Goodman2576

Goodman2576

Goodman2576

@goodman2576

Geimers ar stāžu !!!

Ieraksti200Blogs32Komentāri479Grupas17Seko145

Čaļiem galīgi neapnīk, būs atkal jāiemēģina no jauna... :)

Izskatās interesanti, nedaudz uztrauc procedurally generated environment lieta...

@linards Jā sanāk gandrīz kā RTS nevis TBS :)... bet laikam jau kaut kāds hibrīds pa vidu. Teorētiski gan būtu interesanti saprast tehnoloģiju. Varbūt beidzot tiek pielietota iespēja nodarbināt procesora kodolus ar atsevišķiem uzdevumiem.... bet var jau būt arī ka vienkārši fonā sistēma reaģēs uz katru izdarīto izvēli sava gājiena laikā. Paskatīsimies... ir intriga.

Ah šī sajūta 3:30 no rīta kad atkal spied podziņu uz ekrāna "End Turn". Cik civilazācijas nav šādi spēlētas :).... Ceru, ka viss labākais no dažādām civilizācijas spēlēm būs savienots šājā. Personīgi ļoti interesē diplomātija, jo visās CIV spēlēs līdz šim tā bija nekāda... vienveidīga, stulba un neinteresanta.

Grafiski izskatās kosmiski, īsti gan nav pārliecības kāds tad būs gameplay? Bet nu solīts ir daudz interesanta un laba....

Izskatās pārsteidzoši labi, izstrādātājiem šķiet ir izdevies pārnest uz spēli to īpašo Indiana Jones filmu sajūtu, vecās trīs filmas uzreiz atausa atmiņā :)))

Ņemot vērā no kuras pasaules valsts dziļākā nostūra ir šie spēles veidotāji un cik neliels ir to skaits, jau sākumā bija sajūta, ka tas būs gadsimta feiks :)))) vai kā minimums līdzekļu piesaistīšanas mēģinājums no ticīgajiem vai kāda lielāka izdevēja.... Bet kaut kāda daļa geimera sirds jau tomēr vēlējās noticēt brīnumam ....

Man izrādās jau bija STEAMā :) ERCLD-VR5EC-HK0DF kāds var paķert atslēgu