goodman2576 Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte
goodman2576 Redaktors

Attēla apraksts Nu ko, Anthem Alpha ir noslēgusies. Tā kā viss ir STRICTLY CONFIDENTIAL, tad varu pateikt tikai to ka pasaule izskatās skaisti, un ir pamatīga brīvības sajūta. Kā būs fināla versijā to redzēsim, bet no tā mazumiņa ko dabūju paspēlēt, varu vienkārši teikt ka man patika. Gaidām Beta testu.

5 0
goodman2576 Redaktors

Gaidām iespēju uzspēlēt ANTHEM alpha testa versijā (vēl 5h jāgaida).

THEM CLOSED ALPHA It's Almost Time to Play Soon, you will be able to play the Anthem™ Closed Alpha. Thank you for taking the time to participate! This Closed Alpha will include the opening solo missions where we will teach you the basics for javelin movement and combat. Your first visit to a limited content version of Fort Tarsis and your first multiplayer mission. From there, you'll be able to venture out into a portion of the world on your own or with friends in freeplay.

Please remember that everything in this Alpha is STRICTLY CONFIDENTIAL. This means no posting, sharing, or streaming on social media or anywhere else.

Be aware that this is an Alpha. While you're having fun in your javelin, we'll be stressing the servers and looking for problems. This means the servers may go down without notice and you may see other stability issues.

Gameplay progress, achievements, characters, character data and/or any other value or status indicators achieved in the Anthem Closed Alpha will not transfer to the Anthem main game.

The Closed Alpha will run from:

Dec 8th: 9am-12pm CST, 2pm-5pm CST Dec 9th: 9am-12pm CST, 2pm-5pm CST

3 0
goodman2576 Redaktors

Vēl man pavisam nejauši "Melnās Piektdienas" izpārdošanas ietvaros sanāca parakstīties uz PS NOW, tā nu tagad man ir vesels gads lai testētu šo pakalpojumu . Ir doma izveidot žurnālu sadaļu savas pieredzes aprakstu. Došu ziņu kad pirmos iespaidus būšu apkopojis. Attēla apraksts

4 0
goodman2576 Redaktors

Sveiciens visiem, kā sokas ko spēlējam...? Es pēdējās divas nedēļas, cik nu varu atvēlēt spēlēšanai, esmu pilnīgi iesūkts GOD OF WAR pasaulē. Spēlei dodu 10 no 10. Vizuāli brīnišķīga ar lielisku stāstu un varoņiem, spēles pasaule ir pārdomāta un pārsteidzoša. Pilnīgi pietiekamā apjomā iespējama pasaules izpēte (exploration). Arī nosacīti vājākais elements - cīņas jeb fighting ir pietiekami sabalansēts un daudzveidīgs. Manuprāt lielisks Story driven Action Adventure ar pavisam vieglu RPG elementu prasmju, pieredzes un uzlabojumu mehānikā. Godīgi sakot neko vairāk no šīs spēles nemaz nevarētu vēlēties. Bet tas protams tikai mans, tipiska vienspēlētāja, viedoklis . Attēla apraksts

3 4
3.Decembris 2018 18:34
genotsiid Redaktors

Nedēļas nogali pavadīju, spēlējot Just Cause 3 – ne tāpēc, ka ļoti patika, bet gan gribot to agrāk iziet, lai būtu lielāka sajēga par JC4 gaidāmo.

Priecājos, ka dievini God of War. Atzīstu, ka ļoti laba spēle, bet mani līdz galam neaizrāva (varbūt iemesls ir pārāk lielā līdzība no mehānismu perspektīvas citām spēlēm, turēšanās pie standartiem, lai cik labi tie arī nebūtu). Kaitināja, ka, kad vēlējos vairāk izpētīt pasauli, saskāros ar nereāli spēcīgiem pretiniekiem, kas ar diviem sitieniem piebeidza.

3.Decembris 2018 18:47

Es atkal aktīvi spēlēju CoD BO4. Jāsaka, ka pēc daudziem gadiem man atkal patīk CoD. Pat vienspēlētāja režīms nemaz nepietrūkst.

4.Decembris 2018 07:21

Lai gan pati spēle ir laba, tās nobeigums ir klimatiskam pretējs, negaidīgs, atstāja līdz galam ne īpaši lādzīgu sajūtu.

4.Decembris 2018 08:23
goodman2576 Redaktors

@fenfen ok kad tikšu līdz beigām padalīšos iespaidos, bet jāpiekrīt ka spēles klimats ir suģestējoši dīvains, bet mani tas kaut kā pat pievelk. @genotsiid es it kā arī vienreiz saskāros ar diviem stiprajiem kas izlīda no melna cauruma un mani nozūmēja ar vienu sitienu, bet es atgriezos pēc kāda laiciņa un jau spēju pieklopēt viņus. Bet šajos caurumos principā pagaidām nelienu iekšā, jo nevar saprast kas no tiem izlīdīs. Īsts pārbaudījums ir Valkīras. esmu divas piebeidzis, bet nu ar otro gāja ļoti grūti, tikai ar piekto reizi izdevās nomušīt vai pareizāk sakot atbrīvot no fiziskā ķermeņa. es gan spēlēju uz "give me a story", man vairāk interesē stāsts nevis tas kāda ir cīņu sarežģītības pakāpe.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Novembra spēļu Izlozes ir veiktas. Laimētāji publicēti rakstā.

6 0
goodman2576 Redaktors

Pateicoties Melnās Piektdienas atlaidēm noprovēts arī PS NOW, galvenokārt RED DEAD REDEMPTION pirmās daļas dēļ. Jāsaka, ka mans PS4 tīklojas ar 4G interneta modemu caur WiFi un tas netraucē PS3 spēles izbaudīt pietiekami labā kvalitātē. PS4 spēles ir iespēja lejupielādēt, lai iztiktu bez negaidītiem framedropiem. Pamēģināju arī uz PC jo tāda iespēja pastāv un viss darbojas lieliski, te gan nav iespējams lejupielādet spēles. Tomēr attēla asums streamā nav tāds kā spēlējot pilnvērtīgi ar lokālajiem dzelžiem. Vecajām PS3 spēlēm tas būtiski netraucē jo izšķirtspēja jau tāpat ir krietni zemāka, bet sacīkšu spēlēm piemēra Asseto Corsa pikseļi tomēr mēdz izšķīst. Pieņemu ka ar optiku 100 Mbps viss notiktu brīnišķigi, bet nu 4G ir 4G. Ar atlaidi pakalpojums šobrīd izmaksā 5 Eur/mēnesī, bet jāparakstās uzreiz uz gadu. Šobrīd vēl izmantoju 14 dienu bezmaksas triālu, un tuvāko 10 dienu laikā jāizlemj vai atstāt vai nē. Pagaidām esmu 50/50 stadijā.

5 0
goodman2576 Redaktors

Sveiciens visiem Latvijas 100ajā jubilejā!!!! Bet vēl ir tāds patīkams notikums arī geimeriem kā BLACK FRIDAY SALE........... uuuuuu.... Es personīgi nogrābu iekš PSN God Of War un Detroit: Become Human. RIP 60 EUR. Vai jau esat izmantojuši atlaides vai vēl pārdomājat ko iegādāties, jo visu nākamo nedēļu izpārdošanas drudzis turpināsies?

4 2
18.Novembris 2018 17:33
genotsiid Redaktors

Neesmu vēl skatījies šībrīža PSN atlaides, bet laikam labāk nevajag, jo tagad ir iesāktas divas lielas RPG spēles – Dragon Quest XI uz PS4 un jaunie vecie "Pokemoni" uz Switch. Veidu, kā nosist laiku, pagaidām netrūkst. Par EUR 60, ja paciešas, var dabūt abas goodman minētās spēles fiziskā veidolā. Lietotas, protams. It kā Detroit interesē, bet par Deivida Keidža režisētu darbu negribētu neko daudz finansiāli atdot.

21.Novembris 2018 11:46
Eking Redaktors

Ja kādam intersē fiziskā God of War pa 19.99 pondiem pārdodas UK veikalos. Detroitas disku arī var dabūt pa 16.99 poundiem no UK.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

DOS games rulez

4 1
14.Novembris 2018 22:26
genotsiid Redaktors

Jocīgi, ka lielāko video daļu tiek spēlēts ar modernu pulti, nevis tastatūru un peli. Programmatūru palaiž no SD kartes, nerakstot terminālī "cd" un citas komandas. Nelielas īpaši "retro". Tad vēl beigās spēlē Quake II ar 16:9 malu attiecību, tātad šī nav tīri kastīte ar DOSBox, bet drīzāk īpaši pielāgots Linux ar visādiem emulatoriem un Wine.

Forši, ka aizmugurē ir kompozītā video un analogā audio izejas, bet man šķiet, ka VGA ligzda būtu atbilstošāka, lai varētu slēgt pie veca CRT monitora. Video kaut kā nepārliecina iegādāties.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

goodman2576 Redaktors

Šis ir labākais no TGS2018 ko redzēju. Jaunākais Jakuza spēļu izstrādātāju veikums.

1 2
26.Septembris 2018 20:05
genotsiid Redaktors

Super, beidzot arī spēles procesa video! Skatos, ka pilsēta tā pati, kas visās Yakuza daļās, bet ar sīkām izmaiņām. Liekas ļoti jautri. Nevaru sagaidīt 2019. gadu.

26.Septembris 2018 20:50

Žēl, ka galvenais varonis ir Visual Kei grupas frontmenis.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!