MarcisbeeMarcisbeestr31. maijs 11:10labots 1. jūl. 12:02

Šādam bija jābūt #grand-theft-auto-vice-city definitive edition, nevis to ko mēs saņēmām no Rockstar..

GTA Vice City Remake - Unreal Engine 5 Amazing Showcase l Concept Trailer

Fanu veidots koncepta video ar Unreal Engine

Nepiekrītu. Man patīk labāk GTA Trilogy versija, jo viņi maksimāli pieturas pie oriģinālā izskata. Šis jau vairāk atgādina citu spēli.

@maakonis Triloģijas remake ir sapista mobīlā versija palaista uz pc.

MarcisbeeMarcisbee31. maijs 14:06labots 31. maijs 14:08

@maakonis Es kaut kā uzreiz savelku paralēlas ar to, ko dara 2k games ar Mafijas franšīzi. Mafijas definitive versija, pilnīgi uzprasās, lai to nopirktu vēlreiz, tur pretī GTA salīdzināms vairāk ar hd tekstūru modotu versiju (tas gan tikai mans viedoklis).

Mafia-vs-Mafia-Definitive-Edition-1024x667.jpeg

Piebilde: GTA definitive gan neesmu spēlējis, bet Mafiju gan esmu, tāpēc varbūt nav pilnīgi akurāts viedoklis man.

@marcis M1 ir diezgan amazing remake. Pirms definitive bija izziņots paspēju pat nopirkt M1 orģinālu un diemžēl pie pirmās kārtīgās misijas to spēļuku pametu. GTA diemžēl ir ļoti pretīgi puņķains spļāviens sejā. Maciņš tam nespēj pavērties.

DrejzLVDrejzLV31. maijs 15:25labots 31. maijs 15:31

Ir atšķirība starp remake, remaster un vienkārši štampu "Definitive Edition", bieži ar Definitive Edition apzīmē prastu cilvēku valodā "labākā spēles versija līdz šim" un tas var būt interpretējams dažādi, viens izstrādātājs var pārtaisīt visu spēli, otrs var uzbūstot no 30fps uz 60fps atstājot 720p

Piekrītu ka Mafia I un Dark Souls ir lielisks piemērs kā spēles jārīmeiko, turprētīm Mafia II Definitive Edition ir pilnīga miskaste, lai gan Mafia I/II man ļoti tuvas sirdij, II nespēlēju atkārtoti dēļ izstrādātāju noslinkošanas.

Iesaku paskatīties un salīdzināt Mafia II Definitive Edition ar orģ.

@drejzlv Mafia II jau tā bija un ir salīdzinoši laba un svaiga grafika, nez vai tur vispār bija ko uzlabot, ja neņem vērā tekstūras 😄

Ja triple A vēlas iekasēt spēlētāju naudu, tad man prasās kaut ko vairāk par uzlabotām tekstūrām. Līdz ar to pievinojos @marcis teiktajam, kur latiņa ir Mafia un Dark Souls uzlabotās versijas, vismaz pagaidām.