DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi23. apr. 13:39labots 23. apr. 13:42

Mini-ieskats Harold Halibut

harold.jpeg

Ļoti funky spēle, kurai uzmetu aci, jo tā ir pieejama Xbox Ultimate Gamepass ar nosaukumu #harold-halibut, pēc nospēlētām 15h21min spēle izieta uz 96% sasniedzot 26/27 Achievement/Trophies, pašlaik viens sasniegums ir unobtainable.

#harold-halibut ir "stop motion" piedzīvojumu spēle par vīrieti vārdā - Harold, kas ir apkopējs/mehāniķis uz kosmoss kuģa "Fedora 1". Kuģis dodoties meklēt jaunu planētu ko kolonizēt, diemžēl notiek negadījums un kuģis avarē ūdenī un visa apkalpe ir iesprostata dzīvot uz šī paša kuģa. Harold ikdienā veic savus pienākumus, ko tam uztic citi apkalpes locekļi, līdz tiek noskaidroti iepriekš nezināmi fakti un notikumi, kas izmaina visu "Fedora 1" apkalpes locekļu dzīves.

Spēles gameplay ir vienkārš ar kustības sticku un vienu action/dialoga pogu. Stāsts spēle likās daļēji interesants, spēle uztaisīti "stop motion" stilistikā, kas ir kaut kas savādāks/atšķirīgs no citām līdzīgām spēlēm un ļoti iederējās.

Diemžēl man personīgi spēles stāsts, ja sākumā likās interesants, tad pēctam likās sviestains un gaidīju ātrāk spēles beigas, līdz ar to spēle likās arī pārāk gara.

Kopā vērtēju uz 4/10 🍪