Goodman2576 Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte

Bļāviens R6 Extraction mazliet paspēlēju - kas tas ir? Priekš kam tāda spēle vispār ir vajadzīga? Manuprāt tā ir nolemta totālai neveiksmei,,,, Jūsu domas?

1 5
21.Janvāris 2022 21:19
Eking redaktors

Es vakar paspēlēju ar pazīstamo draugu. Zini, R6 Extraction tikai divatā vai draugu loka ir jāspēlē, tad ir jūtams tas Rainbow Six taktiskums. Viens noteikti es nespēlēšu, jo tur ir daudzas vietas un mehānikas, kā, piemēram, sava nogalinātā operatīvā kareivja izgūšana no citplanētiešu gūsta, kas prasa divu cilvēku sadarbību kā viens velk operatīvo, tad otrs aizsargājas un piesedz no uzbrukuma.

Jā, spēle ir īpatnēja un prasa nesteidzīgumu, ne visiem tas patiks. Man patīk, ka var vadīties pēc skaņas, ir svarīgi ieklausīties. Svarīgs ir taktiskums, ir istabu dažādība un Extraction ir samērā laba grafika. Nepatika, ka vajag visu laiku atkal kaut ko kačāt, ka tā nav domāta īsti vienspēlēja pieredzei, jo visu laiku prasās, ka kāds piesedz, grūtos brīžos atdzīvina un vienam pašam pa istabām varētu būt diezgan garlaicīgi staigāt. Viens es tik tiešām šo brīnumu nespēlēšu. Par naudu noteikti nepirktu R6 Extraction, bet kā Game Pass piedāvājuma spēle ir tīri pieņemama.

Attēla apraksts Attēla apraksts Attēla apraksts

21.Janvāris 2022 21:21

@Eking nu principā kaut kāds R6Siege variants, kurš domāts tikai un vienīgi Coop režīmam. es tomēr biju cerējis arī uz pilnvērtīgu SP scenāriju, bet nu nekā...

21.Janvāris 2022 21:25
Eking redaktors

@Goodman2576 Es arī pārsvarā spēlēju tikai SP spēles, bet nu šoreiz ir jāsadarbojas. Pārmaiņas pēc ir labi paspēlēt, ko savādāku un atšķirīgu no ierastā. Man sagādāja grūtības vienam pašam Back 4 Blood spēlēt ar bootiem, kas īsti nav tas. Paspēlējot jau komandā to pašu Back 4 Blood ir pavisam citas sajūtas. Domāju, ka šeit ir kas līdzīgs. Gaidām no Mareka apskatu, kam drīzumā jau jābūt Strike.

22.Janvāris 2022 03:34

Pēc pāris dienām būs. Ja skatās uz to kā R6 Siege PvE daļu tad viņa iegūst jēgu. Sava veida ievads un spēles stila apgūšana pirms kārtīgi meties iekšā R6 Siege pasaulē. Man patīk spēles taktiskais piegājiens pat tas ka viņa Tevi soda visai sāpīgi ja nepieej uzdevumam klusi un taktiski. Trijatā ar draugiem man likās ne pārāk grūti, bet tad kad man vienam jātiek galā ar uzdevumu lūk tur slēpjas īstais izaicinājums.

22.Janvāris 2022 16:06

@Marex.K Nu tātad varam secināt, ka spēle orientējas uz coop mutiplayer stealth tactics, bet nu to cik ļoti R6S faniem patiks rādīs laiks un spēlētāju skaits ))... Grafiski man nešķita nekas ļoti izcils, Ubisoft vidējais līmenis, bet šīm spēlēm laikam svarīgākais ir FPS, līdz ar to nav jābūt liekiem izskaistinājumiem.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Šorīt novērots pagaidām lielākais 5G interneta ātrums Vismaz ko esmu pieķēris, jāsaka ka uz mirkli pat uzleca virs 20 MB/s (160 Mbit/s), un kamēr rakstu turas robežās no 16-18 MB/s (128-144 Mbit/s), tātad tehnoloģijas strādā Attēla apraksts

1 0

Klasika atgriežas !

2 0

Attēla apraksts Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

Mums ticis viszilākais ezers Un rudākais rudzu lauks. Visbaltākā bērzu birze, Vismelnākais rupjmaizes klaips. Un tieši Latvijai ticis Vissvētākais debesu jums, Jo savu visskaistāko zemi Dievs ir atdevis mums. (L.Vāczemnieks)

Priecīgu Latvijas 103. dzimšanas dienu !

Attēla apraksts

4 2
18.Novembris 2021 19:37

Ilmārs Znotiņš priecātos par atsauci uz savu fotogrāfiju

18.Novembris 2021 20:45
Eking redaktors

Liels paldies! Sveicieni Latvijas dzimšanas dienā! 🇱🇻

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

0 0

1 0

0 0

Intel Alchemist grafiskās kartes vizuālais tēls parādās info noplūdē Intel Arc Alchemist graphics card design looks silver and sleek Attēla apraksts

2 2
4.Oktobris 2021 18:26

izskatās pēc rendera no 2005.gada

5.Oktobris 2021 21:01

@Demogorgons tas patiešām ir renders, ja noskatīsies video saitē tad sapratīsi kāpēc. Autors šādi slēpj savus avotus. viņš vienkārši pārveidojis pieejamo foto informāciju renderā, lai neviens neatpazītu kur noplūde notikusi... Ir labi ka parādās trešā alternatīva, svarīgi lai tiktu izjaukta nepamatotā bitcoinistu cenu spirāle un ierindas geimeri beidzot tiek pie jaunās paaudzes kartēm.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

OFFTOPICs Lieliskais piedzīvojums turpinās, KUDOS NETFLIXam!!!

3 0

1 1
4.Oktobris 2021 18:27

Disciples bija super spēļu sērija. BIJA. Cepums spēles veidotājiem jo viņi ir smagi strādājuši lai pēc iespējas attālinātos no visa kas pirmās spēles padarīja īpašas.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!