genotsiid Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte
genotsiid Redaktors

Šodien Eiropā oficiāli iznāk autobraukšanas spēle V-Rally 4 (iepriekšējā daļa tika izdota 2002. gadā). Saņēmu to jau pirmdien, taču šobrīd spēlei ir sanācis veltīt vien dažas stundas laika, tāpēc plānoju publicēt apskatu ne agrāk kā nedēļas beigās. Tā kā miega trūkuma dēļ nejūtos pie pilnas apziņas, mani šībrīža iespaidi jāuztver ļoti skeptiski. Īsumā varu teikt, ka V-Rally 4 ir viduvēja. Braukšana un audiovizuālais noformējums ir OK, bet spēle ļoti reti liekas baudāma. Detaļās iedziļināšos apskatā, bet rodas iespaids, ka visi elementi ir pavirši salikti kopā, kvalitāte ir ļoti svārstīga. Neieteiktu šobrīd produktu iegādāties.

7 8
7.Septembris 2018 06:00
7.Septembris 2018 07:21
genotsiid Redaktors

@SuicideChrist PC versija iznāks 25. septembrī. Uz konsolēm var spēlēt jau no 6. datuma.

7.Septembris 2018 08:29
7.Septembris 2018 11:53

@SuicideChrist slikts mārketings.

7.Septembris 2018 16:33
SuicideChrist キリスト

@fenfen Tāpat kā pati spēle!

7.Septembris 2018 16:40

@SuicideChrist to nemāku un, visticamākais, arī nekad nemācēšu teikt, bet ēbrejgejmers to galīgi nav izmetis miskastē.

7.Septembris 2018 18:07
SuicideChrist キリスト

@fenfen ''Out now on PC'' Vaitad ēbrejgejmers neskaitās @genotsiid ?

7.Septembris 2018 18:08

@SuicideChrist tādā gadījumā viņš būtu sevi nistošs ebrejs

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Pēc ilgāka pārtraukuma ierakstīsim jaunu Bezcerīgā podkāsta sēriju. To ir plānots darīt 19. augusta rītā, tā ka līdz tam laikam esat laipni gaidīti uzdot mums savus jautājumus, uz ko atbildēsim (vai vismaz mēģināsim atbildēt) raidījumā.

4 2
18.Augusts 2018 07:28

Nebūs.

18.Augusts 2018 08:26

Vai vēl kāds gaida Bannerlord ? Vai kāds no podkāsta dalībniekiem ir iegādājies sev Monster Hunteru ? Kāds ir pamēģinājis paspēlēt pēdējā laikā No Man's Sky tgd, kad viņi spēlē ir ieviesuši daudz ko no tā, kas bija solīts / vai tikuši veikti spēcīgi mājieni, ka tas ir tas, ko var sagaidīt, bet sākotnēji tomēr šīs lietas netika iekļautas spēlē dēļ kā Hello Titty Games pamatīgi nokakāja viss internets ? Kāds bija devies uz Unicon pasākumu, kas nesen bija noticis ?

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Saleen S7R

Negribēju taisīt jaunu rakstu: ja nu kādam interesē, no šodienas līdz 25. jūnijam notiek The Crew 2 atvērtais beta tests (tātad nevajag reģistrēties). Visai jautra spēle, ieteiktu izmēģināt. Paspēlēju šodien vairākas stundas uz PS4 (viennozīmīgi jāņem uz PC, jo 60 kadri sekundē). Likās, ka būs tas pats saturs, kas slēgtajā "betā", bet biju patīkami pārsteigts – iespējams atslēgt Popular sekotāju līmeni, tātad tikt pie jaunām "disciplīnām" (varētu padomāt, ka šī ir sporta spēle). Ir iekļautas pa 2 sacīkstēm katrai. Tālāk īsi par tām.

  • Touring Car – sakrājot 400 000 "baksus" (The Crew 2 valūta), var iegādāties auto, kas mierīgi pārsniedz 300 km/h. Visa braukšana notiek slēgtā trasē, tātad beidzot var koncentrēties uz optimālu līkumu izņemšanu. Viena no sacīkstēm piespiedu kārtā iedarbināja lietainu laiku. Fizika ir ļoti piedodoša, bet starpība saķerē bija jūtama. Ātruma sajūta ir lieliska.
  • Motokross – neteiktu, ka man divriteņu spēkratu vadība The Crew 2 liekas pareiza, bet citādi ir OK. Trasēs ir izvietoti tramplīni, daudz piņķerīgu līkumu un šauru vietu. Pats interesantākais, ka šeit atklāju sniegu. Izrādās, ka spēle piedāvā arī to. Tas izskatās pareizi un pat ietekmē vadāmību.
  • Drifts – nekas īpašs, ja neskaita to, ka pirmā trase ir izvietota ostā un daļa no tās ir uz kuģa klāja. Šim sacīkšu paveidam ir jāpērk jauns braucamais. Pats lētākais ir 60. gadu Mustang Fastback, kas liekas fiziski par lielu smalkajām trasēm.
  • Jetsprint – kā Powerboat sacīkstes, bet ar mazākām un veiklākām laivām. Tas nozīmē, ka līkumi ir asāki un trases – šaurākas. Vienas no tām notiek Lasvegasā, kur ir ierīkoti Venēcijas tipa kanāli. Ļoti aizraujoši un vienlaikus grūti, jo ir arī jāpeld pret straumi un jāizvairās (vai jāpārlec) visādi nelieli šķēršļi.

Ja paveiksies, rīt tikšu pie pilnās spēles. Nevaru garantēt, ka apskats būs iznākšanas dienā, jo pa vidu ir svētki, bet centīšos. Pagaidām varu teikt, ka The Crew 2 ir patiesi aizraujoša – daudz labāka par pirmo daļu.

2 10
22.Jūnijs 2018 14:55

Domāju, ka būs kaut cik sakarīga spēle, bet nu sūds konkrētākais. Pirmkārt, kurš no stulbajiem izstrādātājiem izdomāja, ka auto jāvada ar "WASD"? Laikam sacīkšu spēles neviens no viņiem nav spēlējis. Un nemaz nevar nomainīt to vadības shēmu. Vadība un kaut kāda fizika manī izsauc vienkārši atklātu smīnu. Otrkārt, kad gribēju iziet no spēles es tā arī neatradu kā tas ir izdarāms civilizētā veidā, jo uz "Esc" spēle nereaģē. Ctrl+Alt+Delete un viss notiek. Spēles Beta tiek izdzēsta un es nožēloju savas dzīves 15 minūtes, kuras pavadīju šajā spēlē. Sorry, Genotsiid

22.Jūnijs 2018 15:16
genotsiid Redaktors

@kornivskis Kāpēc spēlē ar klaviatūru? 2000. gadu sākums sen aiz muguras. Būtu savu DualShock 4 ar vadu pieslēdzis, viss būtu kārtībā. Iestatījumos visu var salikt, kā vajag (vismaz PC versijā). Arī nezināju, kā aizvērt spēli. Izrādās, ka ir jāatver ātrā izvēlne, tad jāpatur Quit Game. Tas ir nepārdomāti, piekrītu. Pie fizikas jāpierod – tā nav nekāda simulācija. Princips gan nemainīgs: pirms līkuma bremzē, tad tā vidū gāzē.

Kāpēc "sorry"? Man drīzāk žēl, ka cilvēki padodas pēc slikta pirmā iespaida (kā jau pirmskatā rakstīju, visi tēli šķiet salietojušies, visur reklāmas utt.). fenfen teica tieši to pašu, ko tu (ka pilnīgs sūds). Jums laikam vairāk sakrīt viedokļi. Pats vienlīdz labi pavadu laiku gan ar The Crew 2, gan GT Sport. Skaidri apzinoties, kas ir viena un kas – otra, novērtēju abu priekšrocības.

22.Jūnijs 2018 17:06

@genotsiid Esmu ļoti pieredzējis klaviatūras braucējs jau no Colin Mcrae Rally laikiem. Vēl pāris mēnešus atpakaļ piedalījos Dirt Rally līgā un ar klaviatūru spēju aiz sevis atstāt arī stūrītes lietotājus Es jau nemaz negaidīju no šīs spēles kaut kādu simulatoru, tomēr kaut cik pieklājīgu vadību gribētos. Es katru atvērtās pasaules braukšanas arkādi uzreiz salīdzinu ar Forza Horizon 2 vai 3, kurās, manuprāt, ir vislabāk nostrādātais vadības un fizikas modelis starp visām tada veida spēlēm. Jāuzliek laikam instalēties FH3

22.Jūnijs 2018 17:28
genotsiid Redaktors

@kornivskis Paldies, ka paskaidroji! Tagad saprotu tevis rakstītā kontekstu. Tā kā nekad nav bijusi iespēja spēlēt Forza Horizon, laikam mani standarti attiecībā pret fiziku un vadību nav tik augsti, tāpēc spēju iziet pirmo The Crew un varu paciest turpinājumā piedāvāto. Atzīstos gan, ka netipiski daudz ielu sacīkstēs sanāk skrāpēt auto pret apmalēm un sienām. Par laimi, man daudz interesantāks šķiet saturs, kas notiek uz ūdens un pa bezceļiem, tā ka kopumā iespaids ir ļoti pozitīvs.

23.Jūnijs 2018 06:08

@genotsiid Nekas labs tur nqv. Trackmania stila bezpriģels. Es neprasu reālismu - tieši pretēji -, bet man galīgi nepatīk visas tās platformas streetrace trasēs un ar testosteronu pildītais geimplejs. Tad jau pirmā bija labāka, kas bija krietni vien piezemētāka.

23.Jūnijs 2018 07:44
genotsiid Redaktors

@fenfen Cik cilvēku, tik viedokļu. Manējais paliek nemainīgs. Tu jau arī laikam paspēlēji tikai padsmit minūtes un, secinājis, ka sūds, demo izdzēsi. Tāda nu The Crew 2 iekļautā Street Race "disciplīna" ir, bet arī ne visos tās pasākumos ir tramplīni. Tev noteikti labāk patiktu Touring Car paveids, ko atslēdz vēlāk. Kā jau Ubisoft produkts, spēle ir mikslis ar to, ko esam jau daudz reižu redzējuši citur. Vismaz tāds iespaids ir no betām. Pilno spēli tā arī izdevējs nav iedevis. Būs jāmēģina atrast laiks testēšanai darba dienu vakaros.

23.Jūnijs 2018 08:37
goodman2576 Redaktors

Es novēroju to pašu gļuku ar X-BOX 360 kontrolieri uz PC, ko closed Beta. Tas ņem un šad tad neprognozējami atslēdzas. Pirmā doma protams ka pašam kontrolierim problēma, bet nevienā citā spēlē tāda atslēgšanās nenotiek. Nākas izraut no USB ligzdas un ievietojot atpakaļ atkal viss darbojas. Vai kādam ir līdzīga sūdzība? Citādi spēle patīkami iepriecina.

23.Jūnijs 2018 08:57
genotsiid Redaktors

@goodman2576 Tev ir bezvadu modelis? Es bez problēmām izmantoju vada Xbox 360 pults kopiju pirmajā The Crew. Tā kā turpinājums, kā jau visas puslīdz jaunās Uplay spēles, atbalsta DualShock 4, tad lietoju to. Viss ir bumbās, ja neskaita, ka man nav neviena microUSB kabeļa, kas būtu garāks par metru.

23.Jūnijs 2018 09:19

@genotsiid es paspēlēju 10 minūtes, izbraucu pirmo sacīksti, nopirku Audi TT, sapratu, ka PS versija izskatās pēc sūda, un izdzēsu. Galvenais bija vizuālais.

25.Jūnijs 2018 12:11
goodman2576 Redaktors

@genotsiid man ir vada Xbox 360 un citās spēlēs nenovēroju nekādu problēmu, bet tieši THE CREW 2 tas mēz atslēgties, esmu pat novērojis ka tas notiek pie triecieniem, izvelku vadu iespraužu atpakaļ un viss darbojas. Dīvaini, var jau būt ka ar pašu kontrolieri vai usb portu kāda mistika, bet citādi viss darbojas, žēl ka Open Betā neļāva tikt līdz Famous, gribējas ar monster truck paplosīties...

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Huomio! Rītdien, 4. maijā, plānojam ierakstīt kārtējo "Bezcerīgā podkāsta" sēriju, tāpēc līdz piektdienas plkst. 13.00 ir iespējams uzdot jautājumus. Ziņu vietā atkal skatīsimies, ko esat ierakstījuši jūs, lietotāji. Būs, iespējams, īsākā sērija līdz šim.

4 2
3.Maijs 2018 08:24
SuicideChrist キリスト

Zdarova!

Jauna Tomb Raider spēle jau 14. septembrī

Kāds ir spēlējis Ori and The Blind Forest?

Kā jums jaunais God of War?

Ja Ke$ha (dziedātāja, varbūt zināma) pārvāktos dzīvot uz Apvienoto Karalisti tad viņu sauktu par Ke£ha?

Attēla apraksts

4.Maijs 2018 08:37

Kad pēc jūsu domām būs video karšu cenu drops iekš mūsu platuma grādiem zem MSRP kā tas jau ir manāms iekš Uk gtx 1080 videokartēm? Un vēl jūsu domas par šo.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Tähelepanu! Secinājām, ka ir iekrājies diezgan liels saraksts ar spēlēto, tāpēc pēkšņi, 15. aprīļa rītā, plānojam ierakstīt nākamo "Bezcerīgā podkāsta" sēriju. Tā kā ziņām kārtīgi līdzi sekojuši neesam, būs tikai "Kas spēlēts" un "Lietotāju aktivitātes" sadaļas, ja vien... neuzdosiet arī kādu jautājumu.

2 4
14.Aprīlis 2018 09:13

Ar Gamestar palīdzību drīz jau būsi igauņu valodu apguvis

14.Aprīlis 2018 10:00

Man domāt, @genotsiid valodu būs apuvis caur citiem kanāliem.

14.Aprīlis 2018 17:45

Tere! Vai igauņi God of War un Yakuzu 6 nedod spēlēt? Kā Jums augstais God of War vērtējums metacriticā? Ko domājāt par Collection edition spēlēm un vai esat pirkuši tādus?

14.Aprīlis 2018 20:11
goodman2576 Redaktors

Kādi jaunumi, baumas par strauji tuvojošos E3 pasākumu?

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Pusmūža sievietes redzējums par videospēļu skatīšanos YouTube – interesants Eurogamer raksts.

2 1
31.Marts 2018 19:50
nice1 Resnis

"And I can't help feeling that the younger generation is in danger of missing out on so much if all they do is watch." - Šis ir tiešs trāpījums. Jaunai paaudzei neviens neliek ne domāt ne darīt. Viss.. Jāskatās lol semifinals.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Attention! Piektdien, 30. martā, plānojam ierakstīt nākamo "Bezcerīgā podkāsta" sēriju, tāpēc piedāvājam iesūtīt savus jautājumus līdz tās dienas divpadsmitiem dienā.

Atgādinām, ka vēl ir iespējams atbildēt uz iepriekšējās sērijas jautājumiem un par pareizu atbildi saņemt zināmas spēles Steam kodu. Un kādēļ gan pirms svētkiem neiepriecināt sevi un ģimeni ar olas turētāju Hitman stilā?

2 1
29.Marts 2018 05:42
SuicideChrist キリスト

Spēles pārlec uz šo podkāstu! Tā kā necentities atbildēt... xd

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Brīdinājums tiem, kuri vēlas baudīt Far Cry 5 Arcade Mode vienatnē:

PS+

Režīmu nav pat iespējams palaist, ja jums – PS4 gadījumā – nav aktīvs PS+ abonements. Uzņemts spēles versijā 1.03.

1 2
24.Marts 2018 06:51

Diezgan stulbi tā čakarēt lietotāju.

24.Marts 2018 13:54
SuicideChrist キリスト

@kornivskis PlayStation jau tevi izčakarē brīdī kad pieslēdz savu jauno 300EUR (nezinu cik maksā) PS pie interneta savienojuma un tev jāpērk PS Plus (laikam nav obligāti, bet ir vajadzīgs)

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Centrāltirgū par godu 8. martam ir "Rīgas ziedu un saldumu svētki". Sekojot viņu piemēram, neaizmirstiet apsveikt savas dāmas ar ziediem, skūpstiem un... milzīgu cūkas kāju!

Ņam-ņam

(Nav mans attēls, LETA fotogrāfa darbs.)

5 9
8.Marts 2018 17:21
nice1 Resnis

Ar ko šī diena ir īpašāka par citām?

8.Marts 2018 17:54
genotsiid Redaktors

@nice1 Ar to, ka Centrāltirgū notiek pasākums. Man šķiet ļoti komiski, kā blakus speķa gabaliem stāv puķes.

8.Marts 2018 18:58
8.Marts 2018 20:29
genotsiid Redaktors

@SuicideChrist Zinu vēl vienu lietu, kas diemžēl trūkst tevis dotajā attēlā.

8.Marts 2018 21:20
SuicideChrist キリスト

@genotsiid Kaķis vai suns? Vai ari neteikšu tas ko domāju!

9.Marts 2018 11:27
nice1 Resnis

@genotsiid atbilstošāk būtu bijis nolikt puķes uz tiem gabaliem. Varēji ierasties tirgū melnā apģērbā. Smiltis ķerrā. Aprakt to gaļas gabalu tur pat un nolikt puķes uz smiltiņām. Neaizmirsti nolikt lāpstu pie smilšu čupiņas lai cilvēki var samest naudiņu par rakšanu.

10.Marts 2018 07:10

parasta darbavieta centrāltirgū. ko jūs cepaties par tiem gaļas gabaliem? tik pat labi tur varēja būt piena pakas vai dajebkas cits. vnk cilvēks-sieviete nofotografēta ar saņemtajiem ziediem.

10.Marts 2018 08:11
genotsiid Redaktors

@U915 Kurš tev te cepas? Attēlā ir parādīts, kā izskatās salikums. Starp citu, ziedi nav pārdevējai, bet gan ir nolikti tādēļ, lai izpušķotu citādi ļoti depresīvo iestādi.

Bonusmateriāls:

Nom-nom

11.Marts 2018 10:07

@genotsiid gaļa nav depresīva ;D

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid Redaktors

Uzmanību! Svētdien, 4. martā, rakstīsim nākamo Bezcerīgā podkāsta sēriju. Jautājumus gaidām līdz aptuveni plkst. 12.00.

3 4
28.Februāris 2018 17:33

Jūsu domas un iespaidi par izlaisto Final Fantasy 15 demo uz PC.

28.Februāris 2018 18:50
SuicideChrist キリスト

Kā sauc kurlu suni?

1.Marts 2018 09:12
nice1 Resnis

"Early access" - izstrādātāju nespēja pabeigt spēles (laikā, publishera spiediens, naudas trūkums) vai patērētāja spiediena rezultātā radies fenomens?

Mining bums un jaunās video kartiņas (nvidia kaut kad sola next gen). Vai "parastajam" patērētājam vairs sapņot par upgrade?

Drīzumā iznāk ryzen 2. Īstais brīdis pa lētākiem cipariem iegādāties ryzen 1 vai tomēr ryzen 2 būs tā vērts?

2.Marts 2018 06:08

Jūsu domas par Escape From Tarkov.

Interesē tāda lieta- vai var palaist spēli uz stacionārā datora un caur kādu no 'Remote Desktop'‎ programmām kontrolēt uz portatīvā datora? Ir mēģināts ar Teamviewer, bet tas bija galīgi nebaudāms process. varbūt ziniet kādu citu programmu?

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!