genotsiid

genotsiid

genotsiid

@genotsiid

Man ir daudz hobiju, bet spēles – senākais.

Ieraksti131Blogs2Komentāri143Grupas2Seko2
Skatīt vēl 6 komentārus

superiiga inovaacija ir dinamiskie laika apstaaklji, kad braukshanas laikaa var piedziivot saulrietu, kas paaraug melnaa naktii, uudens pelkjes trases malaas, kas pozitiivi izmaina braukshanas dinamiku utml. oldschool piesitiens gt7 ir labaakais, kas ar franchiizi ir noticis. Var redzeet, ka speele ir autordarbs un veidotaajiem ir izdevies saglabaat gt identitaati ar stipru viiziju par to, kaadam jaabuut gran turismo. no manis 10/10

@genotsiid soundtracks ir dieviigs, vajag tikai race BGM uz 10 un SFX uz 2, perfektrs trips

@fvSa47MMr5rJM0yd Katram savs. GT4 skanēja The Hives un Papa Roach. To nevienai citai sērijas daļai nav izdevies pārspēt, manuprāt. Ja brauc ar automātu, tad mašīnu nevajag dzirdēt un var likt SFX uz 2 :P

@genotsiid piekriitu, avril lavigne skater boy buutu mind blow

TrancaMaansTrancaMaans18. maijs 17:54labots 18. maijs 17:54

Spēli izspēlēju. Arī papriecājos kā cīnās izstrādātāji ar exploitiem, kurus tikuntā lietotājs spēj izmantot savā labā arī pēc labojumiem. Spēle ir ļoti laba, ja neskatās uz virkni ārpus spēles procesa esošām lietām, kas varbūt aizēno spēles vērtējumu.

Paldies par apskatu! Sifu liekas ļoti grūta kaušanās spēle. Izstrādāji sola arī dažādas grūtības pakāpes kā easy mode un ultra-hard mode. Tad gaidām easy mode un atlaides.

Paldies par apskatu. Piekrītu tēzei par ierobežoto laiku, man tā tiešām nav tik daudz, lai to tērētu uz šo spēli, ja vien tā kādreiz neparādīsies Game Pass vai PS+ :)....

Paldies par apskatu! Ja šī spēle papildus iznāktu uz - Xbox un Switch, esmu diezgan pārliecināts, ka maz cilvēkiem viņa interesētu. Sony haips..

Nav atsevišķa raksta vērts: Rīt pusnaktī ir gaidāma nākamā Nintendo Direct pārraide aptuveni 40 min garumā. Tajā būs uzsvars uz Switch spēlēm, kas gaidāmas šī gada pirmajā pusē.

Iemetīšu šeit Nintendo Direct strīmu. Pēc izziņotām spēlēm kā Xenoblade Chronicles 3, Fire Emblem Warriors Three Hopes spēcīga Nintendo prezentācija.

Skatīt vēl 1 komentāru

@Goodman2576 Ja nav nevienas Nintendo sistēmas, tad ticu, ka tas ir iespējams. Ja nu kādreiz tiec pie kādas, silti iesaku izmēģināt ;) Kad biju jaunāks, pokemoni man bija kā digitālais kokaīns.

@genotsiid sensenos laikos SNES bija nepieejams sapnis, tāpēc nācās samierināties vispirms ar 8 bitu krutku no tirgus, un pēc tam jau ar lietotu SEGA MD :). Bet kas zin varbūt kādreiz :)

@genotsiid apsveru pokemonus pirkt, bet vari ieteikt no visiem pieejamiem uz Switch kurš ir labākais?

@DrejzLV Manuprāt, Sword/Shield. Atceros, ka nebiju sajūsmā par Let's Go Pikachu/Eevee.

@genotsiid Es tieši sāku skatīties kā dēls sāka spēlēt Let's Go Pikachu/Eevee. Man patīk no malas skatīties, bet neesmu Pokemonu jomā tik zinošs.

Manuprāt, pieminēšanas vērta ir Xbox Series S, jo Microsoft ar to ir iešāvis tieši desmitniekā, it īpaši pašreizējā ekonomiskajā situācijā. Amazon.de viņā maksā 269 eur. Kādēļ pirkt iepriekšējās paaudzes ps4, ja par to pašu naudu vari iegādāties aktuālās paaudzes Microsoft konsoli :)

@Marex.K Vadījos tīri pēc vietējo veikalu cenām. Jā, 269 jau ir cita runa. Smieklīgi lēts veids, kā baudīt jauno spēļu paaudzi un pieredzēt The Matrix Awakens. Pirms Microsoft nogrieza izstrādātāju režīmu parastajiem lietotājiem uz Series S bija iespējams arī darbināt visādus emulatorus.

Lielisks raksts, man bija Xbox Series S un pārgāju uz Series X. Bet tā mierīgi varēju ar palikt uz Series S, kas ir super ekonomiska un savienojumā ar Game Pass ir pat ļoti laba kombinācija. Tādas super lielas atšķirības, izņemot jau uzlabotus veiktspējas rādītājus uz Series X nemanīju.

Kā teica @Marex.K, tad Amazonā Series S tik tiešām tagad maksā 269 eiro Vācijas Amazonē, piegāde aptuveni nedēļas laikā vai ātrāk. Tā ir arī super lēta un ekonomiska konsole. Tā pie mūsdienu elektrības cenām tā pārtērē divreiz mazāk elektrības kā jaudīgās PS5 un Xbox Series X konsoles. Man, piemēram, vēl patīk, ka Series S ir portatīva un var viegli pārvadāt, kā arī aizņem maz vietas.

Ar konsolēm viss ir skaidrs un piekrītu, ka patreizējā spekulācija ir jānogaida, vai jāizvēlas Series S. Par ekonomiku, par laimi viss ir ciklisks un šādai pieprasījuma - piedāvājuma proporcijai agrāk vai vēlāk pienāks loģisks gals. Te gan jāsaka, ka man ir sajūta ka pie tik ilgstoša un nopietna preču deficīta, atsitiens būs kolosāls. Bet ne jau ar visiem pusvadītājiem ir problēmas. Paskatāmies uz TV tirgu, tur viss notiek. būtībā met pakaļ. PC komponenšu tirgū šis deficīts daļēji ir mākslīgi pastiprināts dēļ idiotiskajiem bitcoiniem un citām netveramām matērijām, kurām starp citu arī nav nekāda zelta seguma, bet tik un tā viss notiek. Protams es arī ceru, ka situācija nomierināsies pakāpeniski un uz gada beigām to sāksim redzēt arī ciparos, ja vien lielā kaimiņvalsts nesastrādās totālus vispasaules mēslus, no kuriem diemžēl mēs atkal cietīsim visvairāk....

@Goodman2576 Šobrīd izskatās, ka 2022. gadā no pagājušās paaudzes spēlēm vēl neatvadīsimies tagadējās situācijas dēļ, jo pilnīga pāreja nav iespējama. Series S ir tāds kā pussolis nākamajā ģenerācijā, to pašu The Matrix Awakens darbina uz 720p. Pieminēji lietu, ko piemirsu, – kriptovalūtu ietekmi uz pusvadītāju trūkumu. Man ir līdzīgs skatījums uz "alternatīvajiem finanšu instrumentiem". Kādā brīdī BTC, ETH un pārējo brīnumu burbulis sprāgs, visticamāk, tad, kad institucionālie pircēji (Īlons Masks et al), kuri uzpumpē vērtību, pārdos savus krājumus. Nemieri Kazahstānā jau lielajam lācim izbojāja Ukrainas plānus :P Lai gan kurš zina, kas patiesībā notiek lielvaru teātrī.

o jā, šito es obligāti nopirkšu :))) Cerams, ka paveiksies tāpat kā ar pašu PS5 :))))

@Goodman2576 sāc krāt jau šodien! :D Gan jau ņemot vērā nejēdzīgās cenas visam bez saviem 500eiriem neiztikt.

@nice1 ta jau redzēs, es vairāk par to ka jāvaktē lai amazon var tikt klāt par RSP, jo tādā veidā izdevās tikt pie arī pie PS5, vai arī būs iepriekšējā rezervācija. Ja kas parādīsies informēšu :)

@Goodman2576 es diemžēl pagādāju xbox :D VR gan mani kā tāds nesaista. Sīči gan jau ar laiku kaut ko tādu sāks kārot.

@nice1 nu ar Xbox X man bija ļoti līdzīgs piedzīvojums. Kaut kā uztrāpīju uz brīdi (25.jūnijs) kad Amazon parādījās un nospiedu pirkt un tiešām arī viss notika. Es pat visu dienu neticēju, ka tas tiešām notika, jo biju jau apsvēris nopirkt vispirms S konsoli un iemēģināt jo tā visu laiku diezgan brīvi bija pieejama par RSP, nu tad arī uz kādu brīdi pazuda, bet nu jau labu laiku atkal ir pieejama. Bet X konsole vispār nebija pieejama līdz tam. Savukārt ar Sony PS5 digitālo versiju bija tā, ka varēja pre-orderot septembrī (iemaksājot pilnu cenu 399), un izdošanas dienā novembrī arī tika izsūtīta, tāpēc ceru ka VR arī varēs pre-orderot.

Paldies par iespaidu dalīšanos par jauno Switch OLED konsoli. Manuprāt, tā var būt lieliska konsole tiem, kam nav īpašuma kāda no Switch konsolēm. Ja pirktu, tad noteikti Switch OLED kā savu pirmo Nintendo konsoli. Es pamatā to spēlētu portatīvā režīmā, kā minēji pierasts pie PlayStation Vita Premium kvalitātes sajūtas.

Īsumā: lielisks ekrāns, bet nav vērts iegādāties, ja jau ir kāda no iepriekšējām Switch.