Marex.K

shitaa speele ir piesmeejiens citu kompaaniju developeriem. naakamais assasins creeds max 30eur reliizes dienaa :D

@fvSa47MMr5rJM0yd Pilnīgi piekrītu.

Negaidīju ka kāds apskatīs šo! Super, es day 1 viņu spēlēju uz Xbox Game Pass, man personīgi ļoti ierāva, itsevišķi ja ir komandas biedri ar ko spēlēt, iemēgīnāju gan divatā ar @Ekings, gan 3 vēl ar 2 biedriem, spēlējot kopā ir pilnīgi cita lieta, nekā ar randomiem vai solo.

Kopumā pavadītas 27h20min spēlē, un overall iziets 65%, katrā lokācijā ir doti uzdevumi ko pildīt saistībā ar pretiniekiem un esmu iestrēdzis Alaska ar 39% :)

Pilnībā piekrītu, ka šī spēle ideali iederās Xbox/PC Game Pass.

@DrejzLV Jūs tos weekly challenges vai maelstrom mēģinājāt?

@Marex.K nav vēl sanācis kopā, bet es ar randomiem viņus paspēlēju/pamēģināju

@DrejzLV Ir kaut kas īpašs vai vienkārši tas pats tikai ar lielāku pretinieku skaitu?

Savādi, ka BF2042 uz PS5 neatbalsta klaviatūru un peli, jo, piemēram, jaunākā COD piedāvā tādu iespēju uz konsolēm. Njā, varēja pacensties ielikt vismaz kaut kādu vienspēlētāja kampaņu. Tātad 2042 nomirs dienā, kad izslēgs tās serverus.

@genotsiid Pieņemu, ka atbalsta nav, lai visi kas spēlē uz konsoles būtu vienā līmenī. Ja daļa slēgtu klāt klaviatūru un peli, tad gan jau tie kas spēlētu ar kontrolieriem nebūtu priecīgi.

Paldies par rakstu, noteikti kaut kad izspēlēšu, man patīk krāsainas vecmodīgas spēles ar sākumu vidu un beigām :). Es tikai nesaprotu kas visiem tā nepatīk iepriekšējā MARVEL varoņu spēlē, nu jā nav nekas izcils, bet kopumā spēle ir tīri interesanta un laba.

Nu kampaņa bija ok, bet nu MP galīgi neinteresants. Nemaz nerunājot par izstrādātāju lēmumiem, kas saistīti ar to spēli. Vēl vairāk palielināja xp daudzumu kas vajadzīgs lai saniegtu nākamos līmeņus, aizbildinoties, ka spēlētāji nejūtas komfortabli ar tik ātriem level up (tas nekas ka spēlētāju viedoklis bija pilnīgi pretējs) un pēc tam ieviesa xp boosterus kurus varēja iegādāties par naudu. Tagad savu viedokli ir atkal mainījuši un xp boosteri pazudīs, bet nu geimeri šos alkatīgos lēmumus noteikti atcerēsies. Tai spēlei varēja būt milzīgs potenciāls, ņemot vērā cik plašs ir Marvel universe, bet tā vietā spēle tika sačakarēta un izstrādātāji tikai turpina pieņemt stulbus un alkatīgus lēmumus, nogremdējot to vēl dziļāk vēstures mēslainē.

Marex.K paldies par ieskatu spēlē! Būs pašam jauzkapā tagad :)

@Marex.K Laikam tāpēc, ka mani MP vispār neinteresē, es tajā neiedziļinājos, bet vienspēlētāja stāsts jau ir ok un spēle uz tādu 7nieku noteikti velk. XP boosteri jau ir arī visās ubiku spēlēs, imho it`s your choice to buy or not, bet piekrītu ka MP sacensībās tas varbūt izšķiroši un ja nav pareizi sabalansētas iespējas tad nav godīgi.

Izrādās, ka Biomutant ir dzīvs un pat noteikts iznākšanas datums - 25.maijs.

Ielādējas...https://thqnordic.com/article/biomutant-gets-release-date

Skatīt vēl 2 komentārus

@genotsiid Man bija bail ps5 rest mode izmantot, jo lasīju par gadījumiem, kad konsole vispār vairs nepamostas.

@DrejzLV Paldies.

"Viena lieta, kas atbaida spēlētāju parasto no FromSoftware produkcijas – spēli nav iespējams apstādināt līmeņa vidū, saglabāt un pēc tam atkal atsākt"

Pieļauju, ka tā ir ar oriģinālo versiju, taču Demon's Souls Remake uz PS5 spēli var saglabāt jebkurā mirklī, kad izej ārā no spēles.

@Skhen Esi pārliecināts? Tātad, ja es būšu ticis līdz līmeņa vidum un nositis pusi no dēmoniem, tad izejot ārā no spēles un pēc tam ieejot atkal spēlē, tā tiks turpināta tieši no tās pašas vietas un nebūs jāsāk no līmeņa sākuma? Neticu.

@Marex.K Jā, esmu pārliecināts. Uz DualSense nospiežu pogu labajā pusē (virs kā ir trīs svītras simbols). Parādas izvēlne. Dodos uz "Settings", "Exit Game", "Save and Exit game". To izmantoju ļoti reti tikai gadījumos, kad aši vajadzēja kur steigties un spēli pamest. Vienmēr atsāku no vietas, kur videospēli saglabāju.

@Skhen Nu tad jau jātic. Cik neinteresanti :D

Kaut kas interesants no Netflix. Sākt skatīties varēs 11.novembrī.

Gaidām atlaides, gluži mans viedoklis.

Žēl, ka tāda vilšanās. Godīgi sakot, nemaz necerēju, ka būs vienlīdz laba vai pat pārāka par RE2 Remake. Cik atceros, Resident Evil 3: Nemesis arī bija visvairāk uz action orientētā sērijas daļa pirms RE4 parādīšanās.

Kādas ir @Eking domas par spēli pēc stāsta iziešanas?

@genotsiid Es neesmu spēlējis RE2, jo atbaida šaušu elementi, bet noteikti plānoju to uzspēlēt. Man kopumā RE3 patika. Es no spēles gaidīju efektus, pakaļdzīšanās un tieši action daļu, ko arī saņēmu. RE3 ir brīnišķīga grafika un vizuālā prezentācija. Džila Valentaina kā tēls ir lieliski iedzīvināta rīmeikā, patika Nemesis kā boss dažādos veidolos un arī nedaudzās mīklas. Vienu reizi zombijs mani pa īstam nobiedēja, kad vēru skapīti vaļā ar piederumiem. Tad gan salecos, naktī spēlēdams RE3.

Tie, kas gaidīja R2 mīklas, šausmu elementus, spēles garumu un backtrackingu, unikālus varoņu stāstus ir vīlušies līdzīgi kā Mareks aprakstīja. Iespējams, kādam pietrūka mīklu sarežģītība. RE3 vēl var iziet dažādās grūtības pakāpēs, speedrunot un iziet dažādos veidos vēl n-reizes . Plānoju RE3 iziet arī uz augstākām grūtības pakāpēm. Pirmo reizi spēli arī izgāju ap 6 stundām. Var piekrist arī tiem, ka RE3 ir vairāk veidots kā papildinājums. Nedrīkst aizmirst, ka oriģināli RE2 un RE3 tika sadalīta divās spēlēs, attiecīgi RE3 ir mazāka un vairāk papildina RE2 stāstu.