Meklēt komentārus

Nedaudz sāpina cena! Bet realitāte ir tāda, ka esmu pieteicies šo kubu nopirkt, jo tas ir tieši tas, kas man pietrūkst pie tv, lai nav dators jāpārbīda katru reizi kad gribās ar sievu vai draugiem uzspēlēt uz dīvāna kaut ko no sava steam library.

tā kā viņam vairs nav support, tad drīzāk jāpāriet būtu uz steam deck vai vēl labāk uz Legion Go Gen 2

Salabots! Bet kaut kāds servera update apgāzis bilžu labošanas programmu (tā ģenerē gada statistikas bildes), ar to tikšu galā vēlāk.

Nja kaut kas nelāgs ir atgadījies ar embed, papētīšu kad būs brīvāks laiks.

@marcis piekrītu, spēlei ir potenciāls, ja vien veidotāji nesačakarēs spēli, kā citi to ir izdarījuši ar savām spēlēm ar labu potenciālu

Jā, pastāv arī konkurentu vai nelabvēļu veidoti mērķēti botu tīkli. Bet paralēli tam ir arī cilvēki, kas reizēm pat ar diezgan nestabilu domāšanu... Tāpēc bez kritiskas informācijas pārbaudes mūsdienās vairs nav droši uzticēties nevienam info. avotam. Tieši tāpēc informācijas pratība (mūsdienu skills) ir jāstiprina visā un visur.

Pirmo reizi par tādu dzirdu, gameplay izskatās ļoti lēns un animācijas klibas. Bet ideja šķiet interesanta.