Sony atvadās no Killzone

9.Janvāris 2021 22:01
Eking

Sērijas Killzone nākotne, šķiet, praktiski nepastāv, jo konsoles ražotājs ir slēdzis tās mājaslapu.

Apmeklējot vietni Killzone.com, tiek parādīts ziņojums, kurā teikts, ka vietne tagad ir slēgta, un lietotāji tiek pārvirzīti uz vietni PlayStation.com. Sony no savas PlayStation Studios vietnes ir noņēmusi visas atsauces uz Killzone.

 

KILLZONE.COM HAS RETIRED

Dear Killzone.com visitor,

The official website for the KILLZONE franchise has retired. Going forward, visitors to Killzone.com will be directed to PlayStation.com.

While this change doesn’t affect the online multiplayer modes, player statistics or ranking data for KILLZONE MERCENARY and KILLZONE SHADOW FALL, it is now no longer possible to create or manage clans in KILLZONE SHADOW FALL. We apologize for this inconvenience.

Thank you to Killzone.com’s many fans and visitors throughout the years for their enthusiasm and support.

Sincerely,

Guerrilla

Kaut arī lielākā daļa Killzone spēļu funkciju joprojām darbojas, tā ir vēl viena pazīme, ka Sony ir iecerējis atbrīvoties no Killzone. Manuprāt, sērijas nākotne šķiet drūma, jo Guerrilla koncentrējas uz Horizon Forbidden West izstrādi.

Visticamāk, ka šis ziņojums ir kā atvadīšanās no faniem. Es nebūšu pārsteigts, ja tuvāko gadu laikā Killzone spēļu serveri tiks slēgti. Killzone: Shadow Fall un Killzone Mercenary daudzspēlētāju režīmi un spēlētāju statistika joprojām darbojas.

968 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!