Goodman2576

Goodman2576

Goodman2576

@goodman2576

Geimers ar stāžu !!!

Ieraksti200Blogs32Komentāri481Grupas17Seko145

Interesants tests 👍 Izklausās jau labi, līdz uzliek uz svara kausiem to visu. Varbūt tas pats vien sanāk, ja paņem jaudīgu video karti vai pat visu datora komplektāciju uz kādu nomaksas variantu?

Goodman2576Goodman25762023. g. 5. maijs 10:41labots 2023. g. 5. maijs 10:43

@marcis Nu jā, viss āķis jau ir interneta savienojumā, pagaidām tikai optikai. Pie kam savs tomēr ir savs un var izmēģināt OC un citu fīču tweekošanu katrā spēlē pēc sidrs patikas. Nelieli precizējumi - pieejamo spēļu skaits jau ir 1600 un STEAM spēles ne vienmēr ir jāinstalē. Piemēram F1 22 ielādējās uzreiz. Tātad tomēr tas ir atkarīgs no konkrētām spēlēm, vai arī ri kaut kāds glitch sistēmā kopumā.

@Goodman2576 Paldies par rakstu savādākā formā un jau esot slimam! Veseļojies ātrāk, lai slimības gaita ir viegla un esi ātrāk uz kājām!

Interesants formāts – kā pieraksti, ko var atrast šausmu spēļu namos, bet bez daudzpunktes vai asins traipa beigās :D Cik skatījos Digital Foundry video, RTX 3050 gandrīz visur ir vājāka par 2060... Ja pārdos par ieteicamo tirgus cenu, varbūt būs no tās kāda jēga. Njā, trīs potes, bet tik un tā norāvi... Es gribot nevaru dabūt pozitīvu testu ;( Toties tīras asinis un reāla cerība, ka drīz ierobežojumus atcels. Drīzu atveseļošanos!

Par Archive 81 šaubījos vai būs mana laika vērts, bet pec Tava ieteikuma jāapskatās. Kā arī ar Killzone ieinteresēji, jo cik atceros tad es viņu tā arī uz ps4 neuzspēlēju.

Hmm. Neliela laža rakstā. Uzsāc stāstīt par Archive 81 kā par seriālu, bet tālāk seko teksts "... filma ir sasniegusi tādu ļoti labu psiholoģisku slieksni ...". :)

@nice1 Nu TV seriāls jau arī ir mākslas filma tikai daudzsēriju :). Bet rakstot tieši par to arī iedomājos un tomēr nolēmu atstāt vārdu filma. Atradu definīciju sarakstu, būs jāpalabo :)

Cik atceros, Killzone Shadow Fall pirmos materiālus redzēju kaut kad 2013. gadā un biju sajūsmā par grafiku, it īpaši ievada līmeņa pilsētu. Disks jau sen stāv kolekcijā, bet tā arī nav spēlēts. Noteikti palīdz tas, ka kadru skaits netika ierobežots uz 30, līdz ar to PS5 ar tīru jaudu vien tur stabilus 60.

Lielisks nedēļas ieskats. Par CES jāziņo, ka GeForce noprezentēja top karti GeForce RTX 3090 Ti un AMD attiecīgi AMD RX 6500 XT budžeta karti. Liekas, ka prezentācija uz papīra, jo kartes būs grūti dabūt. Jāatzīst, ka Far Cry 6 man sagādāja arī diezgan lielu vilšanos. Ne vienmēr lielāks nozīmē labāks. Lai jauki spēlējās The Last of Us Part II. No Netlix seriāliem iesaku Arcane. Savukārt es ievērtēšu Cowboy Bebop seriālu, paldies par ieteikumu.

@Eking Sveiks, Arcane jau sen kā noskatīts, gaidām 2.sezonu :) bez superdārgās RTX 3090Ti parādījās arī RTX 3050, kas manuprāt varētu būt daudz interesantāka, ja skalperi atkal nenočakarēs visu, jo RSP 250 eiro, bet ja tirgū atkal uzšaus x2, tad nebūs interesanti. Ir cerība, ka racējiem nebūs jēgas no šāda līmeņa kartes līdz ar to nepirks, vismaz 1080p līmenī tad būtu sakarīga karte par cenu kuru var atļauties :). savukārt RX 6500 jau ir nokritizēta gan par veiktspēju, gan cenu, bet nu es ceru ka kritiķi kļūdās :)))))))))

Kā jums pagāja 1. pilnā šī gada nedēļa?

Īsumā: Jaungadā izdzertā šņabja izsvīšana ar sportiskām aktivitātēm, smagu darbu un guļamistabas izklaidēm [s-lol] Neko vairāk par Bejeweled gan neesmu spēlējis. Paldies par rakstu!

Feins raksts! Iesaku noskatīties "Djatlova pāreju", daudz laika neprasīs, jo šim ir tik 8 sērijas!

Foršs raksts! Es arī pēdējā laikā esmu uzsēdies uz seriāliem, galvenais ir Witcher 2 sezonas. Skatos lēnām un izbaudu seriālu nesteidzoties. No seriāliem vēl skatos Tiger King 2 sezonu.

Redzēju arī Don`t look Up ar zvaigžņoto aktieru ansambli. Savdabīga filma ar smalku humoru, kopumā man patika filma. Runājot par Černobiļas seriālu, tad tas ir ļoti labs un liek aizdomāties par fatāliem notikumiem un kā viss notika. Seriāls neatstāja vienaldzīgu. Redzēju arī Game Pass spēļu sarakstu, kas ir kopumā ir ļoti labs line-up. Es arī pagājušo gadu nomainīju 5G rūteri, piekrītu, ka internets ir krietni ātrāks un stabilāks.

@Suritis paldies par ierosinājumu, lieku sarakstā.

@Eking par Tiger King 2.sezonu arī piedomāju, ir sarakstā... Domāju ka Game Pass noteikti parādīsies vēl daudz interesantu jaunumu laika gaitā. Es ļoti ceru ka Sony spēs radīt interesantu konkurenci ar savu jauno apvienotā servisa piedāvājumu. žēl tikai ka nebūs day one ekskluzīvu opcijas, Es naudiņu nepažēlotu, bet laikam Sony tam nav gatavi.

Paldies par iknedēļās rakstu. Ziemassvētku vecītis atnesis sekojošas spēles vai nopirku uz izpārdošanu:

  • FF7R EPISODE INTERmission (Yuffie DLC, maksāja ap 15 eiro). Paņēmu, jo beidzot Sony izdomāja iedot PS Plus abonementiem PS5 atjaunināto FF7R versiju, kas ļauj arī spēlēt arī Yuffie DLC.
  • Trine: Ultimate Collection. Maksāja 8 eiro, sen jau gribēju izmēģināt ceturto daļu un pie reizes uzspēlēt arī iepriekšējās Trine daļas.
  • DARK SOULS II: Scholar of the First Sin (nevarēja nepaņemt pa 4 eiro)

Savukārt Ziemassvētku laikā spēlēju savu iemīļoto Ghost of Thushima, ko ik pa laikam ieslēdzu un papriecājos par lielisko atmosfēru un cīņām. Savukārt aiz neko darīt paspēlēju Among US ar dēlu, kā arī nesen sāku spēlēt Hades uz Xbox. Hades zināju, ka ir ļoti labs, bet ne tik labs kā varēju iedomāties. Viennozīmīgi lielisks pārsteigums un ļoti laba spēle, kas ievilks uz daudzām stundām.

Prieks redzēt šos nedēļrakstus :) Piekrītu par The Matrix Awakens. Beidzot nākamās paaudzes grafika. Patiešām ir grūti atšķirt video no reāllaika kadriem. Nevaru sagaidīt UE5 izmantošanu īstās spēlēs. Biedē gan apziņa, ka tehnoloģiju noteikti izmantos visādi Cukerbergi un Moskovici savos metaversos un citā drazā. Nu jau patiesi ir sasniegts līmenis, kad ir ļoti grūti atšķirt datorgrafiku no fiziskās dimensijas.

@genotsiid Un redzēsim ko liks pretī tie grandi kas UE5 neizmanto principā. Ubisofti ar Snowdrop un Anvil, kā arī Dice ar Frostbite...

Divas ātrās domas - Intel nāk bez coolera, tā kā pie izmaksām vari pierēķināt pieklājīgu dzesēšanas risinājumu. Un otrs - ja īpaši nesteidzies tad var vēl nogaidīt, jo vēlāk vajadzētu H sērijas platēm parādīties. Tas, pieņemot, ka Tevi neinteresē virstaktēšana. Iespejams DDR5 arī jau būs pieejamāks un par adekvātām cenām. Tas tā uz ātro no telefona :)

@Marex.K paldies, par cooleri atcerējos pēc raksta, nez vai esošais Cooler Master Hyper 212 būs uzmontējams uz jaunās ligzdas... bet ja nē tad protams būs kas normāls jāiepērk +40 Eur noteikti :)

@Marex.K Man vairāk patīk šī pieeja Saites apraksts. skaidrs ka patreiz tirgū pieejamie DDR5 moduļi ir tikai sākums un tie tiešām ir ļoti dārgi, ja skatās price/performance gain vs ddr4 4000MHZ. Bet šajā rakstā skaidri iezīmējas pārākuma potenciāls nākotnē. Tas protams nozīmē, ka ja veikšu upgrade 22.gadā tad stipri jāpadomā vai nav vēl jāpadomā gadiņu :)))). Atļausos prognozēt, ka 22.gada laikā mēs jau ieraudzīsim DDR5 ar 7000MHz un varbūt pat 8000MHZ frekvencēm

Es arī aktīvi spēlēju FH5 un vēl sāku MFS kas izrādās tīri patīkami spēlējas arī ar pulti. Kaut kad vēlāk tikšu pie nopietnākām spēļmantiņām un tad varēšu tā kārtīgi palidināties.

Par PC komponenšu izvēli vienmēr ir interesanti diskutēt. Dod tik šurp :)

@Marex.K mani gan kaut kā MFS tomēr nespēja aizraut :))).
Par dzelžiem būs būs iespēja padiskutēt :)