LIVEtornisLIVEsirfoch

Avīze

Skatīt vēl 2 komentārus

@hugurris Tās vienīgi ir tādas mikro transakcijas - 1 Dālderis par kaut ko, tas var baigi pienēsāt pilnu to vēsturi. Ir kādi ierosinājumi? Grupēt vairākas transakcijas, nodalīt atsevišķi? Vai rādīt visu vienā?

@marcis Nodalīt ar sadaļām; transakcijas vēsturi:

  1. Dālderi par aktivitāti
  2. Saņemtie Dālderi
  3. etc.
EdgarsdesignEdgarsdesign5. jūl. 14:25labots 5. jūl. 14:36

@marcis Ieteiktu vienkārši Transakciju vēsture sadaļā, pielipināt divus kvadrātus, kurus var ieķeksēt 1. Noklusējums 2. Detalizēts

Ganjau izklausīsies pēc tīrās tuftas - tā kā ir izdevusies šī čupu čupām spēles fīča. Tad varbūt iespējams sasiet ar lietotāja konkrētās platformas saitēm - tādu kā datubāzīti veidot kur lietotājs var profilā atbilstošā sadaļā uzturēt sev piederošu spēļu sarakstu :) Tas tā tādas pārdomas, jo es izmantoju vienu abonētu servisiņu kur es uzturu savu kolekciju. Protams tā nav common vajadzība ikdienas apmeklētājam, bet entuziastiem iespējams tas būtu interesanti.

@trancamaans Izklausās labi! Es par ko tādu štukoju. Man pašam ļoti interesētu sev veidot sarakstu ar “gribu uzspēlēt” un tad atķeksēt, ka točna esmu vai nu izspēlējis vai vismaz pamēģinājis attiecīgo spēli.

MarcisbeeMarcisbeestrgrupāStrike.lvStrike.lv26. jūn. 18:24labots 26. jūn. 21:04

Šodien iegāju un jau manīju jauno izkārtojumu - SUPER! 😍 Izskatās baigi labi. It īpaši liekas riktīgi nice fīča - spēļu ieteikšana. Un uzdevumi arī liekas ļoti interesanti, no tiem man parasti rodas atkarība. 😅

@haskijs Prieks censties 👼 Domāju par spēļu ieteikšanu vēl - varētu uztaisīt atsevišķu funkciju: "Ko šodien spēlēt"

EdgarsdesignEdgarsdesign18. jūn. 22:37labots 19. jūn. 21:59

Neko pielikt, neko atņemt- cilnei Jauns/Karsts/Sekoju un Svaigākie komentāri blokam 👍 @marcis

"Izveidot discord botu, kas apkopos informāciju par spēlētajām spēlēm un attiecīgi dos iespēju iegūt pieredzes punktus vai Dālderus "

Cik intriģējoši! Patiesībā es pat nezinu, kā to var īstenot, jo neko šādās lietas nesaprotu ahah, bet patiesībā ideja izskatās ļoti pievilcīgi. Gaidīšu jebkādas ziņas par šo, interesanti gan!

Dālderu apmaiņa ir arī fantastiska ideja, jo tas dod autoriem vairāk radošuma, un kā jau rakstīts, var rīkot konkursus utt. Esmu par to sajūsmā un jau cenšos izdomāt kaut ko iekš "fanart - spēlēs - konkurss" trijstūrī.

Starp citu, runājot par cepurēm, kādu dieniņu padomāju arī par 'original sticker pack', tomēr stikeri ir lieli, un kaut kā negribas piesārņot komentārus ar tādiem lieliem attēliem. Varbūt custom emoji? Nelielas sējiņas ar Strike logo vai kaut ko citu. Es neteikšu, ka tas ir svarīgi vai ka tas kaut ko ietekmē, nē, vnk funny feature 💜

@yeaeaeager Prieks, ka šie atjauninājumi raisa idejas un motivāciju uzdarboties 🤩 Par discord botu - šodien uztaisīju, tādu Proof of Concept. Ir iespēja jau testēt (un pats jau testēju) un savienot ar Strike profilu. Kad būs labāk notestēts, tad ziņošu vairāk info un vaicāšu pēc palīdzības un ieteikumiem par to 👼

Par stsickers piekrītu, tas, ka lielas, ir viens no iemesliem kāpēc domāju tās nevajadzētu. Tas par ar gifiem, bet gifus vēl varbūt varētu...

Ļoti laba ideja, pierakstīšu, ka vajag uztaisīt custom emojis 👍

MarcisbeeMarcisbeestrgrupāSasniegumiSasniegumi16. jūn. 01:10labots 1. jūl. 11:42

Es esmu spēlējis pāris reizes bet nekur tālu neesu ticis. Bet par sacīkšu spēlēm kā tādām, gribētu ticēt, ka esmu viens no šā žanra cienītājiem šai pus urāliem. Praktiski visas iespējamās un daudzmaz pieejamās sacīkšu spēles mēģinu braukt. Arī tādas, kuras iznākušas tikai Amerikā utt.

@trancamaans Kura no sacīkšu spēlēm vairāk palikusi atmiņā?

TrancaMaansTrancaMaans17. jūn. 00:16labots 17. jūn. 00:20

Viena tāda braucamā spēle nav kas vot iešautos prātā kas apmierinātu visas vēlmes.

PS1 Laikos ļoti izbaudīju Nascar 2000, un braucu trases pilnā garumā. Tad ļoti patika Nascar Rumble, kas ir ļoti labs izklaidējošs braucamgabals. Driver un Driver 2 kas ļoti patika. Liekas ka visspēcīgāko iespaidu uz šīs platformas man atstāja Destruction Derby 2 un Road Rush Jailbreak.

PS2 man gāja secen. Lai gan stāv interesanti braucamgeimi ko gribētu izspēlēt, tādas kā Enthusia un Automodelista

PS3 Ļoti aizrāva Gran Turismo 5 un 6. Un protams nevar nepieminēt GRID pašu pirmo, kas man ļoti ļoti patika, nākamās daļas kautkā ne tik ļoti - pilnīgi visas nākamās daļas nevar līdzināties pašam pirmajam GRID. Protams ļoti cienu Motostorm sēriju.

Tāteikt PC koķetēšanas laikā bija virkne kulta braucamgabalu kas ļoti sildīja sirdi, kā piemēram NFS Underground abas daļas. ToCa Race driver 2 un 3 daļas. Mēģināju dažādus simulatorveidīgos brīnumus. Piedalījos arī LV un baltijas līmenī dažādos online turnīros gan F1, gan Richard Burns Rally. Bija kolosāla pieredze. Tikko atcerējos, ka bija viena Le Mans spēle ko 2000 gadu sākumā biju dabūjis un ar vislielāko prieku un baudu braucu un pat vienu Lemānas gonku 24 h garumā izdevās nobraukt. Protams pēc tam tā gulēt gribējās :D :D :D

Tad nu mans skatiens sāka vairāk mest atkal uz konsolēm un tad kārta bija PS4, kur ļoti pārsteidza Driveclub. Es protams visas trofejas tur nesalasīju un pilnīgi visu kontentu neizbraucu bet wow woooooooow kas par spēli. Visu laiku neļauj tev atslābt, grafiskais izpildījums - it sevišķi lietū ir kur tiekties daudzām mūsdienīgākām braucamspēlēm. Liela cīņa par platīnu bija motociklu spēlē Ride 3. Visas esmu izspēlējis krustu šķērsu - bet tieši 3 daļa iekrita sirdī visdziļāk un tur godam nopelnīta platīna trofeja. Esmu ļoti liels motociklu spēļu fans. Un cenšos izspēlēt cik laiks ļauj visas MotoGP, supercross, MXGP spēles. Kautkad doma atgriesties pie RIMS, kas uz PS4 praktiski nebija spēlējama, bet patika doma ka katra detaļa tev pašam mocim jāieskrūvē un to nolietojumu ietekmē tava braukšana un kritieni. Lielu pārsteigumu man radīja Dakar 18 - lai arī indie izstrādātāji, bet viņiem izdevās spēlē ielikt to ko nevienai citai kompānijai iepriekš uz PS2 utt neizdevās - dot to īsto Dakāras šarmu spēlē.

Uz PS5 izspēlēju Gran Turismo 7. Spēle ļoti patika, bet saprotu visus tos kuri to ļoti zemu vērtē, jo ir mikrotranzakcijas, liels grainds, un offline spēlei nepieciešamais patstāvīgais pieslēgums internetam, kā arī slikti ir tas, ka 100+Gb kluci nevis instalē no diska bet atvelk no interneta. Atņemot visus šos mīnusus - spēle ir kolosāla.

Protams arī patīk visas Forzas, gan motosporti, gan Horizoni - no Horizoniem tieši vislabāk pagaidām patikušas 3 un 4 daļas.

Man nav vienas īpašākās braucamspēles, tās ir katrā paaudzē, laikmetā un pēc noskaņojuma :)

@trancamaans Fantastiski 🤩 Man arī ļoti patīk braucamie gabali, bet dažas no spēlēm pat nebiju dzirdējis, bet tas laikam vairāk jo man nebija konsoles jaunībā.

24h gonku izbraukt 😄 Vienkārši WOW, nezināju, ka tādas virtuālās sacīkstes arī rīko.

Nevar nepiekrist par Driveclub, pašam arī ir disks un tā spēle ir tāds pārsteigums. Lai arī nav tā, ka ilgi spēj noturēt interesi, pati spēle ir vienreizēja!

Gribēju iemest arī linku uz video, kur sieviete no Japānas izruna し, bet aizmirsu, taču ja kādam interese, tad var YouTube atrast daudz video piemērus kā tam ir jāskan.

Liels paldies par rakstu un padalīšanos ar domām. Uzzināju kaut ko jaunu, jo neesmu saskāries ar ķīniešu vai japāņu spēlēm. Tuvākais, kur esmu nonācis ir japāņu anime un manga, kur anime skatos oriģinālvalodā ar angļu subtitriem, bet manga angļu tulkojumā.

Bet var piekrist, slikts tulkojums rada "zāģēšanas" sajūtu spēlē. Tuvākais piemērs sliktai lokalizācijai ir Windows un Office tulkojums no angļu valodas uz latviešu valodu, kur joprojām "beidzēt" vai "galvene", "kājene" liek drebināties un izmantot vienīgi angļu versiju programmām.

Paldies, gaidām vēl līdzīgus rakstus.

MarcisbeeMarcisbeestrgrupāStrike.lvStrike.lv6. maijs 15:20labots 1. jūl. 12:08
Skatīt vēl 23 komentārus

Katru vakaru trenējos uz Xbox series X turnīros spēlē Call of Duty: Warzone. \m/

Spēlēju uz PC, pagaidām vienu spēli... World of Tanks.

PC - Rogue Company

Esmu PC uzsitis gaisā un pārgājis uz Xbox Series S, vairāk tiek spēlēts Halo Infinite, bet paralēli arī vecākas/jaunākas Co-op spēles- tagad tiek iets story's Gears 5, pirms tam Borderlands 3 izgāju.

Šobrīd spēlēju RUST, jo viņš man ir topā. Un pavadu apmēram 12/7. Dievinu izdzīvošanu.

shitaa speele ir piesmeejiens citu kompaaniju developeriem. naakamais assasins creeds max 30eur reliizes dienaa :D

@fvSa47MMr5rJM0yd Pilnīgi piekrītu.