Strike.lv

Wow, kas par izlozi, tiešām 12 gadu svinību vērta. bet laiks gan skrien ātri :)...

Spicy. Varbūt, nākotnē, iespējams to puzles logu kaut kā, "pavilkt lielāku", vai no sāna uzlikt, priekš mana pensionāra acs likās čut pa maz. Vai mošk "zoom in" kauliņus apakšā. :D Good idea

@kem4 Jā, laba doma par zoom! Tas arī krietni noderētu priekš mobilo aparātu pieredzes uzlabošanas 😄 Mēģināšu šo uzlabot

Nezinu vai man te linux pie vainas vai sazin kas. Tas "outline" vai "shadow" mazliet traucē redzēt to placeholderi kur kauliņš "grib" nokrist. Pagrūti šo izskaidrot.

@nice1 Varbūt vari nofilmēt?

MarcisbeeMarcisbee6. maijs 12:20labots 11. maijs 12:53
Skatīt vēl 23 komentārus

Katru vakaru trenējos uz Xbox series X turnīros spēlē Call of Duty: Warzone. \m/

Spēlēju uz PC, pagaidām vienu spēli... World of Tanks.

PC - Rogue Company

Esmu PC uzsitis gaisā un pārgājis uz Xbox Series S, vairāk tiek spēlēts Halo Infinite, bet paralēli arī vecākas/jaunākas Co-op spēles- tagad tiek iets story's Gears 5, pirms tam Borderlands 3 izgāju.

Šobrīd spēlēju RUST, jo viņš man ir topā. Un pavadu apmēram 12/7. Dievinu izdzīvošanu.

shitaa speele ir piesmeejiens citu kompaaniju developeriem. naakamais assasins creeds max 30eur reliizes dienaa :D

@fvSa47MMr5rJM0yd Pilnīgi piekrītu.

man ir tikai viens jautaajums, kad buus bezceriigais podkaasts?

@fvSa47MMr5rJM0yd Tie tik bij' laiki, ne? Maz ticams, ka vēl būs. Pārāk negatīvi noskaņots pasākums :( Mēs tagad esam par pozitīvismu – no rīta pie spoguļa iestāstīt sev visādas lietas un pašam noticēt savām muļķībām :) Gan jau būs arī podkāsti, kas garāki par GMR.lv rubriku "Pie bāra letes". Laiks rādīs.

@genotsiid liidz shim labaakais podkaasts, sarkastiskais humors pieskjiila paraleelu dimensiju. Negatiivismu nevareeja sajust, toties bezgaliigu pozitiivismu gan.

Skatīt vēl 5 komentārus

@fvSa47MMr5rJM0yd Heh! Man pēc tā "Maserati, Bugatti, Ducati" gabala gribējās iet nomazgāties aukstā dušā :D Vienīgais risinājums, ko redzu, GT7 spēlēšanai meža vidū ir telefonā palaist Wi-Fi piekļuves punktu. Pat nebiju ievērojis inflāciju. Tev taisnība. Tas laikam motivācijai tērēt savu PSN naudu.

superiiga inovaacija ir dinamiskie laika apstaaklji, kad braukshanas laikaa var piedziivot saulrietu, kas paaraug melnaa naktii, uudens pelkjes trases malaas, kas pozitiivi izmaina braukshanas dinamiku utml. oldschool piesitiens gt7 ir labaakais, kas ar franchiizi ir noticis. Var redzeet, ka speele ir autordarbs un veidotaajiem ir izdevies saglabaat gt identitaati ar stipru viiziju par to, kaadam jaabuut gran turismo. no manis 10/10

@genotsiid soundtracks ir dieviigs, vajag tikai race BGM uz 10 un SFX uz 2, perfektrs trips

@fvSa47MMr5rJM0yd Katram savs. GT4 skanēja The Hives un Papa Roach. To nevienai citai sērijas daļai nav izdevies pārspēt, manuprāt. Ja brauc ar automātu, tad mašīnu nevajag dzirdēt un var likt SFX uz 2 :P

@genotsiid piekriitu, avril lavigne skater boy buutu mind blow

Paldies par apskatu! Sifu liekas ļoti grūta kaušanās spēle. Izstrādāji sola arī dažādas grūtības pakāpes kā easy mode un ultra-hard mode. Tad gaidām easy mode un atlaides.

Paldies par apskatu. Piekrītu tēzei par ierobežoto laiku, man tā tiešām nav tik daudz, lai to tērētu uz šo spēli, ja vien tā kādreiz neparādīsies Game Pass vai PS+ :)....

Paldies par apskatu! Ja šī spēle papildus iznāktu uz - Xbox un Switch, esmu diezgan pārliecināts, ka maz cilvēkiem viņa interesētu. Sony haips..

Labs apskats @Eking ! šī noteikti ir viena must-have spēlēm PlayStation īpašniekiem!

Super super... šis ir must have

Skatīt vēl 1 komentāru

@Goodman2576 Ja nav nevienas Nintendo sistēmas, tad ticu, ka tas ir iespējams. Ja nu kādreiz tiec pie kādas, silti iesaku izmēģināt ;) Kad biju jaunāks, pokemoni man bija kā digitālais kokaīns.

@genotsiid sensenos laikos SNES bija nepieejams sapnis, tāpēc nācās samierināties vispirms ar 8 bitu krutku no tirgus, un pēc tam jau ar lietotu SEGA MD :). Bet kas zin varbūt kādreiz :)

@genotsiid apsveru pokemonus pirkt, bet vari ieteikt no visiem pieejamiem uz Switch kurš ir labākais?

@DrejzLV Manuprāt, Sword/Shield. Atceros, ka nebiju sajūsmā par Let's Go Pikachu/Eevee.

@genotsiid Es tieši sāku skatīties kā dēls sāka spēlēt Let's Go Pikachu/Eevee. Man patīk no malas skatīties, bet neesmu Pokemonu jomā tik zinošs.

Mani uzspēlēt interesētu tikai GRID Legends un Sifu. Par pārējo izlasīšu, ko uzrakstīs Strike biedri.

Sifu, Horizon: Forbidden West un Elden Ring ir būtiskākie notikumi februāri IMHO. Pirmais mani interesē visvairāk, jo ir kaut kas svaigāks un interesantāks, bet nu redzēsim kā tad būs sanācis beigās. Par Horizon šaubu nav, būs labs, krāšņs un ievērības cienīgs piedzīvojums, bet ak vai 70 Eur :))))))))), Elden Ring, George R.R. Martin iesaiste varētu nodrošināt episka līmeņa stāstu, bet galvenais lai nav tā pārspīlētā grūtības pakāpe kā visos iepriekšējos Souls projektos.

Dying Light 2 var pārsteigt, bet iekšējā balss pagaidām ir piesardzīga, īpaši pēc Cyberpunk izgāšanās. Poļi paliek poļi un visa jezga kas bijusi ap šo projektu ir ar gana negatīvu fonu. Tomēr, ja izrādīsies ka spēle ir laba, tad cepuri nost, ņemšu vārdus atpakaļ un spēlēšu... vispār būtu interesanti, ja tiktu piedāvāts strike.lv, labprāt apskatītu :))))

Grid Legends - piedodiet, neticu, ka būs revolūcija, īpaši EA paspārnē un tik ātri, drīzāk stabils standartiņš, bet nu martā iznāk GT7 :))))))))))))))) un šo projektu visi jau būs aizmirsuši.

No pārējām pieminētajām noteikti iemēģināšu TW Warhammer 3 - gribas atkal kādu labu stratēģiju uzkapāt - vajag stāstu, arī Martha is Dead ir drusku ieintriģējusi. Crossfire X solās būt kvalitatīvs produkts, diemžēl SP nebūs pieejama gamepass, un jāpērk atsevišķi, tas mazliet sarūgtina, bet redzēsim, gan jau dēls iemēģinās vispirms MP un tad domāsim pirkt SP vai nē. Nu jā un kā būs ar čīteriem :))), kas principā sabojā lielu daļu no MP pieredzes.

@Eking Pārbaudīju, ka man par Steam Deck raksta ka your expected order availability ir Q2 2022, tāpēc ka pieteicos uz max versiju, pārējās ir after Q2... Nu redzēsim kā būs reālajā dzīvē :)

@Goodman2576 Man ir 256gb versija un arī rāda Q2. Pārējie rādās After Q2. Gan jau visiem kas laicīgi taisīja preorder būs Q2, bet tiem kas sūtīja vēlāk vai tagad tiem ir After Q2.