Sasniegumi

DrejzLVDrejzLV26. sept. 09:36labots 26. sept. 09:39

Starfield-Featured-Ecran-Partage.jpg

Mini-ieskats Starfield

Pēc nospēlētām 79h25min #starfield ir pabeigts uz 100% un savākti visi 50/50 Achievements.

Spēlēju uz Xbox Series X un par spēli ir divējādas sajūtas, šķiet pie tik apjomīgas spēles varu uzskaitīt virkni pozitīvu lietu kuras man patika un saglabāja interesi līdz pat galam, bet varu arī pretīm nolikt tikpat daudz lietas kas nepatika.

Man personīgi patīk Bethesda spēles un tiem, kas spēlējuši Fallout sērijas, tad Starfield neliksies svešs. Spēles combat ar savu tēlu un kosmosa kuģi ir laikam spēles labākais aspekts manās acīs.

Spēles misijas var iedalīt 3 daļās - galvenās stāsta, frakcijas un tad visas pārējās. Pēc galvenā stāsta iziešanas, spēlētājs iesoļo NG+ režīmā, kas manuprāt bija ļoti interesanti uztaisīts ar stāsta turpinājumu.

No netik pozitīvām lietām noteikti visi jau redzējām entos memes par izbolītiem NPC's, par to ka visu laiku aiz katrām durvīm ir loading screen un neredzamām lādēm zem zemes, kā arī citiem pigoriem. Spēlē tāpat ir ļoti daudz iemaņas ko var apgūt līdz ar līmeņa augšanu (itsevišķi dialogu opcijās), tikai pārsvarā tās ir vienkārši vienrindiņas ko papildus iedod pie dialoga opcijas, kas nekā neizmaina gala sarunu ar NPC.

Beigu beigās es iesaku spēli vērtēt pašiem, nevis balstīt viedokli par spēli uz - kaut kur izlasīju.

Spēli vērtēju uz 7/10 🍪

Super, man prieks, ka nebij vilšanās! Es noteikti pirkšu, kad būs brīvāks laiks spēlēm, gan jau arī tad cena būs maigāka 😄

Nu ko, šorīt pabeidzu #mortal-kombat-1--1 stāstu, manā skatījumā visu laiku episkākais MK, lielais grinds priekšā, nedaudz paspēlēju arī Towers, kopumā ļoti spēle patīk, iesaku! 🐉

DrejzLVDrejzLV4. jūl. 09:30labots 5. jūl. 00:21

d4-open-graph_001.jpg

Mini-ieskats Diablo IV

Nu ko, kādu laiciņu nēesmu dalījies ar spēļu progresu, tad nu vakar, pēc nospēlētām 197 stundām, esmu sasniedzis #diablo-iv ilgi gaidīto platīnu, sasniedzot 26/26 Trophies/Achievements.

Man personīgi Diablo IV bija viena no šī gada gaidītākajām spēlēm, kurai veicu Ultimate Edition pre-order, lai spēlētu dažas dienas ātrāk kā parastie mirstīgi, un pat gaidīju plkst. 02:00 launch pēc LV laika, lai spēlētu, bet nu kā jau vienmēr kaut kas noiet greizi un spēlē nevarēja tikt iekšā, bet.... few hours later.. veiksmīgu uzsāku savu Diablo IV ceļojumu.

Kopumā spēle likās fantastiska, sen nēesmu gājis gulēt domādams par Diablo IV un norīta cēlies ar domu par to. Pat spēles - stāsts, gameplay, klases, skilli, bosi, eventi, dungeoni, unique itemi, kas izmaina tavas spējas, cross-play / cross-progression, viss šķita atstrādāts lieliski. Tāpat arī biežais supports/patchi, kas vai nu nonerfo, vai kaut ko uzbuffo, lai spēle būtu balansā neatstāja negatīvu iespaidu.

Tiem, kas nekad nav spēlējuši Diablo sērijas spēles, šis ir lielisks uzsākšanas punkts, kā arī tiem, kas ir Diablo veterāni un zina par ko es runāju, tad šis būs lielisks turpinājums.

Pašlaik paņemšu nelielu pauzi no #diablo-iv un uzmetīšu tam aci atkal jūlija vidū/beigās jo iznāks Season 1, kur vajadzēs spēlet ar jaunu character, lai progresētu sezonā.

Kopumā spēli vērtēju uz 10/10 🍪

Kāds spēlē #diablo-iv uz konsoles? Kāda pieredze?

@linards bez problēmām, spēlēju gan uz Series X gan uz PS5. Protams menedžēt inventory, un targetot konkrētus pretiniekus ir problēma reizēm, bet neskaitot to, ļoti labs experience mani viss apmierināja.

Es spēlēju uz PS5. Nu teiksim šovakar pirmo reizi izmeta networ erroru pie apmēram 45h spēlētām stundām. Bet spēle strādā super uz konsoles. Kontroles ļoti labas. Es varu tikai slavēt spēli :)

DrejzLVDrejzLV17. maijs 17:06labots 4. jūl. 09:28

1d5f3d24208b41ef8ccb1b841fab20c1bc1c26c4f00e19d6.jpg

Mini-ieskats STAR WARS Jedi: Survivor™

Noteikti viena no gaīdītākajām spēlēm manā sarakstā šogad #star-wars-jedi-survivor, fantastisks turpinājums Cal Kestis piedzīvojumam 2019. gada spēlei #star-wars-jedi-fallen-order. Pēc nospēlētām 32 stundām, sasniegts 50 platīns uz PlayStation, jeb 54/54 Trophies/Achievements spēlē.

Neskaitot tehniskos aspektus un sliktu optimizāciju un ļoooooooti lielus fps dropus, kopumā spēle ir lieliska. Daudz dažādas lokācijas, vēl vairāk collectibles, skill tree, pretinieki, un pats galvenais stāsts. Tiem, kas ir spēlējuši iepriekšējo daļu, šī spēle liksies labāka visās frontēs un noteikti iesaku izspēlēt.

Tiem, kas plāno paņemt no spēles visu ko tā piedāvā, jārēķinās, ka spēlē tiešām ir ļoti daudz collectibles, stāsts vidēji prasīs kādas 20 stundas, un papildus tam vēl tikpat savākt spēlē visu iztīrot planētas.

Kopā spēlei dodu 9/10 🍪 -1 balle dēļ "bumpy" launch.

Nedaudz iepriekšējās brīvdienās uzspēlēju Diablo IV Server Slam pēdējo open betu pirms relīzes, un joprojām āķis lūpā pēc nerfiem, un gaidu 03.06. full relīzi #diablo-iv. 🦇

DrejzLVDrejzLV11. maijs 09:27labots 12. maijs 10:20

EGS_DeadIsland2_DeepSilverDambusterStudios_S1_2560x1440-fdc688ce46680914ee3c4a7949ce8a67.jpeg

Mini-ieskats Dead Island 2

#dead-island-2 ir viena no spēlēm ko gaidīju šogad, pēc neskaitāmām pārceltām relīzēm un nezināmam development statusam, spēle beidzot iznāca. Šoreiz spēli spēlēju uz PS5 un pēc nospēlētām 19h sasniedzu visu ko tā piedāvā - 46/46 Achievements/Trophies.

Par cik biju liels #dying-light, #dying-light-2-stay-human fans, zināju ko sagaidīt no #dead-island-2 un spēlē ne kripatiņu nebiju vīlies. Stāsts spēlē ir īss, tikai 24 main story misijas, bet teikšu godīgi man arī neprasījās garāku, jo papildus tam tiek piedāvātas vēl 33 side misijas un virkne citu uzdevumu.

Kopumā stāsts likās interesants, spēlējot co-op nesaskāros ar problēmām, gameplay bija labs un plūstošs, ieroču variācija un spēju kartiņas arī dažādas, kas padarija combat aizraujošāku un protams cepuri nost par zombiju gore un to kādā putrā tos var atstāt ar dažādiem ieročiem. Dažādās spēles vietās, piemēram - ventilācijas šahtā spēles skaņa likās ļoti dīvaina, un to varēja ievērot daudz kur spēlē, bet neskatoties uz šiem sīkumiem, spēli izbaudīju!

Kopā spēlei dodu 8/10 🍪

Vasarai tuvojoties atliek mazāk laika spēlēt, bet vēlos pabeigt #star-wars-jedi-survivor pirms #diablo-iv relīzes, kurā pazudīšu uz ilgu laiku.

Izklausās labi. Pats biju spēlējis tik #dead-island bez 2 galā, patika, lai gan neizgāju visu.

Paldies par review vajadzēs iečekot.Pašam ar baigi patika DL1 un DL2,un kaut kad sen atpakaļ arī bija spēlēts #dead island .

Es kā reizi iegādāju uz PS5, jāatrod ar ko šķaidīties co-opā :)

@trancamaans ja neatrodi draudziņu, tad tur nav ne vainas arī arī ar randomiem uzspēlēt caur Join funkciju 👍

DrejzLVDrejzLV13. apr. 09:42labots 13. apr. 16:37

capsule_616x353.jpg

Mini-ieskats Resident Evil 2

Sausajam mēnesim turpinoties, un pēc #resident-evil-village iziešanas, ķēros klāt #resident-evil-2--1, kur pēc 44h34min izejot spēli 6 reizes + DLC kontentu sasniedzu visus 43/43 Achievements/Trophies..

Būšu atklāts kad teikšu, ka šī daļa mani neuzrunāja, Leon un Claire A un B scenāriji, kur jāpārspēlē vairākas reizes, maldīties pa RPD + pie kameras mehānikas spēlē bija jāpierod u.c. sīki knifi, pie kā pieķēru sevi piekasoties. Iepriekš jau minēju, ka RE sērijas fanāts es nēesmu, bet piespiedu sevi iziet spēli.

Laba ziņa, ka pēc 4 gadiem remake relīzes, spēle izskatās joprojām ļoti labi, gan tehniskā ziņā, gan vizuāli, kas protams priecē, Mr. X momenti itsevišķi uz Hardcore grūtības bija stindzinoši + boss fight nervus kutinoši.

Kopā spēlei dodu 7/10 🍪 personīgās preferences vadīts.

Vēlos sevi piespiest turpināt RE sēriju un iziet #resident-evil-3 un #resident-evil-4--1, bet iespējams paņemšu nelielu pauzi tagad, jo aiz stūra jau ir #dead-island-2 un #star-wars-jedi-survivor, tad jau redzēs.

DJkikisaDJkikisa13. apr. 16:37labots 14. apr. 13:46

#resident-evil-3 Remake versija nav vērta spēlēt. Būs smaga vilšanās. Bet nu orģinālajā Re2 A un B screnāriji bija atšķirīgi un ietekmēja viens otru. Kamēr Remake ir vienalga un gandrīz vienādi. Bet nu B ir tikai tāpēc, ka orģināli remake bija paredzēts cut un cilveki iebildi, tāpēc uz ātro pielipināja.

share.png

Mini-ieskats Resident Evil 8

Turpinot savu sauso spēļu mēnesi, un gaidot #dead-island-2, izlēmu ķerties klāt Resident Evil sērijai, sākot ar 8, jeb #resident-evil-village. Kopā spēlē pavadīju 53h19min, izejot spēles stāstu 4 reizes, Merceneries mode un Shadow of Rose DLC sasniedzot visus 56/56 Achievements/Trophies.

Liels fans RE spēlēm neesmu, bet par cik šo relīzes dienā nespēlēju, bet ap un par spēli bija liels haips, tad neko labāku nevarēju atrast ko izspēlēt.

Uzsākot spēlēt es jau zināju, ka spēli nāksies pārspēlēt vairākas reizes, dēļ sasniegumiem, kuri prasa iziet spēli uz grūtākās pakāpes, speedrun, knives only run utt.. Tad nu apbruņojies ar pacietību beigās pamatstāstu no A-Z nācās izspēlēt 4 reizes. Interesants salīdzinājums - pirmais playthrough man aizņema ap 7 stundām, bet speedrun ap 2 stundām. Tāpat bija jāiziet visi Merceneries mode līmeņi sasniedzot vismaz "S" ranku, kas arī īsti nebija pastaiga pa parku. Un beigu beigās iziet Shadow of Rose DLC uz grūtākās pakāpes, turpinot stāstu 16 gadus vēlāk pēc RE8 notikumiem ar Ethan meitu - Rose.

Kopumā spēle likās okey, kā jau minēju, liels fans survivor horror žanriem nēesmu, bet stāstiņš likās interesants un bezsakarains vienlaicīgi, jo baigi RE lore nepārzinu, un noteikti gudrāk būtu bijis izspēlēt sākumā #resident-evil-7-biohazard. Spēli spēlēju no 3rd person view, kas nāca kā bonus no "Winters Expansion", kas arī mazināja nedaudz satraukumu un jumpscare momentus.

Kopumā vērtēju ar 7/10 🍪

Apsveru iesākt #resident-evil-2--1, #resident-evil-3 un tad #resident-evil-4--1 un skatīties cik laika pietiks līdz aprīļa spēļu relīzēm.

DrejzLVDrejzLV30. marts 08:50labots 30. marts 08:58

Varbūt te starpmums ir kāds RE spečuks un var pateikt, vai ir kāds sakars starp 2,3,4 un 7,8 daļām spēlēs, lai man nav jāgooglē. 🙂

DJkikisaDJkikisa30. marts 10:00labots 30. marts 10:11

@drejzlv 7 un 8 ir saistīts un 8 itkā sasaista ar pirmajām daļām ievietojot umbrella līdzīgu logo un 1 no umbrella aizsācējiem oswell e spencer, savādāk nav. 4 tehniski sakars tik dēļ personāžiem kuri atgriežas, bet tā story ir nesaistīts vismaz vecajam re4 pa Remake nezinu, neesmu vēl gājis. 2-3 story ir turpinājumi 0 un 1,vienīgais tie ir og mehānika un re3 labāk spēlēt ps1 laiku, jo Remake ir gandrīz mazāk kā puse no satura oriģinālā. Re2 Remake ir kādi 10-20% cut no oriģināla tākā nejūt tik smagi. Code veronika x ir stāsts par Clair , kas ir 1 no galvanajiem RE2 personāžiem ko viņa dara pēc re2. Vēl ir outbreak 2 daļas kas ir Re2 un Re3 no citu cilvēku same pilsētā skatījuma.

DrejzLVDrejzLV14. marts 19:10labots 14. marts 19:14

f689096d-6ae4-49ca-b8d3-43cfc67ff7ce.jpeg

Mini-ieskats Riders Republic

Šoreiz atkal es, ar ieskatu spēlē #riders-republic, kura iznāca 2021. gada beigās. Pēc nospēlētām 66h50min esmu beidzot sasniedzis 34/34 Achievement/Trophies šajā mokošajā pieredzē..

Spēlē visu jau izdariju aptuveni pēc 30h, bet papildus tikpat daudz prasīja vairāki multiplayer sasniegumi, kurus, lai sasniegtu prasīja milzīgu pacietību un nervus, tikai tapēc, ka spēli neviens nespēlē.. un matchmaking bija briesmīgs.

Kopumā spēle ir okey, krietni uzlabotāka #steep versija, kur ir vairāki ekstrēmie sporta veidi, kā uz sauszemes, ta arī gaisā. Pirmo reizi šo spēli spēlēju relīzes nedēļā uz PlayStation 5, bet ātri vien atmetu, jo tajā laikā aizrāvos ar kādu citu krietni interesantāku spēli. Mana lielākā baža spēlējot #riders-republic bija tas, ka spēle ir pilnīgi dead, bet par cik Ubisoft iemanījās piedāvāt Crossplay, tad kaut kāda aktivitāte tomēr notika, bet kā jau augstāk minēju, tas bija ilgi, pārāk ilgi. Spēli var spēlēt arī solo protams, bet, ja ir OCD kā man, kur jāsasniedz visi Achievement/Trophies, tad būs jāuztrenē pacietība.

Priekš tiem, kam patīk sacensības un ekstrēmais sports, kas nav saistītas ar auto sportu - spēli iesaku pamēģināt! Spēlē ir ļoti daudz trases, un pieminu tikai dažus sporta veidus - BMX, slēpošana, snovošana, kalnu ričuki, triala ričuki, wingsuit u.c.

Āa un jā, spēlē kā jau Ubisoft stilā ar pārlieku daudz collectibles, kopumā 200 jāsavāc, un labākais tajā visā, ka 140 no viņiem nekā nav atzīmēti kartē, un internetā nekur nebija jēdzīgs gids, ko pašpikot 👎

Kopumā vērtēju ar 6/10 🍪

DrejzLVDrejzLV3. marts 15:36labots 3. marts 17:42

Fn5KfB2aAAAmGSh.jpg

Mini-ieskats Shadow Warrior 3 Definitive Edition

Pēc #atomic-heart izbesīšanās ar Achievements/Trophies, man biedrs @eking ieteica uzmest aci spēlei #shadow-warrior-3-definitive-edition, salīdzinoši īss first-person shooter/slasheris no poļu studijas Flying Wild Hog. Spēle prasīja 6h53min, lai izietu un sasniegtu visus 38/38 Achievements/Trophies.

Kopumā spēle ir viduvējs gaļas-shooteris, kas smēlies iedvesu no Doom spēlēm un pēc kārtas numura 3 var sapriest, ka spēlei ir arī pirmā un otrā daļa, par kurām arī līdz šim neko nezināju. Lieliska AA spēle, lai atslēgtos, kur ceļo cauri 12 lineāriem līmeņiem šaujot un cērtot pretiniekus ar katanu mazās arēnās, un pa vidu kaut kāds stāstiņš tur arī bija..

Priekš divu vakaru spēles, bez nekādām grandiozām ekspektācijām varu iedot 6/10 🍪 Turklāt spēle ir pieejama Xbox Ultimate Gamepass 👍

Pašlaik domāju aci uzmest #wo-long-fallen-dynasty un varbūt kādiem mazākiem projektiem.

DrejzLVDrejzLV27. febr. 11:20labots 1. marts 13:16

Atomic Heart Keyart.jpg

Mini-ieskats Atomic Heart

Pēc nospēlētām 20h+ esmu pabeidzis #atomic-heart, diemžēl spēle ir tik ļoti salauzta un ļoti daudz Achievements/Trophies neieskaitās, un resetojās katru reizi kad izej ārā no spēles, esmu apstājies pie 39/42 progresa.

Neskatoties uz politiskiem aspektiem #atomic-heart ir first-person shooters, ko varētu salīdzināt ar #bioshock, #wolfenstein-the-new-order, un savā ziņā nedaudz pat ar #dark-souls tīri dēļ grūtības un boss fights (te jāiedod balle izstrādātājiem, jo boss fights tiešām likās episki).

Spēles stāsts norisinās 1950. gados, kur padomju savienība ir advancējusi robotikas nozari ar nezināmu matēriju "Polymer", kas ļauj advancēt tā laika tehnoloģijas. Spēlētājs iejutīsies "P-3" aģenta lomā, kura uzdevums ir likvidēt robotu sacelšanās sekas un ejot cauri stāstam atklāt savu pagātni un kas ir īstais ienaidnieks.

Kopumā spēle likās gana interesanta, lai to pabeigtu. Combat ar pretiniekiem un spēles mehānika t.sk. upgrade iespējas un ieroči arī "paķēra", jo ir iespēja cīņas padarīt vismaz nedaudz unikālas ar P-3 spējām. Katram noteikti būs individuālas sajūtas spēlējot šo spēli un dzirdot padomju savienības dziesmas, vai redzot Nu Pogodi multenes, un boss fight.. uh tie gan man ļoti patika, to nebija daudz, bet muzikālais pavadījums cīņās, bossu mehānika likās ļoti laba un aizrāva.

No negatīva aspekta varu pieminēt bugus, spēlējot pats nesaskāros ar daudz problēmām, bet tās kuras bija, bija klasiskās - kaut kur iesprūst, bez iespējās progresēt, katrs otrais Achievement/Trophie neskaita pareizi progresu, kas kopumā bojāja spēles pieredzi. Spēlei kopumā kopš relīzes ir iznākuši 3 lieli patchi kopumā uz 100GB, bet neviena no šīm problēmām nav atrisināta.

Pašlaik spēlei tās tehniskājā stāvoklī varu iedot tikai 5/10 🍪 un cerēt, ka bugus salabos, lai varētu atgriezties ar jaunu playthrough un izdarīt visu uz 100%.

Žēl, ka neizdevās savākt visus sasniegumus, bet paldies par ieskatu! 🤟

@marcis Izdomāju vēlreiz spēli iziet no A-Z uz grūtākās pakāpes, beigās kkādus achievements sanaca tomer vel savakt, bet 3 tapat ir bugoti, jagaida kārtējais patch kas varbūt to salabos. Pašlaik spēlei metu mieru.