DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi2023. g. 2. nov. 10:14labots 2023. g. 3. nov. 09:22

Mini-ieskats Alan Wake 2

alan-wake-2.png.webp.jpeg

Mana šī gada favorīt spēle #alan-wake-ii piebeigta, kopā spēlē pavadīts ap 12 stundas un sasniegti visi 66 Achievements / Trophies.

Remedy studijas stila mind-fu*ks turpinās un tieši tāds ir Alan Wake 2. Spēle iedalās 3 lielās lokācijās, kuras arī var backtrackot, spēlē būs jaiejūtās FBI aģentes Sagas un rakstnieka Alana lomā un starp tiem pārslēgties ejot katra individuālus stāstus.

Jau pirmajās spēles stundās likās, ka šī būs mana GOTY dēļ tā, kādu noskaņu spēle radīja - vizuālais un audio noformējums spēle, grafika, stāsts kurā ir atsauces uz #control un #alan-wake pilnīgi noteikti neliks vilties.

Šorīt iedomājos, ja man būtu jāatstāsta spēles stāsts, es to nespētu, pat pēc spēles iziešanas man ir joprojām milzīgs WTF... un tas ir tas, kas man personīgi šajā spēlē arī ļoti patika. Patika arī vērot kā leģendārais Sam Lake iepina sevi stāsta un tikpat labi viņš varēja būt uz spēles vāka.

Spēlei noņemu vienu balli tikai tapēc, ka pēdējie 2 chapteri bija priekš manis pārāk lēni un prasījās uz galotni vairāk action.

P.S - spēles laikā nesaskāros vispār ne ar vienu problēmu.

Kopā vērtēju uz 9/10 🍪

Viņai jau sola vēl vairāk Control saistītu dlc

@djkikisa tas labi, es vispār nebiju ne interesējies, vai vairāk sekojis līdzi, bet tiešām - plānoti divi dlc: Night Springs un The Lake House. Super, būs iemesls atgriezties spēlē 👍