DrejzLVDrejzLVgrupāSasniegumiSasniegumi2023. g. 21. febr. 12:07labots 2023. g. 21. febr. 12:42

capsule_616x353.jpg

Mini-ieskats SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Šī gada lielais kases grāvējs #spongebob-squarepants-the-cosmic-shake, jautrs un samērā viegls platformeris Sūkļaboba tematikā, sasniegt visus 44/44 Achievements/Trohies izdevās zem 17h.

Pēc #dead-space--1 vēlējos atslēgt smadzeni un uzspēlēt kaut ko relaksējošu, tad nu kā pēc pasūtījuma @eking ieteica izspēlēt šo, kam arī piekritu.

Notiek neparedzamais un Sūklisbobs Kvadrātbiksis netīšām nobur savu iemīļoto ciematu un tās iedzīvotājus, lai varētu atgriezt visu vecajās sliedēs Bobam būs jāmēro tāls un grūts ceļš caur dažādām pasaulēm. Spēle ir sadalīta 8 dažādos tematikas līmeņos, kur katra beigās ir boss fight, pa ceļam līdz beigu cīņai Sūklisbobs lec, skrien, lido, sērfo, katapultējās un dara citas lietas, lai pieveiktu dažādas grūtības platformas līmeņus. Pēc pamatstāsta iziešanas, kad visi līmeņi izieti, notiek atkārtota nelaime, un tas nozīmē ka spēle jāiziet vēlreiz, jo pamatstāsta laikā Bobam nav apgūtas visas spējas, lai tiktu visur, kur sidrs kāro.

Kopumā gribēju reklasējošu spēli, bet beigās dažās vietās nācās lietot "trīsstāvīgos", jo reali izbesija kontroles, kas reizēm neklausijā manus pirkstus...

Kopumā atraktīva un reklasējoša spēle (izņemot dažus brīžus). Dodu 6/10 🍪

Zemāk bildīte no šīs spēles Collectors Edition versijas, varbūt kāds vēlās iegūldīt 249,99EUR.

Spongebob_CosmicShake_MockUp_BFF-EditiontS8QzxFeWM86y.png

Vakar jau nedaudz uzspēlēju #atomic-heart, sākumā nevisai patika, bet nedaudz tālāk tiekot spēlē palika jau interesanti. Dažās vietās filmiņu animācijas liekas ļoti slikti uztaisīti, tad jau redzēs kā tur būs. Plāns ir spēlēt tālāk, jo pašlaik līdz aprīlim ir klusāks periods. Listē ir - #crime-boss-rockay-city, #dead-island-2, #star-wars-jedi-survivor.