopš #cyberpunk-2077 relīzes un spēles iznākšanas tādā stadijā kāda viņa bija, izlēmu atgriezties, nu jau ar 1.61 patch un iziet spēli vēlreiz.

Lai izietu spēli uz 100% ar visiem Achievements/Trophy, man tas prasīja 52 stundas un 32 minutes. Ņemot vērā kādā stadijā spēle bija relīzes dienā, tad tagad tā ir "diena pret nakti", bet šādi tādi vizuāli bugi joprojām ir, bet nekas tāds par ko vajadzētu skaļi bļaut, vai sūdzēties.

Spēle joprojām manuprāt ir šedevrs, kuru visiem noteikti vajadzētu izspēlēt un prieks, ka CDPR 2 gadus vēlāk joprojām turpina viņu pulēt līdz stadijai kādu visi gribēja redzēt Day 1.

Kopā dodu 9/10 🍪

Nākamais manā sarakstā:

#need-for-speed-unbound

#the-callisto-protocol

#evil-west

#the-witcher-3-wild-hunt-game-of-the-year-edition

Secība vēl jaizdomā 😃

Man jāpiebeidz #shadow-of-the-tomb-raider uz Steam Deck. Nākamais rindā ir #cyberpunk-2077 - arī uz Steam Deck 😃

Jāpagaida atlaides un būs jāieķer laikam #cyberpunk-2077 Ja lielākie bug novērsti, tad var paspēlēt. No piedāvātajām izvēlēm ieteiktu nākamo #the-witcher-3-wild-hunt-game-of-the-year-edition ar next-gen update. Vismaz decembrī būs ar ko nodarboties 😃

DJkikisaDJkikisa2022. g. 29. nov. 17:28labots 2022. g. 29. nov. 17:28

#the-witcher-3-wild-hunt Jau ar kļuva pa leģendu pēc vairākiem mēnešiem labošanas. Sākumā bija buggy mess.

Hogwarts Legacy - Character Creator Gameplay Overview

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi2022. g. 9. nov. 14:34labots 2022. g. 11. nov. 12:17

Mini-ieskats A Plague Tale: Requiem

capsule_616x353.jpg

Beidzot atradu laiku pabeigt #a-plague-tale-requiem, kopā spēle priekš 100% completion t.sk. visiem trophy/achievement prasīja no manis 28h, kas ir krietni vairāk kā es gribēju, jo pēdējās 8h spēlēju NG+, lai dabūtu pēdējos 3 no 35 trophy/achievementiem.

Spēle ir fantastiska, un lielisks turpinājums #a-plague-tale-innocence ar ļoti interesantām stāsta beigām. Spēles mehānika krietni nav mainījusies no iepriekšējās daļas, kas pārsvarā ir stealth un lineārs exploration.

Spēles zirdziņš noteikti ir vizuālais noformējums un stāsts, lai gan uz Series X konsoles spēle atbalsta tikai 30fps, tas vispār netraucēja dēļ spēles mehānikas/gameplay ātruma. Vizuāli šī varētu būt viena no tām spēlēm, kur grūti atcerēties līdzīgu, jo UE5 ir tiešām 🔥

Kopumā lielisks Xbox Gamepass papildinājums, 9/10 👏 un spēle ierindojās manā 2022. gada TOP3. 🐀

Goodman2576Goodman25762022. g. 10. nov. 21:04labots 2022. g. 10. nov. 21:08

@drejzlv nav jau UE5 engine. Tas ir Asobo pašu Zouna dzinis. Bet piekrītu, ka tas vēl uzspodrināts pēc iepriekšējās versijas un spēlē ir vizuāli ļoti krāšņa. Engine:Zouna - PCGamingWiki PCGW - bugs, fixes, crashes, mods, guides and improvements for every PC gamewww.pcgamingwiki.com

@goodman2576 paldies ka palaboji, pārāk daudz false avoti tad man izleca saistībā ar spēli un UE5 😆

@DrejzLV man liekas ka mēs vēl tādu kārtīgu spēli kas jau no pirmssākuma ir veidota tieši uz UE5 dziņa neesam redzējuši iznākam. Te gan jāsaka ka dzirdēju Digital Foundry podkāstā, ka ir dažādas problēmiņas ar pašu dzini un tas tiekot regulāri atjaunots. 15 NEW Unreal Engine 5 Games with STUNNING Graphics