Eking Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte
Eking redaktors

Xbox & Bethesda Games Showcase – 4K – Full Show

Fantastisks Xbox šovs, gaidu ļoti daudz un dažādus projektus no MS. It sevišķi Forza Horizon 5, STALKER 2 un Plague Tale Requiem. Tas viss tuvākā nākotnē un Xbox Game pass jau pirmajā dienā!

1 2
15.Jūnijs 2021 10:06

@Eking Sveiks, jā Forza izskatījās neticami labi, bet tas bija faktiskais gameplay un uz Xbox Series X, bez kādiem feikiem. Patiesi nākamās paaudzes spēļu grafika izskatās izcili. un tas viss abonentiem jau no pirmās dienas. Microsoft stratēģija dos augļus palielinoties šādu izcili skaistu spēļu skaitam. Tagad ir interesanti ar ko spēs atbildēt Sony autosacīkšu ziņā, kāds patiešām izskatīsies jaunais Gran turismo? R&C Rift apart jau nosaukts par pagaidām visu laiku izskatīgāko animācijas spēli. domāju ka 22.gads mūs nomētās ar next-gen spēlēm, bet cik notām būs arī saturīgi izcilas, tas protams ir atklāts jautājums. Neaizmirstam ka Xbox būs papildus šovs 17,jūnijā, ar izstrādātāju intervijām un vēl dažiem jauniem paziņojumiem.

15.Jūnijs 2021 12:38
Eking redaktors

@Goodman2576 Sveiks, jā Forza izskatījās neticami skaisti un bija atainots spēles process. Es apsveru domu pāriet no mazā Xbox Series S uz X. Es arī domāju, ka Microsoft stratēģija dos augļus, man pazīstamie spēlētāji jau plāno iegādāties Xbox Series X. Forši, R&C Rift patiešām izskatās skaisti, droši vari spēlēt. Es tikai varu Tev rekomendēt. Cerēsim par 22-gadu, tad jau būs krietni vairāk projektu. Paldies, ka pateici par 17. jūniju, to nezināju, ka būs papildus pasākums ar izstrādāju intervijām un jauniem paziņojumiem.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

ELDEN RING - Official Gameplay Reveal

1 1
11.Jūnijs 2021 23:16

Ceru ka nebūs tikpat sarežģīta kā Dark Souls sērija.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Control tiek piedāvāt Epic Games līdz pat 17. jūnijam.

Attēla apraksts

1 1
13.Jūnijs 2021 17:07

overcooked looks good

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

1 0
Eking redaktors

Among US pieejama Epic Games līdz pat 3. jūnijam. Ja kas nav spēlējis, tad ļoti rekomendēju Among US. Tā ir lieliska kooperatīva spēle, kurā var jautri pavadīt laiku.

P.S. Iespējams, ka mistērijas spēle būs Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration.

Attēla apraksts

1 0
Eking redaktors

Horizon Forbidden West - State of Play Gameplay Reveal | PS5

2 1
29.Maijs 2021 12:14

Izskatās patiešām ļoti labi. DF speci jau ieskatījās dziļāk, bet kopumā iespaids ir ļoti labs.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Epic Games pieejama NBA 2K21 bezmaksas līdz pat 27. maijam. Tāpat pieejams 10 eiro kupons, kas derīgs līdz pat 17.jūnijam. Kupons derīgs pirkumiem sākot no 14,99 eiro.

Attēla apraksts

2 2
22.Maijs 2021 16:43

Jau ar kuponu paķēru DEATH Stranding, pēc DAYs GONE spēlēšanas uz PC, sapratu ka arī DS jāspēlē uz PC... ))). Pie viena paķēru arī Twin Mirror, gan jau vēl kaut ko sameklēšu. EPIC ir laba ideja ar to, ka -10 Eur kupons visu laiku atjaunojas

23.Maijs 2021 19:28

wow Death Stranding uz PC izskatās fantastiski labi un darbojas lieliski...

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Resident Evil 8 Village ir fantastiska atmosfēriska spēle. Ja nu kāds šaubās ņemt vai neņemt, tad viennozīmīgi varu rekomendēt to. Laba audio skaņa, brīnišķīga bilde un lielisks spēles process. CAPCOM ir labi pastrādājis, kompānija jau pārdevusi 3 miljonus kopiju. Apsveicam ar šo lielisko sasniegumu!

Attēla apraksts

4 6
12.Maijs 2021 11:52

@Eking Sveiks, vai kad spēlēji demo uz PS5, tev arī bija lēna tekstūru ielāde? Īpaši labi novērojam pie ātrākām kustībām. Vai pilnajā versijā šis trūkums ir novērsts? Tagad spēlēju RE7, tur ir tieši tāda pati problēma, lai gan tā noteikti nevar būt dzelžu vaina.

12.Maijs 2021 13:40
Eking redaktors

@Goodman2576 Hey , zini, es baigi nemanīju lēnu tekstūru ielādi uz PS5. Varbūt bija nedaudz lēnāk pie kustīgākiem bosiem, bet tā apkārtējā vidē tekstūras pietiekami ātri ielādējās uz PS5 SSD diska. Pēdējo Demo gan nebiju spēlējis.

12.Maijs 2021 23:28

hmm....nu dīvaini, bija ļoti pamanāmi... es gan tagad tā domāju ka speciāli nepārbaudīju uz kura diska DEMO bija ielādējusies, pieņēmu ka automātā uz SSD, bet ja nē, tad tas varētu būt skaidrojums...

13.Maijs 2021 09:30
Eking redaktors

Tekstūru kvalitāte tuvumā daudzās vietās ir zemā kvalitātē. Es Tev piekrītu. Bet ielādes ātrums ir adekvāts, es nemanīju, ka tekstūras vēl ir ielādes procesā vai nav ielādētas. Man spēle ir PS5 versija uz SSD diska.

15.Maijs 2021 09:15
genotsiid Redaktors

Vakar beidzot sāku spēlēt. Esmu tikai stundu stāstā, bet jau patīk. RE8 ir pavisam citāds zvērs no sērijas iepriekšējām daļām, bet bija jau viens mirklis, kas radīja patīkamas asociācijas ar spraigo ciemata cīņu RE4 sākumā. Apskats būs... kaut kad. Bļin, cik tiem vilkačiem ir grūti trāpīt sejā!

15.Maijs 2021 15:41
Eking redaktors

Man ar RE8 ir aizrāvis, šī daļa vairāk uz darbību un piedzīvojumu stāstu velk. Kā teikt, kad būs apskats tad būs, gaidām. Man spēles beigu daļa palikusi. Man pazīstamais biedrs vakar apsēdās deviņos vakarā un līdz pat deviņiem no rīta spēlēja vienā piesēdēdienā RE8, kā izgāja to. Teica, ka nevar atrauties un tā sen nav gadījies.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Metro Exodus uzlabotā versija iznāks 18. jūnijā ar 4K/60 fps atbalstu un RTS. PS5 versija atbalstīs DualSense Haptic atgriezenisko saiti. Esošiem Metro īpašniekiem atjauninājums bez papildus maksas uz PS5/Xbox Series S|X.

0 0
Eking redaktors

Humble Bundle piedāvājumā Metro Exous un Darkside Genesis. Labs piedāvājums maijā pa 12$.

Attēla apraksts

3 0