Goodman2576 Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte

0 0

Intel Alchemist grafiskās kartes vizuālais tēls parādās info noplūdē Intel Arc Alchemist graphics card design looks silver and sleek Attēla apraksts

2 2
4.Oktobris 2021 18:26

izskatās pēc rendera no 2005.gada

5.Oktobris 2021 21:01

@Demogorgons tas patiešām ir renders, ja noskatīsies video saitē tad sapratīsi kāpēc. Autors šādi slēpj savus avotus. viņš vienkārši pārveidojis pieejamo foto informāciju renderā, lai neviens neatpazītu kur noplūde notikusi... Ir labi ka parādās trešā alternatīva, svarīgi lai tiktu izjaukta nepamatotā bitcoinistu cenu spirāle un ierindas geimeri beidzot tiek pie jaunās paaudzes kartēm.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

OFFTOPICs Lieliskais piedzīvojums turpinās, KUDOS NETFLIXam!!!

3 0

1 1
4.Oktobris 2021 18:27

Disciples bija super spēļu sērija. BIJA. Cepums spēles veidotājiem jo viņi ir smagi strādājuši lai pēc iespējas attālinātos no visa kas pirmās spēles padarīja īpašas.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Vai esat kādreiz domājuši par spēli Robina Hooda pasaulē? Es jā, bet tikai ne par building stratēģiju

1 0

1 0

1 0

Izskatās interesanti.

2 0

Sen kas tāds bija vajadzīgs. CHORUS.

1 0

Metamies Halo Infinite Insider testā.... vēlāk pirmie iespaidi šeit. Attēla apraksts

1 5
26.Septembris 2021 13:24
Eking redaktors

Lieliski, gaidīšu iespaidus par Halo Insider testiem!👍

26.Septembris 2021 16:33

Tā nu esmu nedaudz notestējis. Pilns MP kaut kā nesanāca, iespējams reģionā nav cilvēku, katrā gadījumā gaidīju, gaidīju un nesagaidīju, ka kāds pieslēgtos. Treniņrežīmā bez laika limita gan paspēlēju. Objektīvi runājot viens no daudziem jump and move multiplayer shooteriem tikai HALO universā. Es personīgi nekā īpaša šajā spēlē neredzu. Mani kā SP piekritēju vairāk interesē pats stāsts. Visādi citādi produkts nav ne sliktāks ne labāks kā līdzīgas spēles. Grafika ir atbilstoša HALO līmenim, bet slēgtās arēnās īsti nevar apjaust visu krāšņumu, jo prasītos kādas plašākas scēnas, bet domāju ka ir ok. Darbojas pietiekami labi arī uz maniem dzelžiem, protams 1440p izšķirtspējā un ar HIGH kvalitātes iestatījumiem. Ja godīgi biju sagatavojies lielākam disasteram, bet multiplayeristi gan jau spēs labāk novērtēt. Gaidīšu Single Player stāstu ar brīnišķīgajām cutscēnām .

27.Septembris 2021 13:08

@Eking klau vai Strike.lv vispār kāds vēl ir palicis bez mums diviem @genotsiid un @Djkikisa :))))))))))))))))))

27.Septembris 2021 14:30
Eking redaktors

@Goodman2576 Zini, man ar tāda sajūta radās. Šonedēļ arī pāris raksti plānojas, bet ar to aktivitāti ir kā ir. Nekas, taisīsim rakstus. Vismaz, savējie jau izlasīs un novērtēs.:)

30.Septembris 2021 14:48

@Eking es to uztveru kā mazu treniņu savu domu izklāstam rakstiskā formā , par patīkamu tematiku.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!