Steels Aktivitāte

Visu lietotāju aktivitāte

Nu tā. Tikko paspēlēju Overwatch, tīri patīkama spēle, iztestēju līdz maksimumam. Šaušanas mehānikas ļoti vienkāršas, var pat kā saka, nemākulis nošaut kādu. Ar speciālajām spējām šaušanas cīņas kļūst vienkārši burvīgas. Kartes dizains ir labs, proti vairāki līmeņi (stāvi), sānu ceļi, ir pārdomāts. Grafiski viss ir labi. Kad spēlēju viens, bija tā, ir ok, bet kad ar draugiem, tad bija jautri, var norēkties, veidot taktikas un tādā garā, man gribētos pat teikt, šī spēle ir tā vērta, iesaku visiem pamēģināt par brīvu līdz 9. maijam.

3 0

Vai kāds ir lasījis Hjū Hovijs Elevatora sāgu "Vilna"; "Maiņa"; "Putekļi"? 1) Interesē viedoklis, vai patika? 2) Vai ir spriedze un vai ir vērts pirkt?

1 1
31.Marts 2016 14:38

Ir iegādātas un izlasītas visas 3. Pilnīgi noteikti iesaku visiem postapokalipses tēmas cienītājiem. Pirmās grāmatas, pirmā nodaļa tāda nekāda, bet tad, ja tai tiek pāri, tad uztur spriedzi līdz trešās grāmatas pēdējai lapai. Nedaudz tā gramata atgādina Fallout speli.

P.S. Tai izdevniecībai "Prometejs" vispār visas gramatas izskatās labas, ir tikai fantastika. Pats drīz ķeršos klāt Sarkanai revolūcijai.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!