DrejzLV

a5ed3f37dfcd68b8311dbab2b15bb5db203aa773.jpg

Your PlayStation Plus Monthly Games for June are:

➕ NBA 2K23 ➕ Jurassic World Evolution 2 ➕ Trek to Yomi

Full details: http://play.st/42g31PN

DrejzLVDrejzLVgrupāTreileriTreileri18. maijs 16:39labots 21. maijs 16:11

Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 - Official Announcement Trailer Relīze 19. septembrī 🔥

#mortal-kombat-1

Interesanti kāpēc nosaukumā ir "1"? 🤔

DrejzLVDrejzLV18. maijs 17:22labots 18. maijs 17:26

@marcis man šķiet labāk tā (atgriezties pie pirmssākumiem) un ir pirmā daļa uz šīs paaudzes konsolēm, nekā būtu MK 12, kur tēli jau pensionāri un notiek kkāds rifts, kur satiekās jaunie un vecie 🥷

@marcis jo šis ir Reboot

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi17. maijs 17:06labots 17. maijs 17:07

1d5f3d24208b41ef8ccb1b841fab20c1bc1c26c4f00e19d6.jpg

STAR WARS Jedi: Survivor™

Noteikti viena no gaīdītākajām spēlēm manā sarakstā šogad #star-wars-jedi-survivor, fantastisks turpinājums Cal Kestis piedzīvojumam 2019. gada spēlei #star-wars-jedi-fallen-order. Pēc nospēlētām 32 stundām, sasniegts 50 platīns uz PlayStation, jeb 54/54 Trophies/Achievements spēlē.

Neskaitot tehniskos aspektus un sliktu optimizāciju un ļoooooooti lielus fps dropus, kopumā spēle ir lieliska. Daudz dažādas lokācijas, vēl vairāk collectibles, skill tree, pretinieki, un pats galvenais stāsts. Tiem, kas ir spēlējuši iepriekšējo daļu, šī spēle liksies labāka visās frontēs un noteikti iesaku izspēlēt.

Tiem, kas plāno paņemt no spēles visu ko tā piedāvā, jārēķinās, ka spēlē tiešām ir ļoti daudz collectibles, stāsts vidēji prasīs kādas 20 stundas, un papildus tam vēl tikpat savākt spēlē visu iztīrot planētas.

Kopā spēlei dodu 9/10 🍪 -1 balle dēļ "bumpy" launch.

Nedaudz iepriekšējās brīvdienās uzspēlēju Diablo IV Server Slam pēdējo open betu pirms relīzes, un joprojām āķis lūpā pēc nerfiem, un gaidu 03.06. full relīzi #diablo-iv. 🦇

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi11. maijs 09:27labots 12. maijs 10:20

EGS_DeadIsland2_DeepSilverDambusterStudios_S1_2560x1440-fdc688ce46680914ee3c4a7949ce8a67.jpeg

Mini-ieskats Dead Island 2

#dead-island-2 ir viena no spēlēm ko gaidīju šogad, pēc neskaitāmām pārceltām relīzēm un nezināmam development statusam, spēle beidzot iznāca. Šoreiz spēli spēlēju uz PS5 un pēc nospēlētām 19h sasniedzu visu ko tā piedāvā - 46/46 Achievements/Trophies.

Par cik biju liels #dying-light, #dying-light-2-stay-human fans, zināju ko sagaidīt no #dead-island-2 un spēlē ne kripatiņu nebiju vīlies. Stāsts spēlē ir īss, tikai 24 main story misijas, bet teikšu godīgi man arī neprasījās garāku, jo papildus tam tiek piedāvātas vēl 33 side misijas un virkne citu uzdevumu.

Kopumā stāsts likās interesants, spēlējot co-op nesaskāros ar problēmām, gameplay bija labs un plūstošs, ieroču variācija un spēju kartiņas arī dažādas, kas padarija combat aizraujošāku un protams cepuri nost par zombiju gore un to kādā putrā tos var atstāt ar dažādiem ieročiem. Dažādās spēles vietās, piemēram - ventilācijas šahtā spēles skaņa likās ļoti dīvaina, un to varēja ievērot daudz kur spēlē, bet neskatoties uz šiem sīkumiem, spēli izbaudīju!

Kopā spēlei dodu 8/10 🍪

Vasarai tuvojoties atliek mazāk laika spēlēt, bet vēlos pabeigt #star-wars-jedi-survivor pirms #diablo-iv relīzes, kurā pazudīšu uz ilgu laiku.

Izklausās labi. Pats biju spēlējis tik #dead-island bez 2 galā, patika, lai gan neizgāju visu.

Paldies par review vajadzēs iečekot.Pašam ar baigi patika DL1 un DL2,un kaut kad sen atpakaļ arī bija spēlēts #dead island .

Es kā reizi iegādāju uz PS5, jāatrod ar ko šķaidīties co-opā :)

@trancamaans ja neatrodi draudziņu, tad tur nav ne vainas arī arī ar randomiem uzspēlēt caur Join funkciju 👍

Nu ko, tā stunda ir gandrīz situsi 🙂 #star-wars-jedi-survivor Star Wars Jedi: Survivor - Official Jedi Training Trailer (Mark Hamill, Cameron Monaghan)

DrejzLVDrejzLVgrupāXbox Xbox 13. apr. 20:26labots 14. apr. 13:41

Ftmy7ADX0AAACcS.jpeg

18$ mēnesī 🤯

Kas pa ciparu 😬

Ehh tomēr leak ka būs iekš gamepass bija nepatiess, bet par ubisoft+ tomēr bija patiess.

DrejzLVDrejzLV13. apr. 09:49labots 14. apr. 13:44

FtiE8P9XwBk_LNm.jpeg

Pēc nesen izskanējušām ziņām par #redfall uz relīzes dienu locked uz 30FPS, un tikai pēctam (nezināms laiks) pievienot 60FPS mode ar update, kādas ir Jūsu domas, vai mūsdienās uz esošās pāaudzes konsolēm PS5, XSX tas ir pieņemami? Šķiet nedaudz apkaunojoši, ka Xbox - The most powerfull gaming console iznāk ar savu first-party title ar šādu ziņu..

Mazliet nejēdzīgi, bet iespējams vienkārši nepaspēja optimizēt spēli līdz relīzes datumam. Zinot, ka spēļu izstrāde paliek arvien sarežģītāka un ilgstošāka, tas ir saprotami, bet nu nez cik pieņemami..

@marcis tad lai pārceļ relīzi, tā arī ir pieņemta prakse 😜

@drejzlv Tas jau kā kura studija vēlas vai "drīkst". #no-man-s-sky pirmā relīze tika izšauta pa durvīm "nepabeigta", dēļ Sony līguma ar Hello Games un spiediena.

@marcis nu pag tas ir kārtējais apkaunojums no MS. Skaitās viņu studija un nevar normāli spēli izdot uz savām konsolēm

Spēles pārsvarā ir diezgan playable arī uz 30fps. Kamēr tie ir solid 30fps tikmēr ir piedodami. Random dropi uz kaut ko like 10fps un liels bugu apjoms - nepiedodami. Gan jau šeit ir classic "saplānojām lietas uz 12mēnešiem" "sasolījām gatavu produktu pēc 6mēn".

@nice1 Jā tas gan jau tā ir, bet nu comon tas ir UE4 ... nav pat pārcelts uz 5. ... un tad joprojām nav optimizēts.... neko labu par izstrādātāju tas neliecina... Tāds feils pēc feila XBOXam ar izstrādātājiem... un joprojām mēs neredzam kārtīgu next-gen, šis arī ir cross-gen līdz ar to nekādu Series X potenciālu pa īstam te nevarēs redzēt...

DrejzLVDrejzLV13. apr. 19:07labots 13. apr. 19:09

@nice1 nu ne jau 4 personu co-op fast pace shooters..@goodman2576 un vairāk kā 2 gadi jau pagāja 😆😢

@goodman2576 @drejzlv par fps viedokli izmetu in general netēmējot tieši uz šo spēli bet single player.. Godīgi sakot pačekoju kas tas par zvēru tikai pēc komenta iemešanas. 😅

@nice1 Es jau par 30fps piekrītu, bet tas vairāk tādās spēlēs kā God of War vai Uncharted... (pats izbaudīju spēlējot uz PS4 slim :) )..... Taču kad esi tās pašas spēles atkal paspēlējis ar 60fps, tad atpakaļ vairs negribas :))))... Starpcitu PS5 gadījumā ir laba opcija ar 40FPS tiem kam ir 120Hz TV... un protams, ja spēle ko tādu atbalsta (Horizon Forbidden West piemēram).

DJkikisaDJkikisa14. apr. 13:44labots 14. apr. 13:44

Un jā lielakais blow xbox man liekas, ka liela daļa vēlas atteikties fully no spēļu izstrādes uz xbox. Tāpēc MS arī sak tā pirkt studijas, lai varētu viņas piespiest izstrādāt.

DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi13. apr. 09:42labots 13. apr. 16:37

capsule_616x353.jpg

Mini-ieskats Resident Evil 2

Sausajam mēnesim turpinoties, un pēc #resident-evil-village iziešanas, ķēros klāt #resident-evil-2--1, kur pēc 44h34min izejot spēli 6 reizes + DLC kontentu sasniedzu visus 43/43 Achievements/Trophies..

Būšu atklāts kad teikšu, ka šī daļa mani neuzrunāja, Leon un Claire A un B scenāriji, kur jāpārspēlē vairākas reizes, maldīties pa RPD + pie kameras mehānikas spēlē bija jāpierod u.c. sīki knifi, pie kā pieķēru sevi piekasoties. Iepriekš jau minēju, ka RE sērijas fanāts es nēesmu, bet piespiedu sevi iziet spēli.

Laba ziņa, ka pēc 4 gadiem remake relīzes, spēle izskatās joprojām ļoti labi, gan tehniskā ziņā, gan vizuāli, kas protams priecē, Mr. X momenti itsevišķi uz Hardcore grūtības bija stindzinoši + boss fight nervus kutinoši.

Kopā spēlei dodu 7/10 🍪 personīgās preferences vadīts.

Vēlos sevi piespiest turpināt RE sēriju un iziet #resident-evil-3 un #resident-evil-4--1, bet iespējams paņemšu nelielu pauzi tagad, jo aiz stūra jau ir #dead-island-2 un #star-wars-jedi-survivor, tad jau redzēs.

DJkikisaDJkikisa13. apr. 16:37labots 14. apr. 13:46

#resident-evil-3 Remake versija nav vērta spēlēt. Būs smaga vilšanās. Bet nu orģinālajā Re2 A un B screnāriji bija atšķirīgi un ietekmēja viens otru. Kamēr Remake ir vienalga un gandrīz vienādi. Bet nu B ir tikai tāpēc, ka orģināli remake bija paredzēts cut un cilveki iebildi, tāpēc uz ātro pielipināja.

share.png

Mini-ieskats Resident Evil 8

Turpinot savu sauso spēļu mēnesi, un gaidot #dead-island-2, izlēmu ķerties klāt Resident Evil sērijai, sākot ar 8, jeb #resident-evil-village. Kopā spēlē pavadīju 53h19min, izejot spēles stāstu 4 reizes, Merceneries mode un Shadow of Rose DLC sasniedzot visus 56/56 Achievements/Trophies.

Liels fans RE spēlēm neesmu, bet par cik šo relīzes dienā nespēlēju, bet ap un par spēli bija liels haips, tad neko labāku nevarēju atrast ko izspēlēt.

Uzsākot spēlēt es jau zināju, ka spēli nāksies pārspēlēt vairākas reizes, dēļ sasniegumiem, kuri prasa iziet spēli uz grūtākās pakāpes, speedrun, knives only run utt.. Tad nu apbruņojies ar pacietību beigās pamatstāstu no A-Z nācās izspēlēt 4 reizes. Interesants salīdzinājums - pirmais playthrough man aizņema ap 7 stundām, bet speedrun ap 2 stundām. Tāpat bija jāiziet visi Merceneries mode līmeņi sasniedzot vismaz "S" ranku, kas arī īsti nebija pastaiga pa parku. Un beigu beigās iziet Shadow of Rose DLC uz grūtākās pakāpes, turpinot stāstu 16 gadus vēlāk pēc RE8 notikumiem ar Ethan meitu - Rose.

Kopumā spēle likās okey, kā jau minēju, liels fans survivor horror žanriem nēesmu, bet stāstiņš likās interesants un bezsakarains vienlaicīgi, jo baigi RE lore nepārzinu, un noteikti gudrāk būtu bijis izspēlēt sākumā #resident-evil-7-biohazard. Spēli spēlēju no 3rd person view, kas nāca kā bonus no "Winters Expansion", kas arī mazināja nedaudz satraukumu un jumpscare momentus.

Kopumā vērtēju ar 7/10 🍪

Apsveru iesākt #resident-evil-2--1, #resident-evil-3 un tad #resident-evil-4--1 un skatīties cik laika pietiks līdz aprīļa spēļu relīzēm.

DrejzLVDrejzLV30. marts 08:50labots 30. marts 08:58

Varbūt te starpmums ir kāds RE spečuks un var pateikt, vai ir kāds sakars starp 2,3,4 un 7,8 daļām spēlēs, lai man nav jāgooglē. 🙂

DJkikisaDJkikisa30. marts 10:00labots 30. marts 10:11

@drejzlv 7 un 8 ir saistīts un 8 itkā sasaista ar pirmajām daļām ievietojot umbrella līdzīgu logo un 1 no umbrella aizsācējiem oswell e spencer, savādāk nav. 4 tehniski sakars tik dēļ personāžiem kuri atgriežas, bet tā story ir nesaistīts vismaz vecajam re4 pa Remake nezinu, neesmu vēl gājis. 2-3 story ir turpinājumi 0 un 1,vienīgais tie ir og mehānika un re3 labāk spēlēt ps1 laiku, jo Remake ir gandrīz mazāk kā puse no satura oriģinālā. Re2 Remake ir kādi 10-20% cut no oriģināla tākā nejūt tik smagi. Code veronika x ir stāsts par Clair , kas ir 1 no galvanajiem RE2 personāžiem ko viņa dara pēc re2. Vēl ir outbreak 2 daļas kas ir Re2 un Re3 no citu cilvēku same pilsētā skatījuma.