Strike.lv

HomērsHomērs22. jūl. 21:21labots 27. jūl. 20:35

Paskatījos gameplay. Atgādina Medal of Honor.

@maakonis Es teiktu, ka tas vairāk ir Battlefield 3 - 4 un Arma sajaukums. Prātā nāk arī tādas spēles kā Insurgency, taču Squad atšķir autentiskā saziņa starp spēlētāju un viņa komandu.

Spēle modificē tava mikrofona skaņas izvadi, lai piešķirtu tevis teiktajam radio ierīcēm līdzīgu efektu, kas rada sajūtu, it kā tu patiešām sazinātos ar karavīriem īstā kaujas laukā.

HomērsHomērs11. jūl. 17:57labots 23. jūl. 12:53

Super! Žēl ka uz konsoles nav 😞 dzirdētas labas lietas par spēli.

Spēle izskatās amazing! Apsvēršu iegādi 👍🏼

Skatīt vēl 3 komentārus

@marcis Nodalīt ar sadaļām; transakcijas vēsturi:

  1. Dālderi par aktivitāti
  2. Saņemtie Dālderi
  3. etc.
EdgarsdesignEdgarsdesign5. jūl. 14:25labots 5. jūl. 14:36

@marcis Ieteiktu vienkārši Transakciju vēsture sadaļā, pielipināt divus kvadrātus, kurus var ieķeksēt 1. Noklusējums 2. Detalizēts

Ganjau izklausīsies pēc tīrās tuftas - tā kā ir izdevusies šī čupu čupām spēles fīča. Tad varbūt iespējams sasiet ar lietotāja konkrētās platformas saitēm - tādu kā datubāzīti veidot kur lietotājs var profilā atbilstošā sadaļā uzturēt sev piederošu spēļu sarakstu :) Tas tā tādas pārdomas, jo es izmantoju vienu abonētu servisiņu kur es uzturu savu kolekciju. Protams tā nav common vajadzība ikdienas apmeklētājam, bet entuziastiem iespējams tas būtu interesanti.

@trancamaans Izklausās labi! Es par ko tādu štukoju. Man pašam ļoti interesētu sev veidot sarakstu ar “gribu uzspēlēt” un tad atķeksēt, ka točna esmu vai nu izspēlējis vai vismaz pamēģinājis attiecīgo spēli.

Kad būs ios aplikācija :D

@thunder Ļoti grūti prognozēt, šobrīd pie tās nedarbojos. Iespējams gada beigās.

MarcisbeeMarcisbeestr26. jūn. 18:24labots 26. jūn. 21:04

Šodien iegāju un jau manīju jauno izkārtojumu - SUPER! 😍 Izskatās baigi labi. It īpaši liekas riktīgi nice fīča - spēļu ieteikšana. Un uzdevumi arī liekas ļoti interesanti, no tiem man parasti rodas atkarība. 😅

@haskijs Prieks censties 👼 Domāju par spēļu ieteikšanu vēl - varētu uztaisīt atsevišķu funkciju: "Ko šodien spēlēt"

EdgarsdesignEdgarsdesign18. jūn. 22:37labots 19. jūn. 21:59

Neko pielikt, neko atņemt- cilnei Jauns/Karsts/Sekoju un Svaigākie komentāri blokam 👍 @marcis

"Izveidot discord botu, kas apkopos informāciju par spēlētajām spēlēm un attiecīgi dos iespēju iegūt pieredzes punktus vai Dālderus "

Cik intriģējoši! Patiesībā es pat nezinu, kā to var īstenot, jo neko šādās lietas nesaprotu ahah, bet patiesībā ideja izskatās ļoti pievilcīgi. Gaidīšu jebkādas ziņas par šo, interesanti gan!

Dālderu apmaiņa ir arī fantastiska ideja, jo tas dod autoriem vairāk radošuma, un kā jau rakstīts, var rīkot konkursus utt. Esmu par to sajūsmā un jau cenšos izdomāt kaut ko iekš "fanart - spēlēs - konkurss" trijstūrī.

Starp citu, runājot par cepurēm, kādu dieniņu padomāju arī par 'original sticker pack', tomēr stikeri ir lieli, un kaut kā negribas piesārņot komentārus ar tādiem lieliem attēliem. Varbūt custom emoji? Nelielas sējiņas ar Strike logo vai kaut ko citu. Es neteikšu, ka tas ir svarīgi vai ka tas kaut ko ietekmē, nē, vnk funny feature 💜

@yeaeaeager Prieks, ka šie atjauninājumi raisa idejas un motivāciju uzdarboties 🤩 Par discord botu - šodien uztaisīju, tādu Proof of Concept. Ir iespēja jau testēt (un pats jau testēju) un savienot ar Strike profilu. Kad būs labāk notestēts, tad ziņošu vairāk info un vaicāšu pēc palīdzības un ieteikumiem par to 👼

Par stsickers piekrītu, tas, ka lielas, ir viens no iemesliem kāpēc domāju tās nevajadzētu. Tas par ar gifiem, bet gifus vēl varbūt varētu...

Ļoti laba ideja, pierakstīšu, ka vajag uztaisīt custom emojis 👍

Nintendo Switch izloze

Ir pienākusi tā diena, kad veicam izlozi, kurā piedalījās 137 Strike lietotāji ar 1 116 kopēji ievietotiem puzles kauliņiem. 😮 Katrs ievietotais kauliņš piedalījās izlozē!

Konkurss ar šo arī ir noslēdzies un tajā uzvarējis ir kauliņš 3x8 no puzles "Inner Peace". Šo kauliņu ievietoja lietotājs @trancamaans (kopumā ievietojis 32 kauliņus) :

Apsvaicam uzvarētāju ar lielo balvu! 🎉 Lai prieki līdz ausīm un pirksti stīvi no konsoles aktīvas lietošanas!! Par saņemšanas detaļām sazināsimies privāti ar e-pasta starpniecību.

Paldies visiem, kas piedalījās konkursā! 🙇


Puzles nekur nepazūd, bet turpmāk tās atradīsiet katru savā ierakstā Strike.lv grupā. Līdzīgi kā iepriekš - pirms jauna tiek publicēta, ir jāpabeidz iepriekšējā!

Skatīt vēl 1 komentāru

Apsveicu @trancamaans ar lielo uzvaru! Lai labi spēlējās Switchs. :D

Apsveicu @trancamaans. Nuko, laikam man jāņem switch uz līzingu 🤣👍🏼

TrancaMaansTrancaMaans13. jūn. 15:55labots 13. jūn. 15:59

Liels paldies. Kā reizi ļoti noderēs - jo pa kādai Switch spēlei jau sāka iekrāties kolekcijā, bet vēl nebija pašas konsolītes - bet tagad pateicoties veiksmei, tā man tagad ir :)

SUPER! Apsveicu! ♥

Kopīgiem spēkiem pieveicām vēl vienu (5.) puzli! 🎉

Kopumā (rakstīšanas brīdī) esam ievietojuši 1128 kauliņus visās puzlēs.

Izlozē piedalīsies visi ievietotie kauliņi, kas ievietoti no pirmās puzles sākuma līdz 13.jūnija 3:00 un kuri nav saistīti ar bloķētu lietotāju.

Pēc izlozes, puzles turpināšu sagatavot un turpmāk tās būs pieejamas jaunos ierakstos.