DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi9. apr. 22:18labots 19. apr. 10:30

Mini-ieskats South Park: Snow Day!

tet.jpeg

Spēle, kurai nevajadzētu pievērst neviena uzmanību - #south-park-snow-day pabeigta 11h15min, sasniedzot 31/32 Achievements/Trophies, bet diemžēl šī ir kārtējā spēle, kura tiek izlaista ar salauztu trofeju sistēmu un bugiem.

Pēc pirmajām abām SP spēlēm - #south-park-the-stick-of-truth un #south-park-the-fractured-but-whole (kuras man ļoti patika), redzot šīs spēles treileri/gameplay jau sapratu, ka būs galīgi garām aizšauts - jocīgas 3D animācijas, slasher gameplay, viss ko redzēja likās atbaidošs..

BET neskatoties uz to, tāpat spēlei devu iespēju, un kā jau paredzēju - biju vīlies. Pati spēle sastāv no 5 misijam ar RNG elementiem, kur tu cīnies ar pretiniekiem, vāc power-up kartiņas, upgreido tās un katras misijas beigās uzveic bosu - tas arī viss.

Ir minimāla upgrade sistēma, ir online co-op, bet spēle kā tāda vispār nesagādā nekādu gandarījumu. Ja, iepriekšējās abās SP spēlēs Tu sajuties kā vienā garā SP multeņu seriālā, tad šeit ir tikai atpazīstamas balsis, un dīvainas 3D animācijas (kas vispār nav SP stilā).

Lai arī cik liels South Park fans esi, tad šo spēli galīgi ieteikt nevaru.

Kopā vērtēju uz 2/10 🍪

Labojums: šodien 19.04. veiksmīgi sasniegts pēdējais achievement ko salaboja!