DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi2023. g. 9. nov. 16:32

Mini-ieskats EA Sports UFC 5

EA_UFC5_STD_FP_RGB_Horizontal_1920x1080-e3a57e2e1fb7d58632a3.jpg

Pēc 3 gadu pauzes UFC atgriežās ar 5 daļu #ea-sports-ufc-5, pēc nospēlētām 26h un 45min beidzot nomocīju to draņķi uz 100%, savācot 31/31 Achievements.

Spēli var iedalīt 3 daļas:

  1. daļa - Offline karjera, kur taisi savu vecīti, un kļūsti par pasaules čempionu savā svara kategorijā, un tad, aizstāvi tituli līdz esi pensionārs un vairs nevari cīnities, the end.

  2. daļa - Online karjera, kur taisi savu vecīti un cīnies ar citiem entuziastiem online, proti, šo spēli spēle tik maz cilvēku, ka tie, kas spēlē ir pilnīgākie manjaki pret kuriem cīnīties ir praktiski nereāli, kopā nospēlēju ap 150 cīņas, kur 90 no tām zaudēju.

  3. daļa - Fight Week, dažādi challenge un uzdevumi, kas ir saistīti ar notikumiem UFC pasaulē, piemēram šonedēļ ir PPV 295 events PROCHAZKA VS PEREIRA, kur saistībā ar to ir challenge, kas jāizpilda cīņā pret CPU.

Esmu nedaudz spēlējis iepriekšējās daļas, un teikšu godīgi, nekādas inovācijas šajā spēlē, vai game mode es neredzu, izņemot ļoti stūlbu lietu - cīņa tagad var apstāties vidū, nevis pec TKO/KO, bet oktagonā ienāk ārsts un pasaka ka Tev, vai Tavam pretiniekam ir pārāk sasists ģīmis un cīņa nevar turpināties..

Metacritics un citur var atrast ļoti daudz negatīvu komentāru par spēli un diemžēl es tiem varu piekrist, spēle nav nekas īpašs, un šķiet uz vāciņa ir 4 vietā uzrakstīts 5 un pieliktas daudz mikrotransakcijas.

Kopā vērtēju uz 5/10 🍪

Turpretīm #ea-sports-wrc ļoti pārsteidza labā nozīmē, un par to uzrakstīšu vēlāk, kad sasniegšu pēdējo achievement.