Eking Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte
Eking redaktors

Neil Druckmann, The Last of Us II daļas direktors, demonstrēja neredzētu spēles procesu State of Play prezentācijā.

0 0
Eking redaktors

Ja esat iegādājies Mafia: Trilogy, saņemsiet Mafia: Definitive Edition 28. augustā. Tikmēr var izbaudīt Mafia II un III: Definitive Editions jau no 19. maija. Piebildīšu, ka Mafia III īpašnieki saņems visus papildinājums bezmaksas. Savukārt Mafia II īpašniekiem tā pārtaps par Mafia II (Classic) versiju. Vairāk atbildes uz jautājumiem par Mafia: Trilogy šeit.

Atjauninājums. Man izdevās pievienot Steam bibliotēkai Mafia II: Definitive Edition bez papildus maksas un sākt lejupielādi. Manā īpašumā sākotnēji jau bija Mafia II versija Steamā.

7 2
20.Maijs 2020 14:54

Man neko nevajadzēja speciāli pievienot. Iepriekš bija vienkārši Mafia II, tagad ir Classic un Definitive Edition. Jau spēlēju uzlaboto otro daļu.

21.Maijs 2020 20:24

No Nick930 pieejams Mafia II Direct Comparison apskats.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

State of Play demonstrēja Ghost of Tsushima spēles procesu. Par grafikas kvalitāti nevar īsti spriest Youtube kompresijas dēļ, taču spēles stilistika ir vizuāli ļoti patīkama. Vējš, lapsas un apkārtējā vide palīdzēs meklēt ceļu. Nebūs nekādi marķieri un traucējošie interfeisa elementi. Duelēšanās izskatās efektīvi. Lavīšanās atgādina Assassin's Creed sērijas stealth. Varoni varēs pielāgot atbilstoši spēles stilam. Man it sevišķi patika dinamiskais foto režīms, kurā var pievienot dažādus efektus. Kādi ir Jūsu iespaidi par Ghost of Tsushima prezentāciju?

4 2
15.Maijs 2020 21:43

Grafika izskatījas labi skatoties 1440p video, bet noteikti this gen, pieļauju ka uz PS5 pieliks raytracing.... Piekrītu par spēles gameplay līdzību ar AC...bet diemžēl tagad diez vai varam sagaidīt AC senajā Japānā tuvākajā piecgadē )))... bet varbūt tas arī ir labi.... Kopumā atstāja ļoti labu iespaidu un noteikti ir must have Sony PS lietotājiem, ceru ka tā mūžīgi paliks PS ekskluzīvs...

16.Maijs 2020 12:29
genotsiid redaktors

Izskatās burvīgi, jo Sony izstrādāta spēle un samuraju tematika. Visādi citādi atgādina Assassin's Creed un citus atvērtās pasaules grāvējus, no kā jau sen esmu nedaudz noguris. Cīņu un lavīšanās sistēma liekas saistoša, tā ka gan jau Ghost of Tsushima būs kopumā interesanta, ja stāsts netiks pārlieku izstiepts kā Days Gone gadījumā. Izskatās, ka spēle nav sevišķi vardarbīga, kas ir pluss manās acīs.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Playstation UK veikalā pieejams NBA 2K20 par teju 4 mārciņām. Es teiktu ir vērts izmēģināt jaunāko NBA sērijas spēli par šādu cenu. Apskati par pašu spēli, kā arī mikro-transakcijām un azartspēļu elementiem pieejami šeit (I daļa, II daļa) NBA2K20

4 0
Eking redaktors

State of Play uzzināsim vairāk par Ghost of Tsushima 14. maijā. Varēsim iegūt paplašinātu skatījumu par spēles gaitu, ieskaitot izpēti un cīņām. Prezentācijas garums būs 18 minūtes.

Attēla apraksts

2 0
Eking redaktors

Xbox prezentācija tiem, kas nepaspēja noskatīties. Orģinālu uzlika kā privātu, tāpēc video ar YongYea komentāriem.

2 5
7.Maijs 2020 22:02

nu kādi pirmie iespaidi?

7.Maijs 2020 23:18
genotsiid redaktors

Man patīk, ka tika izziņotas daudzas jaunas spēles (vismaz par vairumu nebiju iepriekš dzirdējis). Prieks arī, ka Microsoft platformu piekritēji varēs baudīt jauno Yakuza daļu.

8.Maijs 2020 09:27
Fen redaktors

No visas varzas interesantas bija vien divas vai trīs spēles, ieskaitot Yakuza, Dirt 5 un Vampire, no kurām neviena nebija īsti pārsteigums. Izskatās, ka M$ ar grūtībām savāca, ko vispār parādīt.

8.Maijs 2020 11:22
Eking redaktors

Patīkamākais pārsteigums, ka Yakuza būs pieejama uz visām platformām. Tās ir labas ziņas. Man līdzīgi kā @Fen ieinteresēja Dirt 5, Yakuza un Vampire. Pa lielam tas arī viss, konference bija nu tāda vai nekāda, nekas īpašs netika parādīts. Gaidīju AC spēles procesu, bet to arī nesagaidīju.

8.Maijs 2020 14:43

Mani visvairāk ieinteresēja divas spēles MEDIUM un SCORN (gandrīz noticēju, ka tas ir no ALIEN universa). Un tāpat kā @Fen gribējās redzēt VALHALLA spēles procesu, bet nu nekā nāksies pagaidīt, gan jau Ubisoft paši vēlas to parādīt un nokomentēt.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Apsveicu mūs visus ar Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienu. Tāpat 4. maijs ir zināms kā Zvaigžņu karu diena! Lai spēki ir ar tevi! Priecīgus svētkus! Attēla apraksts

5 0
Eking redaktors

The Last of Us: Part II jaunākās daļas noplūdes ir ātri kļuvušas par vienām no lielākajām noplūdēm videospēļu vēsturē.

Tiek ziņots, ka nopludinājumu veica Naughty Dog darbinieks, kuram netika samaksāts. Viņš / viņa nopludināja gandrīz katru spēles ainu no sākuma līdz beigām, ieskaitot dažu līmeņu spēles ainas, atklājot galvenās spēles daļas.

Finansiālās sekas, ko tas varētu izraisīt, ir milzīgas gan Sony, gan Naughty Dog. Esiet uzmanīgi ar The Last of Us: Part II nopludinātām detaļām internetā, ir viegli uzrauties un atklāt to, kas nav vēlams.

Atjaunināts. The Last of Us Part II iznāks 19. jūnijā, attiecīgi Ghost of Tsushima 17. jūlijā. Info no PS Bloga.

TLOU2

4 0
Eking redaktors

Read Dead Redemtion 2 būs pieejams @XboxGamePass konsoļu īpašniekiem no 7. maija.

https://twitter.com/majornelson/status/1253307742686568448?s=19

Attēla apraksts

4 0
Eking redaktors

Vēl viens pārsteigums no Activison. Vakar tika izdota mobilā spēle Crash Bandicoot Mobile. Iecienītie varoņi Crash un Coco gatavojas pārtraukt Dr Neo Cortex ļauno plānu. Vēlējos pārbaudīt, bet spēle nav pieejama Latvijā.

Attēla apraksts

2 0