Homērs Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte
Homērs redaktors

Kianu Rīvss debitē kā komiksu autors! Rīvss, kopā ar rakstnieku Metu Kindtu veido sižetu grafiskajam romānam ar nosaukumu "BRZRKR", kuru publicēs apgāds BOOM! Studios. Komiksa galvenais varonis ir vīrs, kas pazīstams kā Berzerkers - pa pusei dievs, pa pusei cilvēks, kurš gadsimtiem ilgi bradā pa pasauli un piedalās daudzās asiņainās cīņās. Kianu ir gan personāža līdzveidotājs, gan tā prototips. Iekš Kickstarter ir iespējams iepriekš-pasūtīt visus trīs sējumus, un pēc katra sējuma pabeigšanas tos saņemt pa pastu.

Kādas par šo domas?

4 0
Homērs redaktors

The Mandalorian otrās sezonas treileris beidzot ir klāt. Iespējami spoileri!

3 0
Homērs redaktors

Kādas jums domas par jauno Call of Duty treileri?

0 4
27.Augusts 2020 18:19

Redzot Masonu un Woodu ir nostaļģiski bet īsti nesaprotu to story time line dēļ black ops 4.

27.Augusts 2020 19:04
Homērs redaktors

@SONYK Šis esot tiešs turpinājums oriģinālajam Black Ops, taču pats sižets risinās laikā, starp BO1 un BO2.

28.Augusts 2020 21:59

Sen vairs šo franšīzi nespēju uztvert nopietni.

29.Augusts 2020 16:00

@Fen Tas ir ok ņemot vērā ka izstrādātāji/izdevēji spēlētājus arī neuztver nopietni

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Homērs redaktors

Šodien, 12. jūlijā, notiks Ubisoft Forward digitālā konference. Noskatoties to, katrs varēs bezmaksas saņemt Watch Dogs 2. Konferencei jāsākas šovakar 10:00. Vairāk informācijas šeit - https://support.ubisoft.com/en-GB/faqs/55655

6 1
13.Jūlijs 2020 19:57

Nelielas pārdomas = AC Valhalla - vecais dzinis + ray-tracing... nekā būtiski jauna, pārņem sajūta ka var kļūt garlaicīgi, bet tad jau manīs... Watchdogs Legion - droni, droni, droni un vēl vairāk dronu - interesanti protams kā tas koncepts, rekrutēt jebkuru Londonas iedzīvotāju, strādās realitātē. Sliktāk kā otrā daļa jau nebūs, redzēsim vai būs kāda odziņa? Far Cry 6 - lai arī tikai treileris, tomēr atstāja iespaidu, ka šī varētu būt Ubisoft pirmā patiešām NEXT-GEN spēle.... nu dzīvosim redzēsim 21.gads nav aiz kalniem .. Hyper-Scape - Ubisoft mēģina nogrābt savu Battle-Royale pīrāga daļu, lai izdodas..

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!