DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi28. febr. 06:26labots 28. febr. 06:28

Mini-ieskats Banishers: Ghosts of New Eden

eden.jpeg

Sen nav spēlēta pilnībā "pabeigta" spēle, kur nav gļuku, bugu, crash, vai kāda problēma ar achievement sasniegšanu, bet par laimi, tāda ir #banishers-ghosts-of-new-eden

Pēc nospēlētām 60h33min, spēle pabeigta uz 100% sasniedzot 43/43 Achievements / Trophies, spēli noteikti varēja pabeigta 2x, vai pat 3x ātrāk izmantojot save manipulāciju, lai sasniegtu dažādus endingus, es diemžēl par to uzzināju krietni vēlāk un sanāca pa lielam spēli iziet 3x, jo jau pašā spēles sākumā darīju nepareizas izvēles. Neskaitot dažādus endingus, pa lielam spēlē ir jāsavacā visi collectibles un jāizdara pilnībā visas blakus aktivitātes.

Kopumā šī spēle šogad ieņem manu GOTY statusu - spēles stāsts, lokāciju dizains, gameplay, skill tree sistēma un kopējā atmosfēra liek atminēties par tādiem šedevriem kā #god-of-war--1 (gameplay ziņā), un #the-witcher-3-wild-hunt (stāsta ziņā).

Spēlē būs jāspēlē ar diviem galvenajiem tēliem vienlaicīgi - Red Mac Raith un Antea, abi personāži pēc profesijas ir tā saucamie "Banishers", jeb kā man google saka - Izraidītāji, kas nodarbojās ar eksorcismu un atbrīvo ļaudis no mirušo cilvēku spokiem, kas dažādu iemeslu dēļ nepamet mirstīgo pasauli.

Spēle manuprāt ir ļoti underrated un netika pietiekami reklamēta, lai iegūtu atzinumu ko tā ir pelnījusi, man personīgi ļoti patika.

Fun fact - spēlei 100% completion rate ir 0,08% 🥇

Kopā vērtēju uz 9/10 🍪