DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi2023. g. 28. okt. 06:26labots 2023. g. 28. okt. 06:26

Mini-ieskats Mortal Kombat 1

mortal-kombat-1.jpg

Beidzot! Pēc pusotra mēneša kopš spēles relīzes #mortal-kombat-1--1 var likt malā, jo var sasniegt pēdējo Achievement / Trophy, kas līdz šim bija unobtainable. Spēle izieta ar visiem sasniegumiem uz 100% un kopā prasīja 34h48min.

Šo MK daļu laikam uzskatīšu kā manu favorītu, netikai stāsta dēļ, kurā Liu Kang izlēmj resetot timeline, un ir iespēja iepazīties no jauna ar MK varoņiem un to pirmsākumu, bet arī - animācijas, skaņa un gameplay spēlē nelika vilties.

Ārpus stāsta iziešanas, liela daļa bija jāpavada Invasion mode, kur ir izstrādāts neliels RPG elements un jāvirzās cauri līmeņiem ar sevis izvēlētu varoni, uzvarot cīņas un saņemot XP tas ir jāattīsta caur skill points sistēmu un beigu beigās jāstājās pretīm sezonālajam bosam.

Spēle ir lielisks izklaides variants kompānijā, kad ārpus ierastajām sporta spēlēm gribās uzraut couch co-op un viens otram sadot pa purnu ar bērnības MK varoņiem spaidot visas poga uz dullo, un kad pienāk Fatality brīdis, tad fiksi meklēt kur ir pierakstīta kombene telefonā.

Kopā vērtēju uz 8/10 🍪