DrejzLVDrejzLV28. febr. 06:26labots 28. febr. 06:28

Mini-ieskats Banishers: Ghosts of New Eden

eden.jpeg

Sen nav spēlēta pilnībā "pabeigta" spēle, kur nav gļuku, bugu, crash, vai kāda problēma ar achievement sasniegšanu, bet par laimi, tāda ir #banishers-ghosts-of-new-eden

Pēc nospēlētām 60h33min, spēle pabeigta uz 100% sasniedzot 43/43 Achievements / Trophies, spēli noteikti varēja pabeigta 2x, vai pat 3x ātrāk izmantojot save manipulāciju, lai sasniegtu dažādus endingus, es diemžēl par to uzzināju krietni vēlāk un sanāca pa lielam spēli iziet 3x, jo jau pašā spēles sākumā darīju nepareizas izvēles. Neskaitot dažādus endingus, pa lielam spēlē ir jāsavacā visi collectibles un jāizdara pilnībā visas blakus aktivitātes.

Kopumā šī spēle šogad ieņem manu GOTY statusu - spēles stāsts, lokāciju dizains, gameplay, skill tree sistēma un kopējā atmosfēra liek atminēties par tādiem šedevriem kā #god-of-war--1 (gameplay ziņā), un #the-witcher-3-wild-hunt (stāsta ziņā).

Spēlē būs jāspēlē ar diviem galvenajiem tēliem vienlaicīgi - Red Mac Raith un Antea, abi personāži pēc profesijas ir tā saucamie "Banishers", jeb kā man google saka - Izraidītāji, kas nodarbojās ar eksorcismu un atbrīvo ļaudis no mirušo cilvēku spokiem, kas dažādu iemeslu dēļ nepamet mirstīgo pasauli.

Spēle manuprāt ir ļoti underrated un netika pietiekami reklamēta, lai iegūtu atzinumu ko tā ir pelnījusi, man personīgi ļoti patika.

Fun fact - spēlei 100% completion rate ir 0,08% 🥇

Kopā vērtēju uz 9/10 🍪

DrejzLVDrejzLV23. febr. 10:12labots 23. febr. 10:33

Es lēnām cīnos cauri savam otrajam playthrough #banishers-ghosts-of-new-eden, ja Tevi neuztrauc - interracial couples, vienādu dzimumu attiecības u.c. mūsdienu trendi, par kuriem jāpaziņo arī obligāti spēlēs, tad iesaku spēli! Kad pabeigšu, uztaisīšu mini-ieskatu, bet kopumā spēle ir amazing #god-of-war--1 gameplay ar #the-witcher-3-wild-hunt piesitienu un fantastisku stāstu! Spēlei pašlaik Steam vērtējums ir 9/10 un Metacritic 80/100. Spēlē ir jūtams, ka pietrūkst nedaudz budžeta, kā arī izskatās, ka marketings piekliboja, bet neskatoties uz to - spēle 💣

Screenshot 2024-02-23 at 10.17.23.png

+galvenais tēls spēlē "Red mac Raith" ir līdzīgs Arthur Morgan 😆

Banishers-Gameplay_08-30-23.jpg

Izskatās labi 👍

Linards B.Linards B.str2022. g. 23. nov. 20:02labots 2022. g. 23. nov. 23:43

The Witcher 3: Wild Hunt Next-Gen update

Īsmā:

  • Jauni kvesti
  • 30 kadri sekundē ar ray tracing vai 60 kadi sekundē bez
  • Next-Gen iznāks 14.decembrī
  • Photo mode

Sīkāk CD Red tiešraides ierakstā:

#the-witcher-3-wild-hunt

Un galvenai ka free upgrade, jāspēlē 👍

The Witcher III: Wild Hunt 'next-gen' upgrade

FcEQSDxWIAIzdkW.jpeg

#the-witcher-3-wild-hunt upgrade is still coming this year, confirmed by CDPR

Avots: CDProjekt

Uuuuuu, viena no spēlēm kas redz visvisādus izdošanas variantus, bet laikam līdz kautkādam skyrimam vēl patālu :D Bet man patīk atjaunotās versijas patiesi labām spēlēm. Šī noteikti ir viena no tām.

Viņi tak jau pagāšogad solīja Netflix based dlc un tā nav iznācis.

Skaņdarbs no #the-witcher-3-wild-hunt

On The Champs-Désolés (Witcher 3 NG+ no damage)