Eking

Eking

Eking

@eking

Kādreiz spēlēju Counter-Strike

Ieraksti364Blogs17Komentāri198Grupas1Seko4

PlayStation Plus marta spēles: Ghost of Tsushima: Legends (PS4 & PS5), Ghostrunner (PS5), Team Sonic Racing (PS4) un Ark: Survival Evolved (PS4) Attēla apraksts

Vai GOT Legends var spēlēt bez pamatspēles?

Elden Ring metacritica vērtējums 97 pēc 44 apskatiem!

Attēla apraksts Zemāk pāris neatkarīgo apskatnieku Elden Ring apskati:

ACG - Elden Ring Review Like Nothing Else "Buy, Wait for Sale, Never Touch?"

Skill Up - I very strongly recommend: Elden Ring (Review - Spoiler Free)

Fextralife - Elden Ring Review: 100+ Hours of Gameplay on PC & PS5! And it's BETTER than you can possibly imagine

Street Fighter 6 oficiāli apstiprināts un iznāks šī gada vasarā. Street Fighter svin 35 gadu jubileju un tā ir lieliska dāvana sērijas faniem. Kopumā spēlē būs 45 cīnītāji.

Ilgi gaidītais Cyberpunk 2077 atjauninājums ir iznācis. Jebkurš var notestēt 5 stundu izmēģinājuma versiju.

Labs apskats @Eking ! šī noteikti ir viena must-have spēlēm PlayStation īpašniekiem!

Super super... šis ir must have

Beidzot arī iegādāju geimu un tagad tik jāatrod laiks lai var iegrimt šajā pasaulē un stāstā :)

Atomic Heart - Official Release Window Trailer

Ghostwire: Tokyo - February 2022 Official Showcase | PS5

Parādījušies jau pirmie Dying Light 2 Stay Human apskati.

Dying Light 2 Stay Human: PS5 vs Xbox Series X/S Comparison - 30FPS/60FPS/RT Modes

Mani uzspēlēt interesētu tikai GRID Legends un Sifu. Par pārējo izlasīšu, ko uzrakstīs Strike biedri.

Sifu, Horizon: Forbidden West un Elden Ring ir būtiskākie notikumi februāri IMHO. Pirmais mani interesē visvairāk, jo ir kaut kas svaigāks un interesantāks, bet nu redzēsim kā tad būs sanācis beigās. Par Horizon šaubu nav, būs labs, krāšņs un ievērības cienīgs piedzīvojums, bet ak vai 70 Eur :))))))))), Elden Ring, George R.R. Martin iesaiste varētu nodrošināt episka līmeņa stāstu, bet galvenais lai nav tā pārspīlētā grūtības pakāpe kā visos iepriekšējos Souls projektos.

Dying Light 2 var pārsteigt, bet iekšējā balss pagaidām ir piesardzīga, īpaši pēc Cyberpunk izgāšanās. Poļi paliek poļi un visa jezga kas bijusi ap šo projektu ir ar gana negatīvu fonu. Tomēr, ja izrādīsies ka spēle ir laba, tad cepuri nost, ņemšu vārdus atpakaļ un spēlēšu... vispār būtu interesanti, ja tiktu piedāvāts strike.lv, labprāt apskatītu :))))

Grid Legends - piedodiet, neticu, ka būs revolūcija, īpaši EA paspārnē un tik ātri, drīzāk stabils standartiņš, bet nu martā iznāk GT7 :))))))))))))))) un šo projektu visi jau būs aizmirsuši.

No pārējām pieminētajām noteikti iemēģināšu TW Warhammer 3 - gribas atkal kādu labu stratēģiju uzkapāt - vajag stāstu, arī Martha is Dead ir drusku ieintriģējusi. Crossfire X solās būt kvalitatīvs produkts, diemžēl SP nebūs pieejama gamepass, un jāpērk atsevišķi, tas mazliet sarūgtina, bet redzēsim, gan jau dēls iemēģinās vispirms MP un tad domāsim pirkt SP vai nē. Nu jā un kā būs ar čīteriem :))), kas principā sabojā lielu daļu no MP pieredzes.

@Eking Pārbaudīju, ka man par Steam Deck raksta ka your expected order availability ir Q2 2022, tāpēc ka pieteicos uz max versiju, pārējās ir after Q2... Nu redzēsim kā būs reālajā dzīvē :)

@Goodman2576 Man ir 256gb versija un arī rāda Q2. Pārējie rādās After Q2. Gan jau visiem kas laicīgi taisīja preorder būs Q2, bet tiem kas sūtīja vēlāk vai tagad tiem ir After Q2.