Sasniegumi

DrejzLVDrejzLV14. marts 19:10labots 14. marts 19:14

f689096d-6ae4-49ca-b8d3-43cfc67ff7ce.jpeg

Mini-ieskats Riders Republic

Šoreiz atkal es, ar ieskatu spēlē #riders-republic, kura iznāca 2021. gada beigās. Pēc nospēlētām 66h50min esmu beidzot sasniedzis 34/34 Achievement/Trophies šajā mokošajā pieredzē..

Spēlē visu jau izdariju aptuveni pēc 30h, bet papildus tikpat daudz prasīja vairāki multiplayer sasniegumi, kurus, lai sasniegtu prasīja milzīgu pacietību un nervus, tikai tapēc, ka spēli neviens nespēlē.. un matchmaking bija briesmīgs.

Kopumā spēle ir okey, krietni uzlabotāka #steep versija, kur ir vairāki ekstrēmie sporta veidi, kā uz sauszemes, ta arī gaisā. Pirmo reizi šo spēli spēlēju relīzes nedēļā uz PlayStation 5, bet ātri vien atmetu, jo tajā laikā aizrāvos ar kādu citu krietni interesantāku spēli. Mana lielākā baža spēlējot #riders-republic bija tas, ka spēle ir pilnīgi dead, bet par cik Ubisoft iemanījās piedāvāt Crossplay, tad kaut kāda aktivitāte tomēr notika, bet kā jau augstāk minēju, tas bija ilgi, pārāk ilgi. Spēli var spēlēt arī solo protams, bet, ja ir OCD kā man, kur jāsasniedz visi Achievement/Trophies, tad būs jāuztrenē pacietība.

Priekš tiem, kam patīk sacensības un ekstrēmais sports, kas nav saistītas ar auto sportu - spēli iesaku pamēģināt! Spēlē ir ļoti daudz trases, un pieminu tikai dažus sporta veidus - BMX, slēpošana, snovošana, kalnu ričuki, triala ričuki, wingsuit u.c.

Āa un jā, spēlē kā jau Ubisoft stilā ar pārlieku daudz collectibles, kopumā 200 jāsavāc, un labākais tajā visā, ka 140 no viņiem nekā nav atzīmēti kartē, un internetā nekur nebija jēdzīgs gids, ko pašpikot 👎

Kopumā vērtēju ar 6/10 🍪

DrejzLVDrejzLV3. marts 15:36labots 3. marts 17:42

Fn5KfB2aAAAmGSh.jpg

Mini-ieskats Shadow Warrior 3 Definitive Edition

Pēc #atomic-heart izbesīšanās ar Achievements/Trophies, man biedrs @eking ieteica uzmest aci spēlei #shadow-warrior-3-definitive-edition, salīdzinoši īss first-person shooter/slasheris no poļu studijas Flying Wild Hog. Spēle prasīja 6h53min, lai izietu un sasniegtu visus 38/38 Achievements/Trophies.

Kopumā spēle ir viduvējs gaļas-shooteris, kas smēlies iedvesu no Doom spēlēm un pēc kārtas numura 3 var sapriest, ka spēlei ir arī pirmā un otrā daļa, par kurām arī līdz šim neko nezināju. Lieliska AA spēle, lai atslēgtos, kur ceļo cauri 12 lineāriem līmeņiem šaujot un cērtot pretiniekus ar katanu mazās arēnās, un pa vidu kaut kāds stāstiņš tur arī bija..

Priekš divu vakaru spēles, bez nekādām grandiozām ekspektācijām varu iedot 6/10 🍪 Turklāt spēle ir pieejama Xbox Ultimate Gamepass 👍

Pašlaik domāju aci uzmest #wo-long-fallen-dynasty un varbūt kādiem mazākiem projektiem.

DrejzLVDrejzLV27. febr. 11:20labots 1. marts 13:16

Atomic Heart Keyart.jpg

Mini-ieskats Atomic Heart

Pēc nospēlētām 20h+ esmu pabeidzis #atomic-heart, diemžēl spēle ir tik ļoti salauzta un ļoti daudz Achievements/Trophies neieskaitās, un resetojās katru reizi kad izej ārā no spēles, esmu apstājies pie 39/42 progresa.

Neskatoties uz politiskiem aspektiem #atomic-heart ir first-person shooters, ko varētu salīdzināt ar #bioshock, #wolfenstein-the-new-order, un savā ziņā nedaudz pat ar #dark-souls tīri dēļ grūtības un boss fights (te jāiedod balle izstrādātājiem, jo boss fights tiešām likās episki).

Spēles stāsts norisinās 1950. gados, kur padomju savienība ir advancējusi robotikas nozari ar nezināmu matēriju "Polymer", kas ļauj advancēt tā laika tehnoloģijas. Spēlētājs iejutīsies "P-3" aģenta lomā, kura uzdevums ir likvidēt robotu sacelšanās sekas un ejot cauri stāstam atklāt savu pagātni un kas ir īstais ienaidnieks.

Kopumā spēle likās gana interesanta, lai to pabeigtu. Combat ar pretiniekiem un spēles mehānika t.sk. upgrade iespējas un ieroči arī "paķēra", jo ir iespēja cīņas padarīt vismaz nedaudz unikālas ar P-3 spējām. Katram noteikti būs individuālas sajūtas spēlējot šo spēli un dzirdot padomju savienības dziesmas, vai redzot Nu Pogodi multenes, un boss fight.. uh tie gan man ļoti patika, to nebija daudz, bet muzikālais pavadījums cīņās, bossu mehānika likās ļoti laba un aizrāva.

No negatīva aspekta varu pieminēt bugus, spēlējot pats nesaskāros ar daudz problēmām, bet tās kuras bija, bija klasiskās - kaut kur iesprūst, bez iespējās progresēt, katrs otrais Achievement/Trophie neskaita pareizi progresu, kas kopumā bojāja spēles pieredzi. Spēlei kopumā kopš relīzes ir iznākuši 3 lieli patchi kopumā uz 100GB, bet neviena no šīm problēmām nav atrisināta.

Pašlaik spēlei tās tehniskājā stāvoklī varu iedot tikai 5/10 🍪 un cerēt, ka bugus salabos, lai varētu atgriezties ar jaunu playthrough un izdarīt visu uz 100%.

Žēl, ka neizdevās savākt visus sasniegumus, bet paldies par ieskatu! 🤟

@marcis Izdomāju vēlreiz spēli iziet no A-Z uz grūtākās pakāpes, beigās kkādus achievements sanaca tomer vel savakt, bet 3 tapat ir bugoti, jagaida kārtējais patch kas varbūt to salabos. Pašlaik spēlei metu mieru.

DrejzLVDrejzLV21. febr. 12:07labots 21. febr. 12:42

capsule_616x353.jpg

Mini-ieskats SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Šī gada lielais kases grāvējs #spongebob-squarepants-the-cosmic-shake, jautrs un samērā viegls platformeris Sūkļaboba tematikā, sasniegt visus 44/44 Achievements/Trohies izdevās zem 17h.

Pēc #dead-space--1 vēlējos atslēgt smadzeni un uzspēlēt kaut ko relaksējošu, tad nu kā pēc pasūtījuma @eking ieteica izspēlēt šo, kam arī piekritu.

Notiek neparedzamais un Sūklisbobs Kvadrātbiksis netīšām nobur savu iemīļoto ciematu un tās iedzīvotājus, lai varētu atgriezt visu vecajās sliedēs Bobam būs jāmēro tāls un grūts ceļš caur dažādām pasaulēm. Spēle ir sadalīta 8 dažādos tematikas līmeņos, kur katra beigās ir boss fight, pa ceļam līdz beigu cīņai Sūklisbobs lec, skrien, lido, sērfo, katapultējās un dara citas lietas, lai pieveiktu dažādas grūtības platformas līmeņus. Pēc pamatstāsta iziešanas, kad visi līmeņi izieti, notiek atkārtota nelaime, un tas nozīmē ka spēle jāiziet vēlreiz, jo pamatstāsta laikā Bobam nav apgūtas visas spējas, lai tiktu visur, kur sidrs kāro.

Kopumā gribēju reklasējošu spēli, bet beigās dažās vietās nācās lietot "trīsstāvīgos", jo reali izbesija kontroles, kas reizēm neklausijā manus pirkstus...

Kopumā atraktīva un reklasējoša spēle (izņemot dažus brīžus). Dodu 6/10 🍪

Zemāk bildīte no šīs spēles Collectors Edition versijas, varbūt kāds vēlās iegūldīt 249,99EUR.

Spongebob_CosmicShake_MockUp_BFF-EditiontS8QzxFeWM86y.png

Vakar jau nedaudz uzspēlēju #atomic-heart, sākumā nevisai patika, bet nedaudz tālāk tiekot spēlē palika jau interesanti. Dažās vietās filmiņu animācijas liekas ļoti slikti uztaisīti, tad jau redzēs kā tur būs. Plāns ir spēlēt tālāk, jo pašlaik līdz aprīlim ir klusāks periods. Listē ir - #crime-boss-rockay-city, #dead-island-2, #star-wars-jedi-survivor.

DrejzLVDrejzLV18. febr. 18:24labots 18. febr. 20:24

EGS_HogwartsLegacy_AvalancheSoftware_S1_2560x1440-2baf3188eb3c1aa248bcc1af6a927b7e.jpeg

Mini-ieskats Hogwarts Legacy

Pēc nospēlētām 53h esmu pabeidzis #hogwarts-legacy uz 100% izdarot spēlē pilnīgi visu ko tā piedāvā t.sk. savācot - 45/45 Achievements/Trophies.

Spēle noteikti paliks atmiņā ilgu laiku, visa HP filmu nostaļģija + spēle, kas tika spēlēta uz PC vairāk kā 20 gadus atpakaļ. Nenoliegšu, ka gaidīju Hogwarts Legacy ar nepacietību. Pēc pāris paspēlētām dienām, spēle tik ļoti aizrāva, ka noskatījos arī visas Fantastic Beasts filmas, ko līdz šim biju palaidis garām.

Spēles stāsts, muzikālais pavadījums, gameplay un exploration aspekts - viss šķita lielisks. Biju arī patīkami pārsteigts ieraugot, ka spēle uz Xbox Series X un PlayStation 5 konsolēm piedāvā 4 grafikas iestastījumus (šādām manuprāt jābūt opcijām visās mūsdienīgās spēlēs).

Hogwarts pils un Hogsmeade ciemata detalizācija apbūra, neskaitāmas reizes gan es, gan mana draudzene savā playthrough no kādas galvenā stāsta misijas, vai blakus uzdevuma vienkārši aizmaldījāmies, jo atradām kādu noslēpumu, vai slepenu eju ko gribējās izpētīt. Pamata stāsta burvestības ko iemācies + Ancient Magic t.sk. aizliegtās burvestības kā - Crucio, Avada Kedavra u.c. spēles cīņās padara ļoti aizraujošas. Spēle ir pilna ar noslēpumiem un mīklām, apjomīgu collectibles saturu un pretinieku atšķirību. Spēlējot Hogwarts Legacy un vācot nepieciešamos collectibles es vispār nejutu to kā slogu, ko nevarētu pateikt par #assassins-creed-valhalla spēlēšanu.

Kopumā šī ir "must have" spēle un es ļoti ceru, ka spēlei iznāks kāds DLC, lai atgrieztos atpakaļ burvestībā. Spēlei dodu 9/10 🍪 jo vienmēr pēc labu spēļu iziešanas, prasās kaut ko vēl, vismaz bišķin vairāk...

Nākamnedēļ ķeršos klāt #atomic-heart

Brīnišķīgs Hogwarts Legacy apskats. Spēle patiešām ir burvīga un ierauj savā pasaulē. Spēlēju un izbaudu katru Hogwarts brīdi.👌Apsveicu ar 100% sasniegumu iegūšanu!🏆

Apsveicu! Pats esmu knapi pusē ticis 🙈 Bet ļoti patīk līdz šim..

DrejzLVDrejzLV5. febr. 12:47labots 7. febr. 19:39

Dead-Space-Remake-Available-now-worldwide-for-next-gen-consoles-and.jpg

Mini-ieskats Dead Space Remake

Pēc spēles iziešanas 3,5x un nospēlētām 36h48min esmu pieveicis #dead-space--1 ar visiem 47/47 Trophy/Achievements.

Teikšu uzreiz, horror žanrs galīgi nav mana lieta, tapēc ar līkumu eju Resident Evil sērijas spēlēm, bet par cik janvāra mēness bija tāds patukšs, izlēmu izspēlēt #dead-space--1.

Spēles laikā nesaskāros ar nevienu bugu, glitchu, error vai ko tādu, precīzāk - izspēlējot spēli 3,5x nesaskāros! Kapēc 3,5x? Lai sasniegtu visus spēles Trophy/Achievements, tad vienreiz spēle jāizspēle izmantojot tikai vienu ieroci, otrreiz jāizspēlē NG+, lai dabūtu alternative ending, otrreiz ar pusi atkal jāiesāk NG+, lai savāktu atlikušos upgrade, un galu galā trešoreiz ir jāiziet spēle uz Impossible grūtības.

Neatbalstu spēļu pārspēlēšanu entās reizes, bet par cik spēle nav gara, ļāvos un pieveicu. Spēlējot uz Impossible grūtības ir tiešām iespaidīgi, visu laiku bija jāpārdomā stratēģija, jādomā ko upgreidot un ko pirkt veikalā, uz šīs grūtības pakāpes ir tikai 1 save slots, ja spēlētājs nomirst, tad spēle jāsāk no 0, bet šo protams var apiet, laicīgi izejot no spēles un pārlādējot save, ko arī nācās dažas reizes izdarīt. Kaut arī spēli izspēlēju jau 2,5x pirms sākt Impossible grūtību, sajūtas visu laiku bija kā uz "naža asmens", atradu entos rakstus, kā labāk un ko labāk darīt spēlējot uz Impossible un ņēmu vērā ekspertu viedokli.

Ja, salīdzina spēli ar #the-callisto-protocol, tad priešroku dodu #dead-space--1 , jo spēles cīņas, pretinieki ir krietni advancētāki, kā arī stāsts likās daudz interesantāks.

Kopumā spēlei dodu 8/10 🍪 un kā reizi rīt varēšu sākt #hogwarts-legacy!

Man salasīti visi iespējamie Resident Evili kaut arī nav mans žanrs - aiz cieņas pret franšīzi. Bet skatīties kā spēlē citi - ļoti patīk. Līdzīgi ir ar Dead Space sēriju :) Labs darbs - cepumi no manis :)

@drejzlv pirms tam biji spēlējis oriģinālo versiju? Ja jā, kādi iespaidi salīdzinot pirms remake?

@linards Zini, es ļoti slikti atceros original, noteikti tajā laikā likās amazing, bet es viņu nebiju izgājis, BET pirms remake iznāca es uz Series X palaidu 360 Dead Space versiju, un neskaitot graudaino grafiku, u.c. nianses spēle tāpat likās ahead of its time.

@drejzlv danke. Ieliec vēlāk nelielu ieskatu no #hogwarts-legacy pagaidām tik pozitīvas atsauksmes dzirdētas

DrejzLVDrejzLV3. janv. 01:14labots 3. janv. 01:22

witcher-3-next-gen-update.jpg

Mini-ieskats The Witcher 3 Next-Gen

Pēc pazušas uz pusmēnesi un pavadītām spēlē 117h29min varu veiksmīgi paziņot, esmu uzvarējis #the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition--1.

Esmu netikai savācis visus 78/78 Trophy/Achievements, bet spēlē izdarīju pilnīgi visu ko tā piedāvā - iztīrijis visas spēles kartes no nezināmiem mošķiem un noslēpumiem base game un DLC, kā arī izpildījis visus uzdevumus kā lielos tā mazos. Uhh un kas par piedzīvojumu tas bija.

The Witcher 3 ir joprojām manās acīs labākā spēle, ko esmu spēlējis kā pirms 7 gadiem, tā arī tagad. Stāts, dialogi, combat, character attīstība, dažādi endingi (t.sk. iespēja pieņemt nepareizus lēmumus ar neatgriezeniskām sekām) un beigu beigās sagaidītās next-gen update fīčas.

Zemāk vēlos padalīties arī ar dažām bildēm ko uzņēmu ar jaunieviesto photo mode next-gen update:

208289a8-1ecd-417a-8425-fae70e6208bc.jpg Raibā krāsā Grave Hag, ko bieži varēja sastap spēles purvos

Lai arī spēli biju spēlējis uz PlayStation 4 un Xbox One kad tā iznāca, joprojām daudzas lietas šķita pilnīgi jaunas un aizmirstas, tapēc sajūtas bija kā spēlēt no jauna.

4add5524-0dc8-4bbf-b96b-c080e24a00eb.jpg White Tiger armor, ko varēja atrast jaunajā next-gen update

Ņemot vērā ka spēlēju uz grūtākās pakāpes, tad pareizs build, potion un oils lietošana, kā arī kārtīga monstru izpēte bija svarīga lieta pirms doties ciņā. Deathmarch grūtības pakāpe bija noteikti veids, kā šī spēle bija iecerēta spēlēt.

8092b94e-a458-4855-9a91-93be76dedd98.jpg Toad Prince no Hearts Of Stone DLC

Kā jau var noprast The Witcher 3 man gājis ļoti tuvu sirdij, un paliks atmiņā vēl ilgu laiku, kā tas bija pirmo reizi kad izgāju spēli pirms vairākiem gadiem. Sen nēesmu jutis tādu azartu izspēlētē visu līdz galam. Pēc Strike.lv statistikas šī ir mana 2022. gada viss ilgāk nospēlētā spēle.

Spēli vērtēju uz 10/10 🍪

Domāju tagad ieturēt mazu pauzi un iesākt #marvels-midnight-suns, vai sagaidīt #dead-space--1, bet tad jau redzēs. 🤔

Mini-ieskats High On Life

high_on_life_ehader.jpg

Pēc tuvu nospēlētām 20 stundām #high-on-life, apstājos pie 93% sasniegtiem Achievements/Trophy, diemžēl atlikušos 2 nevaru dabūt, jāgaida spēles patch. Tāpat spēlē ir missable Achievements/Trophies, kas man arī prasīja papildus laiku uzsākot New Game, jo uz spēles relīzes laiku nekur nebija informācija, kam pievērst uzmanību spēlējot.

Kopumā spēle ir lieliska, humors spēlē būs gaumes lieta, bet tas bija tieši manā lauciņā, jo zināju ko sagaidīt. Atskaitot lielo uzsvaru uz humoru, spēle būtu viduvējs FPS, kur iejūties Bounty Hunter lomā un viens pēc otra meklē un nogalini nelielo sarakstu ar citplanētiešiem no kosmiskā karteļa.

Pašlaik spēle ir mans šī gada favorīts, sajūta kā skatītos vienu garu Rick & Morty sēriju, tādas sajūtas man pēdējo reizi bija no Dienvidparka spēlēm, par kurām arī fanoju.

Kopumā dodu 8/10 🍪 un ceru uz patch, kas ļaus man ieķeksēt 100% Noteikti iesaku uzmest aci, jau pameklējot Achievements/Trophy nosaukums, sapratīsiet pa ko es runāju. 👍 Visiem foršu weekendu! 🥳

Nākamais sarakstā, kur pazudīšu uz ilgāku laiku: #the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition--1

Man spēlē pirmās septiņas stundas, pamazām tuvojos beigām. Sen nav gadījusies spēle, kuru grūti nolikt malā.

@linards Super, pavadīji 15 stundas jau Citplanētiešu Striptīzklubā 😆 ?

@drejzlv Līdz šai sadaļai laikam vēl jātiek 😈

Bet spēle kā tāda ir spēlējama. Domaju vai ir vērts mēģināt? Nesmu stāvā sajūsmā par anime veida spēlēm.

@nolifers Šī noteikti nebūs top level FPS spēle, bet nav arī sliktākā. Te lielākais spēles bonuss ir tieši dialogi un vide, ko spēle rada/iedod spēlētājam. Varu ieteikt no savas puses, bet ja šaubies - pagaidi atlaides vai ņem caur Xbox Game Pass.

Šonakt iznāca patch, kas salaboja 1 Achievement kas man pietrūka, tagad esmu 96% complete 😆 cerams pedejo arī salabos drizumā.

Gaidu kad tikšu klāt. Jaudīgs humors ir tieši tas kas man būs ļoti nepieciešams

DrejzLVDrejzLV2022. g. 13. dec. 16:27labots 2022. g. 13. dec. 17:32

Mini-ieskats Evil West

capsule_616x353.jpg

Beidzot arī #evil-west pabeigts uz 100% Neskaitot to, ka spēle jāspēlē 2 reizes, jo nepieciešams iziet uz grūtākās pakāpes, tāpat bija nepieciešams arī savākt vēlreiz visus naudas collectibles, lai varētu nopirkt pēdējos upgrade. Spēlei ir 4 specifiski boss fight trophy/achievements kurus atstāju pēdējos. Kopā nospēlēts 17h32min.

Spēles combat ir ļoti fun, cīnies caur 16 lineāriem chapteriem un iejūties vampīru mednieku ādā - vāc naudas lādītes, attīsti skill points, un slaktē mošķus.

Stāsts likās interesants, un spēle kopumā likās laba, nesaskāros ar glitchiem, bugiem, vai ko citu. Vienīgais sāk jau apnikts izstrādātāju knifi, ka spēles jāiet vairākas reizes, lai sasniegtu 100%

Kopā dodu 7/10 🍪 labs AA title, ko ieķert uz atlaidēm un svētdienā paspēlēt.

Nākamais sarakstā: #high-on-life #the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition--1

A es vēljoprojam mokos ar #days-gone , kamēr neiziešu Game+ režīmu uz grūtākās pakāpes tikmēr neņemšu citu spēli 😆

Izgāju #days-gone uz 100%

20221209095334_1.jpg20221209095404_1.jpg
20221209095414_1.jpg20221209095435_1.jpg
20221209095505_1.jpg

Sveiki, izgāju #days-gone uz 100%. Nekas grūts, bet bija patīkami! Dabūju visas trofejas, atradu visus priekšmetus un salasīju kopā NERO elektro šokeri. :) Steam achivementus, gan visus neēsmu dabūjis jo spēles challenge priekš manis ir pārak grūti un uz zeltu visus neēsmu dabūjis! Lēnam iešu New Game+ modu uz grūtakā režīma un ar izejot to dabūšu vēl divus achivement klāt un tad jau noteikti metīšu mieru.

Vai man patika? jā! Pat ļoti, iesaku noteikti katram! Storijs 10/10 Grafika 7/10

Šī bija mana GOTY spēle kad iznāca uz PS, ļoti patika 👍

@drejzlv Pēc tā, ka izgaju #state-of-decay un #state-of-decay-2-juggernaut-edition nelikās, ka atradīšu vēl ko tādu, kas aizraus! Nav pierasts days gonē, ka uz maksimālās grūtības interfeisu nerāda. 😆

@ar4sss tas no witcher 3 paņemts

pamēģināju uz PC, nebiju stāvā sajusmā, mēģināju uz Xbox One controler, un PS4 Controler, nesanāca, laikam laustie pirksti dod labu traumu uz ko šādu :D