PlayStation 5 lietotāja saskarne un citi jaunumi

PlayStation jaunumi

16.Oktobris 2020 11:41
Eking

Jaunā PlayStation 5 lietotāja saskarne

PlayStation nesen demonstrēja PlayStation 5 konsoles lietotāju pieredzi (UX). Tā ir pilnībā koncentrēta uz dažādiem interfeisa uzlabojumiem. Jaunā UX ievieš vairākas svaigas funkcijas, lai padarītu lietotāja saskarsni saistošāku, personalizētāku un sociālāku.

Lielākais jaunums ir vadības centrs, kas nodrošina tūlītēju piekļuvi gandrīz visam, kas nepieciešams no sistēmas saskarsnes, nospiežot bezvadu kontroliera DualSense īpašo pogu. 

Ir pievienota jauna funkcija ar nosaukumu "Aktivitātes", kuras mērķis ir padarīt saistošākus tekošos spēles elementus. Tās tiek attēlotas, izmantojot vadības centra ekrāna kartītes. Aktivitātes ļauj atklāt jaunas spēles iespējas, atgriezties pie iepriekšējām saskarnēm, pāriet saistošās spēles sadaļās. Viens no UX jaunumiem ir režīms "Attēls attēlā", kas darbojas, neatstājot tagadējo spēles procesu.

Pārvietošanās interfeisā, pārslēgšanās starp spēlēm un pāreja uz tiešsaistes spēlēm notiek ātri. Man demonstrācijā patika iebūvētais mazais video ekrāns, kurā redzams cita spēlētāja spēles process, kā arī sniegtie padomi "attēls attēlā" formā. Kā sapratu, padomi strādās nākamās paaudzes spēlēs, kā arī dažās izvēlētās un atbalstītās PlayStation 4 spēlēs.

Izmaiņas PlayStation veikalā

Jaunais PlayStation veikals tiks palaists tīmeklī un mobilajās ierīcēs no 2020. gada 21. līdz 28. oktobrim. PlayStation ir veicis izmaiņas saturam, kuram varat piekļūt PlayStation veikalā, izmantojot darbvirsmu un mobilās ierīces. Šīs izmaiņas PlayStation Store mājaslapā stāsies spēkā no 21. līdz 26. oktobrim, kā arī mobilajās ierīcēs 28. oktobrī. Tad vairs nevarēsiet iegādāties sekojošu saturu no PlayStation veikala un mobilajās ierīcēs:

- PlayStation 3 spēles un papildinājumus,
- PSP spēles un papildinājumus,
- PlayStation Vita spēles un papildinājumus,
- PS3, PSP vai PS Vita lietotnes, tēmas un avatarus.

Iepriekš uzskaitīto saturu vairs nevarēs pirkt PlayStation veikalā, izmantojot tā web saskarni vai mobilo ierīci. Tomēr joprojām varēs iegādāties PS3, PSP vai PS Vita saturu, piekļūstot PlayStation veikalam tieši no savas PS3, PSP vai PS Vita. Tāpat ir iespējams piekļūt visiem iepriekšējiem PS3, PSP vai PS Vita pirkumiem tāpat kā agrāk.

Vēlmju saraksta funkcija tiks pārtraukta. Visi vienumi, kas pašlaik atrodas sadaļā “Jūsu vēlmju saraksts”, tiks noņemti.

103 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!