Sasniegumi

DrejzLVDrejzLV1. jūl. 15:13labots 1. jūl. 15:32

Vēlviena episka uzvara #fall-guys ar 4 spēlētāju Squad, paliku pēdējais un izvilku komandu, jāsaka, ka šis bija labākai Squad kādā jebkad esmu bijis, visos rounds finišējām top 3. FallGuys Squad Winners

MarcisbeeMarcisbee1. jūl. 15:18labots 1. jūl. 15:19

Kamēr nav autocomplete hashtags, jāņem vērā 2 lietas, ja spēle atdalās 2 vai vairāk vārdos, tad starpā jāliek domu zīme -, attiecīgi būtu #fall-guys.

@marcis Cool, pieliku! 👏

DrejzLVDrejzLV29. jūn. 13:40labots 1. jūl. 15:31

Pēdējā nedēļā kopš iznāca #fall-guys uz visām ierīcēm, nespēju atrauties un dienā jāiziet vismaz visi daily challenge 😅 FallGuys Squad Winners

Es vēl neesmu saņēmusies pamēģināt. Es pat īsti nezinu to spēles būtību, tikai to, ka visi viņu spēlē. 😁

DrejzLVDrejzLV29. jūn. 14:57labots 29. jūn. 15:00

@haskijs esi redzējis Takeshi pili? 😆 https://www.youtube.com/watch?v=Deyn_VcSZfU

@drejzlv Es līdzīgi, neesmu ne spēlējis, ne zinu kas tur notiek. Beeet Takeshi pils ir zināma, damn tie tik bija labie laiki 😄

@drejzlv Nope, bet domu sapratu. Atgadina arī "Wipeout" :D TY!

@haskijs Jep "Wipeout" ir nākamais, tur jau ir kkādi drošības standarti, Takeshi pili tur normali injury bija 🤣

DrejzLVDrejzLV20. jūn. 12:25labots 22. jūn. 14:40

Kādu laiku atpakaļ uz PS4 biju nopircis pa kapeikām Metro Bundle (Metro 2033 Redux, Metro: Last Light Redux) un izspēlēju ar domu, ka jāizspēlē spēles fiksi, pirms ķerties tikko svaigi iznākušajam Metro Exodus (2019. gada februāris).

Abas pirmās daļas izspēlēju, bet Metro Exodus nekā nesaņēmos pabeigt, par cik PS5 vairs nav un sēžu uz Series X, tad nu @eking ieķēra to nesen uz Xbox un par cik gamešērojam izlēmu beidzot to iesākt un šoreiz arī pabeigt.

Pēc nospēlētām 27h veiksmīgi izgāju spēli (vairākkārt) un savācu visus 49/49 pamatstāsta Achievementus. Šī ir viena no tām spēlēm, kur ir dažādi ending saistīti achievementi, collectibles kurus var palaist garām un jāsāk chapters no jauna, kā arī nepieciešams vēlviens playthrough uz pašas grūtākas grūtības pakāpēs.

Stāsts ir super labs, un pati spēle nenovecoja, tiem kuri nav spēlējuši - viennozīmīgi iesaku! Spēlei ir arī 2 DLC, kurus tagad plānoju izspēlēt.

apps.36132.13727193177568999.8de4ee45-d7bb-4cd7-8015-af82b455ebfd.96ce37e8-5bb3-4c62-afe1-f43c29e9a8b2.jpeg

Skatīt vēl 2 komentārus

@drejzlv Kurš ir tavs visretākais sasniegums 'Most rare achievement'?

@edgars es salīdzinoši nesen sāku vākt uz Xbox, jo nāku no PS pasaules, kur bija platīnu atkarība.

Man šķiet uz PS5 spēlē - Returnal esmu starp Top100 pasaulē, kuri ieguva platīnu. Ja, vari man pateikt kā to apskatīt es pateikšu 😅

Neliels papildinājums: Izgāju abus DLC (Two Colonels un Sam's Story) arī ar visiem Achievementiem, super labi, gaidu nākamo Metro!

Ak, es jau otro mēnesi sev solu, ka vēlreiz nospēlēšu savu mīļāko "Metro: Last Light"! Šis post ir zīme, tagad simtprocentīgi ir jāiet spēlēt 🤣

EdgarsdesignEdgarsdesign22. jūn. 14:40labots 22. jūn. 14:42

@drejzlv Atradu iekš exophase, tavs visretākais sasniegums ir (Ultramarathon 0.49%) spēlē Dying Light 2 Stay Human

MarcisbeeMarcisbeestr16. jūn. 01:10labots 1. jūl. 11:42

Es esmu spēlējis pāris reizes bet nekur tālu neesu ticis. Bet par sacīkšu spēlēm kā tādām, gribētu ticēt, ka esmu viens no šā žanra cienītājiem šai pus urāliem. Praktiski visas iespējamās un daudzmaz pieejamās sacīkšu spēles mēģinu braukt. Arī tādas, kuras iznākušas tikai Amerikā utt.

@trancamaans Kura no sacīkšu spēlēm vairāk palikusi atmiņā?

TrancaMaansTrancaMaans17. jūn. 00:16labots 17. jūn. 00:20

Viena tāda braucamā spēle nav kas vot iešautos prātā kas apmierinātu visas vēlmes.

PS1 Laikos ļoti izbaudīju Nascar 2000, un braucu trases pilnā garumā. Tad ļoti patika Nascar Rumble, kas ir ļoti labs izklaidējošs braucamgabals. Driver un Driver 2 kas ļoti patika. Liekas ka visspēcīgāko iespaidu uz šīs platformas man atstāja Destruction Derby 2 un Road Rush Jailbreak.

PS2 man gāja secen. Lai gan stāv interesanti braucamgeimi ko gribētu izspēlēt, tādas kā Enthusia un Automodelista

PS3 Ļoti aizrāva Gran Turismo 5 un 6. Un protams nevar nepieminēt GRID pašu pirmo, kas man ļoti ļoti patika, nākamās daļas kautkā ne tik ļoti - pilnīgi visas nākamās daļas nevar līdzināties pašam pirmajam GRID. Protams ļoti cienu Motostorm sēriju.

Tāteikt PC koķetēšanas laikā bija virkne kulta braucamgabalu kas ļoti sildīja sirdi, kā piemēram NFS Underground abas daļas. ToCa Race driver 2 un 3 daļas. Mēģināju dažādus simulatorveidīgos brīnumus. Piedalījos arī LV un baltijas līmenī dažādos online turnīros gan F1, gan Richard Burns Rally. Bija kolosāla pieredze. Tikko atcerējos, ka bija viena Le Mans spēle ko 2000 gadu sākumā biju dabūjis un ar vislielāko prieku un baudu braucu un pat vienu Lemānas gonku 24 h garumā izdevās nobraukt. Protams pēc tam tā gulēt gribējās :D :D :D

Tad nu mans skatiens sāka vairāk mest atkal uz konsolēm un tad kārta bija PS4, kur ļoti pārsteidza Driveclub. Es protams visas trofejas tur nesalasīju un pilnīgi visu kontentu neizbraucu bet wow woooooooow kas par spēli. Visu laiku neļauj tev atslābt, grafiskais izpildījums - it sevišķi lietū ir kur tiekties daudzām mūsdienīgākām braucamspēlēm. Liela cīņa par platīnu bija motociklu spēlē Ride 3. Visas esmu izspēlējis krustu šķērsu - bet tieši 3 daļa iekrita sirdī visdziļāk un tur godam nopelnīta platīna trofeja. Esmu ļoti liels motociklu spēļu fans. Un cenšos izspēlēt cik laiks ļauj visas MotoGP, supercross, MXGP spēles. Kautkad doma atgriesties pie RIMS, kas uz PS4 praktiski nebija spēlējama, bet patika doma ka katra detaļa tev pašam mocim jāieskrūvē un to nolietojumu ietekmē tava braukšana un kritieni. Lielu pārsteigumu man radīja Dakar 18 - lai arī indie izstrādātāji, bet viņiem izdevās spēlē ielikt to ko nevienai citai kompānijai iepriekš uz PS2 utt neizdevās - dot to īsto Dakāras šarmu spēlē.

Uz PS5 izspēlēju Gran Turismo 7. Spēle ļoti patika, bet saprotu visus tos kuri to ļoti zemu vērtē, jo ir mikrotranzakcijas, liels grainds, un offline spēlei nepieciešamais patstāvīgais pieslēgums internetam, kā arī slikti ir tas, ka 100+Gb kluci nevis instalē no diska bet atvelk no interneta. Atņemot visus šos mīnusus - spēle ir kolosāla.

Protams arī patīk visas Forzas, gan motosporti, gan Horizoni - no Horizoniem tieši vislabāk pagaidām patikušas 3 un 4 daļas.

Man nav vienas īpašākās braucamspēles, tās ir katrā paaudzē, laikmetā un pēc noskaņojuma :)

@trancamaans Fantastiski 🤩 Man arī ļoti patīk braucamie gabali, bet dažas no spēlēm pat nebiju dzirdējis, bet tas laikam vairāk jo man nebija konsoles jaunībā.

24h gonku izbraukt 😄 Vienkārši WOW, nezināju, ka tādas virtuālās sacīkstes arī rīko.

Nevar nepiekrist par Driveclub, pašam arī ir disks un tā spēle ir tāds pārsteigums. Lai arī nav tā, ka ilgi spēj noturēt interesi, pati spēle ir vienreizēja!

DrejzLVDrejzLV14. jūn. 09:01labots 14. jūn. 09:17

Dying Light

7 gadus pēc spēles iznākšanas, beidzot izlēmu iziet spēli ar visiem DLC uz Xbox Series X, savācu visus Achievementus, kopumā spēle ir masterpiece un cepuri nost izstrādātājiem, kas turpināja supportot, izlaist DLC un uzlabot spēli arī šīm pāaudzes konsolēm neprasot ne vienu papildus centu no spēlētājiem.

Dying-Light---Mother-Talking-To-Crane-Telepathically-In-The-Following-Ending.jpg (Bilde ar DL The Following DLC galveno personāžu "The Mother")

Dying Light 2

Pēctam ķēros pie Dying Light 2, kopumā spēle tika piebeigta ar visiem Achievementiem izņemot vienu 72h, pēdējais achievement prasīja vēl papildus 108h :D Saucās "Ultramarathon" kur jānoskrien 960KM in-game, daudzi, lai šo Achievementu iegūtu izmanto rubberbanding, lai Tavs character skrien uz riņķi, bet problēma tāda, ka spēle ik pec 5min pauzējās un izmet uz Menu, tā kā šis bija ļoti ilgs un sāpīgs process, pašlaik spēli esmu nolicis malā līdz pirmajam Story DLC.

Dying-Light-2-Waltz.jpg (Bilde ar DL2 galveno ļaundari "Waltz")

Kopumā abas spēles ir labas un mani aizrāva, noteikti Techland DL2 veltīs tikpat lielas rūpes kā DL, jaunākais update iznāk šodien. Dying Light 2 Stay Human – Chapter 1: In the Footsteps of a Nightrunner

Abas daļas izietas. Otro daļu liekas ka pats kļūdu izdarīju, ka praktiski day0 spēlēju un sastapos ar ļoti daudz un nepatīkamiem bagiem. Bet pirmais DL man ļoti ļoti patika. :) Par otro - jāiet vēlreiz un jāmazina sliktā pieredze ar kļūdām.

Pirmo daļu spēlēju gandrīz nedaudz pēc iznākšanas... Atceros tikai to, ka nekur tālu netiku, jo kaut kur iesprūdu un mani iztracināja - aizvēru spēli un nekad vairs neesmu atvēris to 😅 Varbūt kaut kādas 3-4h tik bija. Bet līdz tam bija tīri forši, cik nu atceros.

EdgarsdesignEdgarsdesign13. jūn. 21:02labots 1. jūl. 23:25

❗ Grupā "Sasniegumi" vari pastāstīt arī par izietajām spēlēm- pāris teikumos.

Gears 5

Esmu izgājis spēles pamatkampaņu, pagaidām bez DLC ir iesākts kaut kad jāsaņemas pabeigt. 😅 Gears 5 (Kampaņa), jau pirmajās sekundēs mani pārsteidza ar krāsaino ainavu apkārt un fantastiko grafiku. Lai gan iepriekš nebiju spēlējis nevienu citu Gears, 'Story's' vienalga likās interesants, domājams ja būtu pieredze ar citām Gears daļām spēle būtu vēl nopietnāk aizrāvusi. Jāpiemin ka spēlēju Co-op režīmā, ko var spēlēt 2-3 spēlētāji. Man likās 'cool' ka atsevišķās epizodēs uzdevumi un stāsti ko redz un pilda spēlētājs atsķīrās ar otru spēlētāju.

Kopumā 'maybe' ieteiktu paspēlēt vecākas Gears daļas lai lielāks 'pikčers' par stāstu pirms Gears 5 stāsta un izmēģināt "Lancer Assault Rifle" ieroci ar motorzāģi. 🤣

image.png

(Attēls: Gears 5 Hivebusters DLC)

p.s Spēle ir pieejama Xbox Game Pass spēļu bibliotēkā! #gears-5

Paldies par ieskatu! Es agrāk uz Gears franšīzi skatījos ar mirdzošām acīm, bez iespējas to uzspēlēt, jo bij švaks kompis, maz naudas utt. Bet tagad, kad ir iespēja, kaut kā nav sanācis - tā teikt pazuda no redzes loka pavisam. Varbūt diezgan švaks mārketings sanācis.

Lai nu kā, pēc bildes jāpiekrīt - izskatās super skaisti! 🤩 Šķiet, ka vajadzētu beidzot pamēģināt arī šo 👍

Darīts "Gears 5 Hivebusters DLC" iziets!

image.png

EdgarsdesignEdgarsdesign7. jūn. 21:44labots 4. jūl. 09:52

Ja ne bagātākā skaita ziņā ar sasniegumiem, tad noteikti viena no ir spēle #world-of-warcraft . Ja pareizi apskatījos tad uz šodienu WoW var saņemt 3314 sasniegumus. 🤯 Ir pagājis laiciņš kopš pēdējo reizi spēlēju WoW, gadi 3 laikam būs pagājuši, bet atceros mana aizraušanās bija "mountu" kolekcionēšana.

Screenshot 2022-06-07 at 02.24.01.png

p.s Ja zini vēl kādu sasniegumiem bagātu spēli- atstāj komentārā nosaukumu!

3k+ sasniegumi.. 😮 Tas ir iespaidīgs cipars, bet tai pat laikā spēlei ir milzīgs saturs sakrājies gadu gadiem. Šis varētu būt viens no top sasniegumu skaitiem

EdgarsdesignEdgarsdesign6. jūn. 18:19labots 4. jūl. 09:53

Kā sasniegumu vergam 😈 tagad mērķis sagraut visus 200 bonusa dēļus. Bet daļa no tiem vēl jāatrod #forza-horizon-4 pasaulē, un kāds no dēļiem noteikti tupēs uz celtnes jumta.

IMG_0371.jpeg

Skatīt vēl 1 komentāru
DJkikisaDJkikisa6. jūn. 19:14labots 6. jūn. 19:14

@marcis billboard Yep viņi ir billboards.

Viens no 'billboard' kurš mani sagaida FH5

it's harder than it looks...

p.s Čalis bez 'rewind' opcijas mauc, WHY!? 😢

@edgars Uzfilmē kā Tev veiksies ar šo billboard 😄

@marcis 👍 Tik nesolu ka bez 'rewind' opcijas 😄

EdgarsdesignEdgarsdesign5. jūn. 23:32labots 4. jūl. 09:54

Zemāk redzamais sasniegums precīzāk boss-"Escharum", kas jānosit #halo-infinite kampaņā paņēma daudz mana laika un dažas nervu šūnas, šo pērtiķi 🦧 mēģināju nosist kādas reizes 20 līdz izdevās. Katrā no reizēm ieroči rokās mainījās kā zeķes un patronas grābu pa visiem stūriem.

IMG_0370.jpeg

p.s uz šodienu esmu izpildījis 82 sasniegumus, kas ir 59%

IMG_0369.jpeg