DrejzLVDrejzLVgrupāApskatiApskati3. aug. 09:46labots 3. aug. 11:00

Mini-ieskats Black Myth: Wukong

maxresdefault.jpg

Pēc nospēlētām 56h #black-myth-wukong ir pabeigts, sasniedzot 36 no 36 trofejām.

Vēl viena spēle, ko biju iesācis, bet pirms kāda laika pametu, jo sāku spēlēt kaut ko citu vai arī vietām tā likās pārāk grūta. Arī trofeju prasības mani nedaudz atbaidīja, jo platīnam bija nepieciešams spēlēt NG+. Taču pēc #death-stranding-2-on-the-beach pieveikšanas sapratu, ka arī Black Myth: Wukong beidzot ir jāpiebeidz, lai atbrīvotu vietu uz konsoles un prāta.

Jau tad, kad spēli sāku spēlēt pirms diviem gadiem, tā man šķita nereāli skaista un interesanta. Visa Ķīnas mitoloģija, briesmoņi un vietām ļoti "challenging" pretinieki - viss bija kā nākas. Joprojām šķiet pilnīgi aplami, ka spēle zaudēja GOTY Astro Bot.

Spēlē ir sešas dažādas lokācijas un vairāk nekā 100 unikālu bosu. Pieejamas arī dažādas "upgrade" iespējas - gan attīstot tēlu ar "skills", gan izmantojot dažādus ieročus un bruņas, kas ļauj pielāgot kaujas stilu.

Lai iegūtu visas trofejas, būs nepieciešams izdarīt pilnīgi visu un vēl nedaudz. Spēlē ir virkne unikālu "collectibles", kas jāsavāc, turklāt daļai no tiem ir RNG elements. Tāpat pirmajā "playthrough" obligāti jāuzveic pats pēdējais "Secret Boss", ja tas netiks izdarīts, nāksies sākt visu no jauna NG+ režīmā. Lai gan es visu paveicu pirmajā piegājienā, dažas trofejas, kas nepieciešamas platīnam, tāpat prasa NG+, par laimi, nav jāiziet visa spēle vēlreiz, bet pietiek tikt līdz "Chapter 5" un uzveikt šī chapter slepeno bosu.

Spēle noteikti ir uzmanības vērta. Tiem, kam patīk "Souls-like" spēles un āzijas mitaloģija, tā pilnīgi noteikti patiks. Dotu tai maksimālo vērtējumu, taču diemžēl uz PS5 Pro, pat spēlējot "Performance" režīmā, ļoti bieži bija jūtami FPS kritumi, kā rezultātā daudzviet spēle manāmi lagoja.

Kopvērtējums: 4.5/5 🍪