DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi19. apr. 21:55labots 19. apr. 21:58

Mini-ieskats Alone In The Dark

onee.jpeg

Pēc ilgām mocībām, un 5-6 reizes spēles iziešanas, beidzot pabeigts #alone-in-the-dark--1 uz 100%, sasniedzot 38/38 Achievements/Trophies pavadot spēlē 23h20min.

Spēles stāsts, puzzle, atmosfēra un vizuālais noformējums noteikti ir spēles stiprās puses, bet diemžēl bugi un tas, ka spēli nācas iziet krietni vairāk reizes kā vēlējos nedaudz sa*isa pieredzi.

Spēlētājs varēs iejusties Emily vai Edward detektīvu lomā, kas ir uzaicināti izmeklēt mistēriskus notikumus Derceto savrupmājā. Kopumā ir 5 chapteri, kuros Emily un Edward gameplay minimāli atšķirās ar individuāliem vēstures notikumiem no viņu dzīves, spēles stils ir ļoti līdzīgs RE sērijai, bet šeit uzsvars ir vairāk uz puzzle un mind-fuck momentiem.

Interesants moments likās tas, ka spēlei ir vairāki secret endingi, par kuriem būtu ļoti grūti uzzināt neskatoties gidus, kas padara tos interesantus, ir tas, ka viņi ir iestrādāti cut-scene, kur vispār nekas netiek teikts priekšā, kuras pogas jāspiež, un ja nezini, vai palaidi garām, vai skippo cut-scene - tad cauri.

Kopumā spēle likās interesanta, bet vairāki bugi, kur nācās pārlādēt save, achievement, kuri neizleca un spēles izspēlēšana 6 reizes personīgi man sabojāja pieredzi.

Kopā vērtēju uz 6/10 🍪