DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi6. febr. 16:13labots 7. febr. 10:17

Mini-ieskats Suicide Squad: Kill The Justice League

0ef08a0b-1d4a-4222-ab19-054160e2029b.jpg

Vēlviena spēle, kurā pārlieku daudz lieka laika pavadīts dēļ viena sasnieguma, #suicide-squad-kill-the-justice-league nospēlētas 50h22min, spēle pabeigta uz 100% sasniedzot 50/50 Achievements / Trophies.

Graujoši bēdīgs spēles launch un tikpat bēdīga spēlēšanas pieredze. Pilnīgi bezjēdzīgs live-service ar co-op un vājš spēles stāsts. Spēle manā skatījumā ir labāka par #marvels-avengers un #gotham-knights, bet pēc stāsta iziešanas un end-game content sasniegšanas, es nevarēju sagaidīt, kad beidzot varēšu to izdzēst.

Rocksteady, leģendārās Akrham frančīzes izstrādātāji ir iešāvuši sev kājā ar šo spēli, spēle cenšās būt līdzīga #tom-clancy-s-the-division ar supervaroņiem un looter-shooter aspektu, bet spēles loot vispār nekādu gandarījumu nesagādā, nerunājot par end-game contentu, kur tu spēle uz riņķi 3 veidu misijas.

Visa spēle sastāv no praktiski 3-5 veidu uzdevumiem - ej tur un nošauj visus, ej tur un atnes to, ej tur un sargā to.. un tā pa riņķi..

Pat lielās kulminācijas (pēdējā bosa) cīņa bija vienkārši briesmīga, tik izmantoti tie paši elementi, kas cīņā ar pirmo bosu. Konstantas problēmas ar pieslēgšanos spēles serverim, jo offline spēlēt nav iespējams, un kā jau minēju bezjēdzīgs co-op, jo nevarēju atrast nevienu biedru ar ko spēlet un pat tie ar ko atradu, normāli nevarēja vienoties par uzdevumu kuru iet, jo matchmaking ir briesmīgs. Beigu beigās, lai nečakarētu nervus, spēlēju private režīma ar botiem.

Varu tikai balles piešķirt par to, ka viņiem izdevās spēli izlaist uz konsolēm ar 60FPS, par pārejo visu - fuj.

Kopā vērtēju uz 3/10 🍪

Papildus tam, neliela statistika no SteamCharts, lai saprastu cik viss ir bēdīgi: Spēles relīzē - 13,459 all-time peak Un tagad - 6,948 24-hour peak MetaScore - 60/100 UserScore - 3.8/10

Ka tik nav tāpat kā ar #marvels-avengers, kur aizslēdza spēļu serverus un tā arī neizlaida solīto Spider-man DLC