Homērs

user profile background
Homērs

Homērs

@homers

The Boys ir ļoti labs seriāls.

Ieraksti14Blogs0Komentāri11Grupas2Seko6

Kianu Rīvss debitē kā komiksu autors! Rīvss, kopā ar rakstnieku Metu Kindtu veido sižetu grafiskajam romānam ar nosaukumu "BRZRKR", kuru publicēs apgāds BOOM! Studios. Komiksa galvenais varonis ir vīrs, kas pazīstams kā Berzerkers - pa pusei dievs, pa pusei cilvēks, kurš gadsimtiem ilgi bradā pa pasauli un piedalās daudzās asiņainās cīņās. Kianu ir gan personāža līdzveidotājs, gan tā prototips. Iekš Kickstarter ir iespējams iepriekš-pasūtīt visus trīs sējumus, un pēc katra sējuma pabeigšanas tos saņemt pa pastu.

Kādas par šo domas?

The Mandalorian otrās sezonas treileris beidzot ir klāt. Iespējami spoileri!

Kādas jums domas par jauno Call of Duty treileri?

Redzot Masonu un Woodu ir nostaļģiski bet īsti nesaprotu to story time line dēļ black ops 4.

@SONYK Šis esot tiešs turpinājums oriģinālajam Black Ops, taču pats sižets risinās laikā, starp BO1 un BO2.

Sen vairs šo franšīzi nespēju uztvert nopietni.

@Fen Tas ir ok ņemot vērā ka izstrādātāji/izdevēji spēlētājus arī neuztver nopietni :D

Oho, negaidīts apskats! Esmu patīkami pārsteigts, ka mums ir vēl viens Switch lietotājs šeit, turklāt gatavs pieķerties šādām īpatnējām spēlēm :) Vai kadru skaits pilsētas ielās nelikās neciešami zems un saraustīts? Daudzi saka, ka pirmā Deadly Premonition bija labāka gandrīz visās jomās.

@genotsiid Reiz, ļoti sen, man nācās spēlēt spēles uz drausmīga Intel HD Graphics klēpjdatora, tāpēc nedaudz zemais kadru skaits mani īpaši netraucēja. Turklāt, kad ieguvu spēli, daudzas optimizācijas problēmas jau bija izlabotas. Vēl šorīt es izlasīju rakstu, ka spēles optimizācija jau ir ievērojami uzlabota. Var, protams, nedaudz uzgaidīt, pirms pirkt.