DJkikisaDJkikisa9. maijs 10:03labots 9. maijs 10:08

Fana izveidots NFS:U2 remake uz UE4 (vēljoprojām izstrādē) Banging through the city

Oh wow, šis raisa labas atmiņas 😄 Būtu vareni kruti šo pamēģināt.

Riders of the storm..

Railman0zRailman0z9. maijs 17:48labots 9. maijs 17:51

EA jau pretty much bija uztaisījuši modernu Underground a.k.a Need for Speed (2015), bet cilvēki viņu nereāli nodirsa ,tāpēc grūti iedomāties viņus atkal uztaisām kaut ko normālu, jo visiem ir kaut kādas nereālas prasības. Kaut arī tās pašas citas racing spēles ,mana uzskatījumā, nav ne ar ko labākas. Pat sliktākas.

@railman0z Vienīgās Need for Speed spēles, kas mani patiešām aizrāva ir Underground 2 un Most Wanted, pārējām trūka odziņa un mehānika.

Uz NFS franšīzi esmu atmetis cerības un jaunos (2015+) pat neesmu mēģinājis, tāpēc jebkas, kas atsit atpakaļ veco labo smaržu ir ārkārtīgi patīkams.

@marcis Pievienojos, viena no pēdējām NFS spēles sērijām, kura aizrāva bija Most Wanted, tālāk diemžēl sekota vienīgi lejupslīde.

DJkikisaDJkikisa10. maijs 17:46labots 10. maijs 17:56

Nu ir arī pozitīvas ziņas, ka jaunajā NFS izstrādē piedalās codemasters, tākā EA nopirka viņus. Tākā būs kkāds grid piesitiens pieņemu.

@railman0z Es paspēlēju jaunāko NFS daļu un viņa pat tuvu nav vecajām. EA pat uz soundtrack nožīdoja, paspēlējot liekas ir max 6 dziesmas spēlē.