DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi14. marts 19:10labots 14. marts 19:14

f689096d-6ae4-49ca-b8d3-43cfc67ff7ce.jpeg

Mini-ieskats Riders Republic

Šoreiz atkal es, ar ieskatu spēlē #riders-republic, kura iznāca 2021. gada beigās. Pēc nospēlētām 66h50min esmu beidzot sasniedzis 34/34 Achievement/Trophies šajā mokošajā pieredzē..

Spēlē visu jau izdariju aptuveni pēc 30h, bet papildus tikpat daudz prasīja vairāki multiplayer sasniegumi, kurus, lai sasniegtu prasīja milzīgu pacietību un nervus, tikai tapēc, ka spēli neviens nespēlē.. un matchmaking bija briesmīgs.

Kopumā spēle ir okey, krietni uzlabotāka #steep versija, kur ir vairāki ekstrēmie sporta veidi, kā uz sauszemes, ta arī gaisā. Pirmo reizi šo spēli spēlēju relīzes nedēļā uz PlayStation 5, bet ātri vien atmetu, jo tajā laikā aizrāvos ar kādu citu krietni interesantāku spēli. Mana lielākā baža spēlējot #riders-republic bija tas, ka spēle ir pilnīgi dead, bet par cik Ubisoft iemanījās piedāvāt Crossplay, tad kaut kāda aktivitāte tomēr notika, bet kā jau augstāk minēju, tas bija ilgi, pārāk ilgi. Spēli var spēlēt arī solo protams, bet, ja ir OCD kā man, kur jāsasniedz visi Achievement/Trophies, tad būs jāuztrenē pacietība.

Priekš tiem, kam patīk sacensības un ekstrēmais sports, kas nav saistītas ar auto sportu - spēli iesaku pamēģināt! Spēlē ir ļoti daudz trases, un pieminu tikai dažus sporta veidus - BMX, slēpošana, snovošana, kalnu ričuki, triala ričuki, wingsuit u.c.

Āa un jā, spēlē kā jau Ubisoft stilā ar pārlieku daudz collectibles, kopumā 200 jāsavāc, un labākais tajā visā, ka 140 no viņiem nekā nav atzīmēti kartē, un internetā nekur nebija jēdzīgs gids, ko pašpikot 👎

Kopumā vērtēju ar 6/10 🍪