DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi2023. g. 19. nov. 23:32labots 2023. g. 20. nov. 00:06

Mini-ieskats Robocop Rogue City

maxresdefault.jpg

Pēc dzirdētām daudz labām atsauksmēm par spēli #robocop-rogue-city, izlēmu pamēģināt, lai atslēgtu smadzenes no MWZ. Pēc 8h32min spēle pabeigta uz 100% sasniedzot 27/27 Achievements.

Spēles User reitings pašlaik metacritic ir 8.7, daudz labas atsauksmes, daudz labi review, spēle būvēta uz Unreal Engine 5, kas varētu noiet greizi?

Neskaitot vairākus performance bugus ar kuriem saskāros, kā arī spēles vidū, man kaut kas notika ar spēles progresēšanu, kur pēc katras izietas misijas man pēkšņi ielādēja kaut kādu random sākuma misiju un nācās manuāli pārlādēt Auto-save, lai progresētu (un tā kopā izdarīju kādas 15 reizes), tad spēle likās viduvēja - Ne šis, ne tas.

Stāsts likās viduvējs, grafika likās viduvēja, gameplay likās viduvējs, neviens spēles apskets neradīja wow efektu manī, pat boss fight vienmuļi ar milzīgu bullet-sponge. Robokopu varēja arī upgreidot ar skill pointiem, bet no tiem vispār nejutu nekādu izmaiņu cīņas.

Kopumā spēle likās kā tāds "B" reitinga shooteris, kur ir zināms bērnības tēls, oriģinālais Robokopa balss aktieris, un viss. Manuprāt, ja šo abu elementu nebūtu spēlē, un iznāktu nezināma nosaukuma spēle no poļu studijas, neviens tai nepievērstu uzmanību.

Iespējams tiem, kam patika #terminator-resistance, tad šī spēle arī patiks, jo taisīja tā pati studija - Teyon.

Kopā vērtēju uz 4/10 🍪

Izlaidīšu šo.