DrejzLVDrejzLV22. marts 14:40labots 25. marts 13:09

Vakar paspēlēju nedaudz #dragons-dogma-ii likās viss OK, pat pieņemami uz Series X ar visu zemo fps utt.. šodien kādas 30min čakarējos, lai saprastu kā izdzēst character, jo spēlē nevar sākt "New game", Tev vienmer piedāvā opciju tikai turpināt, pat ja izdzēs no konsoles save (viņš automātiski ielādē mākoņa save), līdz beidzot izlasīju, ka vajag - izdzēst save, atslēgt internetu, palaist spēli offline un tad izdevās un save tika pārrakstīts.

Pašlaik pēc spēles iznākšanas ir milzīgs backlash no spēlētājiem par - performance, par mikrotransakcijām SP spēle, kur tev jāmaksā par to, lai varētu mainīt izskatu savam character, fast travelot, atdzīvināt biedru, utt..

GJQbhKqXUAAyhKg.jpeg

Kad spēli deva apskatniekiem, nekāda info par šīm mikrotransakcijām nebija pieejama, kādas ir Jūsu domas par šo, vai plāno kāds spēlēt?

P.S. - viss šis saraksts ar $ ko var iegādāties spēle ir ļoti elementāri sasniedzams, līdz ar to nav skaidrība šādai pieejai.

@drejzlv Ja šo visu var dabūt in-game, tad neredzu problēmu sūdzībām. Vienmēr būs spēlētāji, kas vēlēsies ātrāk dabūt in-game items vai speed up level - ir pircēji, ir piedāvājums.

DrejzLVDrejzLV22. marts 14:55labots 22. marts 14:56

@linards Jā piekrītu Tev! Ubisoft šo praktizē gadiem, tikai viņi to slēpj ar savu in-game store, kur tu pērc viņu valūtu pa kuru iegādājies time-seiverus, bet te ir brutāls kapeiku veikals 😆

Šis arī labs: https://x.com/AnnieSFW/status/1771000051818455261?s=20

Tak šo Capcom dara gadiem ar Resident evil seriju, bet personīgi nekad neesmu pircis nevienu :D

DrejzLVDrejzLV25. marts 13:09labots 25. marts 13:10

Labas ziņas: