Izziņots The Last of Us Part II iznākšanas datums

Vakardienas State of Play mūs beidzot informēja, kad varēsim spēlēt ilgi gaidīto turpinājumu.

25.Septembris 2019 15:25
Eking

State of Play

Tik tikko norisinājās pārraide State of Play, kurā Sony demonstrēja drīz gaidāmos jaunumus un spēles. Zemāk varat iepazīties ar ziņām un dažādiem spēļu treileriem, ko Sony demonstrēja 24. septembra vakarā. Kopumā prezentācija aizņēma nedaudz vairāk par 20 minūtēm.

https://youtu.be/FekB7shVUC8

Gaidītākais jaunums, protams, bija The Last of Us Part II (TLOU II) iznākšanas datums. Atzīmējam spēļu kalendārā 2020. gada 21. februāri, kad tā tiks oficiāli izdota. Beidzot arī Nīls Drukmans (Neil Druckmann) būs mierīgs un fani neterorizēs ar jautājumiem par spēles iznākšanas datumu.

https://twitter.com/Neil_Druckmann/status/1176594155788623873

Detaļas par The Last of Us Part II

Pēc izstrādātāja Naughty Dog viceprezidenta vārdiem, pie spēles studija sāka strādāt pirms vairāk nekā pieciem gadiem. Ir grūti aprakstīt milzīgo spiedienu, ko tā uzņēmās.

Naughty Dog zina, cik ļoti jūs mīlat šo pasauli un tās varoņus – it īpaši Elliju un Džoelu. Arī izstrādātājs ir iecienījis šos tēlus. Tāpēc Naughty Dog pavadīja vairākus gadus, veidojot spēli, kas attaisnos liktās cerības, pastāstot niansētu stāstu, kurā apskatīts pamatjautājums: cik tālu jūs dotos uz taisnīgumu pret cilvēkiem, kas sāpina tos, kurus jūs mīlat?

https://youtu.be/XvG-EpPoCCA

Tas ir ļoti emocionāls sižets ar sarežģītām tēmām, kas piemērots The Last of Us pasaulei. Naughty Dog izveidoja ambiciozāko un garāko darbu viņu 35 gadu pastāvēšanas vēsturē. Lai pastāstītu šāda veida stāstu, sagaidāms, ka TLOU II būs masīva spēle.

The Last of Us Part II izdevumi

Tāpat sadarbībā ar Sony iznāks dažādi spēles varianti, ieskaitot TLOU II standarta versiju, speciālo versiju, digitālo Deluxe Edition un Collector's Edition. Zemāk, neieslīgstot detaļās, dažādu versiju bonusi un to saturs.

The Last of Us Remastered PS Plus piedāvājumā

Ja nu kādam nav sanācis izmēgināt The Last Of Us Remastered uz PS4, tad tā ir izziņota kā viena no 2019. gada oktobra PS Plus spēlēm kopā ar beisbola spēli MLB The Show 19. Brīnišķīgs veids, kā atzīmēt TLOU II gaidīšanas svētkus!

110 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!